Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Dackefejden, lång

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Dackefejden, lång
Arrangörsorganisation: Karlskrona SOK
Datum: söndag 21 april 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 295 anmälda deltagare.

D21 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Lina BergmanOK Skogsfalken820203
Cecilia BrattOK Orion993541
Elin CarlssonOK Pan-Kristianstad962608
Myrra CarlssonOK Orion8080614
Nelly CarlssonOK Pan-Kristianstad533251
Linnea GustafssonOK Gynge529220
Sara HodlerIFK Mora OK870710
Ellen KallerbäckOK Orion535455
Sara KindlundIFK Mora OK551081
Denisa KosováIFK Mora OK7207347
Louise LundgrenVäxjö OK8483848
Emma MartnerOK Pan-Kristianstad8180991
Charlotte NedforsOK Roxen850600
Linn OlssonHagaby GoIF Örebro860512
Olha PanchenkoIFK Mora OK502558
Johanka SimkovaIFK Mora OK8660401
Lina SvenssonOK Skogsfalken790505
Ellinor TjernlundOK Tisaren909424
Josefin TjernlundOK Tisaren970312
Ellen WahlbomOK Orion632800

H21 (38)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AnderssonOK Orion8150120
Florian AttingerIFK Mora OK8230497
Sebastian BaumannIFK Mora OK8117000
Gabriel BengtssonStigmännen Karlshamns OK8110163
Isak BergmanOK Skogsfalken820900
Niklas BrattOK Orion8123666
Rasmus ElmelidOK Orion9007063
Martin HederskogIFK Umeå882011
Simon HedlundÄrla IF7529082
Björn HellrupOK Pan-Kristianstad880413
Simon HodlerIFK Mora OK1150620
Per HolmIFK Mora OK676788
Raffael Huber SvenssonIFK Mora OK8629576
Anton JohanssonOK Orion9940425
Fredrik JohanssonBredaryds SOK884421
Patrik JohanssonKexholms SK8087072
Gustav JohnssonIFK Mora OK8021099
Vojtech KralIFK Mora OK7207366
Mikhail KuleshovIFK Mora OK1391090
Olof Larén-SandgrenOK Orion980202
Zsolt LenkeiIFK Mora OK7003117
Lukas LundgrenVäxjö OK8383407
Daniel MillbournOK Skogsfalken781005
Nils NedforsOK Roxen7135652
Emil NilssonTorsås OK8180491
Martin NilssonIFK Umeå959697
Jens NordalOK Skogsfalken940945
Niklas OlssonLinköpings OK910217
Artem PanchenkoIFK Mora OK502556
Pontus PeterssonOK Orion920215
Marcus RovinaOK Skogsfalken891103
Måns SandgrenOK Orion8199102
Denys ShcherbakovRonneby OK1007048
Tommy SvenssonOK Orion890083
Niclas TjernlundSkåneslättens OL910956
Viktor TovessonOK Orion930508
Mateusz WenslawOK Orion9101164
Emil ØbroOK Orion864008

H20 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Mathias BlomsterRonneby OK990629
Isac EricssonVäxjö OK8117839
Andreas JonssonOK Orion8050899
Oscar ModigOK Pan-Kristianstad8000417
Gustav OlssonOK Orion9000723

D18 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Thea FagerströmIFK Göteborg Orientering8020808
Hilma HolmströmHärlövs IF8020414
Alicia LundgrenVäxjö OK8010616
Tuva LövdahlSOK Viljan2083990
Lisa OlssonTorsås OK9020523
Aino RantalaIFK Mora OK7208115
Hanna RingRonneby OK9020829
Julia WannerIFK Mora OK8010068

H18 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AxelssonLerums SOK8020625
Arvid BlomsterRonneby OK2050851
Simon FogelströmTorsås OK8020812
Simon GiselssonRonneby OK8010821
Arvid KronmarKarlskrona SOK7021219
Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK8020313
Elias RöstinSöders-Tyresö2058142
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK438133
Gustav ÅmanOK Vilse 878002110

D16 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Emma EmilssonOK Skogsfalken640421
Vilma EngströmOK Orion8200408
Filippa FagerströmIFK Göteborg Orientering8040924
Viola HolmströmHärlövs IF9040610
Elvira LjungbergOK Skogsfalken9201714
Anna Simonsson-SøndenåStigmännen Karlshamns OK15233
Vilmalee SuwanOK Vilse 879030714
Lisa SwartzOK Orion8040501
Alma SvennerudKarlskrona SOK8040817
Ella SöderbergOK Skogsfalken9030110
Filippa SöderbergKalmar OK1426461
Sandra WiduchKarlskrona SOK8041104

