Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Brudarebackens sprintstafett

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisationDölj laguppställningar

Tävlingens namn: Brudarebackens sprintstafett
Arrangörsorganisation: Göteborgs SK
Datum: lördag 14 april 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 66 anmälda lag.

Ungdom 12 (26)

NamnLaguppställning
FK Friskus-Varberg 1
1Lovisa Eliasson9061025
2Lova Johansson247828
3Emy Hjertström247832
4Signe Johansson2089479
FK Herkules 1
1Wilma Sandelius2119351
2Elina Karlsson1080319
3Wilma Sandelius
4Elina Karlsson
Göteborg-Majorna OK 1
1Ludwig Rosén8060507
2Wilma Rosén448720
3Filip Valentin1696016
4Sofia Gustafsson1060326
Göteborgs SK 1
1Olle Andersson2107484
2Elliot Halldin2107468
3Arvid Mårild2101688
4Hedvig Augustsson259055
Göteborgs SK 2
1Arvid Lundberg1004448
2Elis Grahn18519
3Linus Augustsson450118
4Emil Augustsson450125
IFK Göteborg Orientering 1
1Signe Hördegårdh1222006
2Elin Noborn2059155
3Signe Hördegårdh354392
4Elin Noborn730514
IFK Göteborg Orientering 2
1Gustav Asp451205
2Nils Andreasson2109400
3Gustav Asp989898
4Nils Andreasson13959
Mölndal Outdoor IF 1
1Theander Hulthén9081109
2Klara Brockmark2123939
3Alice Olsson1414495
4Vilma Jansson1416644
OK Alehof 1
1Axel Slätt362601
2Linnéa Grönroos362602
3Clara Lövgärd362603
4Axel Slätt362604
OK Alehof 2
1Malte Ljungkvist362605
2Hanna Schälin362606
3Felix Johansson362607
4Ebba Lövgärd362608
OK Landehof 1
1Edvin Sonedahl2087063
2Tilma Glamheden2106126
3Ida Almer2087250
4Edvin Sonedahl780708
OK Landehof 2
1Joel Holgerson2087205
2Linnéa Rex2048786
3Lukas Gudmundsson2095392
4Elin Lidén2095359
OK Landehof 3
1Gustav Rex2048787
2Jakob Ringström2073336
3Isak Nilsson2077936
4Elin Karlsson11363
OK Landehof 4
1Edith Holmstrand9071223
2Hugo Holgerson2093460
3Samuel Ringström2048793
4Jennie Lidén2106150
OK Skogshjortarna 1
1Stina Thern8061220
2Viktor Hedström2095506
3Stina Thern8263739
4Klara Eberlén2104358
Sävedalens AIK 1
1Miranda Wallström9060310
2Signe Kullander9061016
3Miranda Wallström685514
4Signe Kullander690313
Sävedalens AIK 2
1Isak Öhgren446226
2Gustav Ståhl8071129
3Linus Bååth446274
4Isak Öhgren2048667
Sävedalens AIK 3
1Emil Skepp9070823
2Herman Pettersson740325
3Emil Skepp740403
4Herman Pettersson450174
Tolered-Utby Ol-klubb 1
1Amanda Cliffordson2800761
2Jacob Eriksson263533
3Amanda Cliffordson9761110
4Edvin Brath217207
Tolered-Utby Ol-klubb 2
1Noah Törngren1410854
2Ulrik Olsson2104141
3Isabella Baier8060928
4Erik Petersson2122085
Tolered-Utby Ol-klubb 3
1Elvis Åberg1070623
2Albin Törngren1415658
3Elvis Åberg11033
4Greta Karlsson8099135
Tolered-Utby Ol-klubb 4
1Axel Rydgren1521005
2Erik Nyström452462
3Saga Ringstad1070929
4Erik Rothamel428821
Vänersborgs SK 1
1Liam Hogedal1061008
2Gabriel Hogedal1080722
3Liam Hogedal2063301
4Gabriel Hogedal2063303
Vänersborgs SK 2
1Vilgot Åhlund7080701
2Johannes Andersson9090312
3Vilgot Åhlund2063304
4Johannes Andersson2063305
Vänersborgs SK 3
1Maja Nyman9060323
2Ida Andersson9070512
3Maja Nyman2063306
4Ida Andersson2063308
Vänersborgs SK 4
1Linn Enbom9709121
2Andrea Enbom9709122
3Linn Enbom2063309
4Andrea Enbom2063310

Ungdom 16 (23)

