Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, lång, Västerbotten, Rallarsvängen

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: DM, lång, Västerbotten, Rallarsvängen
Arrangörsorganisation: Vännäs OK
Datum: söndag 1 september 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 153 anmälda deltagare.

D21 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Julia AnderssonIFK Umeå2115548
Elisabeth FriesUmeå OK7662220
Ida JonssonSkellefteå OK9828608
Linda LindkvistLeksands OK2057207
Åsa OtterbjörkUmeå OK780200
Susanne RutqvistIFK Umeå780503
Isabel SalénIFK Mora OK960488
Evelina WickbomVittjärvs IK8191217
Klara YngvessonUmeå OK7970907

H21 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Albin BjörnuddIFK Umeå9902050
Erik BlomgrenStora Tuna OK8628547
Mattias JohanssonUmeå OK8100490
Truls LindholmSundsvalls OK8052899
Claes LundströmSkellefteå OK8166783
Jakob OdebladIFK Umeå810602
Hans PerssonIFK Umeå811098
Christian RedtzerAttunda OK9201485
Joel SjölanderIFK Umeå8050322
Olof SkoglundKils OK1991105
Gustav SparrevikIK Hakarpspojkarna9951106

D20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Kristina FridmanVännäs OK226234

D18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Magdalena NilssonHögåkers OK2062119
Louise RamebäckUmeå OK1010605

H18 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Isak ErikssonOK Nolaskogsarna8431109
Viktor HolmgrenUmeå OK1020430
Isak LundholmUmeå OK1440991
Jakob NilssonUmeå OK7088807

D16 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Lea EdvardssonUmeå OK2089211
Evelina NilssonHögåkers OK2062187
Ylva SandströmSundsvalls OK2078275
Hildur StenlundSkellefteå OK2112417
Linn WennbergSkellefteå OK9040428

H16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Elias LanttoUmeå OK2079681
Jesper RamebäckUmeå OK1546732
Svante SirviöUmeå OK2089223
Max StigenlövHögåkers OK2104075

D14 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Nora KäckUmeå OK1021812
Emmy KärrlanderUmedalens IF897412
Tyra LarssonIFK Umeå7061106
Ella LindmarkRobertsfors IK259396
Elina Lingbro DömstedtUmeå OK7060203
Maja LundholmUmeå OK1505010
Saga RydbergUmeå OK1157923
Tua RönnlundIFK Umeå245889
Ebba SamuelssonUmeå OK2132108
Tuva SirviöUmeå OK2089208
Hilma VikströmUmeå OK2089231
Vilja ÅkerlundSkellefteå OK9050931

H14 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Ruben DrottIFK Umeå7629461
Seth NordinLycksele IF2088409
Otto TimbyUmeå OK2104499
Oskar WallbergVännäs OK452334
Adrian WidmarkUmeå OK2088944

D12 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Rebecka NilssonVännäs OK452315
Torunn OtterbjörkUmeå OK452092
Mathilde RobergeIFK Umeå2139027
Alice StigenlövHögåkers OK2104084
Märta ÖstbergUmeå OK2089249

H12 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Robin BlomqvistIFK Umeå1080915
Hugo DanielssonLycksele IF2088700
Lukas ErikssonUmeå OK980816
Alfred GidlundUmeå OK2139150
Isak JohanssonUmeå OK7071001
Axel LarssonIFK Umeå7080520
Felix NordénUmeå OK2135644
Manfred NordinLycksele IF227765
Tor OgenstedtHögåkers OK2104064
Frans PerssonSkellefteå OK350506
Axel SamuelssonUmeå OK2132101
Valter VikströmUmeå OK2089229

D10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Irma BjurdammRobertsfors IK2135518
Siri EdvardssonUmeå OK452676
Susanne JakobssonSK Björnen1091018
Elena KäckUmeå OK1076057
Sofia OttenUmeå OK2260792

