Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Pan-Kristianstads jubileumstävlingar, dag 2

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Pan-Kristianstads jubileumstävlingar, dag 2
Arrangörsorganisation: OK Pan-Kristianstad
Datum: söndag 19 augusti 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 453 anmälda deltagare.

D21 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BondesonLunds OK7100300
Petra EklundLunds OK8006157
Therese EkströmHalmstad OK7840125
Elin HugossonLunds OK1020510
Annica HöckergårdIF Hagen2104315
Elinor LindelöwHärlövs IF9102600
Louise LundgrenVäxjö OK8483848
Veronika NesverovaLunds OK2104044
Pia OlssonSkåneslättens OL7403243
Stina PerssonEmmaboda Verda OK439613
Hannah PetersonMalmö OK355949
Josefine SvenssonIFK Göteborg Orientering870618
Sandra SällbergFK Åsen1891220
Ellinor TjernlundOK Tisaren909424

H21 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL971031
Sam ErikssonAndrarums IF9102590
Andreas FermFK Göingarna780307
Michael GraaeSøllerød OK1428704
Jonathan GunnarssonMalmö OK820218
Per HolmbergRonneby OK8012594
Jesper HåkanssonFK Göingarna1008402
Anton JohanssonOK Orion9940425
Martin KřivdaK.O.B. Choceň8659400
Tomas KrivdaTullinge SK8656592
Joel Käll KarlssonLinköpings OK7900816
Torgny LindströmRonneby OK730619
Lukas LundgrenVäxjö OK8383407
Daniel MillbournOK Skogsfalken781005
Jacob MobergHelsingborgs SOK1449293
Johan NöjdFK Göingarna433787
Axel OrrhedeHelsingborgs SOK8010421
Magnus OscarssonSøllerød OK9999921
Jan ShanelK.O.B. Choceň8199402
Emanuel StridMalmö OK9101404
David SällbergFK Åsen1851231
Oscar WestHalmstad OK9943129
Lukas WittenbecherLunds OK2104001

D20 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Agnieszka CychWKS Śląsk889175
Sofia DahlHärlövs IF9990617
Emmy HelmerssonHässleholms OK9990501
Julia LundHästveda OK15854
Johanna RundqvistOK Nackhe9990807
Elin WihlborgOK Gynge9904200

D18 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Katarzyna CiesiolkaWKS Śląsk9201008
Aleksandra CiuraWKS Śląsk504042
Clara DahlHärlövs IF9010914
Lotten KindlundhFK Finn8200020
Lovisa LagerHalmstad OK445111
Alma LeijonHärlövs IF1010626
Tina LjungqvistLunds OK9092001
Alicia LundgrenVäxjö OK8010616
Agnieszka MazurekWKS Śląsk7203696
Irmalinn NilssonHärlövs IF565432
Hanna OlssonIFK Sävsjö1020930
Lovisa RingHalmstad OK9536839
Maja TenghagenHärlövs IF8010914

H18 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Jakub CzaplińskiWKS Śląsk1401455
Oscar EhrnbornAndrarums IF700227
Simon GiselssonRonneby OK8010821
Filip GrimsholmHalmstad OK2066299
Mikołaj KrawczyńskiWKS Śląsk7203701
Filip LedniowskiWKS Śląsk9760104
Andreas OscarssonSøllerød OK442566
Mateusz RosłaniecWKS Śląsk895003

D16 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa HeydenLunds OK7031204
Hilma HolmströmHärlövs IF8020414
Olivia LarssonLunds OK9564765
Linnea LeijonHärlövs IF7030527
Julia LipińskaWKS Śląsk895005
Joanna MazurekWKS Śląsk889178
Hanna SudołWKS Śląsk889179
Vilmalee SuwanOK Vilse 879030714
Ella SöderbergOK Skogsfalken9030110

H16 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AlbinssonHjärnarps OL8030322
Loke HedbergLunds OK9031205
Ivar HelmerssonHässleholms OK9030906
Tage KinellIFK Göteborg Orientering8629807
Agust KronkvistÖrkelljunga FK9130829
Stanisław KurzypWKS Śląsk1401454
Franciszek ŁagodaWKS Śląsk889184
Hugo LarssonKarlskrona SOK9030219
Klas LjungqvistLunds OK9031012
Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK7020313
Jonathan OrrhedeHelsingborgs SOK2058795
Gabriel SteffertOK Tyringe2089472
Łukasz StrugarekWKS Śląsk7203698
Pontus ThuressonSkåneslättens OL7721003
Jakub ToborekWKS Śląsk8030803

