Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till GMOK:s höstmedel

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: GMOK:s höstmedel
Arrangörsorganisation: Göteborg-Majorna OK
Datum: söndag 20 oktober 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Frölunda OL (28)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Einar AamotFrölunda OLH10
Katarina AlmehedFrölunda OLD50248224
Ulf AlmehedFrölunda OLH55641903
Zebastian ArfwedsonFrölunda OLH18618020
Bernt BerndtssonFrölunda OLH50431241
Örjan EmanuelssonFrölunda OLH4514776
Erik FedjeFrölunda OLÖppen 3
William FedjeFrölunda OLH102107475
Magne HagströmFrölunda OLH752079762
Klara HallerödFrölunda OLD12 Kort2119391
Audrey HanssonFrölunda OLD148414414
Jarvis HanssonFrölunda OLH122085398
Marcus HanssonFrölunda OLH452085387
Karin HelmertzFrölunda OLD552070765
Niklas HelmertzFrölunda OLH21405546
Sten HelmertzFrölunda OLH70247929
Eva JamiesonFrölunda OLÖppen 52110377
Janine JamiesonFrölunda OLÖppen 52110376
Karin Karlfeldt FedjeFrölunda OLD4046953
Torbjörn KjörkFrölunda OLH50248204
Lena MaxFrölunda OLD3511079
Maria NorellFrölunda OLD6511319
Carl NorinFrölunda OLH50344587
Helena StensötaFrölunda OLD502065240
Jan SveideFrölunda OLH607590714
Emil WalleniusFrölunda OLH128070502
Lars-Gunnar WalleniusFrölunda OLH502087093
Håkan WåhlanderFrölunda OLH55239875

Annonser