Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Laxträffen

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Laxträffen
Arrangörsorganisation: Falkenbergs OK
Datum: söndag 17 mars 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

OK Kompassen (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Iréne BengtssonOK KompassenD552052775
Ulf BengtssonOK KompassenH602087136
Sonja HammarOK KompassenD702052700
Göran LarssonOK KompassenH70600109
Karin LarssonOK KompassenD657500417
Kjell LindauOK KompassenH7533722
Lars PerssonOK KompassenH709481206

Annonser