Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Torsåkerssprinten

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Torsåkerssprinten
Arrangörsorganisation: Storviks IF
Datum: lördag 24 mars 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 60 anmälda deltagare.

D21 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Jennie Börjesson ErikssonStorviks IF8003883
Johanna Börjesson ErikssonStorviks IF8003883
Moa EnmarkGöteborg-Majorna OK654488
Rebecka HeinrupTullinge SK8630853

H21 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AnderssonValbo AIF25008
Torbjörn BlomValbo AIF2066512
Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn OF9105041
Lars KarlssonValbo AIF651105
Kent OhlssonSödertälje-Nykvarn OF891108
Oskar SandbergMalungs OK Skogsmårdarna960960
Jakob SjöbergGävle OK510415
Daniel StåhlOK Hammaren27879
Jonatan SöderbergGävle OK1800208

D20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Moa KarlssonStorviks IF9011126

D16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Cornelia IvarssonOK Hammaren1200203
Mathilda KarlssonValbo AIF2066513
Julia NäslundOK Hammaren1030519
Linnea PerssonValbo AIF444754

H16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Isak BerggrenGävle OK442126
Rasmus SöderbergGävle OK1031219

D14 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Mira NordinKorsnäs IF OK1051117
Elma WikströmOK Hammaren9050120

H14 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Anton EngstrandStorviks IF9050611
Alfred JeppssonOK Hammaren7050924
Hampus KarlssonOK Hammaren9050522
Vigor KjellmanStorviks IF452702
Lucas SöderbergGävle OK1050919

D12 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Nilla EnquistOK Hammaren1070211

H12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Adam EngstrandStorviks IF9070719
Axel GräfningsGrycksbo IF OK8046484
Leo WikströmOK Hammaren9060306

D10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Alicia IvarssonOK Hammaren7180601
Iris WikströmOK Hammaren1090504

H10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid KjellmanStorviks IF452751

D40 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Anette EngströmValbo AIF444772
Maria WikströmOK Hammaren1050120

H40 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Mattias EklundOckelbo OK2088609
Ville ItkonenOK Hammaren9761227
Anders JanssonGrycksbo IF OK8303785
Jesper NordinKorsnäs IF OK9950623
Håkan PerssonValbo AIF451686

D50 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Mia GustafssonOK Kåre620414
Camilla NäslundOK Hammaren1102030

H50 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Bo BörjessonStorviks IF8007514
Mats JönssonKorsnäs IF OK9610407
Lennarth KarlssonValbo AIF2066519

D60 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lena LarssonSala OK9571015

H60 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Hans-Olof FröjdOslättforspojkarnas IK9005508
Bengt HanssonSäterbygdens OK47070
Göran HedmanValbo AIF2095207
Ulf HenrikssonKorsnäs IF OK551223
Ulf KjellinOK Hedströmmen670212
Göran LarssonSala OK8636984
Thom SandvikAvesta OK43058
Staffan VestbomOckelbo OK19889
Kjell ViklundHofors OK446007
Ove ÅbergStorviks IF1985326

H70 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Tor LindströmTumba-Mälarhöjden OK433396

Öppen motion 5 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Maria EnquistOK Hammaren1428393
Andreas J. WikströmOK Hammaren1060306

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr