Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Tibrotrippeln, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Tibrotrippeln, medel
Arrangörsorganisation: Tibro OK
Datum: söndag 31 mars 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 535 anmälda deltagare.

D21 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Louise BeechIK Hakarpspojkarna9555562
Vilma BlennowFalköpings AIK OK8098013
Maria BrodinFossum IF870906
Ellen BromanOK Roslagen9803120
Anette CarlssonKFUM Örebro OK780630
Elsa EkelinKFUM Örebro OK770519
Josefin ErlandssonOK Milan7970101
Emma ForsbergOK Kåre9020922
Alicia FribergIF Hagen7003242
Stina GranefeltOK Tyr1485800
Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna8030797
Alma HaagOK Gränsen2075388
Nina HallorOK Tisaren8148895
Tindra HjortFalköpings AIK OK433611
Sara IvarssonOK Kullingshof930813
Elsa JanssonJärla Orientering7880729
Sara JonssonOK Klyftamo742438
Emma KindbomIF Hagen25796
Maria KlamfeltSävedalens AIK11894
Jessica NilssonOK Milan8414059
Pernilla OlssonSkåneslättens OL9880918
Amanda RangertIK Hakarpspojkarna980409
Lisa WeimannFalköpings AIK OK258646

H21 (34)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AllardLinköpings OK8109952
Joel AnderssonIK Gandvik922302
Albin AxelssonIK Hakarpspojkarna551220
Josh BeechEspoon Suunta9555556
Simon BjörnehällOK Gränsen1000524
Patrik BlomRehns BK8208230
Mats DahlénPargas IF887776
Martin DjerfIK Hakarpspojkarna961017
Erik FernlundOK Tisaren910727
Adam GranstedtIK Hakarpspojkarna1940513
Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarna719000
Henrik HamreforsVästerås SOK8042298
Olle HedmanIF Hagen9993770
Arvid HenrikssonJärla Orientering864747
Daniel HåkanssonOK Gränsen2077543
Jakob IngströmIK Hakarpspojkarna801110
Erik Ivarsson SandbergOK Denseln9871010
Fredrik JohanssonOK Nackhe8080298
Magnus JohanssonIK Hakarpspojkarna781207
Stefan JonssonMalungs OK Skogsmårdarna870414
Marcus KvarndalUlricehamns OK8100300
Simon LarssonSävedalens AIK871003
Arvid LinderOK Hällen2058214
Coni MeiliOLG Chur7199652
Hampus NyströmIF Hagen9991209
Rasmus PetterssonOK Djerf1559185
Oscar StombergIF Hagen8190413
Niclas StåhlFalköpings AIK OK263521
Niclas TjernlundSkåneslättens OL910956
Johan TörnrothHestra IF891026
Oscar TörnrothHjobygdens OK29162
Gustaf WennerbergOK Pan-Kristianstad787976
Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna8011021
Gustav ÖstenssonOK Tranan9010103

H20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
William LundstedtMullsjö SOK8009097

D18 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen BlennowFalköpings AIK OK8010708
Alma HjertbergHestra IF8022828
Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna1020927
Amanda JanssonOK Djerf727106
Elin LindbladOK Djerf8110201
Ebba LindmanIK Hakarpspojkarna551414
Emma LingIK Hakarpspojkarna8020411
Nicolina MobergOK Tyr8020605
Linnea SkalbergBredaryds SOK7010702
Irma SvenssonOK Klyftamo7010208
Emely WeihartHestra IF9021003
Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK8410614

H18 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ludvig CarlbomUlricehamns OK8020210
Hugo MandingerTrollhättans SOK8020820
Jacob ÖstermanVänersborgs SK520702

D17-20 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Sofia JanssonHjobygdens OK510214

D16 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna AlsiöIF Hagen8237648
Alma AppelgrenTrollhättans SOK9030210
Elin AxelssonMullsjö SOK351739
Sofie BodinAlmby IK9031009
Stella BurénIK Ymer440892
Eira HertinIK Hakarpspojkarna9030924
Agnes KamforsOK Kullingshof452615
Malin KindbomIF Hagen8436003
Ellen PelanderOK Djerf436046
Vera PetterssonFalköpings AIK OK511130
Wilma PetterssonOK Kullingshof8040719
Moa SkoogIF Hagen9031227
Elsa SonessonFalköpings AIK OK8439474
Julia WesthMullsjö SOK8040326

H16 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Linus AhlénIF Hagen8031105
Axel BrönnestamOK Gipen451123
Anton CarlssonIF Hagen8030102
Albin GenbergUlricehamns OK1420191
Erik GullbrandIF Hagen8205790
Alfred HallqvistUlricehamns OK8451503
Joel HolmbergUlricehamns OK2059083
Alexander JanssonOK Djerf746803
Jacob JohanssonLidköpings VSK1572003
Liam JohanssonIF Hagen8040306
Johan MårtenssonIF Hagen8030615
Adam SkoglundUlricehamns OK2101654
Philip VibergRyda SK7201150

D16 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BackmanLidköpings VSK7040214
Maja NordinUlricehamns OK354069
Lisa Nyberg FredrikssonFalköpings AIK OK1040907

H16 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Alvin RösehagVänersborgs SK9202080

D14 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Alva BjörkTrollhättans SOK8051024
Anna GenbergUlricehamns OK1422640
Elsa GustafssonOK Tylöskog600410
Agnes JohanssonIF Hagen9060218
Ida KarlssonOK Gränsen2077566
Stina NalbinMullsjö SOK30801
Hanna NilssonHestra IF2063807
Klara NilssonHestra IF2062004
Sara OhlinOK Tranan7050808
Sanna SigvardsonBredaryds SOK7060304
Tilda SundkvistOK Gränsen441627
Alice WahlbergFalköpings AIK OK439473
Lisa ÖstenssonOK Tranan7050209

H14 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Noel BengtssonOK Skogshjortarna2083778
August EkingeOK Motala1050819
Liam HogedalVänersborgs SK1061008
Viggo HolmbergOK Tylöskog8060929
William HärströmFalköpings AIK OK1060131
Folke LundhFalköpings AIK OK2139712
Oscar NystrandOK Klyftamo7648468
Petter RybergMariestads FK244621
Adam SamuelssonFalköpings AIK OK2078136
Isak SkoglundUlricehamns OK2101675
Hugo TofténSOK Träff502834
Tom WeihartHestra IF9051121
Kasper VemdalMullsjö SOK1050909
Simon WesthMullsjö SOK8200517
Julius WiklundFalköpings AIK OK960902
Viggo WulffOK Gränsen8297890

D14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Tindra MolinFalköpings AIK OK38324

H14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Axel VibergRyda SK9060908

D12 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Ida AnderssonVänersborgs SK9070512
Moa BengtssonOK Skogshjortarna2112327
Cornelia BerglundLidköpings VSK2095387
Vera DahlbergJönköpings OK8201008
Linnéa EdvardssonEksjö SOK9454776
Andrea EnbomVänersborgs SK9709122
Linn EnbomVänersborgs SK9709121
Olivia GustafssonTrollhättans SOK7080516
Alice HultLidköpings VSK2109391
Sofia JonssonLidköpings VSK441195
Evelina LindgrenLidköpings VSK2109381
Emilia MellegårdLidköpings VSK2095435
Ella PetterssonOK Kullingshof444578
Siri RehnGränna-Bygdens OK1496586
Hilma TrofastJönköpings OK8078008
Nikki WeihartHestra IF1111199
Moa VemdalMullsjö SOK1070516
Irma WesthMullsjö SOK8070412

