Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Uppsala möte, lång

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Uppsala möte, lång
Arrangörsorganisation: IF Thor
Datum: måndag 22 april 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 655 anmälda deltagare.

D21 (32)

NamnOrganisationBricknummer
Frida AnsinSvaide Roma SOK930618
Hanna BarkegrenOK Kåre961005
Sara BengtssonLånghundra IF29830
Kristin BomanGävle OK960316
Jennie Börjesson ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna8003883
Johanna Börjesson ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna8005300
Elin GidingVallentuna-Össeby OL951226
Hedwig HaasOK Linné9960807
Lisa JohanssonOK Rodhen42191
Ann-Sofi KarlssonGävle OK18789
Mathilda KarlssonOK Rodhen950709
Anna KarlströmOK Linné9811191
Sofie LandqvistKöping-Kolsva OK9105040
Rebecka LindbergOK Roslagen790213
Nicole LjungdahlOK Pan-Kristianstad940314
Johanna LännevallOK Roslagen890807
Kate MorrisonOK Linné1207323
Maria NilssonDomnarvets GOIF442083
Sandra NäslundOK Linné970307
Kristin OlovssonOK Linné8050604
Ida Pihl SkogOK Linné264811
Emma Pihl SkoogOK Linné9996442
Evgeniya RyapolovaIFK Mora OK8110707
Elin SjölanderOK Rodhen820605
Maria SjölanderOK Rodhen2089400
Johanna SjölundSundsvalls OK960629
Hanna Sunnerheim SjöbergÖstersunds OK1418107
Katarina SvahnAlfta-Ösa OK900722
Johanna TrummerOK Linné8060697
Malin WelénKöping-Kolsva OK9880604
Martina WelénKöping-Kolsva OK8000121
Lena ÖhmanCentrum OK2083785

H21 (55)

NamnOrganisationBricknummer
Alexander AlnessLånghundra IF7980219
Rassmus AnderssonOK Linné7204057
Simon AnderssonOK Rodhen9402080
Erik BomanGävle OK931216
Daniel Carlson BjernaldOK Linné9427719
Anders CarnlandOK Linné2081599
Johan CelanderKöping-Kolsva OK7890325
Kristian DahlströmIFK Mora OK890297
Daniel DuhlboIFK Mora OK8280296
Oskar EdvardssonJärfälla OK609099
Marcus EkKöping-Kolsva OK7830425
Karl EngesAttunda OK9960816
Olov EricsonAlfta-Ösa OK901409
Olof ErikssonOK Linné9403944
Erik HanssonGävle OK1401340
William HultqvistVallentuna-Össeby OL8008537
Erik HållströmGävle OK9608140
Johan HöijOK Linné999983
Torbjörn JacobssonOK Rodhen920619
Viktor JanrikOK Linné9970524
Lasse JanssonGävle OK611129
Jesper Kullin AlfredssonLånghundra IF951012
Thomas LandqvistMalungs OK Skogsmårdarna8010583
Cristian LarssonKöping-Kolsva OK860713
Harald LarssonHagaby GoIF Örebro960799
Jimmy LarssonMalungs OK Skogsmårdarna880216
Olof LethagenCentrum OK202281
Adam LiljaOK Enen981027
Tommy LindbergOK Roslagen690725
Fredrik LindgrenIK Hakarpspojkarna18682
David LingforsOK Linné644644
Otto LundmanOK Roslagen1712011
Joel LännevallOK Roslagen8080116
Tuve MöllerOK Linné980510
Olle NilssonOK Linné977715
Dennis NyqvistVäsby OK9012111
Christofer NäsholmCentrum OK1409855
Carl NäslundVästerås SOK950715
Erik OlssonGävle OK8130898
Mårten OlssonGävle OK9130898
Patrik OttossonGävle OK661122
Ken PeetersOK Linné8198508
Hans PerssonIFK Umeå811098
Thomas PetterssonAttunda OK901810
Albin RidefeltOK Linné9111230
Johannes RidefeltOK Linné930800
Roman RyapolovIFK Mora OK7777123
Oskar SandbergMalungs OK Skogsmårdarna8096096
Timo SildKoovee8640194
Anton SjökvistStora Tuna OK910924
Kevin StåhlGöteborg-Majorna OK952413
Mårten SundhSundbybergs IK890325
Patrik SvedbergGävle OK9760203
Jan TroengOK Linné810425
Jonas VikströmKöping-Kolsva OK822223