H16 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Joel BjörnlingerIK Hakarpspojkarna9123025
Simon BååthSävedalens AIK444049
Hugo EricssonVäxjö OK8030714
Oskar EricssonRonneby OK9005102
Albin GezeliusIFK Mora OK8652907
Lukas HagbergKalmar OK8001712
Filip HåkanssonOK Orion8130416
Olle KallerbäckVäxjö OK439618
Hugo LarssonKarlskrona SOK9030219
Melker LarssonOK Orion1041209
Svante LorentzsonStigmännen Karlshamns OK7560763
Ville LundgrenKalmar OK2119984
Theo LövdahlSOK Viljan2088526
Olle ThimbergSöders-Tyresö2093568
Anton TörnqvistKarlskrona SOK7474111
Lucas WannerAvesta OK9041227

D14 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Maja AxelssonLerums SOK8050305
Siri KleinOK Vilse 87205272
Lovisa KroksmyrVäxjö OK1484367
Wilma KroksmyrVäxjö OK1361375
Lova KronmarKarlskrona SOK7060113
Elin SaleskogRonneby OK1102206
Hedda SvenssonOK Orion9050409
Emma ZettervallKarlskrona SOK1050824

H14 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AlbinssonOK Skogsfalken8420033
Axel BrattOK Orion8050420
Isac ElingforsVäxjö OK1352641
Carl GlivesonRonneby OK539905
Oliver HåkanssonOK Orion8151022
Eddie KarlssonOK Vilse 879060214
Nico MankonenKarlskrona SOK2800744
Noah MulariOK Vilse 87500976
Jakob OmelchenkoKarlskrona SOK7060323
Emil RingRonneby OK9061103
Nils SwartzOK Orion8262490

D12 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Elin AlmgrenSöders-Tyresö9080518
Elin AxelssonLerums SOK8070101
Alva EngströmOK Orion2057337
Alice FagerströmIFK Göteborg Orientering8080628
Emilia JakobssonNybro OK29294
Selma LeopoldOK Orion7070108
Märta SvennerudKarlskrona SOK7071005
Matilda SöderbergOK Skogsfalken9070724
Maja ThimbergSöders-Tyresö2089189

H12 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Albin EmilssonOK Skogsfalken451061
Arvid EricssonRonneby OK9070309
Elias KronmarKarlskrona SOK7080525
Erik LeopoldOK Orion7080122
Elias LindströmRonneby OK1080223
Alvin LundgrenVäxjö OK8081110
Filip MyrénOK Orion9071219

D10 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa EngströmOK Orion1830624
Meja HåkanssonRonneby OK741000
Victoria HöglindOK Pan-Kristianstad1090102
Alice LagerströmRonneby OK2123555
Disa LundbergKarlskrona SOK1090516
Olivia MyrénOK Orion9090817

H10 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Sixten EliassonKarlskrona SOK1684407
Alvin HogedalOK Alehof2112231
Alvin JakobssonNybro OK895300
Anton KroksmyrVäxjö OK1110511
Sam MårtenssonKarlskrona SOK1110516
Olle SaleskogRonneby OK1708209
Oliwer SjökvistOK Orion755557
Folke TyrbergKarlskrona SOK444702
Erik ZettervallKarlskrona SOK1090930

D35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Annika EmanderStigmännen Karlshamns OK801219
Yevheniia ShcherbakovaRonneby OK1601757

H35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Martin HogedalOK Alehof9800322
Johan MyrénOK Orion8110191

D40 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Karin AlmgrenSöders-Tyresö1393128
Lena JakobssonNybro OK29350
Sarah LindströmRonneby OK770601

H40 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Peter AnderssonSöders-Tyresö740517
Jakob EmanderStigmännen Karlshamns OK9781001
Jon EngkvistRonneby OK614329
Mattias EngströmOK Orion9771210
Ingemar EricssonRonneby OK740409
Henrik KroksmyrVäxjö OK9770517
Patrik SjökvistOK Orion7509080
Göran ThimbergSöders-Tyresö2048775

D45 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Ida BergstrandOK Skogsfalken246081
Sara ElfvingRonneby OK700413
Ulrika HermanssonOK Orion7710203
Jenny HåkanssonOK Orion8021031
Anna-Karin JonssonOK Orion18532
Josefine JungstrandOK Skogsfalken9690301
Martina KarlssonOK Vilse 87260796
Annica RosengrenOK Orion1720815
Malin ÅmanOK Vilse 8710170

H45 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas AxelssonLerums SOK9701003
Anders HåkanssonOK Orion8051022
Christian HåkanssonRonneby OK9741012
Jonas K JohanssonOK Skogsfalken438779
Torgny LindströmRonneby OK7730619
Tony LövdahlSOK Viljan720731
Anders MalmqvistMotala AIF OL1399764
Henrik ModigOK Pan-Kristianstad9980503
Magnus OlssonTorsås OK500723
Mikael PihlOK Pan-Kristianstad735735
Ola SöderbergOK Skogsfalken9730919
Mats ThunwallFagersta OK428955

