Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Laxträffen

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: Laxträffen
Arrangörsorganisation: Falkenbergs OK
Datum: söndag 17 mars 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 455 anmälda deltagare.

Anderstorps OK (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Patrik AnderssonAnderstorps OKH452075283
Stina AnderssonAnderstorps OKD162095352
Hjalmar FolkestadAnderstorps OKH148060422
Maria FolkestadAnderstorps OKD45302604
Niclas HörnquistAnderstorps OKH45451858
Victor HörnquistAnderstorps OKH149451854
Sven-Erik LundAnderstorps OKH852050934

Attunda OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lars GerhardssonAttunda OKH559600801

Avesta OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Thom SandvikAvesta OKH6543058

Bredareds IF (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alf KjellbergBredareds IFÖppen 136454
Mariann KjellbergBredareds IFD751040141

Bredaryds SOK (9)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Thomas AlbinssonBredaryds SOKH65520922
Arne AnderssonBredaryds SOKH659530916
Maria AnderssonBredaryds SOKD60409705
Sölve AnderssonBredaryds SOKH701480217
Stefan JohanssonBredaryds SOKH551178104
Erén Lång AlbinssonBredaryds SOKD657530718
Magnus TrofastBredaryds SOKH508160269
Kenneth WalterssonBredaryds SOKH6525444
Katarina ÖstbergBredaryds SOKD357841211

Burseryds IF (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jan TuressonBurseryds IFH50650723
Lena TuressonBurseryds IFD501967083

Eslövs FK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Thomas NilssonEslövs FKH358171171

Falkenbergs OK (16)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Agnes BöregårdFalkenbergs OKU22120004
Eline EricssonFalkenbergs OKD162119993
Gustaf GusedFalkenbergs OKH142119987
Johan GusedFalkenbergs OKH122119968
Fanny HanssonFalkenbergs OKD142060804
Melker OlaussonFalkenbergs OKH122119991
Erik RexfeltFalkenbergs OKH169040226
Leon RybergFalkenbergs OKH142060876
Jenny SeverinssonFalkenbergs OKD142119989
Albin StamfjordFalkenbergs OKH102060844
Elisa SvenssonFalkenbergs OKD12 Kort241953
Emmy WallinFalkenbergs OKD169031212
Mira WallinFalkenbergs OKD129071010
Isac YngvessonFalkenbergs OKH102139891
Henning Åström JönssonFalkenbergs OKH12 Kort2139895
Hillevi Åström-JönssonFalkenbergs OKInskolning2139881

Falköpings AIK OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Rolf GabrielssonFalköpings AIK OKH7530674

Fjärås AIK (14)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alva BjöremarkFjärås AIKU11211220
Per-Martin BjöremarkFjärås AIKÖppen 92059006
Wilhelm BjöremarkFjärås AIKH101090418
Lena FlinkFjärås AIKD351810306
Tyra FlinkFjärås AIKD101090122
Vide FlinkFjärås AIKH101990122
Maria HalvarssonFjärås AIKD60590620
Benny IvarssonFjärås AIKH7019235
Susanne JohanssonFjärås AIKÖppen 728679
Adam OdénFjärås AIKÖppen 82800756
Fabian OdénFjärås AIKÖppen 82079771
Frida OdénFjärås AIKD14450810
Ulrika OdénFjärås AIKD452801090
Karin SundhFjärås AIKÖppen 8450006

FK Boken (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sören AnderssonFK BokenÖppen 82119744

FK Finn (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Bernt-Ove KarlssonFK FinnH6533681

