Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SkidO, SM, publiktävling

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SkidO, SM, publiktävling
Arrangörsorganisation: Sundsvalls OK
Datum: söndag 18 februari 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 44 anmälda deltagare.

H16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Petter ErlandssonSundsvalls OK7919223
Jonne LiukkonenSundsvalls OK9911991
Tore PalmgrenSundsvalls OK449491

D14 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Ebba AnderssonSundsvalls OK2060816
Hanny EdströmHärnösands OK8040521
Elsa GranholmSundsvalls OK2078093
Emma JohanssonSundsvalls OK2059993
Elin LadängesAlfta-Ösa OK2075284
Ebba LindholmSundsvalls OK445068
Stina LindholmSundsvalls OK443464

H14 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Nils EngbergHärnösands OK8200506
Oskar ErlandssonSundsvalls OK449492
Edvin LakeSundsvalls OK2088576
Johan LindénSelånger SOK449568
Viggo ÖstlundKovlands IF7515327

D12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Malin HållHJS-Vansbro OK452770
Emma LindénVäxjö OK2075447
Frida LindénVäxjö OK2075318

H12 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Eskil EngbergHärnösands OK436063

D40 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Susanna EdströmHärnösands OK403063

D45 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Erica HållHJS-Vansbro OK907091
Christina JosefssonSkogslöparna36425
Maria OlssonHJS-Vansbro OK42745
Susanne PeterssonSundsvalls OK

H45 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Rolf JohanssonSundsvalls OK660924
Per-Johan JosefssonSkogslöparna302477

H50 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Anders LindholmSundsvalls OK443485
Peter SjöbomNjurunda OK249294

H70 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Winn BjörklundSundsvalls OK8460916
Christer MöllenbergTimrå SOK306093
Lars-Åke SjökvistVärend GN OL10320

D75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lena LeanderssonÄlvdalens IF OK714542

Öppen Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Beatrice AlmÖrnsköldsviks OK7891961
Cornelia HörnquistÖrnsköldsviks OK2068920
Marita SöderlindÖrnsköldsviks OK2068968

Öppen Medel (5)

NamnOrganisationBricknummer
Adrian CarlssonSundsvalls OK2063829
Sofia LindénSelånger SOK449569
Urban StåhlSundbybergs IK445356
Kristina TholerudSeskarö IF9912060
Anna-Karin ÖstlundKovlands IF7491363

Öppen Lång (4)

NamnOrganisationBricknummer
Alexander HörnquistÖrnsköldsviks OK9000066
Lars-Peter JohnssonSelånger SOK218205
Zeb PalmHJS-Vansbro OK9000908
Jonatan StåhlSundbybergs IK9010515

Annonser