H10 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Neo BrokersSK Björnen7111121
Hampus DanielssonLycksele IF2088449
Karl-Henrik DrottIFK Umeå7690601
Arvid EngströmRobertsfors IK7150710
Malte EngströmRobertsfors IK7100715
David GidlundUmeå OK2420577
Ted LindmarkRobertsfors IK2139977
Max NordénUmeå OK2260752
Ossian NordinLycksele IF227744
Emil RobergeIFK Umeå2139008
Hjalmar RutqvistIFK Umeå7652598
Hugo RydbergUmeå OK1240663
Nils SandströmUmeå OK2125946

D35 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Malin LindmarkRobertsfors IK259340
Linda SandbladUmeå OK452666
Camilla SjöbergIFK Umeå205441

H35 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Mattias BerggrundUmeå OK1960002
Staffan BerglundIFK Umeå302493
Janis BrokersSK Björnen774545
Johan DanielssonLycksele IF2088408
Pär EngströmRobertsfors IK7506166
Andreas LundholmUmeå OK1001013
Johan RydbergUmeå OK1401368
Fredrik SamuelssonUmeå OK2132245

D45 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa BäckstrandUmeå OK2089235
Ann-Sofie JohanssonUmeå OK7671028
Chatarina KarlssonUmeå OK1671211
Helena KönigssonRobertsfors IK259387
Kerstin LarssonIFK Umeå7731223
Jenny RönnlundStöcksjö IS245848

H45 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Tobias ErikssonUmeå OK2135776
Jan ForsbergHögåkers OK25064
Stefan KärrlanderUmedalens IF897411
Mattias LindmarkRobertsfors IK9730331
Anders MannelqvistOK Nolaskogsarna9201464
Stefan NilssonHögåkers OK2062200
Tomas PerssonSkellefteå OK8140366
Per RönnlundIFK Umeå700130
Tobias SöderlundSkellefteå OK9740815
Niklas TimbyUmeå OK2106193
Patrik WennbergSkellefteå OK9720918
Fredrik ÅhmanIFK Umeå443597

D55 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Agneta FriesUmeå OK19787
Cecilia HenfridssonUmeå OK1420192
Anita LundmarkIFK Umeå1418163
Eva WalheimRobertsfors IK259202

H55 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Hans-Erik CarlborgIFK Umeå433618
Clas FriesUmeå OK9973314
Ola MannbergSkellefteå OK8231264
Thomas NorströmSkellefteå OK9620510
Tjelvar OtterbjörkUmeå OK1960001
Mats WalheimRobertsfors IK259042
Mikael YngvessonRobertsfors IK259379

D65 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-marie JohanssonStöcksjö IS302574
Lena StenbergIFK Umeå259325
Lena TimnerUmeå OK9441128

H65 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Ernst BrändströmStöcksjö IS302578
Håkan ErikssonUmeå OK452040
Signar ErikssonStöcksjö IS259348
Tommy NilbrinkStöcksjö IS262950
Mats SandewallUmeå OK7201128
Berndt StenbergIFK Umeå1259369
Matts StrandbergStöcksjö IS245833
Gunnar TigerUmeå OK9129243
Torbjörn YttergrenStöcksjö IS7210270

H75 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Göran EnkvistSkellefteå OK262225
Per-Olav FängmarkIFK Umeå351496
Thorsten JohanssonLångvikens OK1261457

U1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna OttenUmeå OK2260733

U2 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lovisa NilssonHögåkers OK209876

Öppen motion 3 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa BjurdammRobertsfors IK2135521
Mia-Lena HolmströmRobertsfors IK7902110

Öppen motion 5 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Maria DanielssonLycksele IF2088411
Marie JohanssonHögåkers OK2062192

Öppen motion 7 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Bert ErikssonUmeå OK7670418
Jessica LindmarkRobertsfors IK7750817
Sven StigenlövHögåkers OK2062155

Öppen motion 9 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Tomas NordinLycksele IF1532600

Annonser