Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Sverigepremiären, natt

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Sverigepremiären, natt
Arrangörsorganisation: OK Pan-Kristianstad
Datum: fredag 1 mars 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 865 anmälda deltagare.

D21 (37)

NamnOrganisationBricknummer
Lisa AnderssonÄrla IF920744
Anna BachmanIFK Lidingö SOK8130590
Emma BjessmoIFK Lidingö SOK8095062
Vilma BlennowFalköpings AIK OK8098013
Anna BondesonLunds OK7100300
Louise BorgHalmstad OK9091909
Magdalena CermakovaMalungs OK Skogsmårdarna9890118
Linnea ClaesdotterIFK Lidingö SOK8624676
Julia DavidssonÄrla IF8199000
Carolina DelgadoMalungs OK Skogsmårdarna8250695
Petra EklundLunds OK8006157
Anika GassnerLinköpings OK8290996
Linnea GustafssonOK Gynge529220
Karin HagwallLunds OK7971101
Kristyna HlubuckovaLinköpings OK8663175
Aleksandra HornikPaimion Rasti8645196
Niina HulkkonenIFK Lidingö SOK9950303
Karin HåkanssonOK Gränsen8194908
Lizzie InghamHalden SK549943
Mathilde Nørgård KrachtFarumTisvilde OK1404081
Tove LagerbergOK Södertörn940122
Annie LennartssonSkåneslättens OL7906300
Johanna LönnkvistTullinge SK909400
Susen LöschÄrla IF8210893
Elin MånssonIFK Göteborg Orientering8029200
Kajsa NilssonHalden SK502028
Stina NordinSundsvalls OK780000
Kirsi NurmiIFK Göteborg Orientering9982611
Anna NärhiIFK Göteborg Orientering9012206
Marie OlaussenFredrikstad SK9101827
Alva OlssonLinköpings OK8089831
Carina PolzerLinköpings OK8140496
Filipa RodriguesJärla Orientering7187288
Sara SjökvistJärla Orientering2078011
Catherine TaylorOK Södertörn8908110
Anna WehlinLinköpings OK940018
Marie VuittonOK Södertörn9691103

H21 (161)