D20 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Moa ErlandssonVimmerby OK9990311
Carolina JonsellOK Linné8491123
Ronja JungåkerOK Kåre991212
Ella OlssonGrycksbo IF OK8200613
Vilma SvantessonOK Pan-Kristianstad8300205
Frida VikströmSundsvalls OK8444001

H20 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Viktor BarkegrenStora Tuna OK990300
Axel BergströmOK Rodhen9000320
Måns ErikssonSundsvalls OK2085555
Gustav FrænellSundsvalls OK997275
Emil GrehnOK Rodhen9990829
Olle GrywenzOK Linné8075208
Jonathan UllerKils OK8000602
Noel WaldenfjordJärfälla OK652000

D18 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Emilia BergströmOK Rodhen9050000
Agnes BromanOK Roslagen8090080
Sofia EdvardssonJärfälla OK624020
Tilda GolsäterKorsnäs IF OK1470518
Emma IsacssonOK Linné427710
Isabella JoonsLeksands OK2041836
Ida LarssonVästerås SOK990502
Anna LithellOK Linné9201723
Alice MarmelidOK Roxen9191318
Elsa NilssonDomnarvets GOIF8020920
Therese NilssonOK Österåker8020314
Linnea PerssonValbo AIF444754
Hillevie SvärdSträngnäs-Malmby OL7020926
Lovisa WigertzLånghundra IF8010300

H18 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Emil BoströmOK Linné9020326
Emil BybergDomnarvets GOIF981103
Hugo FriskVästerås SOK8070800
Karl GrywenzOK Linné9101541
Axel Leijon ThorellLånghundra IF9981657
Alfred LiljeströmGävle OK8442002
John McLellandOK Rodhen7421126
David MelinOK Rodhen9020205
Andreas NäslundVästerås SOK8200165
Martin SandqvistVästerås SOK1401355
Felix SilverGävle OK1577026
Jakob SjöbergGävle OK8151505
Noa SjöstrandVästerås SOK9884855
Oskar StenviOK Linné1422441
Daniel StåhlOK Hammaren27879
Oskar SundblomRånäs OK8020319
Niklas SvenssonJärfälla OK7123766
TamÁS SzutsVästerås SOK9081247

D16 (26)

NamnOrganisationBricknummer
Maja AhlströmVästerås SOK7040902
Maja BergqvistKorsnäs IF OK1127615
Fanny CedstedtLånghundra IF9201717
Agnes DambergIFK Lidingö SOK2058165
Lea EdvardssonUmeå OK2089211
Nora EngströmOK Nolaskogsarna7040206
Alice Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF442070
Tyra ForsbergValbo AIF2107474
Elsa GörasLeksands OK9201605
Amanda HallVästerås SOK7030227
Hanna JonsellIF Thor9442107
Mathilda KarlssonValbo AIF2066513
Cornelia KrafftLänna IF1030727
Moa LundinOK Linné8220404
Anja NilssonDomnarvets GOIF9040109
Liv NorbergAvesta OK1040815
Johanna RoosOK Linné437403
Ella ServinLånghundra IF2060734
Fannie SjölanderOK Rodhen7040427
Tuva-Cajsa SpikLeksands OK1071003
Isabelle StåhlbrandtRasbo IK9040711
Sara SundqvistLånghundra IF2058896
Vendela SöderqvistOK Kåre9431432
Agnes WeissLånghundra IF9090203
Junia WinningeLånghundra IF2083772
Sara ÅbomGävle OK9040619

