Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Traneträffen

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Traneträffen
Arrangörsorganisation: OK Tranan
Datum: söndag 6 oktober 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 320 anmälda deltagare.

D21 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Elin ClassonOK Orinto952323
Erika ÅkessonMarkbygdens OK730108
Lisa ÅkessonMarkbygdens OK530108

H21 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AxelssonIK Hakarpspojkarna551220
Petter BergstedtMarkbygdens OK14042
Ludvig CarlbomUlricehamns OK8020210
Erik ClassonOK Orinto1420202
Axel ElmbladBredaryds SOK8200206
Erik HanssonBredareds IF9890521
Johan IngemarssonHestra IF29954
Anton KarlssonOK Kullingshof1902933
Emil KarlssonHestra IF9909241
Andreas LundbladOK Nackhe860308
Erik MartinssonLinköpings OK8308205
Fredrik RosénJönköpings OK8080625
Olle SörqvistMarkbygdens OK990312
Johan TörnrothHestra IF891026

D21 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Emma BrundinMarkbygdens OK28837
Martina JohanssonHestra IF7940503
Sofia LarssonHestra IF880501

D18 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Thea BökmanHelsingborgs SOK8031101
Alma GustafssonSOK Aneby8021008
Ebba LindmanIK Hakarpspojkarna551414
Vendela LönkvistOK Vivill8010316

H18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Gustav BohmanOK Orinto2800705

D16 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Stina AnderssonAnderstorps OK2095352
Stella BurénIK Ymer440892
Nelly De Groot BoersmaRydboholms SK2078247
Matilda FagerlindMarkbygdens OK2058212
Maja InghammarHestra IF7040613
Sandra LingIK Hakarpspojkarna9050730
Asta TörnkvistAnderstorps OK7171224
Julia WesthMullsjö SOK8040326

H16 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Filip BrolingBredaryds SOK8051738
Linus BägebyOK Vivill8050741
Albin GenbergUlricehamns OK1420191
Alfred HallqvistUlricehamns OK8451503
Isak HenningssonOK Gisle2093525
Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna9001224
Joel HolmbergUlricehamns OK8403026
Filip IngemarssonHestra IF444094
Anton JosefssonOK Gisle2123592
Erik LingIK Hakarpspojkarna9005268
Adam SkoglundUlricehamns OK8112345

D16 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Maja NordinUlricehamns OK354069

D14 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Elin BlomqvistMarkbygdens OK1441310
Tova DuellHestra IF2104276
Moa HolstenHestra IF2063885
Ida JosefssonOK Gisle2104456
Stina NalbinMullsjö SOK30801
Klara NilssonHestra IF2062004
Elsa SödervallIK Gandvik7050122
Alice WernklevIK Ymer1060607
Irma WesthMullsjö SOK8070412

H14 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Noel BengtssonOK Skogshjortarna8344813
Samuel DahlbergIK Trenne Ullared1402399
Johan ErikssonTrollhättans SOK9050329
Gustav FagerlindMarkbygdens OK2058247
Hjalmar FolkestadAnderstorps OK8060422
Victor HörnquistAnderstorps OK9451854
Isak JohanssonOK Gisle7051007
Lukas KlangUlricehamns OK1422635
Edvin LennartsonUlricehamns OK2088546
Emil LingIK Hakarpspojkarna8070505
Edvin OckbornTrollhättans SOK9050222
Erik PeterssonTolered-Utby Ol-klubb2122085
Isak SkoglundUlricehamns OK8223456
Albin SundströmHestra IF8050818
Malcolm SvenssonAnderstorps OK2095369
Einar SörqvistMarkbygdens OK7725617
Noah TörngrenTolered-Utby Ol-klubb8494456
Simon WesthMullsjö SOK8200517
Albin WraneHestra IF8060319

D14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lilly AxelssonVaggeryds SOK451945

D12 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Elvina BergdahlOK Orinto2800840
Vera FolkestadAnderstorps OK451855
Alice LarssonBredareds IF2123844
Siri RehnGränna-Bygdens OK1496586
Frida SkoglundUlricehamns OK2101656
Edit TreptowAnderstorps OK451852