FK Friskus-Varberg (40)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Felicia AhlstrandFK Friskus-VarbergD14451475
Carina AnderssonFK Friskus-VarbergD501426987
Hjalmar AntonssonFK Friskus-VarbergH102123600
Pernilla AntonssonFK Friskus-VarbergÖppen 52119723
Vilmer AntonssonFK Friskus-VarbergH122126055
Annika BechtelFK Friskus-VarbergD451489209
Axel BechtelFK Friskus-VarbergH161912221
Henrik BechtelFK Friskus-VarbergH451803793
Noah BechtelFK Friskus-VarbergH181520216
Daniel BornefalkFK Friskus-VarbergH40831017
Emma EliassonFK Friskus-VarbergD169030520
Lisa EliassonFK Friskus-VarbergInskolning44018
Lovisa EliassonFK Friskus-VarbergD149061025
Magnus EliassonFK Friskus-VarbergH459740218
Maja EliassonFK Friskus-VarbergU2247838
Stina EliassonFK Friskus-VarbergInskolning44020
Folke FranssonFK Friskus-VarbergH101090817
Anders GustafssonFK Friskus-VarbergH501426972
Emy HjertströmFK Friskus-VarbergD14247832
Jimmy HäggFK Friskus-VarbergH409760630
Anders IvarssonFK Friskus-VarbergH452104176
Alex JohanssonFK Friskus-VarbergH169030829
Arvid JohanssonFK Friskus-VarbergH122089329
Bengt JohanssonFK Friskus-VarbergH508080566
Lova JohanssonFK Friskus-VarbergD128070625
Malin JohanssonFK Friskus-VarbergD457710531
Tim JohanssonFK Friskus-VarbergH219000420
Thomas JosarpFK Friskus-VarbergH45980923
Åsa JosarpFK Friskus-VarbergD501690710
Elvira KarmstigFK Friskus-VarbergD12451497
Maja KarmstigFK Friskus-VarbergD16451439
Elis MarmanderFK Friskus-VarbergU241541
Erik MarmanderFK Friskus-VarbergÖppen 87704374
Mikael NilssonFK Friskus-VarbergÖppen 51691008
Ulf-Björn RönnFK Friskus-VarbergÖppen 52119618
William RönnFK Friskus-VarbergH127081005
Viola RönnFK Friskus-VarbergD107100623
Isak TörnströmFK Friskus-VarbergH149060424
Marta TörnströmFK Friskus-VarbergD169040125
Gert WildheimFK Friskus-VarbergH50247845

FK Herkules (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Bert LuvöFK HerkulesH7511339

FK Åsen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jan-Eric NelkingFK ÅsenH8015920

Frölunda OL (9)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Magne HagströmFrölunda OLH752079762
Audrey HanssonFrölunda OLD142085387
Jarvis HanssonFrölunda OLH122085398
Marcus HanssonFrölunda OLH4511303
Sandra HanssonFrölunda OLD402085407
Anders LammFrölunda OLH501660813
Malin LammFrölunda OLD501680711
Marcus LammFrölunda OLH148060419
Martin LammFrölunda OLH211123456

Göteborg-Majorna OK (12)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gudrun BromanGöteborg-Majorna OKD809911979
Asgeir EdvardsenGöteborg-Majorna OKH60580819
Andreas EklundGöteborg-Majorna OKH458000234
Hans GarmerGöteborg-Majorna OKH60234493
Pär GustavssonGöteborg-Majorna OKH558311103
Irene Johansson SeguraGöteborg-Majorna OKD12 Kort7000524
Sandra Johansson SeguraGöteborg-Majorna OKD14 Kort7000521
Joakim KaminskyGöteborg-Majorna OKH211050784
Graham KempGöteborg-Majorna OKH5033362
Kristina LorentzonGöteborg-Majorna OKÖppen 67800916
Laust SörensenGöteborg-Majorna OKH401046021
Malin ÅrebäckGöteborg-Majorna OKD50651201

Göteborgs SK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Annieke GrahnGöteborgs SKD407805177
Elis GrahnGöteborgs SKÖppen 318519
Hilda GrahnGöteborgs SKÖppen 310392
Mattias GrahnGöteborgs SKH457873417
Märta GrahnGöteborgs SKÖppen 32107471

Halmstad Garnisons IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jesper ThuressonHalmstad Garnisons IFH352050978

Halmstad OK (38)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Magnus AbrahamssonHalmstad OKH502058173
Loke AgmarkenHalmstad OKH218010497
Håkan AnderssonHalmstad OKH459741203
Louise BorgHalmstad OKD219091909
Ernie BroströmHalmstad OKH802144667
Nova CarlidenHalmstad OKInskolning2123437
Oliver CarlidenHalmstad OKH14444064
Fredrik EnbergHalmstad OKH459451287
Jacob EnbergHalmstad OKH209000810
Jonas FagerholmHalmstad OKH35828510
Per GerdleHalmstad OKH55208593
Stig GustafssonHalmstad OKH80437482
Kennet HorvathHalmstad OKH507565038
Stig JohanssonHalmstad OKH8016314
Albin JägstedtHalmstad OKH16 Kort8141014
Elliot JägstedtHalmstad OKH12445109
Emil JägstedtHalmstad OKH167003069
Paulina JägstedtHalmstad OKD207003086
Börje KarlssonHalmstad OKH8016363
Malte KristianssonHalmstad OKH167203839
Per KristianssonHalmstad OKH501968127
Jan LagerHalmstad OKH459700328
Gustav LundqvistHalmstad OKH149050509
Mikael LundqvistHalmstad OKH458312020
Julia LönnHalmstad OKD122074539
Maria LönnHalmstad OKD352068996
Sara LönnHalmstad OKD102139138
Ulrik MagnussonHalmstad OKH451931224
Emma PerssonHalmstad OKD12445115
Fredrik PerssonHalmstad OKH40437490
Klara PerssonHalmstad OKD169101418
Niklas PerssonHalmstad OKH457710515
Lovisa RingHalmstad OKD209536839
Bo SenjeHalmstad OKH701510513
Dan SjöholmHalmstad OKH607570501
Jan-Olof SvenssonHalmstad OKH557611213
Nils Wallentin TärkHalmstad OKH217788877
Oscar WestHalmstad OKH21 Kort9943129