D50 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Camilla CarlssonHärlövs IF682312
Annika EricssonVäxjö OK8091269
Carina GustafssonOK Gynge9680208
Gunilla GustafssonOK Orion650406
Madeleine LimparAttunda OK8006607
Anne LindellKalmar OK1660819
Susanne LundgrenVäxjö OK510616

H50 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Anders BlomqvistOK Skogsfalken9660822
Mattias BååthSävedalens AIK9680115
Pierre DanielssonOK Skogsfalken8020316
Anders HolmqvistSnättringe SK8006609
Torgny HolmströmHärlövs IF9690415
Henric HöglindOK Pan-Kristianstad208583
Johan JacobssonOK Orion9681010
Johan JakobssonLånghundra IF9670923
Pontus JonssonOK Orion903020
Sven LundgrenVäxjö OK980407
Magnus TenghagenHärlövs IF8231268
Magnus TrofastBredaryds SOK8160269

D55 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Karin BacktemanLinköpings OK43422
Inger BergLinköpings OK620929
Karin HederskogJönköpings OK14237
Lena SwartzOK Orion9620620
Carina SvärdOK Orion41589
Kerstin TjernlundOK Vilse 879600831

H55 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Elis BengtssonOK Norrvirdarna620419
Anders BergLinköpings OK9630527
Pär ClaessonSävedalens AIK721000
Anders GranqvistVärend GN OL205374
Tord HederskogJönköpings OK610111
Ulf JungstrandOK Skogsfalken8180360
Per-Ola MelanderStigmännen Karlshamns OK640327
Mats SöderbergKalmar OK641204

D60 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Bente KällVäxjö OK9560113
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK1571127
Ann ÖhlinStigmännen Karlshamns OK451996

H60 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Per-Arne HöögOK Vilse 8710136
Eskil JohanssonOK Orion262491
Håkan LindbergOK Vilse 87205249
Kent OlssonOK Orion9402243
Ola SvenssonOK Orion18558
Roger ThörnOK Vilse 877899999
Tore TjernlundOK Vilse 879090958
Adrie Van OpstalTorsås OK7206337

D65 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid E StrömRonneby OK1521007
Margareta SvenssonOK Vilse 879500520
Lena SöderbergOK Skogsfalken9510605
Barbro ÖstlundOK Roxen7520120

H65 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Jan DanielssonKalmar OK18589
Bengt ElmerssonOK Norrvirdarna37605
Karl-Axel EngströmOK Orion41588
Per Arne EvaldssonOK Gynge433626
Bernt GustafssonVästerbergslagens OL403158
Bo JohanssonOK Vilse 87205254
Karl Arne MelbyeVerdal OK1003281
Lennart SohlinOK Orion452530
Lars SvenssonOK Vilse 8710162
Bengt ÖstlundOK Roxen7520707

D70 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK19571
Britt-Mari KarlssonVäxjö OK27159
Marie-Louise KarlssonNybro OK507049
Ulla-Britt KarlssonVäxjö OK350747
Monica LarssonOK Tranan12065
Ulla LingJönköpings OK2078062
Birgitta OlssonRonneby OK611004
Marianne SellgrenSigtuna OK902980
Gullevi SvenssonRonneby OK1213148

H70 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart AnderssonOK Orion30357
Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK354816
Per EngkvistRonneby OK11805
Anders SellgrenSigtuna OK449535
Anders WetterlingJärla Orientering15222

D75 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Kerstin ErnvidUlricehamns OK30100
Maja-Stina MalmqvistRonneby OK244085

H75 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK11800
Ingemar AnderssonOK Orion262488
Anders BuhréNybro OK9420921
Ivan ErnvidUlricehamns OK1940128
Roland KarlssonRonneby OK2126005
Lars-Åke LarssonOK Tranan354072
Leif LindströmNybro OK1396333
Erland LingJönköpings OK2057367
Björn LinnersjöOK Orion27256

H80 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Rune BengtssonRonneby OK12373
Kurt BergstrandLessebo OK17587
Bernt PeterssonAlvesta SOK7061028
Leif SjögrenOK Orion18567

Inskolning (4)

NamnOrganisationBricknummer
Tom EliassonKarlskrona SOK1218176
Felicia MyrénOK Orion18543
John MårtenssonKarlskrona SOK2107170
Nora MårtenssonKarlskrona SOK1983607

U1 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Sara AlmgrenSöders-Tyresö2137573
Svante EliassonKarlskrona SOK403181
Emil ThimbergSöders-Tyresö10449

Öppen 3 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Oleksii ZhelobkovKarlskrona SOK2109211

Öppen 4 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Kristina ThimbergSöders-Tyresö

Öppen 5 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Petra LundgrenKalmar OK2119586

Öppen 7 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Jakob JakobssonNybro OK441086
Claus MikkelsenHerlufsholm OK7000272
Maria ModigOK Pan-Kristianstad710300

Öppen 9 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anders LeopoldOK Orion9771005

Annonser