H12 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Linus ClaessonUlricehamns OK1422649
Jacob HolmbergUlricehamns OK449756
Anton KarlssonUlricehamns OK9080104
Elliott RehnGränna-Bygdens OK1555011
Melker SundströmHestra IF8080131
Felix SvenssonJönköpings OK2801073
Albin TörngrenTolered-Utby Ol-klubb8347045

D12 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ella AnderssonAnderstorps OK7210171

H12 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Alvin LönkvistOK Vivill2089048

D10 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa InghammarHestra IF1040613
Moa JohanssonOK Gisle15299
Stina PeterssonTolered-Utby Ol-klubb2122063
Lovisa StavenrotOK Vivill218252
Felicia SvenssonJönköpings OK8110508
Astrid TreptowAnderstorps OK2050906
Vera WesthMullsjö SOK7120325
Ebba ÅbergHestra IF244786

H10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Olle BlomqvistMarkbygdens OK1941310
Einar GranatMarkbygdens OK1090814
Johannes HolmbergUlricehamns OK2059032
Gustav KarlssonUlricehamns OK9091209
Assar Rosén ThelinJönköpings OK1100510

D35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ulrika BornetunSkillingaryds FK7010716
Elin FredinOK Nackhe2119827

H35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Karl-Anton KarlssonUlricehamns OK2119800

D40 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Charlotte JosefssonOK Vivill17799
Åsa LindqvistHestra IF41940
Ann-Christine NilssonGällstadbygdens SOK2058999
Maria PeterssonTolered-Utby Ol-klubb2122089
Johanna SundströmHestra IF8050517
Malin SörstrandIstrums SK790707
Matilda TörngrenTolered-Utby Ol-klubb1270313

H40 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Martin AnderssonSjövalla FK9790201
Mikael BergstedtMarkbygdens OK690409
Magnus BertilssonOK Skogshjortarna2083774
Marcus JosefssonOK Vivill9790715
Anders PåhlmanIstrums SK760408
Per ThunbergOK Vivill8191275
Magnus WallinIK Trenne Ullared1402387
Peter WernklevIK Ymer7771114
Magnus WåkeråsRydboholms SK18861

D45 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Veronica AdolfssonAnderstorps OK2050979
Annica BerglundUlricehamns OK435833
Helena BlomqvistMarkbygdens OK941310
Ann BägebyOK Vivill2089019
Anette CarlssonGällstadbygdens SOK2107159
Jessica De Groot BoersmaRydboholms SK2078246
Maria FolkestadAnderstorps OK302604
Johanna HallqvistUlricehamns OK8279401
Maria IngemarssonHestra IF29951
Kajsa NordinUlricehamns OK512464
Maria Rosén ThelinJönköpings OK8040104

H45 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan AnderssonHalmstad OK9741203
Patrik AnderssonAnderstorps OK2075283
Anders ArfwedsonFrölunda OL721107
Magnus ClaessonJönköpings OK7202775
Henrik EkwurtzelVaggeryds SOK442351
Anders GenbergUlricehamns OK2088941
Magnus HedmanKungälvs OK7142856
Fredrik HerderssonMarkbygdens OK9670702
Anders HolmbergOK Vivill43795
Magnus HomannOK Orinto701214
Ulf JohanssonOK Gisle7005180
Jan LagerHalmstad OK9700328
Anders LingIK Hakarpspojkarna9005262
Stefan NordinUlricehamns OK1418172
Roland PeterssonTolered-Utby Ol-klubb2122072
Tomas PetterssonOK Reftele8033432
Fredrik SundströmHestra IF8006548
Fredrik SvenssonJönköpings OK7105240
Robert SvenssonAnderstorps OK1417445
Peter TudénIK Hakarpspojkarna720407
Styrbjörn TörngrenTolered-Utby Ol-klubb8431142

D50 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Agneta Hallberg HanssonJönköpings OK9009693
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK9070569
Helena LindmanOK Gränsen245899
Lena TuressonBurseryds IF1967083
Karin ÖhlinSOK Aneby9650327