Helsingborgs SOK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Dag Lewis-JonssonHelsingborgs SOKH7017931
Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOKD559630308
Lennart StenssonHelsingborgs SOKH559600722

Hestra IF (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Bill AnderssonHestra IFH6524903
Jan HildingHestra IFH501414485
Marie-Louise StridhHestra IFÖppen 31414475

Hjärnarps OL (19)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Arvid AlbinssonHjärnarps OLH148051225
Erik AlbinssonHjärnarps OLH168030322
Marie AlbinssonHjärnarps OLD458000626
Anders BorgHjärnarps OLH6016092
Lars ErikssonHjärnarps OLH50362392
Noah KrikströmHjärnarps OLH148050410
Kjell LönnHjärnarps OLH707480607
Michael LönnHjärnarps OLH458631097
David MorénHjärnarps OLH161040903
Lennart MorénHjärnarps OLH501690819
Lotta MorénHjärnarps OLD451720423
Magnus OlssonHjärnarps OLH507204063
Åke PerssonHjärnarps OLH707480502
Lars PetrissonHjärnarps OLH5516046
Conny RaskHjärnarps OLH459731124
Marie Ståhl NordströmHjärnarps OLÖppen 77201380
Fredrik StåhlHjärnarps OLÖppen 97201377
Åsa StåhlHjärnarps OLD657500209
Allan SunnergrenHjärnarps OLH75441869

Hylte OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Bengt HolménHylte OKH55245687

Härlövs IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Niklas NilssonHärlövs IFH509670724

Hässleholms OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Annika EngelHässleholms OKD50660812
Tomas NilssonHässleholms OKH55640831

Häverödals SK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jan ÅsbergHäverödals SKH65501114

IF Hallby SOK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Fredrik MouchardIF Hallby SOKH507640349
Frida MouchardIF Hallby SOKD162107125

IF Rigor (31)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alvar AlexanderssonIF RigorH122109306
Edvin AlexanderssonIF RigorH142107131
Pernilla AlexanderssonIF RigorD401980073
Bernt AnderssonIF RigorH602058862
Fredrik AnderssonIF RigorH219005092
Fredrik BergIF RigorH459710316
Martin BobergIF RigorH45702105
Alfred ErdeliusIF RigorH169030214
Emil ErdeliusIF RigorH459720710
Niklas FlorénIF RigorH452075406
Olle FlorénIF RigorH147193430
Svante FlorénIF RigorU22075431
Maja GraadIF RigorD169040324
Molly GraadIF RigorD102075345
Andy GranforsIF RigorH122058860
Ulrika GranforsIF RigorD45446159
Martin HanssonIF RigorH162075323
Simon HanssonIF RigorH142075325
Steffen HäggströmIF RigorH7525048
Ylva HäggströmIF RigorD7025049
Per-Martin JohanssonIF RigorH602095353
Ella RuderfeltIF RigorD109090929
Jacob RuderfeltIF RigorH129070804
Elin RönnqvistIF RigorU21813559
Tomas RönnqvistIF RigorÖppen 87608311
Emil SeldénIF RigorH149201460
Thilda SeldénIF RigorD167204901
Edvin TolestamIF RigorH162075494
Hugo TolestamIF RigorH122101816
Simon TolestamIF RigorH142101829
Sven TolestamIF RigorH552101819

IFK Göteborg Orientering (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hans CarlssonIFK Göteborg OrienteringH708470831
Christer WestbergIFK Göteborg OrienteringH7514207