H12 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Walter BlomqvistJönköpings OK7579305
Melker CarlssonKFUM Örebro OK9672008
Lukas EnglundTrollhättans SOK9080723
Alfred FärdigLidköpings VSK9080318
Malte GranefeltOK Tyr8081118
Oliver HammarFalköpings AIK OK1555015
Gabriel HogedalVänersborgs SK1080722
Sebastian JonssonLidköpings VSK2095440
Anton KarlssonUlricehamns OK9080104
Emil LingIK Hakarpspojkarna9201713
Valdemar LundhFalköpings AIK OK1428390
Edvard PelanderOK Djerf9436047
Elliott RehnGränna-Bygdens OK1555011
Hampus SahlénIF Hagen8080309
Rasmus SternerOK Gränsen2075370
Felix SvenssonJönköpings OK2801073
Edwin SäkerHagaby GoIF Örebro1220722
Vilgot ÅhlundVänersborgs SK7080701

D12 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Arek MilevaTidaholm SOK Sisu17971

H12 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Axel GustafssonOK Tylöskog616469

D10 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Lovisa DahlbergJönköpings OK8201008
Minna KvarndalUlricehamns OK500600
Astrid LindgrenLidköpings VSK202305
Meja PetterssonOK Kullingshof452866
Alma TrofastJönköpings OK8078010
Elvira ÅhlundVänersborgs SK7100808

H10 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Johannes AnderssonVänersborgs SK9090312
Olle GranefeltOK Tyr7081118
Oskar GustafssonTrollhättans SOK448911
Olof HertinIK Hakarpspojkarna9090307
Johannes HolmbergUlricehamns OK2059032
Arvid HägerstrandKungälvs OK8090910
Gustav KarlssonUlricehamns OK9091209
Jonatan SahlénIF Hagen8100616
Emil SternerOK Gränsen2077580

D35 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Johanna KarlssonUlricehamns OK9830502
Maria SahlénIF Hagen8000424
Emelie SvalinVänersborgs SK800707

H35 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Karl-Anton KarlssonUlricehamns OK9800117
Andreas LeijgårdGudhems IF918273
Per SternerOK Gränsen28210

D40 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BerlinKungälvs OK9750113
Katarina EnbomVänersborgs SK9761202
Sofia HjortFalköpings AIK OK428925
Jessica HolstHjobygdens OK557799
Emma HultLidköpings VSK2109397
Ann HyvönenSkattkärrs SOK8652930
Jenny JohanssonValbo AIF8051221
Jenny JohnssonLidköpings VSK2109382
Johanna KarlssonOK Pan-Kristianstad7922001
Linda LarssonFrämmestads IK2060750
Kajsa NiemiEmmaboda Verda OK9750225
Kristina ÅhlundVänersborgs SK7781110

H40 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Mattias BerglundLidköpings VSK2109364
Magnus BertilssonOK Skogshjortarna2083774
Robert EnbomVänersborgs SK9760229
Patrick EricsonMullsjö SOK1033076
Daniel HägerstrandKungälvs OK9760418
Anders PelanderOK Djerf229973
Mattias RehnGränna-Bygdens OK1697827
Erik RåbergFossum IF431152
Martin SjöbergOK Pan-Kristianstad7622001
Mikael TrofastJönköpings OK8078078

D45 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Nina AhlénIF Hagen8140418
Susanne BarkholtTrollhättans SOK8414141
Fredrika ErikssonRyda SK7739601
Sofia GustafssonTrollhättans SOK721121
Johanna HallqvistUlricehamns OK8279401
Maria HederIK Gandvik1710927
Anna JanssonOK Djerf227210
Anna-Karin MattssonSkattkärrs SOK711005
Anna-Karin RybergOK Klyftamo19291

