Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Björkstubbematchen

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Björkstubbematchen
Arrangörsorganisation: OK Kullingshof
Datum: fredag 25 maj 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 156 anmälda deltagare.

H40 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Niklas GrahnGöteborgs SK30991
Stefan VorbergOK Landehof14588

H45 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Peter AspIFK Göteborg Orientering1700325
Peter GrahnHestra IF403685
Magnus HomannOK Orinto701214
Thomas KarlssonSjövalla FK9700217
Pär MoqvistLerums SOK438433

H50 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan AronengHestra IF7651216
Magnus Ö BernhedSävedalens AIK676728
Lars BjörkingOK Skogshjortarna15804
Mattias BååthSävedalens AIK9680115
Jonatan BörjessonOK Skogshjortarna9660325
Mats DahlrotIK Uven264571
Kjell EinarssonOK Skogshjortarna640124
Stefan HammarFK Herkules243717
Jan HindérTolered-Utby Ol-klubb14774
Anders JohanssonGöteborg-Majorna OK11061
Hans NilssonKungälvs OK2048652
Anders WadstenOK Landehof30184

H55 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb611228
Håkan ErikssonOK Räven625530
Lars ErikssonMarkbygdens OK7591031
Lars HolmbergIF Hagen9610604
Björn KarlssonOK Orinto630801
Andres LaasOK Skogshjortarna610827
Stig LarssonGöteborg-Majorna OK302397
Ola LundhIF Hagen15608
Börje PerssonOK Alehof11551
Lars TorstenssonGöteborgs SK14177
Håkan WåhlanderFrölunda OL239875

H60 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Bertil AxbomOK Landehof14631
Anders BjörklundSävedalens AIK344914
Ingemar CarlssonSävedalens AIK545400
Jan CarlssonIFK Göteborg Orientering510344
Asgeir EdvardsenGöteborg-Majorna OK580819
Jörgen IvarssonHestra IF9581202
Bengt-Åke JanssonFrämmestads IK431231
Bengt JonssonHestra IF2109135
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK9500500
Lennart KarlssonMarkbygdens OK575555
Pierre KarlssonOK Alehof7550429
Per-Olof LarssonHestra IF525371
Bengt OttossonSjövalla FK239863
Ulf PalmérUlricehamns OK7560703
Ulf PetterssonKungälvs OK14440
Lars StålheimSävedalens AIK14755
Ulf SundinGöteborg-Majorna OK7714056

H65 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart AnderssonGöteborgs SK2048743
Erland BergIK Uven14369
Sten BlomströmIK Stern9511113
Björn EngströmLerums SOK30168
Per FredrikssonOK Skogshjortarna500410
Tommy GustafssonOK Landehof30129
Bo HerderssonMarkbygdens OK7510722
Kent IvarssonOK Skogshjortarna2801213
Åke JohanssonRydboholms SK41492
Björn JägerströmIK Uven14350
Kjell KaminskyIF Hagen1428388
Jan KüchlerTolered-Utby Ol-klubb14770
Kjell MartinssonOK Tranan890406
Stanley MattssonIK Uven14320
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubb1011018
Sten OlssonOK Klyftamo508805
Magnus RehnSävedalens AIK14651
Hans SkoglundOK Tranan12463
Tommy WesterbergIF Hagen30647

H70 (28)