IK Hakarpspojkarna (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Arto BlomdahlIK HakarpspojkarnaH55890706

IK Trenne Ullared (9)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gunilla CarlssonIK Trenne UllaredD451402389
Johannes DahlbergIK Trenne UllaredU21402388
Samuel DahlbergIK Trenne UllaredH141402399
Sven-Erik DahlbergIK Trenne UllaredH551402371
Mattias KarlssonIK Trenne UllaredH401402395
Viktor KarlssonIK Trenne UllaredH211402393
Sabina MårtenssonIK Trenne UllaredD451402400
Lasse OlssonIK Trenne UllaredH8513763
Magnus WallinIK Trenne UllaredH4013768

IK Uven (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Karin AxelssonIK UvenD6514380
Anna BeischerIK UvenÖppen 72057250
Clas BörjessonIK UvenH608337777
Gunnel BörjessonIK UvenD808652919
Anton HemlinIK UvenH21 Kort880513
Karl-Axel JohanssonIK UvenH75438426
Rosa JohanssonIK UvenD7014373

IK Ymer (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Eva AlsinIK YmerD707470816
Ingrid HermanssonIK YmerD759431010
Britt RangertIK YmerD759434343
Bengt-Åke SvenssonIK YmerH7528464
Gunnel SvenssonIK YmerD7528463

IS Kullen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sten Åke KvistIS KullenH75259440

IS Skanne (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Per-Olof FernbergIS SkanneH7036139

Jönköpings OK (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Erland LingJönköpings OKH752057367
Ulla LingJönköpings OKD702078062
Maria Rosén ThelinJönköpings OKD408040104
Alma TrofastJönköpings OKD108078010
Hilma TrofastJönköpings OKD128078008
Mikael TrofastJönköpings OKH408078078

Karlskrona SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Adam GeorgssonKarlskrona SOKH21920330

Kungälvs OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Magnus HedmanKungälvs OKH457142856

Laholms IF OK (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sophia BengtssonLaholms IF OKD142062120
Ingrid JohanssonLaholms IF OKD558014145
Lena JönssonLaholms IF OKD7016481
Ulf JönssonLaholms IF OKH7016460
Britt-Marie MagnussonLaholms IF OKD6516482

Lerums SOK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Torsten BacktemanLerums SOKH60344973
Elsa MoqvistLerums SOKD149060131

Lillomarka OL (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ole Kjell LangmyrenLillomarka OLH40423455

Ljungskile FK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Martin FalkebyLjungskile FKH21 Kort26597
Kent KardellLjungskile FKH657500718

Lunds OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ingvar LennerstedtLunds OKH8511239

Malmö OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lotta MagnussonMalmö OKD452107169
Love PerssonMalmö OKH162107553

Malungs OK Skogsmårdarna (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Filip WadstenMalungs OK SkogsmårdarnaH218301196

Markaryds FK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Helen AndertoftMarkaryds FKD75521030
Marita FilipssonMarkaryds FKD557630326
Ann NilssonMarkaryds FKD55600926

Markbygdens OK (8)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Håkan AnderssonMarkbygdens OKH657521201
Kristian ErikssonMarkbygdens OKÖppen 78109044
Marita LarssonMarkbygdens OKD659990703
Johan MarsMarkbygdens OKH50675572
Torgny PetterssonMarkbygdens OKH7015740
Bertil ÅkessonMarkbygdens OKH5517083
Erika ÅkessonMarkbygdens OKD16730108
Lisa ÅkessonMarkbygdens OKD16530108

Mullsjö SOK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Klaes AxelssonMullsjö SOKH55630816
Sven-Olof PetterssonMullsjö SOKH7030793
Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOKD757206830

OK Alehof (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ida BengtssonOK AlehofD16449230
Therese DahlströmOK AlehofD401061007
Monika NilssonOK AlehofD601581107
Elina ReinholdssonOK AlehofD168042004
Wilma ReinholdssonOK AlehofD148061007

OK Frisene (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Dag LorénOK FriseneH75501513

OK Gläntan Vessigebro (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elin BöregårdOK Gläntan VessigebroU12120003
Leif RylanderOK Gläntan VessigebroH70431309

OK Gränsen (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Tobias Den BraverOK GränsenH508400048
Tomas FridénOK GränsenH451710923

OK Kompassen (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Iréne BengtssonOK KompassenD552052775
Ulf BengtssonOK KompassenH602087136
Sonja HammarOK KompassenD702052700
Göran LarssonOK KompassenH70600109
Karin LarssonOK KompassenD657500417
Kjell LindauOK KompassenH7533722
Lars PerssonOK KompassenH709481206

