Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Hökensåsracet, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Hökensåsracet, medel
Arrangörsorganisation: OK Gränsen
Datum: söndag 19 augusti 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 334 anmälda deltagare.

D21 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Alice AxelssonIK Hakarpspojkarna800927
Lisa GassnerUlricehamns OK2089257
Stina HaraldssonJärla Orientering840284
Filippa JohanssonJönköpings OK957344
Emma KindbomIF Hagen25796
Pernilla OlssonSkåneslättens OL9880918
Anna RunessonOK Vivill19685
Maria SahlénIF Hagen8000424
Emelie SvalinVänersborgs SK800707
Moa SvenssonNässjö OK950530
Katarina ÖstbergBredaryds SOK7841211

H21 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Elias AnderssonOK Norrvirdarna992410
Peter ArnessonUlricehamns OK801623
Albin AxelssonIK Hakarpspojkarna551220
Michal BestaJönköpings OK920674
Ludvig DanforsMullsjö SOK7871889
Magnus GassnerUlricehamns OK2089407
Martin HammarlundMotala AIF OL666112
Petter HaraldssonKamrat och IF KIF830405
Markus HederskogIK Hakarpspojkarna9107180
Jonas HjertFalköpings AIK OK840417
Liam HogedalVänersborgs SK1061008
Martin HogedalOK Alehof9800322
Carl HolmbergIF Hagen9991212
Andreas JanssonIK Hakarpspojkarna820519
Filip KarlssonIF Hagen8070397
Joakim KarlssonIK Hakarpspojkarna760901
Johan LöfströmJönköpings OK9512197
Boris NavratilJönköpings OK515444
Anders RyvalliusIK Hakarpspojkarna25104
Fredrik SvenssonJönköpings OK7105240
Viggo WulffOK Gränsen8297890

D20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Elin LoodIK Gandvik341359

D18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Sofia JanssonHjobygdens OK510214
Stina JohanssonOK Bävern9000202

H18 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarna719000
Johan HolmbergIF Hagen9011120
David NeroNässjö OK7010606

D16 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Mira EnellJönköpings OK1791799
Malin KindbomIF Hagen8436003
Bella PalmqvistIFK Sävsjö2081953
Moa SkoogFalköpings AIK OK9031227
Elsa SonessonFalköpings AIK OK9439474
Tilda SundkvistOK Gränsen441627
Emely WeihartHestra IF9021003

H16 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Linus AhlénIF Hagen8031105
Albin GenbergUlricehamns OK1420191
Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna9116257
Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna9001224
Rasmus JohanssonOK Stigen9538774
Adam SkoglundUlricehamns OK2101654
Philip VibergRyda SK7201150
Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarna1396453

H16 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Linus BägebyOK Vivill2089022

D14 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Elin AxelssonMullsjö SOK351739
Emelie BägebyOK Vivill443510
Vega EnellJönköpings OK1311071
Tilda HagelbergEksjö SOK8040331
Smilla LennartssonNässjö OK2075322
Maja NordinUlricehamns OK354069
Linda SahlinNässjö OK7960602
Julia WesthMullsjö SOK7040326

H14 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Elias DahlqvistOK Gränsen441688
Erik GullbrandIF Hagen8205790
Alfred HallqvistUlricehamns OK451503
Aron MolanderOK Gränsen441637
Petter RybergMariestads FK244621
Alvin RösehagVänersborgs SK9202080
Albin SamuelssonOK Vivill8040717
Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna1504169
Isak SkoglundUlricehamns OK2101675
Tom WeihartHestra IF9051121
Kasper VemdalMullsjö SOK1050909
Simon WesthMullsjö SOK7151017
Wilhelm VictorzonMullsjö SOK2093646

D12 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Emma AhlénIF Hagen8060616
Linnéa EdvardssonEksjö SOK9454776
Wilma ErikssonNässjö OK2801078
Alva HagelbergEksjö SOK8060208
Moa VemdalMullsjö SOK1070516
Irma WesthMullsjö SOK7070412