NamnOrganisationBricknummer
Carl-Henry AnderssonOK Orinto840301
Anders AxelssonSävedalens AIK1501235
Lars-Göran AxmalmSävedalens AIK9724000
Kjell BengtssonSävedalens AIK14678
Ingvar BergmanOK Tranan12437
Staffan BrobergIF Marin Väst264508
Hans CarlstedtSävedalens AIK725000
Henry DjurbäckMarkbygdens OK28809
Mats ElofssonHerrljunga SK Skid o OL419700
Ragnar FallströmLerums SOK14573
Lars-Erik GaddeGöteborg-Majorna OK14065
Pertti HeedOK Orinto362551
Styrbjörn JanssonIF Hagen15692
Kalle JohanssonOK Skogshjortarna1440331
Kenneth JohanssonTolered-Utby Ol-klubb14797
Mats KågesonGöteborg-Majorna OK14553
Jan LarssonSävedalens AIK1545545
Dag LorénOK Frisene501513
Gösta MalmerIF Marin Väst436137
Kent OlaussonOK Orinto9913579
Sten OlssonOK Alehof11545
Jukka RankanenSjövalla FK11354
Kenneth RosénGöteborg-Majorna OK14122
Steffen RosénIK Uven14383
Karl Evert SvenssonIF Hagen445454
Bengt-Rune WallströmIK Uven14332
Torbjörn WikströmOK Orinto9470130
Acke WåhlanderGöteborg-Majorna OK260919

H75 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Bengt AnderssonTidaholm SOK Sisu17975
Rune ArvidssonMarkbygdens OK7400901
Folke DahlénLidköpings VSK440285
Per-Olof EckerlidSävedalens AIK14728
Hans EkbergLidköpings VSK409544
Lars FinbomOK Landehof14594
Kurt FredrixonOK Skogshjortarna7019555
Claes GreenSjövalla FK11371
Magne HagströmFrölunda OL2079762
Henrik HvoslefIK Stern7201243
Kenneth IvehagFrämmestads IK37384
Karl-Axel JohanssonIK Uven438426
Lars JohanssonOK Skogshjortarna355805
Per-Olof JohanssonOK Klyftamo248530
Hans KarlssonOK Orinto19115
Karl-Inge KarlssonIstrums SK2077510
Lars-Olof LannfeltOK Skogshjortarna1430317
Lars-Åke LarssonOK Tranan354072
Per LjungbergOK Alehof2119859
Sune MentorGöteborg-Majorna OK14030
Ulf NyströmLidköpings VSK12650
Bengt OlssonMarkbygdens OK18406
Sigvard OscarssonIstrums SK25611
Harry SundbergOK Klyftamo19295
Bengt-Åke SvenssonIK Ymer28464

H80 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Andre AlexanderssonKungälvs OK14504
Gunnar BylundRydboholms SK225123
Åke DavidssonRydboholms SK225127
Leif EdsandSävedalens AIK14723
Kuno EkdahlOK P4403629
Ingemar HolmbergIF Hagen30690
Per-Hugo LundgrenLerums SOK14574
Håkan SkogumMarkbygdens OK17091
Agne ÖstenssonSävedalens AIK2088326

H85 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Bertil HolmqvistIK Gandvik244745
Stig SahlIF Hagen15616
Arne SvahnFrämmestads IK3537143

Öppen Skog (18)

NamnOrganisationBricknummer
Bengt BörjessonOK Alehof11508
Lennart CarlströmOK Landehof14593
Gösta ClaessonRydboholms SK18845
Kjell EhrencronaIFK Göteborg Orientering2059197
Pereric HasselgrenOK Landehof
Gert IvarssonOK Skogshjortarna342627
Lennart JanssonOK Alehof11527
Carl-Erik JohnsonKinnaströms SK42796
Jan KjellströmFrölunda OL11581
Bengt KvarnströmOK Landehof212537
Dan LeanderssonKinnaströms SK44739
Lars MathiassonIK Stern11006
Anders MohlinIK Stern260931
Roland NilssonFalköpings AIK OK760404
Lennart OlssonIK Uven14361
Sven-Olof RingKinnaströms SK28811
Kjell RybergIFK Göteborg Orientering451278
Stig-Ove TollIK Stern14266

Öppen Stig (7)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart AlmströmIK Stern429819
Lars-Olov DahlbergOK Landehof2079763
Hans EmilssonKinnaströms SK42795
Gösta GrahnGöteborgs SK14730
Kjell-Åke IsakssonOK Skogshjortarna446065
Jan JohanssonOK Landehof14619
Kurt-Åke KarlssonSjövalla FK2088320

Annonser