Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, natt, Uppland + Västmanland

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: DM, natt, Uppland + Västmanland
Arrangörsorganisationer: OK Linné / Västmanlands OF
Datum: fredag 30 augusti 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 262 anmälda deltagare.

D21 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Annika BjörkOK Linné760301
Lisa JohanssonOK Rodhen42191
Anna KarlströmOK Linné9811191
Rebecka LindbergOK Roslagen790213

H21 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Alexander AlnessLånghundra IF7980219
Simon AnderssonOK Rodhen9402080
Kenny GripOK Linné
Tommy LindbergOK Roslagen690725
Viktor LindbergOK Roslagen664996
Anton SundgrenLånghundra IF9931204
Joar SvartholmOK Linné1930623

D20 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Alva LindellIF Thor9000610
Klara MöllerOK Linné7001028

H20 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Axel BergströmOK Rodhen9000320
Emil GrehnOK Rodhen8133769
Erik HannrupIF Thor9990214

D18 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Emilia BergströmOK Rodhen9050000
Ellen BlennowFalköpings AIK OK8010708
Moa HjorthDomnarvets GOIF8010409
Emma IsacssonOK Linné427710
Ebba LindellIF Thor9020802
Anna LithellOK Linné9201723
Lovisa WigertzLånghundra IF8010300

H18 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Emil BoströmOK Linné9020326
Albin ErikssonIF Thor2062701
Melker ForsbergKFUM Örebro OK9121121
John McLellandOK Rodhen7421126
David MelinOK Rodhen9020205
Oscar PalmOK Linné437457
Arvid RoosOK Linné8010726
Oskar SundblomRånäs OK8020319

D16 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Ines AarnioOK Linné2075109
Anna Castilho MarcaoOK Linné8012004
Fanny CedstedtLånghundra IF9201717
Ellen HannrupIF Thor8030729
Cornelia KrafftLänna IF1030727
Moa LundinOK Linné8220404
Johanna RoosOK Linné8200404
Ella ServinLånghundra IF2060734
Fannie SjölanderOK Rodhen7040427
Isabelle StåhlbrandtRasbo IK9040711
Agnes WeissLånghundra IF8140640

H16 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Seán BerglundSigtuna OK2107112
Simon ClaessonOK Rodhen9990829
Axel GidlundOK Linné7201144
Aron HellgrenIF Thor8030126
Jacob HenrikssonRånäs OK8040630
Viktor JemthIF Thor8140627
Gustav LyckebäckSigtuna OK7041226
Edvin NilssonLånghundra IF2058875
Elias StrömlandSigtuna OK2123595
Albin WarvelinLånghundra IF7031030

D14 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Klara HartOK Linné43947
Elsa HedinOK Linné9051104
Emily KruysIF Thor1210706
Elise MagnussonSigtuna OK2107148
Frida MelinOK Rodhen8050499
Ida PalmOK Linné2075482
Isabel UnnerudLånghundra IF2050909

H14 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Joel AhlbergOK Linné423467
Axel AnderssonIF Thor8075647
Aron BromanLänna IF8000282
Love BylundIF Thor1400669
Felix JohnssonOK Linné2107151
Elias WesterberghRasbo IK550411
Emil ÅbergOK Linné9060000

D12 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Tora JonsellIF Thor452661
Maja LyckebäckSigtuna OK2078120
Signe PalmOK Linné2075309
Sara RoosOK Linné8070509
Alma WesselLänna IF9081108

H12 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Lukas LindIF Thor1200407
Gustav LindbergOK Roslagen1080724
Theo RistoOK Linné1071126
Alfred WesselLänna IF9100201
Anton ÅbergOK Linné9090709

D35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Sara JonassonCentrum OK800241

H35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
David DahlgrenOK Linné2077522
Martin OhlssonOK Storsjön2107142

D40 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Josefin ErikssonLänna IF42515
Åsa KruysIF Thor1975912
Maria SjölanderOK Rodhen2089400
Jessica SöllvanderOK Rodhen9780501
Ida WesselLänna IF9771013

H40 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AnderssonLänna IF9974010
Jonas ErikssonLänna IF760526
Tomas HolmbergCentrum OK9790804
Anders LindgrenLånghundra IF690121
Henrik LundgrenCentrum OK9873333
Henrik SundblomRånäs OK8040201
Mats WarvelinLånghundra IF2060858
Henrik WåhlströmIF Thor1403964