H45 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Greger AhlénIF Hagen8120926
Tommy AnderssonVänersborgs SK730227
Jonas BergenfurSkattkärrs SOK8010209
Anders BlomqvistJönköpings OK8002496
Per CarlssonIF Hagen445417
Anders GenbergUlricehamns OK2088941
Jonas GustafssonTrollhättans SOK7000254
Tony HolmbergOK Tylöskog8343434
Fredrik KarlssonGöteborg-Majorna OK727374
Anders LingIK Hakarpspojkarna9005266
Stefan NordinUlricehamns OK1418172
David OlssonIF Hagen449382
Anders RyvalliusIK Hakarpspojkarna25104
Jan SamuelssonFalköpings AIK OK1126121
Håkan SonessonFalköpings AIK OK439469
Fredrik SvenssonJönköpings OK7105240
Brett WeihartHestra IF909558

D50 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Marie AlfredssonOK Tyr8070466
Åsa AlsiöIF Hagen8131823
Anneli AnderssonIK Gandvik680712
Carina AnderssonFK Friskus-Varberg1426987
Karin AnderssonIF Hagen19264
Anki BlennowFalköpings AIK OK246096
Monika HjellströmGränna-Bygdens OK9070569
Kristina Höök PatrikssonOK Klyftamo433751
Ann-Kristin JanssonHjobygdens OK660616
Maria JonssonNydalens SK676767
Suzy LarssonOK Skogshjortarna660628
Helena LindmanOK Gränsen245899
Ina SkalbergBredaryds SOK7650308
Anna StombergIF Hagen9680109
Karin TorstenssonFalköpings AIK OK246022

H50 (28)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AnderssonValbo AIF7660909
Marthin AnderssonIK Gandvik8067071
Tobias Den BraverOK Gränsen8400048
Joachim FribergIF Hagen7201321
Anders GustafssonFK Friskus-Varberg1426972
Nils GustavssonLidköpings VSK7202465
Jan HanssonOK Djerf7680112
Mats HedmanIF Hagen15603
Mats HolmbergOK Gränsen8121068
Peter JacobssonIK Hakarpspojkarna680309
Håkan JohanssonIK Hakarpspojkarna24428
Kjell JohanssonIF Hagen2072796
Per JohanssonOK Reftele28639
Fredrik JönssonMotala AIF OL7205411
Lars KarlssonValbo AIF651105
Stefan KarlssonTidaholm SOK Sisu9670713
Pontus LöfströmJönköpings OK229486
Martin MandingerTrollhättans SOK9650426
Stefan MusslinderFalköpings AIK OK2066521
Björn MårtenssonIF Hagen436108
Jonas NiklassonFalköpings AIK OK9069226
Johan PetterssonOK Motala1408709
Per SigvardsonBredaryds SOK7680527
Anders SjöbergOK Reftele9650818
Claes-Håkan SvenssonOK Klyftamo7660501
Örjan SäkerHagaby GoIF Örebro1220708
Jan WiklundFalköpings AIK OK990919
Ingvar ÅkessonIFK Göteborg Orientering7670531

D55 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Nina BejbomUddevalla OK610801
Christina BirathStenungsunds OK258584
Anne BodinAlmby IK640200
Hillevi ErikssonOK Linné344510
Marita FilipssonMarkaryds FK7630326
Anna-Birgitta GustafssonOK Tylöskog9640109
Maritha HenrikssonJönköpings OK41697
Ann-Sofie HultsvedOK Tyr260626
Helena JohanssonOK Gisle8230563
Ingrid KensbyOK Tyr9600221
Annette Falck LarssonVänersborgs SK611026
Margareta MandingerTrollhättans SOK9020820
Kerstin OhlssonHaninge SOK9638991
Britta SahlinVänersborgs SK610126
Anita Seger-WehlinSkogspojkarnas OK501850
Maria SkogsbergMariestads FK409320
Kerstin TjernlundOK Vilse 879580909
Anna Weckner WestlundOK Tyr610926

H55 (31)

