Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Laxträffen

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Laxträffen
Arrangörsorganisation: Falkenbergs OK
Datum: söndag 17 mars 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Oskarströms OK (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Barbro BengtssonOskarströms OKD7016564
Ingvar BengtssonOskarströms OKH7516553
Bengt GardOskarströms OKH7516554
Stig NilssonOskarströms OKH60262561
Annika SvärdOskarströms OKÖppen 51408715
Julia SvärdOskarströms OKÖppen 81408717
Mikael SvärdOskarströms OKÖppen 91408711

Annonser