D45 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Monica ErikssonLänna IF431487
Elisabet Lindblom LarssonOK Enen452133
Marie LyckebäckSigtuna OK2089422
Annika RidellIF Thor8654162

H45 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas AnderssonIF Thor752597
Ulf BergströmOK Rodhen9710615
Johan BlomsterIF Thor409501
Anders BoströmOK Linné1406186
Jonas EklundOK Rodhen9721223
Jörgen HellgrenIF Thor8007110
Andreas KrafftLänna IF646444
Ola LindIF Thor710922
Fredrik LindellIF Thor9050872
Fredrik NilssonLånghundra IF2083784
Andreas PerssonRasbo IK7710428
Bo SegermanIF Thor9427820
Patrik ServinLånghundra IF431271
John SolbreckLånghundra IF8320739
Jonas StåhlbrandtRasbo IK1942112
Roger TynellRånäs OK711221
Johan WesterberghRasbo IK731115
Erik ViklundRånäs OK9730425

D50 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Maria HartOK Linné43944
Maria KvarnlöfOK Roslagen8065040

H50 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Bo AnderssonIF Thor2062728
Anders BerkelundVäsby OK661011
Niklas CedstedtVallentuna-Össeby OL8230969
Conny ForsbergLånghundra IF601337
Jonas GidingVallentuna-Össeby OL8250714
Johan HartvikLänna IF7414163
Jesper HenrikssonRånäs OK9988574
Ola HultinOK Roslagen7731377
Ulf IsacssonOK Linné407262
Juha LoenbergSkarpnäcks OL40905
Stefan NordströmSigtuna OK7660718
Petter RanefallIF Thor9005166
Patrik SteenOK Enen9670708
Daniel UnnerudLånghundra IF8090100

D55 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Malin BromanLänna IF2106029
Hillevi ErikssonOK Linné344510
Karin JanssonOK Rodhen9600419
Cathrine JohanssonTierps SOK47346
Catrine JohnsonSkogsluffarnas OK2089373
Dorothe SpillmannIF Thor8246810

H55 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Mats AronssonBromma-Vällingby SOK2059169
Per BrahmLånghundra IF9630720
Per EdenhamnLänna IF7611023
Peter HambäckLånghundra IF9726138
Björn HannrupIF Thor431094
Kenneth HermanssonSigtuna OK7881199
Stefan LundOK Linné8170762
Sven WigertzLånghundra IF9010302

H60 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Lars HagrotTäby OK7570427
Göran HanssonTäby OK504250
Lars LandströmLånghundra IF660331
Mats LundmanOK Roslagen9795757
Per-Olof OlofssonSigtuna OK580416
Peter RidefeltOK Linné591119
Björn SöderbäckOK Linné2058161

H65 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Peter BrunnbergVallentuna-Össeby OL42078
Lars-Erik HermanssonOK Linné43985
Per-Åke HolmSigtuna OK219951
Kjell JanssonLånghundra IF347037
Jan JohanssonIF Thor449765
Ulf RadlerJärfälla OK27597
Peter SundgrenVallentuna-Össeby OL9530729

D70 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ylva NilssonVallentuna-Össeby OL37916
Marianne SellgrenSigtuna OK902980
Elke WilkeTierps SOK443708

H70 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Leif BergSigtuna OK9887353
Jan Olov JonssonTierps SOK47368
Leif NordlundLänna IF600914
Yngve PerssonTierps SOK38785
Torsten PetterssonLånghundra IF9201588
Sven PihlEnköpings AIF264813
Bengt-Olov TörnqvistSigtuna OK441511
Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden9450626
Per-Erik WåhlbergOK Linné592177
Tomas ÅhgrenLånghundra IF770728
John ÖstlundSundbybergs IK951119

H75 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik BergmanOK Linné33558
Kurt BoströmOK Linné7207651
Karl-Göran GustafssonUpsala IF306084
Lars-Erik KarlssonRasbo IK2107334
Thord RådbergOK Roslagen253786

H80 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Stig JaremalmVallentuna-Össeby OL9010911
Bertil KarlssonOK Linné1470541
Jan-Olof MalmSigtuna OK25189
Roine MattssonHäverödals SK422402
Sivert SöderbärgOK Roslagen246733

H21V (3)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik HamreforsVästerås SOK8042298
Lars-Erik HaslerSurahammars SOK7201152
Carl NäslundVästerås SOK950715

D20V (2)

NamnOrganisationBricknummer
Elin DahlmarkVästerås SOK8030920
Elsa LimbäckVästerås SOK9001012

