Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till NärskidO

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: NärskidO
Arrangörsorganisation: Täby OK
Datum: söndag 11 mars 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 71 anmälda deltagare.

D21 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Magdalena CarlsteinIFK Lidingö SOK8370466
Susen LöschÄrla IF8210893
Carina SandbergSäterbygdens OK47094

H21 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Anders BoströmJärfälla OK820429
Nils EdvardssonJärfälla OK826826
Oskar EdvardssonJärfälla OK609099
Robert JohanssonTäby OK791302
Johan LindqvistTäby OK8140673
Henrik LundgrenCentrum OK9873333
Per SandbergSäterbygdens OK47097
Felix SpäthIFK Lidingö SOK8658622

D20 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Emma HagrotTäby OK9980121
Anna HerbertTäby OK9990213

D18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Caroline OlsmatsTäby OK2107403

H18 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Linus AlbinssonIFK Enskede8110319
Fredrik HanssonTäby OK9010428
Anton HänströmTäby OK2048619
Elias RöstinSöders-Tyresö2058142
Jonatan StåhlSundbybergs IK9010515

D16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Sofia EdvardssonJärfälla OK624020
Malin HanssonTäby OK9021028

H16 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Otto BalckTäby OK8636979
Marcus EkmanTäby OK1551124
Philip ForngrenTäby OK9020609
Erik Lidström LauriSnättringe SK2062053
Simon LiljaIFK Lidingö SOK7020413
Viktor LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF8030429

D14 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrika NordquistTäby OK1040315

H14 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Axel BalckTäby OK9101167
Niklas ErlandssonOK Södertörn8050707
Noa HelgarsTäby OK8050328
Filip LindqvistTäby OK9659493
Elias LjungdellTäby OK1050916

D12 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ella LindqvistTäby OK2060745
Alice RökenTäby OK1060116

H12 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Ludvig Eggöy MarkhesterSnättringe SK8070721
Wilmer HagrotTäby OK7071209
Elliot LjungdellTäby OK1071016
Albin PerssonTäby OK9070116
Simon TrossingTäby OK2101638

D10 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ella LjungdellTäby OK1091016
Moa PerssonTäby OK9090401
Ida RökenTäby OK1080902
Astrid SkantzeIFK Lidingö SOK2088970

H10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav Eggöy MarkhesterSnättringe SK8090905
Elias TrossingTäby OK2101604

D40 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Malin AlbinssonIFK Enskede674199
Linda LönnebergTäby OK30052

H40 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik Eggöy MarkhesterSnättringe SK8270677
Henrik LöfgrenSödertälje-Nykvarn OF2059047
Henrik TrofastTullinge SK28079
Martin TrossingTäby OK12154

D45 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Maria EdvardssonJärfälla OK442085
Anna RökenTäby OK7710304

H45 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Peter AlbinssonIFK Enskede680506
Ola BengtssonTäby OK553380
Henrik ErlandssonOK Södertörn9926022
Pär LiljaIFK Lidingö SOK7720406
Petter SkantzeIFK Lidingö SOK441720

H50 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael NordquistTäby OK9201465
Urban SelanderSkarpnäcks OL9680107
Anders StjerndahlIFK Lidingö SOK2060864

H55 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Göran HanssonTäby OK9610218
Bo LauriSnättringe SK553563

D60 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Margareta MeitonIFK Lidingö SOK343824

H60 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Lars HagrotTäby OK570427
Göran HanssonTäby OK504250
Tapani MattusIFK Lidingö SOK1581117

D70 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Elke WilkeTierps SOK443708

H70 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Leif CarlssonSkarpnäcks OL37330
Klas LangelsSkarpnäcks OL2107326

Annonser

Mila