NamnOrganisationBricknummer
Ola AllvinIK Hakarpspojkarna18603
Lars AnderssonOK Tyr260628
Klaes AxelssonMullsjö SOK630816
Fredrik BarrulfOK Tyr260681
Jörgen BatzSkarpnäcks OL600600
Magnus BlennowFalköpings AIK OK640527
Arto BlomdahlIK Hakarpspojkarna890706
Sören BremerBoxholm-Mjölby OL9201721
Kjell EinarssonOK Skogshjortarna640124
Claes-Håkan EkbergLidköpings VSK427020
Bo GustafssonOK Tylöskog9600410
Jan HanssonStenungsunds OK9600605
Michael HertinIK Hakarpspojkarna10011
Ingvar IvarssonOK Kullingshof9630327
Magnus JoelssonSOK 68961018
Bengt JohanssonOK Tyr9610324
Bertil JohanssonKristinehamns OK9621224
Jonas KarlssonOK Tylöskog610309
Lars KarlssonOK Gränsen2077554
Mats KensbyOK Tyr9600207
Nils-Olof LarssonVänersborgs SK600328
Klas LindgrenVästerås SOK9621015
Tommy LjungdahlIK Hakarpspojkarna860614
Stefan LundOK Linné8170762
Pedro LundqvistLinköpings OK9612000
Niclas MobergOK Tyr9020605
Torbjörn OhlssonHaninge SOK608991
Leif SandahlOK Tyr9600322
Håkan SvenssonBredaryds SOK7631227
Michael WehlinSkogspojkarnas OK620225
Sören WilhelmssonFalköpings AIK OK246016

D60 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Kerstin AnderssonRyda SK260956
Kerstin BurmanKvillebyns SK560809
Barbro IsakssonOK Tisaren17306
Elise JohanssonFalköpings AIK OK550913
Inger JohanssonNAIS Orienteringsklubb1561220
Jane JohanssonIstrums SK2041843
Ann Warma LaasOK Skogshjortarna1958103
Gunilla LarssonBredareds IF1570415
Monika LarssonSkarpnäcks OL33504
Eva Rabe MagnussonIF Hagen15628
Ingrid SchmiterlöwHjobygdens OK9591119
Anna-Lena SvenssonLidköpings VSK722005
Pia SvenssonFalköpings AIK OK550815
Inger WesterbergIF Hagen9551116
Elisabeth ÖströmOK Tyr9560518

H60 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Jan AlbertssonIstrums SK25659
Sven-Erik BrodinKristinehamns OK1560129
Sven GranathTjällmo-Godegårds OK1550816
Jan GrannArboga OK571010
Bengt-Åke JanssonFrämmestads IK431231
Mikael JohanssonOK Gisle8111257
Sören JonssonNydalens SK778899
Lennart LarssonJönköpings OK9550413
Urban LarssonOK Gipen9550226
Johan LindgrenIF Hagen15620
Ingemar MånssonRonneby OK591016
Morgan TidemanJönköpings OK581219
Tore TjernlundOK Vilse 879090958
Sixten WestlundOK Tyr560312

D65 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie AnderssonOK Amne1525601
Ulla EngelbyOK Pan-Kristianstad540609
Gunnel GillenäsKristinehamns OK28937
Britt GunnarssonKristinehamns OK1541217
Gunilla HogedalVänersborgs SK9530312
Monica IvarssonOK Skogshjortarna15812
Ingrid JessenFrämmestads IK1413010
Inger JohanssonOK Klyftamo19288
Kristina LarssonOK Klyftamo19278
Marita LarssonMarkbygdens OK9990703
Evamarie LundahlIF Hagen15656
Monica LööfMariestads FK15042
Monica MartinssonOK Tranan540504
Marit NilssonKils OK407217
Gunilla PetterssonVästerviks OK10244

