Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Ungdomsstafetten

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisationDölj laguppställningar

Tävlingens namn: Ungdomsstafetten
Arrangörsorganisation: Lunds OK
Datum: söndag 6 oktober 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 47 anmälda lag.

U7-manna (15)

NamnLaguppställning
Falkenbergs OK 1
1Jenny Severinsson2119989
2Leon Ryberg2060876
3Mira Wallin9071010
4Emmy Wallin9031212
5Erik Rexfelt9040226
6Susanna Erlingson2139882
 Nemi Harder2139869
7Fanny Hansson2060804
FK Boken 1
1Alice Johansson2063886
2Klara Palm2078099
3Anton Carlström1080305
4Emmy Palm8170704
5Emelia Carlström1181205
6Hjalmar Andersson1426988
 Lovisa Erichsen1060524
7Erik Johansson8030816
FK Göingarna
1Hjalmar Axelsson8060515
2Alice Olvegård8383830
 Smilla Thomasson8071216
3Tuva Selin8050913
4Wilmer Selin8100100
 Albin Granqvist8071118
5Svante Selin8001001
6Carl-Johan Olvegård448826
 Gustav Granqvist8171118
7Edvin Selin8030901
Halmstad OK
1Emma Persson445115
2Gabriel Ekström2060866
3Isak Gustafsson2119535
4Gustav Lundqvist9050509
5Julia Lönn2074539
6Sara Lönn2139138
 Amanda Persson7070417
7Klara Persson9101418
Helsingborgs SOK Bacon
1Kurt Sjöberg8070216
2Elis Olsson8036055
 
3Elias Palmertz7080628
4Ebba Ranbro1175971
 
5Alfred Kjellén9021605
6Teodor Edman1428383
 
7David Persson8040904
Helsingborgs SOK Unicorn
1Benjamin Davidson9070524
2Sofia Edman1416191
 
3Linnea Stéen1196805
4Saga Palmertz7770608
 
5Felicia Persson8080318
6Signe Davidson9090831
 
7Victor Ericsson2066532
Hjärnarps OL 1
1Arvid Albinsson8051225
2Sara Carlstedt2078068
3Amelia Victor Mendes433058
4Erik Albinsson8030322
5Noah Krikström8050410
6Joel Sigfridsson Toft8070630
7David Morén1040903
Hässleholms OK 1
1Robin Wiberg7750114
2Clara Svensson441855
3Jakob Månsson351019
4Linnea Rydlund8041225
5Elias Nilsson2119842
6Sara Månsson349879
7Ivar Helmersson9030906
Karlskrona SOK 1
1Emma Zettervall1050824
2Jakob Omelchenko7060323
3Emma Larsson8050810
4Alma Svennerud8040817
 Lova Kronmar7060113
5Anton Törnqvist7474111
6Märta Svennerud7071005
 Elin Nilsson7205498
7Hugo Larsson8030219
Lunds OK 1
1Selma Larsson7030731
2Klas Ljungqvist9031012
 Eja Gustafsson8327834
3Tova Borggren1529374
4Moa Wallenborg8031002
 Hilda Edström7020146
5Isak Andersson8040527
6Isak Gustafsson1210809
7Loke Hedberg8031205
Lunds OK 2
1Alfred Olsson2085383
2Lovisa Wahlbom1416645
 Hedda Åberg331006
3Love Eneroth2106190
4Lucas Treldal8333875
5Olivia Larsson8031228
6Esther Krogh Nilsson1080717
7David Olander7202475
Malmö OK
1Viktor Ahltin256858
2Filip Persson2107180
 Simon Kronström2126069
3Emilia Cederquist1070128
4Love Persson8041337
5Julia De Almeida2126044
6Siri Abrahamsson2112390
7Alfred Ahltin8000712
OK Tyringe/Tormestorp IF
1Arvid Falkstrand1071118
2Nils Persson2123427
 Villyam Johansson15760
3Emilia Mattsson2260640
4Edwin Falkstrand2109399
5Joanna Persson1223000
6Axel Falkstrand1090906
7Gabriel Steffert1021806
Skåneslättens OL 1
1Atle Kulstad7080221
2Anna Benatti1060811
 Rebecka Lindulf2051806
3Saga Christensen353082
4Aprilia Cinthio9063868
 Hannes Dahlberg1418157
5Alva Nystedt9165622
6Linnea Lindulf2107130
 Valter Sander9101727
7Albin Weiden9030525
Örkelljunga FK 1
1Otto Nyberg8009323
2Axel Nilsson9583631
 Jonathan Edholm8313642
3Alma Giese8359312
4Johanna Ottosson8200505
 Wilma Jönsson8060907
5Elia Kämpe9051030
6Milton Gunnarsson8490737
 Wiggo Jönsson8081231
7Hugo Cedervall8040829

U4-manna (13)

NamnLaguppställning
FK Finn Blå
1Hugo Martinsson9443922
2Lova Elving2135401
3Lovisa Lexell2107518
4Anton Karlsson451930
FK Finn Vit
1Love Jonestrand343186
 Albert Svensson1071001
2Emmy Ellbring2104147
3Lisa Johnsson1080419
4Philip Martinsson433964
FK Åsen
1Alva Svensson1202004
2Olivia Svensson1081218
3Frida Emilsson2104137
4Erik Olsson452403
Helsingborgs SOK Gul
1
2
3
 