H16 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BernerssonOK Enen432993
Viktor BoströmOK Linné9040819
Jakob CarlssonStora Tuna OK9431491
Axel GidlundOK Linné7201144
Aron HellgrenIF Thor8030126
Zebastian Jönsson-UlateOK Triangeln1031103
Christoffer LindgrenOK Kåre7962466
Isak LundholmUmeå OK1440991
Henrik MittelholzerOLK Fricktal2015582
Edvin MäkinenOK Hammaren7140106
Edvin NilssonLånghundra IF2058875
Viktor NorbergStora Tuna OK9041026
Klockar Eskil NääsLeksands OK8031230
Albin WarvelinLånghundra IF7031030
Jakob WidelundOK Kåre1140803
Oskar VikströmSundsvalls OK8444002
Gustav VisingOK Triangeln2062183

D14 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Moa BergqvistKorsnäs IF OK1240505
Elvira BjörnbergVästerås SOK940316
Alva ErssonIFK Mora OK7205503
Kajsa HallVästerås SOK7050311
Klara HartOK Linné43947
Elsa HedinOK Linné9051104
Nadine Huss LandströmOK Linné1050516
Elsa KaipeOK Kåre1051003
Sofie Karlsson HolmerIFK Mora OK550530
Emily KruysIF Thor1210706
Emmy KärrlanderUmedalens IF897412
Enni LundbergOK Kåre2065373
Maja LundholmUmeå OK1505010
Frida MelinOK Rodhen437386
Alva OláRånäs OK8041005
Emmy RoosIF Thor8060402
Tuva SirviöUmeå OK2089208
Emelie SvärdIF Thor8050802
Elsa Söllvander EklundOK Rodhen9050917
Ellen ThorsénSurahammars SOK2075324
Isabel UnnerudLånghundra IF2050909
Olivia UnnerudLånghundra IF2050916
Linnéa WestlinValbo AIF229692
Lina WidelundOK Kåre1061230
Signe WikstenGävle OK8060327

H14 (29)

NamnOrganisationBricknummer
Malte AlbinssonOK Österåker1051010
Max AlfredssonGävle OK2087330
Axel AnderssonIF Thor8075647
Hugo AtterbrandOK Kåre9050219
Aron BromanLänna IF2106029
Love BylundIF Thor1977786
Viktor FischerOK Linné2085389
Axel GräfningsGrycksbo IF OK8046484
August GörasLeksands OK9201589
Felix JohnssonOK Linné2107151
Helmer JöhnemarkStora Tuna OK7170405
Vigor KjellmanStorviks IF8050417
Andrei KuzminSundsvalls OK1001492
Valle LarssonIF Thor2065283
Simon LundellOK Österåker2060825
Rasmus MittelholzerOLK Fricktal2015584
Linus NilssonOK Österåker951105
Linus NordinOK Renen1919199
Erik PalmVästerås SOK8016922
Carl SandqvistVästerås SOK1401357
Adam SparrmanOK Linné452604
Wille SöderqvistOK Kåre9050309
Otto TimbyUmeå OK2104499
Elias WesterberghRasbo IK550411
Rasmus WidelundOK Kåre1140905
Elis WiklundVästerås SOK1135255
Theodor Von SethIF Thor7206814
Emil ÅbergOK Linné9060000
Hugo ÖrtlundRånäs OK8060523

D12 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Ida AtterbrandOK Kåre8080803
Lovisa BjörnbergVästerås SOK409880
Signe Eriksson BjörlingDomnarvets GOIF451245
Agnes ErlandssonVimmerby OK9070921
Ellen HedinOK Linné1110311
Klara HedinSundsvalls OK2119872
Tora JonsellIF Thor452661
Alma JöhnemarkStora Tuna OK2075111
Elin PalmVästerås SOK8030523
Moa PetterssonOK Linné
Sara RoosOK Linné37590
Alma WesselLänna IF9081108