OK Kontinent (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Håkan JönssonOK KontinentH55262760
Anna Thorell-JönssonOK KontinentD6036650

OK Landehof (9)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anna ErikssonOK LandehofD501680831
Edith HolmstrandOK LandehofD129071223
Maria HolmstrandOK LandehofD40790209
Mattias HolmstrandOK LandehofH40780708
Ingrid Rex WallströmOK LandehofD709111311
Desiré RexOK LandehofD359800425
Gustav RexOK LandehofH122048787
Linnéa RexOK LandehofD102048786
Anders WadstenOK LandehofH5030184

OK Lindéna (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Berit BengtssonOK LindénaD508090913
Hjördis ErlandssonOK LindénaD708001335
Kjell ErlandssonOK LindénaH708001342
Maja-Lisa HanssonOK LindénaD708001340
Bernt LarssonOK LindénaH808001339
Gun LarssonOK LindénaD758001346
Anne-Marie RöllikeOK LindénaD607202811

OK Löftan (22)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Carola AnderssonOK LöftanD7516801
Elin AnderssonOK LöftanD128628168
Gustav AnderssonOK LöftanH168619635
Henrik AnderssonOK LöftanH459201711
Isak BengtssonOK LöftanH168001336
Oskar BlomOK LöftanH149143404
Hugo CorneliussonOK LöftanH128080225
Linda CorneliussonOK LöftanD407781229
Patrik CorneliussonOK LöftanH408310778
Simon CorneliussonOK LöftanH148050321
Filip HanssonOK LöftanH148060706
Magnus HanssonOK LöftanH457730628
Victor HanssonOK LöftanH169040811
Alice HultinOK LöftanD208080808
Tobias JohanssonOK LöftanH168040827
Jakob MobergOK LöftanH169031206
Johanna MobergOK LöftanD401780405
Lukas MobergOK LöftanU12075182
Agnes PaulssonOK LöftanD129081011
Albin PaulssonOK LöftanH149051125
Adrian VartiaOK LöftanH219960310
Hugo ÅkerbergOK LöftanH16257304

OK Moss (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Roy GjerdingOK MossH60582495

OK Motala (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Claus PetersenOK MotalaH709474747
Mona PetersenOK MotalaD6530392

OK Nackhe (11)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Catarina BengtssonOK NackheD507671019
Therese BlomOK NackheD40433734
Malin BrorsonOK NackheD458081828
Thomas GeorgssonOK NackheH6025297
Johan GustafssonOK NackheH21 Kort9960924
Gunnar JohanssonOK NackheH75433740
Håkan RundqvistOK NackheH459990104
Jonathan RundqvistOK NackheH169040709
Adam SjööarvOK NackheH149050126
Anders SjööarvOK NackheH409790819
Weronica ZederinOK NackheD4518514

OK Orinto (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Carl-Henry AnderssonOK OrintoH70840301
Magnus HomannOK OrintoH45701214
Torbjörn WikströmOK OrintoH709470130

OK Pan-Kristianstad (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Peo BengtssonOK Pan-KristianstadH80660818
Ulla EngelbyOK Pan-KristianstadD65540609
Elise JosefssonOK Pan-KristianstadD209912211

OK Reftele (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kjell AnderssonOK RefteleH702048745
Hugo JohanssonOK RefteleH189040421
Per JohanssonOK RefteleH5028639
Anders SjöbergOK RefteleH509650818

OK Skogshjortarna (9)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ronny AnderssonOK SkogshjortarnaH75505535
Samuel BökeOK SkogshjortarnaH162093515
Bengt JohanssonOK SkogshjortarnaH65247544
Lars JohanssonOK SkogshjortarnaH75355805
Lisbeth JohanssonOK SkogshjortarnaD8028476
Madeleine JohanssonOK SkogshjortarnaD45450485
Gary LarssonOK SkogshjortarnaH457721206
Lukas LarssonOK SkogshjortarnaH167588588
Veronica LindgrenOK SkogshjortarnaD212072787

OK Stigen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Camilla HolmqvistOK StigenD50404056

OK Torfinn (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Bengt EdvardssonOK TorfinnH85404321
Karin LexellOK TorfinnD80417450

OK Tranan (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Susanne BiörsOK TrananD40760028
Annika JohanssonOK TrananD40616851
Lisa JohanssonOK TrananD219980514
Max LarssonOK TrananH401040575
Otto LarssonOK TrananH141050615
Theo LarssonOK TrananH121080117

