Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Bohuslunken, Five-O, #4

TävlingsinformationAnmälVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Bohuslunken, Five-O, #4
Arrangörsorganisation: Uddevalla OK
Datum: söndag 21 april 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 45 anmälda deltagare.

H21 Elit (1)

NamnOrganisationBricknummer
Björn CederbergIFK Lidingö SOK950722

D20 Elit (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ida KristianssonHalden SK8190304

D18 Elit (2)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK9010810
Malin KristianssonTrollhättans SOK8010121

H18 Elit (1)

NamnOrganisationBricknummer
Cornelius BjørkSandefjord OK

D21 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Karin FägerlindCentrum OK537853

D16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Alina NiggliO Jura8030822

H16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK1030712
Theodor BjørkSandefjord OK
Lukas LarssonOK Skogshjortarna8330111
Melker PalmJärfälla OK8652911

D14 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa MoqvistLerums SOK9060131

H14 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK9060405
Olle PetersénOK Njudung9050517

D10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Elvira BuudIFK Mora OK1426973

H10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Sixten BuudIFK Mora OK1426992

H35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Nick TaylorMDOC10913

D40 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Daria NiggliO Jura8390000

H40 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BengtssonOrienteringsklubben Brunnen696669
Henrik HellborgCentrum OK441705

D45 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Karin AlthoffKungälvs OK2041859

H45 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AderstedtKungälvs OK9730526
Jonas BuudIFK Mora OK1426985
Magnus HedmanKungälvs OK7142856

H50 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Pär EricsonNyköpings OK805236
Jurg NiggliO Jura8201167
Bjørn Idar SætranIF Trauma8628688
Magnus SternerSträngnäs-Malmby OL10508

D55 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Helena PepaHagaby GoIF Örebro9630511

D60 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Grete Synnøve Borge HoviSkien OK9101522
Berit DanielsenIL Tyrving590808
Eva EmanuelssonHelsingborgs SOK8210458

H60 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Per Kristian EkebergIL Tyrving560406
Sven-Åke EmanuelssonHelsingborgs SOK8220257
Roy GjerdingOK Moss582495
Harald HoviSkien OK442199

D65 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Solveig HedenblomSjövalla FK11005
Evamarie LundahlIF Hagen15656

H65 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anders ErikssonIF Hagen15658

H70 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Oskar JohanssonStångenäs AIS26401
Jens Egil RostadOL Toten-Troll

Öppen 3 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Hans Gøran BjørkSandefjord OK

Öppen 5 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Yvonne HungMDOC

Öppen 8 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Mai Britt BjørkSandefjord OK
Tor LahlumKolbotn o Skimt OL7207059

Annonser