D16 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Johanna GersneSkåneslättens OL2078609

D14 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Viola HolmströmHärlövs IF9040610
Sofie Okkels JensenOK Sorø2085941
Enni LindskogOK Älme9010404
Joanna PerssonOK Tyringe1223000
Clara Friis SchebyOK Sorø2105237
Lisa SwartzOK Orion8040501
Hedda SvenssonOK Orion9050409
Lina ÅsLunds OK9060521

H14 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AlbinssonOK Skogsfalken8420033
Isak AnderssonLunds OK2084123
Axel BrattOK Orion8050420
Villyam JohanssonOK Tyringe15760
Anton KarlssonFK Finn451930
Gustav LundqvistHalmstad OK9050509
David MorénHjärnarps OL1040903
Erik OlssonFK Åsen452403
Love PerssonMalmö OK2107553
Jonathan RundqvistOK Nackhe9040709
William SteffertOK Tyringe2089123
Nils SwartzOK Orion8262490

D14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Märta HenningssonLunds OK2088982

D12 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Ebba AnderssonAlvesta SOK7060313
Linnéa BjärbyFrosta OK27904
Filippa BraunVäxjö OK1060223
Saga ChristensenSkåneslättens OL353082
Frida EmilssonFK Åsen2104137
Alma Okkels JensenOK Sorø2085945
Anna-Lisa KinellIFK Göteborg Orientering8000079
Sara LjungqvistLunds OK9060715
Moa NilssonEslövs FK452525
Elin SaleskogRonneby OK1102206
Matilda SöderbergOK Skogsfalken9070724
Smilla ThomassonFK Göingarna8071216

H12 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AnderssonLunds OK2084122
Gabriel EkströmHalmstad OK2060866
Albin GranqvistFK Göingarna1008407
Gustav GranqvistFK Göingarna1008411
Mads Ottar JespersenOK Sorø887599
Carl JohanssonOK Tyringe15753
Eddie KarlssonOK Vilse 879060214
Atle KulstadSkåneslättens OL7080221
Ville LindskogOK Älme1200706
Alfred OlssonLunds OK2085383
Max OlssonIFK Sävsjö2081947
Jakob OmelchenkoKarlskrona SOK444710
Felix SörvikLunds OK409307
Erik WihlborgOK Gynge9060824
Hannes VärendhSkåneslättens OL2051795

D12 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ebba EdénVäxjö AIS25598
Ebba RosénLunds OK17749

H12 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Filip PerssonMalmö OK2107180

D10 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Tuva ChristensenSkåneslättens OL18548
Maja EdénVäxjö AIS426898
Julia PlanckLunds OK
Camille Friis SchebyOK Sorø2105238
Olivia SvenssonFK Åsen1081218
Amelia Victor MendesHjärnarps OL433058

H10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Alvin LundgrenVäxjö OK510616
Olle SaleskogRonneby OK1708209

D35 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Evelina EkelundMalmö OK9993333
Maria MickelåkerAndrarums IF9790301
Christina OlssonSkåneslättens OL580810
Astrid Elisabeth RiisHolbæk OK1402952
Marie SvenssonFK Åsen9821120

H35 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik EklundLunds OK9790527
Fredrik EkströmHalmstad OK7790316
Christian GlantzAndrarums IF240955
Lars Hanghöj PetersenBallerup OK550529
Kåre SørensenOK Sorø1406280

D40 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Maria BraunVäxjö OK1075121
Maria HelmerssonHässleholms OK9741007
Lotte HenrikssonSimrishamns OK345279
Johanna HärwellAndrarums IF1780330
Linda LarssonKarlskrona SOK8050275
Tereza PlanckLunds OK
Anne Marie ThommesenBallerup OK7201389
Helena WestlingHäverödals SK2115478
Anna WikströmHästveda OK9102606

H40 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan AnderssonHalmstad OK9741203
Erik BengtssonFK Åsen696669
Magnus EmilssonFK Åsen15906
Jon LindskogOK Älme1197408
Linus MalmstenMalmö OK9770826
Jon MobergFK Göingarna9991004
Fredrik NilssonOK Älme2062748
Mikael NilssonLunds OK740474
Mikael PerssonFK Göingarna8101115