H12 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Walter BlomqvistJönköpings OK7579305
Hugo GustavssonTibro OK444650
Gabriel HogedalVänersborgs SK1080722
Hannes HolmbergOK Gränsen2072727
Hjalmar IngelsboOK Tranan9080419
Elliott RehnGränna-Bygdens OK1555011
Adam SamuelssonFalköpings AIK OK2078136
Hugo TofténSOK Träff502834
Axel VibergRyda SK9060908

D10 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Lovisa DahlbergJönköpings OK28002
Vera DahlbergJönköpings OK787341
Evelina LindgrenLidköpings VSK2109381
Siri RehnGränna-Bygdens OK1496586
Ida TofténSOK Träff502832
Alma TrofastJönköpings OK8078010
Hilma TrofastJönköpings OK8078008
Nikki WeihartHestra IF1111199

H10 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Calle DahlsonOK Gränsen2077516
Måns DjärvJönköpings OK1081017
Linus HolmbergOK Gränsen2072800
Anton KarlssonUlricehamns OK9080104
Tage MöllerströmJönköpings OK8080128
Hampus SahlénIF Hagen2072788
Jonatan SahlénIF Hagen2095275
Hugo SamuelssonFalköpings AIK OK2089259
Carl SjögrenTidaholm SOK Sisu1080211
Hannes SonnerfjordJönköpings OK
Felix SvenssonJönköpings OK2801073

D35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Johanna KarlssonUlricehamns OK9830502

D40 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Nina AhlénIF Hagen8140418
Elisabeth HagelbergEksjö SOK8070912
Marita LemmingOK Skogsstjärnan15046
Anna LennartssonNässjö OK2077916
Jenny MartinssonJönköpings OK7776913
Hanna SamuelssonFalköpings AIK OK1450943
Annika WesthMullsjö SOK7750604

H40 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Anders BlomqvistJönköpings OK8002496
Patrick EricsonMullsjö SOK1033076
Magnus FranssonSOK Aneby341641
Anders FranzénLidköpings VSK8007788
Tobias MöllerströmJönköpings OK8123077
Mattias RehnGränna-Bygdens OK1697827
Niklas SahlénIF Hagen8007409
Mikael TrofastJönköpings OK8078078
Linus VictorzonMullsjö SOK452940

D45 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Angelica BrandqvistTibro OK341059
Ann BägebyOK Vivill2089019
Johanna HallqvistUlricehamns OK451502
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK9070569
Camilla HolmqvistOK Stigen404056
Kajsa NordinUlricehamns OK512464
Ulrika RibbholmOK Njudung2059172

H45 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Greger AhlénIF Hagen8120926
Pär-Magnus BjurekTibro OK29885
Stefan ClaessonOK Stigen256636
Anders GenbergUlricehamns OK2088941
Mattias HedfjärdGudhems IF534916
Anders KindbomIF Hagen25795
Jan SamuelssonFalköpings AIK OK1126121
Brett WeihartHestra IF909558
Thomas WesterlundHerrljunga SK Skid o OL9710208
David WesthMullsjö SOK7206810

D50 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Marie AhlménJönköpings OK342443
Nina GumaeliusTibro OK9681028
Judith HoferOLG Thun8006006
Kristina Höök PatrikssonOK Klyftamo433751
Ann-Kristin JanssonHjobygdens OK660616
Anna JohanssonJönköpings OK9650706
Helena KarlssonNässjö OK2093498
Pia Käck FritzellGudhems IF642421
Caroline LiljebjörnNybro OK815538
Lucy LouTibro OK8630888
Marie OlssonTibro OK29879
Ann-Kristin SpetzUlricehamns OK262667

H50 (18)

NamnOrganisationBricknummer
JOACIM AhnheimTibro OK11875
Mats AhnheimTibro OK42693
Ola AllvinIK Hakarpspojkarna18603
Jonas AnderssonOK Norrvirdarna10318
Nils GustavssonLidköpings VSK7202465
Stefan GustavssonTibro OK29886
Lars HagelbergEksjö SOK8060800
Erik HelanderOK Roxen9191315
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK9660611
Peter JarlTibro OK29902
Stefan KarlssonTidaholm SOK Sisu9670713
Per KlarTidaholm SOK Sisu7680611
Jens LindströmTibro OK341026
Pontus LöfströmJönköpings OK229486
Niclas SjögrenOK Stigen2087020
Stefan SpetzUlricehamns OK262666
Magnus SvenssonNässjö OK7939598
Ingvar ÅkessonIFK Göteborg Orientering7670531