H65 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Olle AdolfssonLerums SOK7001947
Bo AnderssonFalköpings AIK OK1038652
Ingvar AnderssonOK Amne1525500
Lars-Eric AnderssonFalköpings AIK OK1040517
Gunnar BejbomUddevalla OK866886
Nils-Olof BodinAlmby IK540216
Anders DahlgrenHagaby GoIF Örebro536679
Bernhard GrenaboHjobygdens OK1951607
Anders GunnarssonSurahammars SOK443441
Stefan GunnarssonKristinehamns OK1541223
Lars HogedalVänersborgs SK9500514
Kent IvarssonOK Skogshjortarna2801213
Robert JessenFrämmestads IK1393073
Bengt JohanssonOK Skogshjortarna247544
Sören KarlssonMullsjö SOK9609007
Roalh KlevelandKvillebyns SK7195129
Håkan LööfMariestads FK15023
Uno MagnussonIF Hagen15629
Kjell NeroNässjö OK541106
Yngve NilssonOK Gipen26335
Sten OlssonOK Klyftamo508805
Tommy WesterbergIF Hagen661414
Sune ÅkessonOckelbo OK306169
Lars ÖstlinOK Milan9530822
Olov ÖströmOK Tyr9541217

D70 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Inger HolmstrandHerrljunga SK Skid o OL44556
Eva HöijeOK Skogsstjärnan15039
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK9002070
Vega SlottnerJönköpings OK28051
Ingrid TengelandIK Gandvik7470424
Anne-Marie TiveljungIK Gandvik16226
Kajsa TofténHjobygdens OK13684

H70 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Stellan AhnströmForserums SOK29814
Eje AnderssonBodens Bandyklubb OS8470421
Ingvar BergmanOK Tranan12437
Hans-Gösta BernhardMariestads FK15019
Leif Magne EggestadBodø & Omegn IF Orientering7210281
Rolf EinarssonIF Hagen38104
Christer GillenäsKristinehamns OK28936
Lars GranefeltOK Tyr36026
Lars-Olof GustafssonOK Klyftamo19286
Stig JohanssonFalköpings AIK OK7480322
Bertil KarlssonHjobygdens OK1490611
Jerry MartinssonOK Motala9900752
Kjell MartinssonOK Tranan890406
Håkan OlssonHjobygdens OK13656
Torgny PetterssonVästerviks OK19656
Torgny PetterssonMarkbygdens OK15740
Börje RåbergOK Tyr260667
Bengt SörensenJönköpings OK28038
Lars-Åke WallOK Tisaren443223

D75 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Catrine AhlströmHjobygdens OK10266
Bibbi AppelgrenMariestads FK30333
Kerstin BengtssonMotala AIF OL7205416
Kerstin ErnvidUlricehamns OK30100
Kerstin GunnarssonNässjö OK29382
Ulla HöökOK Klyftamo19267
Birgit KarlssonMariestads FK15038
Anita NordbergOK Klyftamo248521
Kaarina VoudinmäkiMullsjö SOK7206830

H75 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Arne AnderssonOK Motala30389
Uno BergOK Motala448394
Gunnar BrystHjobygdens OK1939504
Lars-Åke ClaessonSkillingaryds FK7202810
Folke DahlénLidköpings VSK2140361
Ivan ErnvidUlricehamns OK1940128
Lars FinbomOK Landehof14594
Rune GunnarssonNässjö OK245832
Lennart HöijeOK Skogsstjärnan2112403
Knut HöökOK Klyftamo19265
Stig IsraelssonOK Tylöskog9410906
Kalle JohanssonOK Skogshjortarna1440331
Per-Olof JohanssonOK Klyftamo248530
Åke KarlssonSOK Träff2800759
Lars-B LarssonOK Tyr707580
Ingemar LindblomOK Orinto7441027
Erland LingJönköpings OK2057367
Lars-Erik NilssonMariestads FK7751809
Åke NordbergOK Klyftamo204693
Roland SandahlAnnebergs GIF27739
Sven Erik SjöholmMullsjö SOK2083995
Lars WahlströmIstrums SK1999409
Carl-Otto WijkmarkIF Hagen15624