D45 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Marie AlbinssonHjärnarps OL8000626
Camilla CarlssonHärlövs IF682312
Jeanette HenningssonLunds OK1406438
Josefine JungstrandOK Skogsfalken9690301
Malin LeijonHärlövs IF1030527
Anna LjungqvistLunds OK9990619
Susanne LundgrenVäxjö OK343015
Lotta MagnussonMalmö OK2107169
Lotta MorénHjärnarps OL1720423
Marie NilssonHärlövs IF1973013
Petra OlssonIFK Sävsjö2081961
Maria PeterssonHalmstad OK7730227
Karin RundqvistOK Nackhe9730518
Christine SvendsenOK Roskilde2135531
Carina ThynellHärlövs IF9497731
Maria TuressonHärlövs IF8010323
Anneli WihlborgOK Gynge7002200
Anna ÅsLunds OK9730305

H45 (37)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik AnderssonEmmaboda Verda OK7404018
Tobias BorgerKalmar OK616999
Peter BraunVäxjö OK1700416
Fredrik EnbergHalmstad OK9451287
Mats EriksonLunds OK7207837
Håkan ErikssonHästveda OK670630
Magnus GranqvistFK Göingarna720907
Nils HelmerssonHässleholms OK9997105
Raul HindovLunds OK9102233
Torgny HolmströmHärlövs IF9690415
Fredrik HugossonLunds OK690610
Jesper Munch JespersenOK Sorø8620952
Martin JohanssonHalmstad OK7131111
Göran KimellGotlands Bro OK9711122
Stefan KinellIFK Göteborg Orientering8629806
Jan LagerHalmstad OK9700328
Magnus LarssonKarlskrona SOK710829
Malte LennerstedtLunds OK700709
Peter LiljedahlOK Skogsfalken449769
Fabian LjungqvistLunds OK9700604
Torgny LundHästveda OK930249
Mikael LundqvistHalmstad OK8312020
Lennart MorénHjärnarps OL1690819
Thomas NilssonEslövs FK711117
Bo-Arne OlssonEslövs FK710504
Yuri OmelchenkoOK Orion710906
Heide PerssonAndrarums IF8182834
Håkan RundqvistOK Nackhe9990104
Kalikst SobczyńskiWKS Śląsk9595959
Anders SundelinOK Orion9700716
Ola SöderbergOK Skogsfalken9730919
Jens SörvikLunds OK8409307
Magnus ThuressonSkåneslättens OL7721002
Tomas VensrydEslövs FK2104056
Magnus WihlborgOK Gynge9700726
Per WikströmHästveda OK9102605
Erik ÅsLunds OK9450045

D50 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Annette BondeBallerup OK8640550
Annika EngelHässleholms OK660812
Carina GustafssonOK Gynge9680208
Gunilla GustafssonOK Orion650406
Ingrid JohanssonLaholms IF OK16484
Karin JägrydSkåneslättens OL408984
Anneli KarlssonFK Finn343186
Kirsten MøllerSøllerød OK8620865
Anna NyqvistKalmar OK9616999
Christel OlssonFK Åsen47186
Christin OlssonOK Gynge405160
Kerstin OlssonEslövs FK306692
Katarina SundelinOK Orion9650108
Ingela ThoressonAndrarums IF8191268
Emeli ZeilonSkåneslättens OL403418

H50 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Bengt AnderssonAlvesta SOK7640302
Mats AnderssonOK Orion435798
Peter AnderssonOK Gynge7660223
Ola AndertoftMarkaryds FK650610
Carl AspegrenHässleholms OK9650404
Olof BarrSkåneslättens OL667551
Håkan CaesarHärlövs IF8200346
Piotr CychWKS Śląsk1010100
Pierre DanielssonOK Skogsfalken449627
Niklas EdvardssonFK Göingarna671112
Peter EkdahlEmmaboda Verda OK9651108
Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK2123455
Jan GradinAndrarums IF8060565
Anders JägrydSkåneslättens OL8638365
Ola JönssonOK Vilse 879670922
Håkan KarlssonFK Finn9102157
Ulf LinderfalkSkåneslättens OL641207
Sven LundgrenVäxjö OK342078
Niklas NilssonHärlövs IF9670724
Tomas NilssonHässleholms OK640831
Mats OrrhedeHelsingborgs SOK429963
Jonas PerssonTorsås OK9670123
Anders SjöbergOK Reftele9650818
Magnus TenghagenHärlövs IF8231268
Mårten WikströmHalmstad OK9996636