 1239558
4
Helsingborgs SOK Orange
1Maja Kylmä7090620
 Philip Egerstedt2139920
 Erik Lindhé2139916
2Signe Ranbro1784737
3Gustav Eriksson2135574
 Jonathan Rubin2135585
 Oskar Ranbro1239558
4Albert Kylmä1070826
Hästveda OK 1
1Elin Anzelius7080111
2Emma Wikström2075201
3Harry Viktorsson433422
4Kristina Nilsson Condori7080813
Karlskrona SOK 1
1Linnea Hedman2065329
2Erik Zettervall1090930
3Folke Tyrberg2107158
 Disa Lundberg1090516
 Alva Lundgren2107164
4Hampus Abrahamsson2063820
Lunds OK 1
1Astrid Hjelm2093648
 Linnea Grahn Eskilsson249550
2Julia Planck2139009
3Kasper Ringström204495
4Albert Paulsson7204463
OK Gynge 1
1Caspar Pegard7210288
2Elvira Jacobsson8331378
3Fifi Pegard7203425
 Signe Johansson9110407
 Anton Jacobsson8479877
4Erik Wihlborg9060824
OK Kontinent 1
1Isak Thysell1050408
 Samuel Rasmussen1060308
 Elliot Boy7050213
2Liv Lundsgaard8070718
3Cornelia Möller7070899
 Hanna Thysell1180708
4Joel Annermarken2089078
OK Pan-Kristianstad 1
1Isak Eng750300
 Philip Höglind1070723
2Ellen Andersson1060803
3Victoria Höglind1090102
 Maria Tomicic711011
4Gustav Andersson1040717
Skåneslättens OL 1
1Edvin Sander902923
 Tage Sjögärd450460
 Alvin Dahlberg1178101
2Tuva Christensen18548
3Vidar Karlberg1090914
 Linn Thuresson448941
 Valter Nelking2112465
4Allie Nelking2112492
Ystads OK
1Jakob Håkansson12003
2Olivia Tillander12028
3Fabian Tillander12037
 Valdemar Puke228294
4Moa Nordin12014

U3-manna (19)

NamnLaguppställning
Andrarums IF 1
1August Härwell2801424
2Robin Ahlm8110929
 Alfons Mickelåker256336
 Axel Cederberg2083851
3Hugo Thoresson421411
Eslövs FK
1Silas Ljungberg426722
2Tim Haraldsson426706
3Olof Hansson426736
Falkenbergs OK 1
1Tilde Hertz-Jensen2060822
2Ella Hertz-Jensen2060828
3Agnes Cortese2139899
Falkenbergs OK 2
1Albin Stamfjord2060844
2Oskar Wallin2060887
 Loke Jageteg7973546
3Linus Nordlund2119969
FK Boken 1
1Besart Rexhepi2078042
2Ellinor Åkerlund2122078
3Viktoria Åkerlund2119380
FK Finn 1
1Alva Svensson1071109
2Hubert Carlsson33700
3Jacob Ellbring418006
Halmstad OK Blå
1Måns Andersen2066288
2Stina Gustafsson227350
 Elin Berg352569
3Julia Berg29728
Halmstad OK Grön
1Kajsa Fagerholm355705
2Sonja Fagerholm2123810
3Lisa Fagerholm828510
Helsingborgs SOK Grön
1Miriam Orrhede2058795
2Vilgot Bering700318
 Lowe Palmertz7101009
 
3Liv Palmertz42049
Helsingborgs SOK Svart
1Vidar Brandtsfridh17904
2Emma Olsson1873997
 Oskar Lindhé2135638
 
3Agnes Brandtsfridh408862
Hässleholms OK 1
1Lowe Liljedahl441828
2Nelly Lindberg258103
3Wilhelm Lindberg2063325
Hästveda OK 1
1Erik Anzelius7101025
2Bertil Rongby433408
3Delia Condori7100305
Karlskrona SOK 1
1Sam Mårtensson1110516
2Melker Swärdh2139919
 Hjalmar Svennerud2109204
 Esther Allwood1110514
3Sixten Eliasson8012011
Karlskrona SOK 2
1Wilma Lundgren2107162
2Nora Mårtensson1306050
 John Mårtensson1306051
 Edvin Hedman341400
3Svante Eliasson8201208
Lunds OK 1
1Isak Grönlund1101299
2Tilda Harrie41481
 Johanna Planck2147912
 Folke Kanders28737
3Alma Ringström
Malmö OK
1Daga Abrahamsson2077240
2Daphne Wennblom
3Leander Wennblom2078010
OK Kontinent 1
1Emma Lundsgaard7552266
2Amelie Nordgren2075338
3Elina Nordgren2089059
Skåneslättens OL 1
1Ludwig Ulander1162009
2Bill Salomonsson13805
 Viggo Olsson234922
 Filippa Ulander1206160
3Jack Salomonsson2051811
Örkelljunga FK 1
1Isak Kämpe8307799
2Nickey Nielsen1399763
3Frans Hugoson1399745

Annonser