H20V (1)

NamnOrganisationBricknummer
Sixten TörnqvistVästerås SOK9000522

D18V (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ida HallinSurahammars SOK2058282
Agnes KällströmSala OK640198
Dorota SmelikovaSurahammars SOK8635809
Iris van LoenhoutOK Hedströmmen507501

H18V (9)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AhlströmVästerås SOK7020125
Hugo FriskVästerås SOK8070800
Pontus LindgrenVästerås SOK8011546
Andreas NäslundVästerås SOK8200165
Martin SandqvistVästerås SOK1401355
Noa SjöstrandVästerås SOK9884855
TamÁS SzutsVästerås SOK9081247
Casper VånsjöArboga OK437353
Kalle Åkerman SjöströmVästerås SOK9021333

D16V (4)

NamnOrganisationBricknummer
Amanda HallVästerås SOK7030227
Kristina LindgrenVästerås SOK9102108
Jonna SandbergKöping-Kolsva OK720609
Klara Åkerman SjöströmVästerås SOK9031028

H16V (3)

NamnOrganisationBricknummer
Josiah BergrothVästerås SOK2078221
Tobias DahlmarkVästerås SOK8369846
Kristoffer KlarinVästerås SOK2112443

H14V (7)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid GunérusSurahammars SOK2058255
Ludvig HaslerSurahammars SOK446081
Arvid JonforsenSurahammars SOK9051118
Vidar NettelmarkSurahammars SOK2058258
Erik PalmVästerås SOK8016922
Carl SandqvistVästerås SOK1401357
Elis WiklundVästerås SOK1135255

D12V (1)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa BergrothVästerås SOK2095145

H12V (2)

NamnOrganisationBricknummer
Jakob SandbergKöping-Kolsva OK7088176
Rasmus VånsjöArboga OK1416196

H35V (1)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik NettlemarkSurahammars SOK2083939

H40V (4)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik HallinSurahammars SOK9102587
Mattias LöfqvistVästerås SOK7602257
Martin OldaeusVästerås SOK1416202
Enrico VieroVandrarringen7750222

D45V (2)

NamnOrganisationBricknummer
Malena AhlströmVästerås SOK39772
Marie ÅsbergOK Hedströmmen445518

H45V (2)

NamnOrganisationBricknummer
Daniel BjörnbergVästerås SOK249156
Anders GalinSurahammars SOK446084

D50V (1)

NamnOrganisationBricknummer
Karin SwärdVandrarringen651125

H50V (5)

NamnOrganisationBricknummer
Joakim AhlströmVästerås SOK347125
Anders BrinkmanVandrarringen500325
Rickard JonforsenSurahammars SOK1976917
Ruhdi KarlssonVästerås SOK234794
Robert PalmVästerås SOK8356766

H55V (10)

NamnOrganisationBricknummer
Jan-Olov BergmanVästerås SOK8000800
Carl BymanVästerås SOK9630202
Ulf HamreforsVästerås SOK671400
Mårten KällströmSala OK225362
Magnus LimbäckVästerås SOK960829
Klas LindgrenVästerås SOK9621015
David SöderströmSala OK9005074
Ola TorstenssonVästerås SOK9640309
Stefan TörnqvistVästerås SOK439912
Roger ÅsbergOK Hedströmmen7413951

D60V (2)

NamnOrganisationBricknummer
Lena LarssonSala OK8303057
Tanja-Birgit SöderströmSala OK9550304

H65V (3)

NamnOrganisationBricknummer
Sten-Åke HolmbergSala OK1392398
Göran LarssonSala OK8636984
Gunnar MunkteliusSurahammars SOK8652905

H70V (1)

NamnOrganisationBricknummer
Tommy WåhlinVästerås SOK9480115

H75V (2)

NamnOrganisationBricknummer
Hans AnderssonVästerås SOK9411016
Sören JohanssonSala OK9431024

Öppen 3 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Harald EklöfOK Linné2122087
Fredrik JohanssonOK Linné2123830
Vidar LarssonIF Thor2083975
Oskar LindIF Thor203982
Jakob WåhlströmIF Thor2104472

Öppen 5 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Lars HallVästerås SOK8400511
Markus NordénLånghundra IF2107362
Nils SandqvistVästerås SOK450698
Johan SjööNorbergs OK423468
Tommy StenviOK Linné1422442

Öppen 7 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Per JemthIF Thor1711013

Annonser

Mila