D55 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Ingela AnderssonLunds OK9000888
Britt-Marie BengtssonFK Åsen620228
Tina HagårdRävetofta OK601224
Helena JohanssonOK Gisle8230563
Lotta KastenssonValbonne SAO636106
Ann NilssonMarkaryds FK600926
Ewa RoosHelsingborgs SOK590916
Christina SegerslättSkåneslättens OL591103
Lena SwartzOK Orion9620620
Carina SvärdOK Orion41589
Lena SöderlundFK Göingarna19320
Kerstin TjernlundOK Vilse 879600831
Lena WraaTisvilde Hegn OK1402964

H55 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Sverker ErikssonOK Gynge9601024
Pesho HedbergLunds OK8240962
Ulf JungstrandOK Skogsfalken8180360
Jan KarlssonVäxjö OK9590321
Jens KastenssonValbonne SAO8010020
Bo KonringSøllerød OK1407800
Ronnie LjunggrenOK Tyringe600207
Ulf MinörLunds OK8100200
Bengt OlssonEslövs FK630912
Jan-Olof SvenssonHalmstad OK7611213
Lars SöderlundFK Göingarna351116

D60 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Inger FrickFK Göingarna26656
Arja IngvarssonOK Vilse 8710131
Bente KällVäxjö OK9560113
Ina LindebergSkåneslättens OL554422
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK1571127
Ann SvärmOK Gisle7080657

H60 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Patrick AdlercreutzLunds OK449959
Stefan CarlssonSOK Viljan241510
Håkan ForsmanRonneby OK560619
Anders HellrupFrosta OK2089010
Mikael JohanssonOK Gisle8111257
Gregers JørgensenBallerup OK8635885
Bengt LarssonFK Göingarna26651
Håkan LindbergOK Vilse 87205249
Michael ParvangSøllerød OK342082
Sten SegerslättSkåneslättens OL9570119
Arne SvärmOK Gisle7540419
Tore TjernlundOK Vilse 879090958

D65 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Maria BerglundOK Vilse 87205240
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OL237544
Inger GlansOK Torfinn8490923
Sonja HammarOK Kompassen2052700
Margareta HeldFK Åsen9639108
Marie-Louise KarlssonNybro OK507049
Karin LarssonOK Kompassen9500417
Britt-Marie MagnussonLaholms IF OK16482
Gunnel MånssonOK Vilse 877300207
Ingela NelsénFalkenbergs OK17386
Christina NilssonAndrarums IF256340
Åsa StåhlHjärnarps OL7500209
Margareta SvenssonOK Vilse 879500520
Lena SöderbergOK Skogsfalken9510605

H65 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Olle EnforsTockarps IK17053
Lennart ErforsOK Torfinn650728
Kenneth FagerKarlskrona SOK7520401
Mats IngvarssonOK Vilse 871530711
Bo JohanssonOK Vilse 87205254
Göran JohnssonSkåneslättens OL17425
Lars MartinssonRonneby OK2139011
Gert NilssonLunds OK12167
Jörgen NilssonRonneby OK41566
Kent R NilssonAndrarums IF9490705
Krister NilssonVäxjö OK7015986
Anders PerssonOK Vilse 87205255
Christian StrandgaardSøllerød OK505599
Sven-Inge SvenssonHässleholms OK9199191

D70 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Maj-Britt ByströmRävetofta OK16300
Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL7451125
Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK1572001
Lena JönssonLaholms IF OK16481
Inge JørgensenOK Roskilde362410
Ulla-Britt KarlssonVäxjö OK350747
Karin PerssonOK Tyringe970478
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK444608
Berit SchannongMalmö OK17528
Margareta SjöbergLunds OK9101913
Gull SvenssonÖrkelljunga FK444055
Gullevi SvenssonRonneby OK1213148