D55 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Marie AnderssonTenhults SOK27979
Nina BejbomUddevalla OK610801
Anna DolkJönköpings OK17867
Maritha HenrikssonJönköpings OK41697
Monica HenrikssonEksjö SOK41618
Annette Falck LarssonVänersborgs SK611026
Pia LundbergOK Bävern204440
Ann NyströmIF Hagen610331
Lena RunessonOK Vivill9590412
Britta SahlinVänersborgs SK610126
Ingrid SchmiterlöwHjobygdens OK9591119
Maria SkogsbergMariestads FK409320
Lotta StigsdotterIF Hagen15609

H55 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Bengt AnderssonTenhults SOK620321
Per AnderssonUlricehamns OK631031
Klaes AxelssonMullsjö SOK630816
Elis BengtssonOK Norrvirdarna620419
Arto BlomdahlIK Hakarpspojkarna890706
Lars HolmbergIF Hagen9610604
Magnus JoelssonSOK 68961018
Evert JohanssonOK Bävern17691
Nils-Olof LarssonVänersborgs SK600328
Sven NilssonIK Vista343838
Stefan OlofssonOK Gisle9005068
Conny SimonssonGränna-Bygdens OK403472

D60 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Monica AbrahamssonGudhems IF540201
Maria AnderssonBredaryds SOK409705
Anna-Karin ArgusSol Tranås1954011
Ing-Marie HjertFalköpings AIK OK246052
Elise JohanssonFalköpings AIK OK550913
Monica MartinssonOK Tranan540504
Ulla RagnarssonMarkbygdens OK247511
Liselott SigbyIK Vista2123869
Katarina SjöholmMullsjö SOK249613
Marianne ThorssonIK Trenne Ullared7570307
Inger WesterbergIF Hagen9551116
Marite ÅkerströmSOK Träff1901132

H60 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Leif AsplundJönköpings OK421589
Thomas HjertFalköpings AIK OK8056052
Bengt-Åke JanssonFrämmestads IK431231
Jan-Ola KarlssonOK Njudung8023045
Arne KlintbergEksjö SOK580812
Lennart LarssonJönköpings OK9550413
Torbjörn LöfvingMullsjö SOK341100
Kjell NeroNässjö OK541106
Ulf PalmérUlricehamns OK7560703
Lars RunessonOK Vivill582612
Owe TörnrothHjobygdens OK9560619

D65 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Majvie AnnegårdSOK Viljan858890
Marion HallstenUddevalla OK1500423
Gunilla HogedalVänersborgs SK9530312
Inger LindblomOK Orinto7490413
Marianne RosénIK Ymer36441

H65 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Bill AnderssonHestra IF24903
Håkan AnderssonMarkbygdens OK7521201
Lars-Inge AnderssonOK Räven36860
Gunnar BejbomUddevalla OK866886
Göran CarnanderIK Hakarpspojkarna7530214
Bengt ElmerssonOK Norrvirdarna37605
Stefan ElmquistTenhults SOK27959
Sven-Olof FranssonSOK Aneby442350
Lars GrehnMullsjö SOK8420823
Bernhard GrenaboHjobygdens OK1951607
Lennart GustafssonJönköpings OK451942
Lars HogedalVänersborgs SK9500514
Lennart JakobssonTibro OK520531
Kjell KaminskyIF Hagen1428388
Göran LarssonVänersborgs SK522260
Kjell MartinssonOK Tranan890406
Håkan OlssonHjobygdens OK13656
Björn PetterssonUlricehamns OK7530413
Rainer ScholzIK Vista205295
Göran SvensonSOK Viljan520101
Hans SvensonSOK Viljan9189469
Roland SvenssonOK Skogsstjärnan2112551
Ulf SvenssonOK Njudung536373
Tommy WesterbergIF Hagen661414