H12 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Morgan AlfredssonGävle OK2087333
Oliver ErlandssonLänna IF362429
Algot HellgrenIF Thor1030126
Oskar KaipeOK Kåre1080616
Arvid KjellmanStorviks IF7080511
Lukas LindIF Thor1200407
Gustav LindbergOK Roslagen1080724
Elvin LundbergOK Kåre7080326
Gustav NorbergStora Tuna OK9080916
Axel SparrmanOK Linné452652
Walter SöderqvistOK Kåre8062007
Alfons WesterberghRasbo IK880219
Benjamin WinningeLånghundra IF2088957

D10 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Signe AlbinssonOK Österåker1090709
Lovisa FischerOK Linné2104052
Sara HartvikLänna IF7414165
Frida HerbstVästerås SOK7079859
Ellinor KruysIF Thor1806009
Selma LöfqvistVästerås SOK7456886
Flora PetterssonOK Linné
Astrid SillénOK Linné449814
Alma WestlinValbo AIF2107465

H10 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Melker KjellmanStorviks IF452800
Oskar LindIF Thor203982
Aron LindbergOK Roslagen1100907
Ossian OláRånäs OK8256369
Harry PetterssonOK Linné
Måns TroengOK Linné502038
Alfred WesselLänna IF9100201
Jakob WåhlströmIF Thor2104472
Anton ÅbergOK Linné9090709

D35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Emma LundmanOK Roslagen9700818

D40 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa BergSigtuna OK25191
Therese BergqvistKorsnäs IF OK770317
Ingela ErikssonGävle OK18820
Josefin ErikssonLänna IF42515
Kajsa HedinSundsvalls OK43978
Jenny JohanssonValbo AIF8051221
Lena KaskOK Linné417598
Sofia LundbergOK Renen8652932
Emma LundholmUmeå OK440991
Eva PalmVästerås SOK9751002
Annette RoosOK Linné38745
Jessica SöllvanderOK Rodhen9780501
Jenny WesterberghRasbo IK770409

H40 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Joakim AlmtorpLånghundra IF9790124
Emil AnderssonLänna IF9974010
Johan AnderssonOK Linné403950
Klas BirgerssonLånghundra IF450665
Tony BjörlingDomnarvets GOIF451210
Torbjörn BlomValbo AIF2066512
Jonas ErikssonLänna IF760526
Johan HerbstVästerås SOK2101796
Nicolas LavigneGävle OK9770127
Anders LindgrenLånghundra IF690121
Jonas LundbergOK Renen8652942
Sven LundbäckDomnarvets GOIF750617
Andreas LundholmUmeå OK1001013
Kent LundvallVallentuna-Össeby OL918919
Mattias LöfqvistVästerås SOK25538
Klockar Mattias NääsLeksands OK9031230
Daniel RejmentOK Linné8110305
Jonas SellingLänna IF760724
Henrik SundblomRånäs OK8040201
Samuel SvenssonCentrum OK8652918
Patrik SöderqvistOK Kåre750505
Simon WegmüllerOK Rodhen8640975
Thobias WidelundOK Kåre262274
Mats ÅbergOK Linné9939949

D45 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Karolina CederholmLänna IF446184
Maria EdvardssonJärfälla OK442085
Yvonne GrehnOK Rodhen9710813
Anna HallVästerås SOK710927
Sofia KrafftLänna IF451900
Michaela LundellOK Österåker2060831
Gabriella MelinOK Rodhen2041853
Camilla MittelholzerOLK Fricktal2300210
Helena NorbergStora Tuna OK730207
Ulrika RåbergOK Tyr226274
Ulrika SilverGävle OK1700615
Malin SparrmanOK Linné225186
Marit SöderqvistOK Kåre209067
Marica TynellRånäs OK701229
Maria WestlinValbo AIF451680
Malin WidelundOK Kåre37346
Charlotte VikströmSundsvalls OK30979