OK Tyr (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Leif SandahlOK TyrH559600322

OK Tyringe (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Karin PerssonOK TyringeD70970478

OK Virdarna (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Solbritt GustafssonOK VirdarnaD7013913

OK Vivill (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Annika IsidorssonOK VivillÖppen 7225774
Isabell IsidorssonOK VivillÖppen 3225760
Lars RunessonOK VivillH60582612
Lena RunessonOK VivillD609590412

OK Älme (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Olle SjöforsOK ÄlmeH50435822

Oskarströms OK (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Barbro BengtssonOskarströms OKD7016564
Ingvar BengtssonOskarströms OKH7516553
Bengt GardOskarströms OKH7516554
Stig NilssonOskarströms OKH60262561
Annika SvärdOskarströms OKÖppen 51408715
Julia SvärdOskarströms OKÖppen 81408717
Mikael SvärdOskarströms OKÖppen 91408711

Ronneby OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ingemar MånssonRonneby OKH60591016

Rävetofta OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Eva TykessonRävetofta OKD659070530

Sjövalla FK (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Solveig HedenblomSjövalla FKD6511005
Dan LundstedtSjövalla FKÖppen 52078274
Linnea LundstedtSjövalla FKD102078158
Olivia LundstedtSjövalla FKD168030518
Sören SvenssonSjövalla FKH70302450
Per-Arne WahlgrenSjövalla FKH55620305

Skåneslättens OL (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anders JägrydSkåneslättens OLH508638365
Karin JägrydSkåneslättens OLD508324901
Christina OlssonSkåneslättens OLD55580810
Gert OlssonSkåneslättens OLH709200092
Lena OlssonSkåneslättens OLD559600206
Klas TykessonSkåneslättens OLH859005071

Tenhults SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hans TrofastTenhults SOKH65526837

Tibro OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Mikael LöfvingTibro OKH21667788

Tockarps IK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gert OlssonTockarps IKH65258594
Bill SchölinTockarps IKH7017161
Margareta SchölinTockarps IKD65228023

Tolered-Utby Ol-klubb (14)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Evelina GlänneskogTolered-Utby Ol-klubbD162062788
Ing-Britt GlänneskogTolered-Utby Ol-klubbÖppen 52115433
Sven Erik MolanderTolered-Utby Ol-klubbH651011018
Maria PeterssonTolered-Utby Ol-klubbD402122089
Stina PeterssonTolered-Utby Ol-klubbD102122063
Linda SternöTolered-Utby Ol-klubbD40431249
Albin TörngrenTolered-Utby Ol-klubbH121415658
Matilda TörngrenTolered-Utby Ol-klubbÖppen 51270313
Noah TörngrenTolered-Utby Ol-klubbH147079845
Styrbjörn TörngrenTolered-Utby Ol-klubbH457517840
Jacob VikströmTolered-Utby Ol-klubbH218308310
Love VikströmTolered-Utby Ol-klubbU28120324
Vilgot VikströmTolered-Utby Ol-klubbH108091119
Jan VulcanTolered-Utby Ol-klubbH707011023

Ulricehamns OK (11)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ludvig CarlbomUlricehamns OKH188020210
Patrik CarlbomUlricehamns OKÖppen 89100202
Ivan ErnvidUlricehamns OKH751940128
Kerstin ErnvidUlricehamns OKD7530100
Alfred HallqvistUlricehamns OKH168451503
Johanna HallqvistUlricehamns OKD458279401
Kjell-Åke NilssonUlricehamns OKH7025756
Ulf PalmérUlricehamns OKH607560703
Adam SkoglundUlricehamns OKH162101654
Frida SkoglundUlricehamns OKD12 Kort2101656
Isak SkoglundUlricehamns OKH142101675

Valbo AIF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hasse ÅbergValbo AIFH657501209

Vänersborgs SK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
David AlménVänersborgs SKH168039596
Tomas AnderssonVänersborgs SKH559030415

Ärla IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Mattias NilssonÄrla IFH21880119

Ätrans IF (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gunni EkbergÄtrans IFD8010038
Christina SöderblomÄtrans IFD55600802

Örkelljunga FK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Otto NybergÖrkelljunga FKH141399746
Bo SvenssonÖrkelljunga FKH75258531
Gull SvenssonÖrkelljunga FKD75444055

Annonser