H50 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas AnderssonOK Norrvirdarna10318
Stefan AronengHestra IF7651216
Svante BerglundUlricehamns OK435830
Klas FriborgJönköpings OK680118
Bo HallbergFalköpings AIK OK8061217
Johan HanssonJönköpings OK700524
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK9660611
Martin JakobssonHammarkinds OK7204899
Per JohanssonOK Reftele28639
Stefan MusslinderFalköpings AIK OK2066521
Jimmy NicklassonKexholms SK225165
Jonas NiklassonFalköpings AIK OK9069226
Anders SjöbergOK Reftele9650818
Jan TuressonBurseryds IF650723
Kalle WraneSävedalens AIK690714
Ingvar ÅkessonIFK Göteborg Orientering7670531

D55 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Katarina AnderssonÄtrans IF1964725
Susann BerntssonOK Reftele28643
Anita BodinGällstadbygdens SOK36217
Marianne HanssonBredareds IF610304
Maritha HenrikssonJönköpings OK1963817
Jenny HomannOK Orinto11077
Marie HögstrandMarkbygdens OK7621222
Helena JohanssonOK Gisle8230563
Annette Falck LarssonVänersborgs SK611026
Helena LarssonHestra IF25363
Britta SahlinVänersborgs SK610126
Christina SöderblomÄtrans IF600802

H55 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Ola AllvinIK Hakarpspojkarna18603
Klaes AxelssonMullsjö SOK630816
Pär ClaessonSävedalens AIK721000
Sven-Erik DahlbergIK Trenne Ullared1402371
Gunnar GustavssonOK Reftele28633
Ulf HolstenHestra IF259045
Magnus JoelssonSOK 68961018
Lennart JosefssonRydboholms SK7600928
Lasse Karlsson-LodIstrums SK25781
Kent KlassonHestra IF888863
Nils-Olof LarssonVänersborgs SK600328
Tommy LjungdahlIK Hakarpspojkarna860614
Christer MannfolkUlricehamns OK600708
Stefan OlofssonOK Gisle9005068
Jan-Olof SvenssonHalmstad OK7611213
Bertil ÅkessonMarkbygdens OK17083

D60 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Maria AnderssonBredaryds SOK409705
Jane JohanssonIstrums SK2041843
Gunilla LarssonBredareds IF1570415
Lena RunessonOK Vivill9590412
Ann SvärmOK Gisle7080657
Marianne ThorssonIK Trenne Ullared7570307

H60 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus AnderssonUlricehamns OK8000816
Thomas GeorgssonOK Nackhe2087255
Mikael JohanssonOK Gisle8111257
Bengt JonssonHestra IF2109135
Torbjörn LöfvingMullsjö SOK341100
Ulf PalmérUlricehamns OK8030756
Lars RunessonOK Vivill582612
Ulf SundinGöteborg-Majorna OK7714056
Owe TörnrothHjobygdens OK9560619

D65 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Anne KaillIK Omega8041215
Britt-Marie LarssonSOK 681950061
Marita LarssonMarkbygdens OK9990703
Ann-Britt WinnbergIK Trenne Ullared41507
Ingrid ÖhlundUlricehamns OK7500327

H65 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Bill AnderssonHestra IF24903
Håkan AnderssonMarkbygdens OK7521201
Leif AsplundJönköpings OK421589
Gunnar EckertIK Hakarpspojkarna2139012
Lennart GustafssonJönköpings OK8195204
Kjell KaminskyIF Hagen1428388
Björn PetterssonUlricehamns OK7530413
Ulf SvenssonOK Njudung7531117
Arne SvärmOK Gisle7540419
Tommy WesterbergIF Hagen661414

D70 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Lena BarkestamIK Hakarpspojkarna18609
Ann-Gerd CarlssonGällstadbygdens SOK25754
Evy GabrieliiBredareds IF2093301
Eva HöijeOK Skogsstjärnan15039
Enid IngemarssonHestra IF29940
Inger JönssonIK Ymer30358
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK8201905
Ulla LingJönköpings OK2078062
Märtha LundhSvenljunga OK37493
Marianne RosénIK Ymer36441
Vega SlottnerJönköpings OK28051