H45 (28)

NamnOrganisationBricknummer
Ulf BergströmOK Rodhen9710615
Daniel BjörnbergVästerås SOK249156
Robert CederholmLänna IF436020
Nils EdvardssonJärfälla OK826826
Jonas EklundOK Rodhen9721223
Per ErlandssonVimmerby OK9700702
Magnus GörasLeksands OK720331
Lars HallVästerås SOK409868
Lars HenrikssonSundsvalls OK7102260
Dan HörnellOK Linné740911
Anders KolmskogSundbybergs IK19455
Andreas KrafftLänna IF646444
Johan LundbergOK Kåre2072799
Per MelinOK Rodhen42175
Fredrik MäkinenOK Hammaren343793
Fredrik NilssonLånghundra IF2083784
Sven OlssonKorsnäs IF OK720614
Andreas PerssonRasbo IK7710428
Martin PerssonOK Kåre1701105
Patrik ServinLånghundra IF431271
John SolbreckLånghundra IF8320739
Erik SparrmanOK Linné225185
Tommy StenviOK Linné1422442
Stefan StridValbo AIF8457777
Jonas StåhlbrandtRasbo IK1942112
Niklas TimbyUmeå OK2106193
Carl WennertorpOK Linné9740806
Johan WesterberghRasbo IK731115

D50 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Marie AlfredssonOK Tyr8070466
Anette ArksandVallentuna-Össeby OL650122
Monica BomanGävle OK353865
Karin ErssonIFK Mora OK39774
Inger GunnarssonVästerås SOK997933
Pia GuståsOK Linné9201712
Maria HartOK Linné43944
Maria KvarnlöfOK Roslagen9200279
Catarina LarssonVästerås SOK680403
Lena LiljeforsAvesta OK249504
Louise NilssonJärfälla OK7071257
Josefine NordströmOK Triangeln921107
Monica RoosAttunda OK9670501
Anette SjöbergGävle OK351180
Åsa SpikLeksands OK19629
Evonne StrandOK Linné437408
Annette WigertzLånghundra IF950524

H50 (48)

NamnOrganisationBricknummer
Joakim AhlströmVästerås SOK347125
Johan AnderssonValbo AIF7660909
Thomas AnderssonDalaportens OL670815
Christer ArksandVallentuna-Össeby OL8412412
Ola BengtssonTäby OK553380
Anders BerkelundVäsby OK661011
Staffan BromanOK Roslagen9008007
Anders BygrenGävle OK2087317
Mats BäckströmOK Enen8285757
Per CarlssonStora Tuna OK9201447
Niklas CedstedtVallentuna-Össeby OL8230969
Per DambergIFK Lidingö SOK2062085
Per EdlundSigtuna OK7053624
Clas EngströmOK Nolaskogsarna7670611
Magnus FredrikssonKorsnäs IF OK8366991
Patrik FriskVästerås SOK207591
Tommy FröjdVästerås SOK2054994
Jonas GidingVallentuna-Össeby OL8250714
Robert HartOK Linné43962
Johan HofstedtTäby OK444751
Ola HultinOK Roslagen7731377
Ulf IsacssonOK Linné407262
Svante JonsellVallentuna-Össeby OL8111600
Tomas JonssonVandrarringen9101544
Stefan KärrlanderUmedalens IF897411
Joachim LandströmOK Linné1680510
Magnus LarssonVästerås SOK671018
Per LovangVästerbergslagens OL25092
Christian MittelholzerOLK Fricktal2031008
Johan MöllerOK Linné409794
Torbjörn Nilsson AlataloStora Tuna OK408902
Jonas NordströmOK Roslagen9110333
Stefan NordströmSigtuna OK7660718
Ulf NordströmOK Triangeln9680620
Anders L OlssonGävle OK661229
Lars OlssonOK Linné449127
Robert PalmVästerås SOK8356766
Håkan PerssonValbo AIF451686
Torgny RundlöfVäsby OK445333
Jan SjulsIF Åland450906
Joakim SkantzeSundbybergs IK2083755
Patrik SteenOK Enen9670708
Daniel UnnerudLånghundra IF8090100
Jens WernerGustavsbergs OK7201155
Mikael WesterbergOK Kolmården8006712
Fredrik WikstenGävle OK8080704
Olov VikströmSundsvalls OK30980
Per ÅgrenOK Enen8250315