D70 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Bibbi AppelgrenMariestads FK30333
Barbro BörjesonOK Skogshjortarna19601
Ann-Gerd CarlssonGällstadbygdens SOK25754
Kerstin GunnarssonNässjö OK29382
Eva HöijeOK Skogsstjärnan15039
Berith IvehagFrämmestads IK37365
Kristina JohanssonVänersborgs SK26609
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK9002070
Margareta LarssonOK Njudung727645
Gerd LindholmSol Tranås1471122
Vega SlottnerJönköpings OK28051
Kajsa TofténHjobygdens OK13684
Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK7206830

H70 (28)

NamnOrganisationBricknummer
Olle AdolfssonLerums SOK7001947
Stellan AhnströmForserums SOK29814
Gunnar AnderssonIK Vista353538
Karl-Evert AnnegårdSOK Viljan7471222
Hans-Gösta BernhardMariestads FK15019
Roland BomanUlricehamns OK33625
Roger DanielssonLinköpings OK9461001
Rolf GabrielssonFalköpings AIK OK30674
Per GranevikJönköpings OK17869
Lars-Olof GustafssonOK Klyftamo19286
Sune GustavssonTibro OK2122039
Kalle JohanssonOK Skogshjortarna1440331
Nils-Birger JohanssonSol Tranås1945081
Per-Arne JohanssonVänersborgs SK807547
Stig JohanssonFalköpings AIK OK7480322
Stefan G LarssonOK Njudung9450325
Ingemar LindblomOK Orinto7441027
Kjell LindholmSol Tranås1460330
Vidar LöfvingTibro OK11885
Per-Olof NilssonJönköpings OK2057237
Ronny RagnarssonMarkbygdens OK28526
Roland SandahlAnnebergs GIF27739
Rune SandbergUddevalla OK550523
Karl Evert SvenssonIF Hagen445454
Bengt SörensenJönköpings OK28038
Ove ThorssonIK Trenne Ullared578285
Bo TuressonIFK Sävsjö9470105
Lars WürsigJönköpings OK421587

D75 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Catrine AhlströmHjobygdens OK10266
Ann-Marie BirgerssonForserums SOK29812
Anna-Cajsa ErikssonJönköpings OK28059
Ulla HöökOK Klyftamo19267
Anne-Catrine PerssonMariestads FK15037

H75 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Bengt AnderssonTidaholm SOK Sisu17975
Gunnar BrystHjobygdens OK1939504
Leif CarlssonGällstadbygdens SOK25749
Lars-Åke ClaessonSkillingaryds FK7202810
Bernt EkfeldtVaggeryds SOK28328
Åke GatelidOK Skogshjortarna2083775
Torgny GrönlundLidköpings VSK19990
Rune GunnarssonNässjö OK245832
Lennart HöijeOK Skogsstjärnan2112403
Kenneth IvehagFrämmestads IK37384
Lars JohanssonOK Skogshjortarna355805
Sven Erik SjöholmMullsjö SOK2083995
Arne SvenssonOK Njudung345319
Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK7206820

D80 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Margareta HolmbergIF Hagen15602
Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna28476

H80 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Rune AhlanderJönköpings OK37647
Mats BirgerssonForserums SOK29811
Torild BornetunSkillingaryds FK7750921
Ingemar HolmbergIF Hagen30690
Lennart KammenhedJönköpings OK409290
Per LarssonJönköpings OK409289
Kjell PerssonMariestads FK702005

D85 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Bernice AntonssonFK Friskus-Varberg451423

Inskolning (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ville GassnerUlricehamns OK25737

U1 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Norah BlomqvistJönköpings OK2112544
Alvin HogedalOK Alehof2112231
Bo MöllerströmJönköpings OK208097

U2 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Moa DahlsonOK Gränsen2077512
Gustaf IngelsboOK Tranan9100415

Öppen motion 1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Alma GullbrandIF Hagen2135410

Öppen motion 5 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Hans DjärvJönköpings OK8007501
Marie HanssonLekeryd-Svarttorps SK28081
Anni HogedalOK Alehof2112245
Victoria LindénGränna-Bygdens OK403477

Öppen motion 7 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna Pansell EdvardssonEksjö SOK9770417

Öppen motion 8 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Hans Jörgen HanssonLekeryd-Svarttorps SK2119393
Tommy StenkvistRyda SK8260970

Annonser