H70 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Stellan AhnströmForserums SOK8450304
Carl-Henry AnderssonOK Orinto840301
Kjell AnderssonOK Reftele2048745
Sonny AnderssonIK Hakarpspojkarna441288
Sune AnderssonHalmstad OK542247
Sölve AnderssonBredaryds SOK1480217
Bengt BengtssonSkillingaryds FK28268
Roland BomanUlricehamns OK33625
Rune EliassonFalkenbergs OK748288
Per-Olof FernbergIS Skanne36139
Per GranevikJönköpings OK17869
Bo-Göran GunnarssonRydboholms SK18408
Håkan GustafssonBoxholm-Mjölby OL520424
Johnny GustafssonGamleby OK2800695
Benny IvarssonFjärås AIK19235
Bo JohanssonOK Stigen15515
Kurt JohanssonSvenljunga OK25886
Kjell-Åke NilssonUlricehamns OK8480228
Kent OlaussonOK Orinto9913579
Agne RybeckVaggeryds SOK442345
Christer SandhOK Roxen8111609
Bengt SörensenJönköpings OK28038
Håkan WinnbergIK Trenne Ullared1402373

D75 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Inger BylanderSvenljunga OK36234
Anna-Cajsa ErikssonJönköpings OK28059
Ingrid HermanssonIK Ymer9431010
Kerstin JohanssonMarkbygdens OK18425
Mariann KjellbergBredareds IF1040141
Britta LarssonOK Frisene42846
Britt RangertIK Ymer9434343
Birgitta StenströmVänersborgs SK2083903
Gunnel SvenssonIK Ymer8430510
Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK7206830
Ingrid ÅhlundSvenljunga OK25888

H75 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Gunnar AnderssonIK Vista353538
Sören AnderssonIK Dran30722
Leif CarlssonGällstadbygdens SOK25749
Lars-Åke ClaessonSkillingaryds FK7202810
Lars FranssonBottnaryds IF28228
Lennart HöijeOK Skogsstjärnan2112403
Bertil IngemarssonHestra IF29939
Kjell JohanssonDalsjöfors GoIF41944
Lars JohanssonOK Skogshjortarna355805
Bob KaillIK Omega521212
Gösta LindqvistOK Löftan16820
Erland LingJönköpings OK2057367
Dag LorénOK Frisene1320833
Sven Erik SjöholmMullsjö SOK2083995
Bengt-Åke SvenssonIK Ymer8430112
Toivo VoudinmäkiMullsjö SOK7206820

D80 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Bernice AntonssonFK Friskus-Varberg451423
Vivi-Anne BylundRydboholms SK2123820
Gunni EkbergÄtrans IF10038
Lisbeth JohanssonOK Skogshjortarna28476

H80 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Rune AhlanderJönköpings OK37647
Torild BornetunSkillingaryds FK7750921
Ernie BroströmHalmstad OK2144667
Gunnar BylundRydboholms SK225123
John-Erik ErikssonJönköpings OK28058
Bernt JohanssonOK Gisle205365
Stig JohanssonHalmstad OK16313
Per LarssonJönköpings OK409289
Göran OlofssonFjärås AIK1371107
Håkan SkogumMarkbygdens OK17091

H85 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Sven-Erik LundAnderstorps OK2050934
Lasse OlssonIK Trenne Ullared13763

U1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Judith GranatMarkbygdens OK438459

U2 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Johannes DahlbergIK Trenne Ullared1402388

Öppen 3 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Karolina GranatMarkbygdens OK438489

Öppen 5 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Stephanie BaidaUlricehamns OK2119786
Martin GranatMarkbygdens OK1770926
Ann-Sofie LönkvistOK Vivill225713

Öppen 6 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ronnie BohmanOK Orinto448333

Öppen 7 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ing-Marie AronengBredareds IF44447
Susanne AxelssonVaggeryds SOK28659
Arvid PeterssonTolered-Utby Ol-klubb2122100

Öppen 8 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Johan LundbladMarkbygdens OK1720315

Annonser