D55 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Camilla AdlertegOK Enen9641214
Annika ArdellOK Rodhen630405
Katarina BengtssonLånghundra IF29536
Pia BoudrieVäsby OK41985
Mia GustafssonOK Kåre620414
Karin JanssonOK Rodhen9600419
Cathrine JohanssonTierps SOK47346
Barbro KarlssonKatrineholms OK262468
Åsa KindlundhAlfta-Ösa OK610219
Maria LännevallOK Roslagen8070863
Lena NilssonOK Linné264803
Inger SkantzLänna IF226970
Katarina SundqvistOK Kåre42971
Gunilla ThunstedtJärfälla OK30294
Anna WesterberghRasbo IK259380
Marie ÖhmanVallentuna-Össeby OL610927

H55 (31)

NamnOrganisationBricknummer
Per AndénHässleholms OK501805
Mats AronssonBromma-Vällingby SOK2059169
Erik BengtssonSala OK225365
Bo BörjessonStorviks IF8007514
Håkan DahlbäckOK Österåker610424
Sven EdvardssonSundbybergs IK7587333
Karl-Erik EngblomValbo AIF29927
Marcus ErikssonVK Uvarna245011
Per GrywenzOK Linné660606
Peter HambäckLånghundra IF9726138
Joacim IngelssonOK Hammaren1090812
Anders JönssonOK Triangeln621112
Mats JönssonKorsnäs IF OK9610407
Lennarth KarlssonValbo AIF2066519
Thomas KällbergOK Roslagen1131164
Curt LandinRehns BK2104475
Rolf LarssonOK Linné17462
Klas LindgrenVästerås SOK9621015
Mats LundinLånghundra IF364854
Torbjörn LännevallOK Roslagen610220
Ronny NordgrenSundbybergs IK8131012
Anders S NybergSäterbygdens OK27308
Kalle PerssonOK Österåker903140
Tryggve RönnqvistOK Linné345306
Bo StrandOK Linné209640
Tomas SundqvistOK Kåre226925
Per SundströmVästerås SOK9630310
Per-Olof SvenssonLänna IF38735
Lennart WahlgrenRehns BK423460
Sven WigertzLånghundra IF9010302
Bosse WiggeDomnarvets GOIF47095

D60 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Lise-Lott AlmgrenOK Rodhen42190
Eva ElnerudSigtuna OK354309
Marianne EricsonAlfta-Ösa OK39801
Ylva GrapeDalaportens OL501847
Kristina HammarfalkÖstersunds OK2085498
Lena LarssonSala OK8303057
Brita NilssonOK Linné234925
Christina OhlinRånäs OK39087
Gudrun PerssonHallstahammars OK25308
Katarina SjöholmMullsjö SOK249613

H60 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Kjell BomanSöderhamns OK560405
Mikael ByströmJärfälla OK30267
Håkan CarnlandFrösö IF2081594
Thomas EricsonAlfta-Ösa OK7561014
Anders FriesUmeå OK8477412
Hans-Olof FröjdOslättforspojkarnas IK9005508
Bengt HameliusSäterbygdens OK858688
Göran HedmanValbo AIF2095207
Göran JohanssonIF Åland2066592
Jörgen KarlssonAttunda OK2107209
Mats KarlssonOK Ödmården41611
Mats LandquistKöping-Kolsva OK18932
Lars LindgrenOK Ödmården9590622
Svante LindgrenKorsnäs IF OK571202
Peter LundbergJärfälla OK591201
Mats LundmanOK Roslagen9795757
Anders LöfgrenJärfälla OK560215
Jan NordinSundsvalls OK30976
Stefan NybergAvesta OK1590325
Lars OhlinRånäs OK38962
Rickard PerssonVästerås SOK450031
Kenneth PetterssonJärfälla OK2104217
Peter RidefeltOK Linné591119
Christer SegerquistGävle OK2078257
Björn SöderbäckOK Linné2058161