NamnLaguppställning
FK Friskus-Varberg 1
1Axel Bechtel1912221
2Alex Johansson9030829
3Axel Bechtel9740218
4Alex Johansson8080566
FK Herkules 1
1Alexander Höglind451931
2Anton Kastrup8298500
3Alexander Höglind2089499
4Anton Kastrup1010907
Göteborg-Majorna OK 1
1Elias Nordberg1234795
2Jennifer Davidson9990222
3Lovisa Davidson9050108
4Simon Nordberg1234888
Göteborgs SK 1
1Johan Wall Jungbjer9040922
2Oscar Wall Jungbjer9020903
3Agnes Mårild2088318
4Johan Wall Jungbjer9196802
IFK Göteborg Orientering 1
1Linus Carlsson Kokinsky426254
2Lukas Erdalen2088438
3Albin Boell2059114
4Jakob Asp1700325
IFK Göteborg Orientering 2
1Matilda Asp2119352
2Olivia Asp902937
3Matilda Asp2113890
4Olivia Asp1040519
IFK Göteborg Orientering 3
1Filippa Fagerström8040924
2Thea Fagerström8020808
3Filippa Fagerström2113881
4Thea Fagerström2113889
IK Uven 1
1William Rönnborg8451916
2Victor Beischer8040530
3William Rönnborg451916
4Victor Beischer2058284
OK Alehof 1
1Alfred Johansson362609
2Linus Boström362610
3Emil Grönroos362611
4Alfred Johansson362612
OK Alehof 2
1Erik Slätt362613
2Gustav Berts362614
3Simon Ljungkvist362615
4Lucas Boström362616
OK Landehof 1
1Emma Karlsson446300
2Melker Åkesson8040721
3Johanna Pihlström449786
4Karl Granfors2087216
OK Landehof 2
1Elias Nyqvist9050720
2Joel Ringström2048798
3Ida Körle8450101
4Elsa Karlsson9030104
OK Skogshjortarna 1
1Ebba Thern9040630
2Agnes Ivarsson9050914
3Ebba Thern781002
4Ludvig Hedström2095552
Sjövalla FK 1
1Emilia Lundstedt8050428
2Ebbe Holmqvist444023
3Linus Alinder8050900
4Fabian Alinder8050909
Sävedalens AIK 1
1Ella Pettersson8051216
2Julia Lindblad9990624
3Ellen Norman2048701
4Matilda Wallström1040217
Sävedalens AIK 2
1Arvid Skepp9040805
2Gabriel Öhgren9020225
3Arvid Skepp30187
4Gabriel Öhgren451954
Sävedalens AIK 3
1Rasmus Johansson Fjordside8020828
2Simon Bååth444049
3Carl-Johan Ståhl8050227
4Rasmus Johansson Fjordside9020828
Sävedalens AIK 4
1Casper Skepp9030217
2Gunnar Fovaeus9457768
3Emil Lindblad9990826
4Casper Skepp730622
Tolered-Utby Ol-klubb 1
1Rasmus Eriksson263534
2Filippa Kinde1410170
3Emilia Mathiason446284
4Elvira Söderberg1410167
Tolered-Utby Ol-klubb 2
1Jakob Lundberg452875
2Linn Mauritzson2065215
3Jakob Lundberg402044
4Linn Mauritzson1090501
Tolered-Utby Ol-klubb 3
1Ivar Henriksson2104136
2Albin Liljenvall7887788
3Silje Ringstad8266684
4Albin Liljenvall1120316
Tolered-Utby Ol-klubb 4
1Maja Nordenfelt8050716
2Maja Karlsson8421336
3Melvin Andersson8050701
4Siri Larsen9160203
Tolered-Utby Ol-klubb 5
1Emil Wallman2132224
2Arvid Petersson2122100
3David Rothamel428806
4Rakel Hanson9900414

Propaganda (17)

NamnLaguppställning
FK Friskus-Varberg 1
1Pia Hjertström247840
2Malin Johansson27508
3Annika Bechtel1489209
4Frans Johansson2119747
FK Herkules 1
1Hugo Kastrup930611
2Nina Kastrup2107417
3Pontus Kastrup2089481
4Laila Höglund7620407
Göteborg-Majorna OK 1
1Daniel Valentin14060
2Thomas Gustafsson1670913
3Cathrine Davidson7720429
4Herman Rosén14032
Göteborgs SK 1
1Maria Engebratt2101698
2Marie Mårild2101553
3Jessica Augustsson2048735
4Anna Lundberg2078295
Hestra IF 1
1Erik Ingemarsson9700700
2Filip Ingemarsson444094
3Tom Weihart9051121
4Johan Ingemarsson29954
IFK Göteborg Orientering 1
1Helena Lindberg449719
2Sandra Persson426249
3Jimmy Petterson2119792
4Rikard Andreasson2109127
IFK Göteborg Orientering 2
1Victor Blom2095222
2Martin Törnros2112520
3Viktor Åkerlind2112515
4Daniel Larsson2088434
IFK Göteborg Orientering 3
1Lars Bohlin2059122
2Ulf Kokinsky36369
3Helen Carlbom2059109
4Katja Stenström Bohlin2088450
IFK Göteborg Orientering 4
1Anna Ljungkvist1417464
2Bengt-Erik Ljungkvist2123498
3Henrik Sahlberg9201453
4Jakob Ljungkvist2119890
IK Uven 1
1Emelie Rönnborg451918
2Anna Beischer2057250
3Anna Rönnborg451920
4Emelie Rönnborg17662
Lerums SOK 1
1Henrik Melkstam9691119
2Susanne Fagerström
3Linda Gunnarsson444044
4Susanne Fagerström446270
OK Alehof 1
1Erik Johansson451065
2Dan-Olof Johansson2054986
3Tove Johansson341708
4Sofia Johansson354182
OK Alehof 2
1Anna Lövgärd362617
2Mathias Törnblom452418
3Bodil Ljungkvist2087220
4Mats Hansson2062148
Tibro OK 1
1Sara Ivarsson14009
2Molly Ivarsson30193
3Arvid Ivarsson2132133
4Per Ivarsson2095296
Tolered-Utby Ol-klubb 1
1Fredrik Liljenvall229989
2Jonas Rothén7672080
3Peter Olsson2104103
4Styrbjörn Törngren1415661
Vänersborgs SK / OK Alehof / OK Orion 3
1Anni Hogedal2112245
2Karl-Axel Engström41588
3Lars Hogedal9500514
4Emelie Svalin800707
Vänersborgs SK 1
1Tommy Andersson730227
2Kristina Åhlund7781110
3Jenny Nyman25121
4Tommy Andersson2063311

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr