Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SM, sprint, stafett

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisationDölj laguppställningar

Tävlingens namn: SM, sprint, stafett
Arrangörsorganisationer: IK Hakarpspojkarna / Jönköpings OK / OK Gränsen
Datum: söndag 3 juni 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 60 anmälda lag.

DH21 (60)

NamnLaguppställning
Bredaryds SOK 1
1Charlotte Gustafsson18683
2Bertil Ahlenhed9740509
3Filip Trofast18639
4Amanda Leo18640
Eksjö SOK 1
1Klara Axelsson
2Lucas Sundblad
3Andreas Bergander
4Gabriella S Bergander
Falköpings AIK OK 1
1Hanna Samuelsson1450943
2Amanda Blennow
3Jonas Hagström
4Ida Willén
Gävle OK 1
1Emma Hållström
2Erik Boman
3Albin Sjöhed
4Kristin Boman
Göteborg-Majorna OK 1
1Agnes Leo
2Jonas Merz
3Viktor Runnby
4Lina Strand
Göteborg-Majorna OK 2
1Jolanta Gänssinger
2Henrik Håkansson
3Philip Persson
4Hanna Mårtensson
Hestra IF 1
1Ebba Hjertberg
2Filip Grahn
3Emil Karlsson
4Elsa Lindeblom
IFK Göteborg Orientering 1
1Sara Hagström
2Vetle Ruud Bråten
3Max Peter Bejmer
4Anna Närhi
IFK Lidingö SOK 1
1Ausrine Kutkaite
2Mårten Boström
3Nicolas Simonin
4Emma Bjessmo
IFK Lidingö SOK 2
1Matleena Boström
2Simon Schuster
3Timo Mähönen
4Niina Hulkkonen
IK Hakarpspojkarna 1
1Gabriella Gustafsson
2Arvid Nord
3Filip Ossiansson
4Marianne Haug
IK Hakarpspojkarna 2
1Tova Olsson
2Andreas Gustafsson
3Joar Hertin
4Sara Granstedt
IK Hakarpspojkarna 3
1Alice Svensson Finndahl
2Emil Öhlund
3Isak Hertin
4Alma Holmqvist Johansson
Järla Orientering 1
1Anna Dahlgren-Rosén
2Anton Nilsson
3Erik Berzell
4Karolin Ohlsson
Järla Orientering 2
1Josefin Hadmark Hultgreen
2Jens Rönnols
3Oscar Björck
4Petrina Costermans
Jönköpings OK 1
1Stina Eriksson
2Arvid Claesson
3Victor Hansson
4Olivia Grönkvist
Kalmar OK 1
1Maria Arvidsson
2Isak Hagberg
3Edvin Strandberg
4Anna Arvidsson
Karlskrona SOK 1
1Alma Svennerud
2Oscar Johansson
3Axel Halvarsson
4Maja Pettersson
Karlskrona SOK 2
1Emma Zettervall
2Emil Pettersson
3Lukas Katvala
4Johanna Wilhelmsson
Kils OK 1
1Sanna Skoog
2Ludvig Eriksson
3Lukas Olm
4Tove Ordqvist
Kungälvs OK 1
1Elsa Aderstedt Althoff
2Lisa Börnstedt
3Isabella Aumo
4Sabina Aumo
Kungälvs OK 2
1Ellika Groth
2Elina Hanson
3Wilmer Lindblom
4Johanna Nilsson8000511
Leksands OK 1
1Maja Mörth
2Viktor Berg
3Jonathan Björk
4Clara Spik
Linköpings OK 1
1Fredrika Vångell
2Erik Martinsson8308205
3Rasmus Elmelid
4Alva Olsson
Linköpings OK 2
1Therese Klintberg
2Sven Engström
3Erik Malmberg
4Annika Ivarsson
Linköpings OK 3
1Klara Ljunggren
2Fredrik Johansson
3Peter Eriksson
4Hanna Modig Tjärnström
Markbygdens OK 1
1Erika Åkesson
2Felix Axelsson
3Pontus Karlsson
4Lisa Åkesson
Nässjö OK 1
1Moa Svensson
2Simon Lennermo
3Måns Lennermo
4Elin Svensson
OK Kolmården 1
1Malin Leijon Lind
2Leo Johansson8010805
3Ville Johansson8040597
4Lisa Berggren8006712
OK Kolmården 2
1Kerstin Ljungemyr
2Klas Johansson
3Sverre Röjgård
4Linnea Lund
OK Kåre 1
1Vilma Von Krusenstierna
2Jonas Gustafsson8020961
3Isac von Krusenstierna
4Lisa Risby
OK Linné 1
1Rebecka Olsson
2David Lingfors
3Viktor Janrik
4Kristin Olovsson
OK Linné 2
1Lisa Rönnols
2Pascal Schmid
3Pontus Johansson
4Annika Björk
OK Orion 1
1Myrra Carlsson
2Måns Sandgren
3Anton Johansson
4Tilda Johansson
OK Orion 2
1Ebba Berglin
2Ola Andersson
3Erik Andersson
4Ellen Wahlbom
OK Pan-Kristianstad 1
1Elin Carlsson
2Simon Wikström
3Oscar Modig
4Lena Eliasson-Lööf
OK Pan-Kristianstad 2
1Nelly Carlsson
2Björn Hellrup
3Ola Martner
4Emma Bergman
OK Ravinen 1
1Josefine Klintberg
2Gustav Bergman
3Ruslan Glebov
4Helena Bergman
OK Ravinen 2
1Rebecca Waldenfjord
2Axel Granqvist
3Erik Herne
4Hanna Hänström
OK Ravinen 3
1Amanda Karlsson
2Albin Andersson
3Jacob Lindstam
4Tilda Andersson
OK Roxen 1
1Emma Pettersson
2Hugo Lillieström
3Jonas Andersson
4Tove Pettersson
OK Södertörn 1
1Louise Beech
2Hugo Lindbärg
3Filip Möller
4Catherine Taylor
OK Södertörn 2
1Ylva Sandén
2Alexander Schandl
3Hanna Lagerberg
4Tilde Backlund
OK Tisaren 1
1Lilian Forsgren
2Daniel Attås
3Oskar Andrén
4Josefin Tjernlund
OK Tisaren 2
1Ellinor Tjernlund
2Gustav Hindér
3Olle Josarp
4Rebecka Nylin
OK Tranan 1
1Lisa Johansson
2Gustav Ohlin
3Klas Johansson
4Sara Kindlund
SOK Aneby 1
1Alma Gustafsson
2Jari Huttunen
3Hampus Fyhr
4Lovisa Blomgren
Stora Tuna OK 1
1Tilda Östberg
2Anton Sjökvist
3Emil Svensk
4Tove Alexandersson
Storviks IF 1
1Jennie Börjesson Eriksson8003883
2Joel Börjesson Eriksson8004830
3Johanna Börjesson Eriksson8005300
4Moa Karlsson
Sundsvalls OK 1
1Frida Vikström
2Albin Kårén
3Gustav Frænell
4Stina Nordin
Sundsvalls OK 2
1Hanna Hugosson
2Martin Storkamp
3Johan Nordin
4Alice Palmgren
Sävedalens AIK 1
1Maria Magnusson
2Heino Ollin
3Sergey Fedatsenka
4Anastasia Dzianisava
Södertälje-Nykvarn OF 1
1Frida Jönsson Hellstadius
2Kent Ohlsson
3Jonas Leandersson
4Amanda Kleijn
Trollhättans SOK 1
1Ida Kristiansson
2Elias Bäcklund Ekvall
3Linus Kristiansson
4Malin Kristiansson
Tullinge SK 1
1Ella Sjöberg
2Victor Imark
3Simon Imark
4Anna Ställberg
Tullinge SK 2
1Sofia Lönnkvist
2Albin Andersson
3Oskar Forsberg
4Sara Lundblad
Tullinge SK 3
1Frida Junegard
2Markus Adolfsson
3Tintin Karlberg
4Amanda Berggren
Täby OK 1
1Emma Hagrot
2Anton Hänström
3Fredrik Hansson
4Josefine Andersson
Växjö OK 1
1Josephine Regnell8094052
2Gustav Runefors
3Patrik Karlsson
4Louise Lundgren8483848
Växjö OK 2
1Maja Porle
2Isac Ericsson
3Lukas Lundgren8383407
4Alicia Lundgren8010616

Annonser