D65 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Marita BergSigtuna OK25190
Mona HullAlmby IK7510903
Lisbeth HörnellDomnarvets GOIF8005210
Lena JakobssonVästerås SOK39065
Anna-Karin JohanssonVandrarringen439897
Britt LarssonLänna IF226971
Gunlis LarssonOK Enen8092848
Annika NorströmHallstahammars OK25314

H65 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Olle BlomgrenOK Södertörn38850
Tor-Olof BlomsterIF Åland259011
Lars BoudrieVäsby OK350076
Bengt HanssonSäterbygdens OK9003300
Magnus HaraldssonGustavsbergs OK895424
Sten-Åke HolmbergSala OK1392398
Per-Åke HullAlmby IK519155
Lars JakobssonVästerås SOK9510803
Kjell JanssonLånghundra IF347037
Thomas KarlssonSödertälje-Nykvarn OF7531212
Göran LarssonSala OK8636984
Mats LiljaOK Enen1520418
Per LindgrenIK Hakarpspojkarna18676
Svend Erik MathiassenOK Linné540123
Gunnar MunkteliusSurahammars SOK8652905
Sven-Inge NylundJärfälla OK9500624
Thomas SjöholmMullsjö SOK249615
Hans-Erik SkalbergVästerås SOK202277
Ivan SöderqvistLjusdals OK2107530
Per Ove WallénTäby OK12157
Staffan VestbomOckelbo OK19889
Anders Stefan VestlundOK Kåre402026
Hasse ÅbergValbo AIF7501209

D70 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Birgitta BillstamJärfälla OK451625
Karin DelinAlfta-Ösa OK204995
Britt ErikssonSala OK8490502
Kristina ErikssonLänna IF347290
Margareta HaraldssonGustavsbergs OK2078297
Birgitta KlangLånghundra IF2062149
Anne LundmarkJärfälla OK944474
Ylva NilssonVallentuna-Össeby OL37916
Ewa NordlundLänna IF36528
Birgitta NylundJärfälla OK33602
Anna-Stina NyströmLänna IF1451108
Agneta Pihl SkoogEnköpings AIF264812
Ann-Marie Rees-AnderssonEnebybergs IF895434
Gun-Inger SahlbergLånghundra IF655655
Marianne SellgrenSigtuna OK902980
Christina WestmanHudiksvalls OK1418142
Elke WilkeTierps SOK443708

H70 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Hans AurellGävle OK1393048
Leif BergSigtuna OK9887353
Bjarne BlomsterIF Åland259009
Anders EdlingOK Linné2065357
Gunnar EricssonGävle OK37611
Gunnar ErikssonJärfälla OK30298
Leif ErikssonHeby AIF403103
Åke HöglundTimrå SOK259156
Sven-Erik KempeOK Hammaren38436
Hans KäckDalaportens OL43125
Leif NordlundLänna IF600914
Stig OvelandValbo AIF2066504
Lars Olavi PeldanEnebybergs IF1538872
Yngve PerssonTierps SOK38785
Torsten PetterssonLånghundra IF9201588
Sven PihlEnköpings AIF264813
Börje RåbergOK Tyr260667
Roland SalomonssonVittjärvs IK452982
Anders SellgrenSigtuna OK449535
Lars StrinnholmÖstersunds OK8165900
Mats TörngrenOK Linné262109
Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden9450626
Per-Erik WåhlbergOK Linné592177
Tommy WåhlinVästerås SOK9480115
Tomas ÅhgrenLånghundra IF770728