H70 (35)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart AnderssonOK Orion30357
Conny BerggrenVäxjö AIS25596
Lennart BohmanKarlskrona SOK16850
Nils-Erik BondessonFrosta OK581124
Kent EkdahlEmmaboda Verda OK15704
Per-Olof FernbergIS Skanne36139
Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK8470220
Claes-Göran GrenMalmö OK1066066
Christer GrönbladHärlövs IF445369
Jan HanssonLunds OK41480
Tommy HeldFK Åsen9818252
Mats HåkanssonMalmö OK2095205
Bo JohanssonOK Stigen15515
Christer JönssonLunds OK439918
Ulf JönssonLaholms IF OK16460
Leif KarlssonFrosta OK27905
Nils KarlssonVäxjö AIS426900
Göran LarssonOK Kompassen600109
Dag Lewis-JonssonHelsingborgs SOK17931
Erland MartinssonOK Tyringe213888
Ronald Mc GrailHjärnarps OL442564
Håkan NilssonMalmö OK511010
Gert OlssonSkåneslättens OL9200092
Jan-Evert OlssonAndrarums IF12343
Ingvar PerssonFK Åsen7451005
Jan PerssonYstads OK9470110
Lars PerssonOK Kompassen9481206
Åke PerssonHjärnarps OL7480502
Jan PåhlstorpEmmaboda Verda OK15708
Karsten RichardtKøge OK8657111
Leif SandgrenFrosta OK671202
Hans SjögrenAlvesta SOK2135795
Bengt StåhlHjärnarps OL7471006
Sven ThelanderssonLunds OK41894
Tommy WahlbergVäxjö OK355699

D75 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Helen AndertoftMarkaryds FK521030
Eva BergstrandVärend GN OL10316
Berit ByströmOK Virdarna7430315
Marianne CarlssonSkåneslättens OL309169
Brita DahlbergHässleholms OK1662309
Siv EkelöfVärend GN OL10313
Gunilla GrönbladHärlövs IF445397
Karin HelmerssonLunds OK38912
Ann-Charlotte JensenHässleholms OK1662900
Birgitta OlssonRonneby OK611004
Lena PerssonMalmö OK30460
Elsa SvenssonOK Vilse 879876542

H75 (24)

NamnOrganisationBricknummer
John-Erik BergstrandVärend GN OL10315
Håkan BrostMalmö OK444060
Anders BuhréNybro OK9420921
Waste ByströmOK Virdarna7430119
Anders CarlssonSkåneslättens OL1391130
Roland EdvinssonFK Göingarna258554
Erling EkelöfVärend GN OL10312
Åke EkstrandHärlövs IF15219
Roland ErikssonHästveda OK15840
Ingemar ErlandssonVäxjö OK448423
Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL9664311
Allan HammarOK Kompassen16190
Stig KarlssonTorsås OK341095
Kjell LindauOK Kompassen33722
Tom LindbergLunds OK7206840
Kenneth LindborgHässleholms OK2050839
Verner LönnquistHärlövs IF33435
Bertil OttossonFK Göingarna910018
Paul SchannongMalmö OK17530
Christer SjöforsOK Älme452681
Ole SvendsenOK Roskilde501138
Bo SvenssonÖrkelljunga FK258531
Ingemar SvenssonLunds OK9127172
Göran ThourVärend GN OL263097

D80 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Gun HanssonYstads OK450325
Barbro HugossonLunds OK10010
Karin LexellOK Torfinn417450

H80 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AdlerLinköpings AIK41467
Gillis AlmVäxjö OK15927
Rune BengtssonRonneby OK12373
Roland EkelöfStigmännen Karlshamns OK440714
Roland KarlssonRonneby OK2126005
Bertil KollénMalmö OK17486
Jan-Eric NelkingFK Åsen15920
Leif SjögrenOK Orion18567
Ingemar TuressonMalmö OK443701
Torbjörn WingqvistSkåneslättens OL743217

H85 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Leif ClaessonTormestorps IF9193301
Bengt EdvardssonOK Torfinn404321
Kjell-Arne PetterssonHärlövs IF33437

H90 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Curth SvenssonSkåneslättens OL9060227

U2 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Alvin CaesarHärlövs IF
August HärwellAndrarums IF2112249
Zeb MillbournOK Skogsfalken247775

Öppen motion 3 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ann Christine LarssonLunds OK9618735

Öppen motion 5 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Sara BengtssonMalmö OK2119540
Anne Bloch FrandsenOK Sorø9180268
Jens FrandsenOK Sorø7202756

Öppen motion 7 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Per GersneSkåneslättens OL2051802
Helen NilssonHärlövs IF500918
Martin WidmerOLG Suhr8181818

Öppen motion 8 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Marion BüchliOLG Suhr8444448
Tine Friis SchebyOK Sorø8631589

Annonser