D80 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anne-Catrine PerssonMariestads FK15037

H80 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad502218
Stig BengtssonMotala AIF OL7205413
Torild BornetunSkillingaryds FK7750921
Nils GrannKristinehamns OK262632
Ingemar HolmbergIF Hagen30690
Arvo HyvönenSkattkärrs SOK8330304
Per LarssonJönköpings OK409289
Kjell PerssonMariestads FK702005
Kurt RydinOK Tranan12446

Inskolning (3)

NamnOrganisationBricknummer
Tor HägerstrandKungälvs OK340234
Amanda JonssonLidköpings VSK2109372
Mio KvarndalUlricehamns OK263624

U1 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Harald CarlssonKFUM Örebro OK27032
Saga PetterssonHjobygdens OK435909
Vera WesthMullsjö SOK7120325

U2 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Erik HägerstrandKungälvs OK214362
Hanna LarssonOK Gipen26608
Alva MellegårdLidköpings VSK2109396
Tuva MolinFalköpings AIK OK227844
Wilma MolinFalköpings AIK OK1555014
Ragnar PetterssonFalköpings AIK OK385775
Sigrid PetterssonFalköpings AIK OK111222
Hugo SamuelssonFalköpings AIK OK2089259
Melker SundellFalköpings AIK OK

Öppen 1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Alma GullbrandIF Hagen2135410

Öppen 3 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Sara AnderssonVänersborgs SK7730913
Konrad EnerothTidaholm SOK Sisu2104373
Ulrika EnerothTidaholm SOK Sisu438657
Pernilla NilssonHestra IF2104257
Olle NordinUlricehamns OK12464
Leo OlssonTidaholm SOK Sisu260866
Marie OlssonTidaholm SOK Sisu9941113
Lubov PospeshinaIF Hagen436011
Anette TanhuaIstrums SK429979
Isac TanhuaIstrums SK429986

Öppen 5 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Robert BurénIK Ymer640801
Oliwer GöranssonLidköpings VSK1555148
Elin HerrmannFalköpings AIK OK433612
Renita PåsseIF Hagen2072764
Thea TanhuaIstrums SK429987
Pia WallinFalköpings AIK OK1021007
David ÅkerlindLustens OK228761

Öppen 6 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Hjalmar KällIK Gandvik2058908
Johan KällIK Gandvik2059000
Morgan NilssonHestra IF2104273
Torbjörn PetterssonOK Kullingshof452881

Öppen 7 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Claes AnderssonTidaholm SOK Sisu47317
Hans AnderssonIK Gandvik16239
Martin EnströmTrollhättans SOK1522522
Åsa GrenaboHjobygdens OK244298
Joel GöranssonLidköpings VSK1516531
Ann-Chatrin HolmbergUlricehamns OK449741
Kent HolmgrenNässjö OK2125999
Carina IvarssonOK Kullingshof9671201
Gert IvarssonOK Skogshjortarna342627
Niklas KarlssonLustens OK342516
Frida KjellmanLidköpings VSK7441177
Leena Kuusipohja JohanssonLahden Suunnistajat-3718853
Anna LarssonOK Gipen226209
Mikael MellegårdLidköpings VSK2095481
Kiril MilevTidaholm SOK Sisu9047163
Klas SkogOK Gipen451146
Peter ÖstenssonOK Tranan443694
Sofia ÖstenssonOK Tranan443691

Öppen 8 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Anders EdvardssonEksjö SOK710909
Mattias FärdigLidköpings VSK9800408
Lars MelanderLidköpings VSK1957092
Sammy TanhuaIstrums SK30639

Öppen 9 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK9660611
Daniel HärströmFalköpings AIK OK1860729

Trail (2)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa ErikssonLidköpings VSK2109351
Åsa PetterssonOK Kullingshof452876

Annonser