D75 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Gunnela GustafsonLänna IF42543
Dagny GustavssonSigtuna OK10560
Mariann KjellbergBredareds IF1040141
Lena LeanderssonÄlvdalens IF OK714542
Ing-Marie MozéliusStora Tuna OK263335
Margaretha NyströmLänna IF36280
Laila NäslundSelånger SOK42000
Ann PerssonPiteå IF Orienteringsklubb9401223
Eva von HeijneSigtuna OK12315

H75 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Per-Olov AnderssonOK Linné409787
Kurt BoströmOK Linné7207651
Sören ErikssonLänna IF7440808
Staffan GanteliusVallentuna-Össeby OL2119769
Bernt JohanssonHäverödals SK2119858
Lars JonassonJärfälla OK30214
Bo JonssonBolidens SK362531
Lars-Erik KarlssonRasbo IK2107334
Göran NilssonValbo AIF427766
Christer SolbreckLånghundra IF29824
Bo SundénKarlsbyhedens OK2068901
Torbjörn TirénHellas Orientering37589
Sören WingeUpsala IF352789
Kuno ÖsterlundVästerås SOK9202078

H80 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Rolf AnderssonRimbo SOK7516043
Per-Urban BengtssonOK Linné37555
John BerglundAlfta-Ösa OK13944
Urban GullbergOK Linné29762
Stig JaremalmVallentuna-Össeby OL9010911
Bertil KarlssonOK Linné1470541
Lars KjellmanVandrarringen9051139
Lars-Erik LindellVäsby OK41614
Jan-Olof MalmSigtuna OK25189
Olle NäslundSelånger SOK449576
Lars PerssonVäsby OK8321982
Stig RoosOK Linné42471
Ulf ÅströmOK Roslagen2083840

Inskolning (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ester AnderssonOK Linné
Elias KolmskogSundbybergs IK1525658
Miriam TroengOK Linné7280

U1 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Elis EklundOK Rodhen9110504
Signe LindelavOK Roslagen2132080
Tova OlssonIF Thor244785
Kai UnnerudLånghundra IF9201450
Fanny VikströmSundsvalls OK431060

U2 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Hedvig AnderssonOK Linné42429
Olga Bertilsson SkogOK Linné
Julia ErlandssonLänna IF24316
Axel GuggiIF Thor2131990
Christian Jönsson UlateOK Triangeln1472009
Vidar LarssonIF Thor2083975
Ida OlssonIF Thor1470521
Linnea PerssonOK Kåre402002
Joel WesterberghRasbo IK29759
Olle WidegrenIF Thor18970

Öppen motion 3 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Tina KolmskogSundbybergs IK2078268
Christoffer LindelavOK Roslagen2141369

Öppen motion 5 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Joel AhlbergOK Linné423467
Ingela BengtssonSala OK341372
Jessica ErikssonDomnarvets GOIF451247
Helena LiljeströmGävle OK449337
Helena PetterssonOK Linné2132136
Karin SandqvistVästerås SOK450642
Johan SjööNorbergs OK423468
Anna VisingOK Triangeln2062165
Lars VisingOK Triangeln2062198

Öppen motion 7 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Sara GörasLeksands OK431438
Helene LindelavOK Roslagen2112392
Peter OláRånäs OK8328562

Öppen motion 8 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Mats BernerssonOK Enen610821

U3 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Elis HanssonIF Thor452507
Felicia KrafftLänna IF1060731
Isak StåhlbrandtRasbo IK9070927

H21 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Tomas JohnssonSundsvalls OK7851013
Magnus KarlssonCentrum OK7206826
Jonas NordströmTullinge SK878787

D21 Kort (4)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna GustafssonOK Kåre950490
Emma IngessonOK Rodhen903001
Matilda SörellGävle OK409838
Tora WesterbergOK Kolmården500309

Annonser

Mila