NamnOrganisationBricknummer
Markus AdolfssonTullinge SK9120483
Johan AllardLinköpings OK8109952
Erik AlnervikHelsingborgs SOK8010318
Felix AlnervikHelsingborgs SOK8109300
Emil AnderssonÄrla IF8078854
Emil AnderssonTullinge SK8040495
Henrik AnderssonHässleholms OK9771215
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK8645082
Fredrik BakkmanIFK Göteborg Orientering8060729
David BejbomJärla Orientering9860224
Gabriel BengtssonStigmännen Karlshamns OK8110163
Jonas BengtssonHelsingborgs SOK8260379
Victor BergstrandLinköpings OK7205417
Linus BohmanMalungs OK Skogsmårdarna880301
Maxime BonneauLinköpings OK1603775
Erlend BrendstuenHalden SK1404046
Vetle Ruud BråtenIFK Göteborg Orientering9900802
Elias Bäcklund EkvallHalden SK9806190
Johan BäckmanMalungs OK Skogsmårdarna1009758
Joel Börjesson ErikssonStorviks IF8004830
John BörjessonMalungs OK Skogsmårdarna29955
Rickard BörjessonMalungs OK Skogsmårdarna9900720
Loic CapbernPaimion Rasti717273
Anders CarlssonIFK Göteborg Orientering8016780
Björn CederbergIFK Lidingö SOK950722
Oskar CervinHelsingborgs SOK8314158
Sebastian DalandIFK Göteborg Orientering8270499
Joshua DudleyIFK Göteborg Orientering8645252
Fredrik EdénIFK Göteborg Orientering921234
Henrik EijsinkNydalens SK7171777
Mikael EliassonGöteborg-Majorna OK870229
Erik EngstrandIFK Göteborg Orientering811222
Sven EngströmLinköpings OK8393103
Petter ErikssonÄrla IF880826
Espen FiskumFredrikstad SK9180386
Emil FolinoKarlskrona SOK8260786
Magnus GlänneforsTullinge SK8000627
Filip GrahnHestra IF8009810
Jonas GustafssonAndrarums IF9412210
Tapio HaarlaaHelsingin Suunnistajat7211107
Håvard HagaNydalens SK9180230
Hector HainesIFK Lidingö SOK503516
Daniel HájekMalungs OK Skogsmårdarna8644878
Andreas HallIFK Lidingö SOK7207446
Ludvig HallabroHässleholms OK8629809
Simon HectorSnättringe SK8120797
Anders HedbergGöteborg-Majorna OK900813
Simon HedlundÄrla IF7529082
Samuel HeinonenPaimion Rasti886968
Niels Christian HellerudHalden SK1402803
Markus HolterHalden SK7772810
Magnus HomannOK Orinto701214
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK8003367
Daniel HåkanssonOK Gränsen8194903
Henrik HåkanssonGöteborg-Majorna OK950831
Oskar HöglundMotala AIF OL7205400
Johan HögstrandIFK Göteborg Orientering9020311
Andreas HöyeFredrikstad SK9062727
Pasi IkonenPaimion Rasti503668
Simon ImarkTullinge SK8011211
Victor ImarkTullinge SK8001414
Ulf Forseth IndgaardFrol IL890211
Rickard IngessonLunds OK9005064
Simon JakobssonFrol IL7496620
Martin JanssonSödertälje-Nykvarn OF8199222
Jonas JernPaimion Rasti681952
Ari-Pekka JoensuuPaimion Rasti1009756
Andreas JohanssonGöteborg-Majorna OK800130
Christian JohanssonHelsingborgs SOK8270476
Fredric JohanssonSnättringe SK8631096
Fredrik JohanssonOK Nackhe8080298
Patrik JohanssonHelsingborgs SOK8202113
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK1396259
Henrik JonssonÄrla IF8071992
Isak JonssonNydalens SK8040801
Veli KangasHelsingin Suunnistajat9102195
Robbin KantarpÄrla IF8620305
Tintin KarlbergTullinge SK931022
Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK8407084
Mattias KarlssonFredrikstad SK916767
Mikael KristenssonSkåneslättens OL528825
Joel KristianssonSkåneslättens OL940833
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK9110902
Tomas KubelkaMalungs OK Skogsmårdarna8644885
Martin LarssonHestra IF952219
Viktor LarssonÄrla IF8080689
Lukas LilandNydalens SK7770007
Adam LiljaOK Enen981027
Albin LillieströmMalungs OK Skogsmårdarna970116
William LindMalungs OK Skogsmårdarna9850212
Arvid LinderOK Hällen2058214
Håvard LucasenFredrikstad SK1398535
Jonas LundgrenLinköpings OK930608
Oskar LundqvistMalungs OK Skogsmårdarna950920
Jakob LööfMalungs OK Skogsmårdarna8220781
Erik MalmbergLinköpings OK930226
Oliver MalmkvistJönköpings OK9970311
Anton MarmelidHelsingborgs SOK8089071
Daniel MartinssonGöteborg-Majorna OK913337
Hans Petter MathisenFredrikstad SK1420056
Jonas MerzGöteborg-Majorna OK991021
Andreas MikkelsenSøllerød OK8620973
Sebastian MånssonHagaby GoIF Örebro8289927
Timo MähönenIFK Lidingö SOK8638361
Halvor Eid NielsenÄrla IF9890227
Vili NiemiPaimion Rasti1009732
Anton NilssonJärla Orientering2059055
Daniel NilssonSkåneslättens OL615009
Filip NilssonGotlands Bro OK18027
Mattias NilssonÄrla IF880119
Anders NordbergNydalens SK8645087
Mats NordbrødenHalden SK8201021
Ola NybergMalungs OK Skogsmårdarna870320
Fredrik NystedtSkåneslättens OL9440144
Per Melander OftenNydalens SK1312500
Mattias OlofssonOK Enen9133379
Niklas OlssonLinköpings OK910217
John OskarssonHelsingborgs SOK910630
Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK930807
Bartosz PawlakPaimion Rasti553471
Mathias PerssonHelsingborgs SOK760417
Philip PerssonGöteborg-Majorna OK8484111
Peeter PihlMS Parma681660
Jonas PilbladIFK Göteborg Orientering770831
Emil RankkaOK Roxen7811731
Beat RothNydalens SK8642053
Johan RunessonTampereen Pyrintö9901120
Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK930613
Jens RönnolsJärla Orientering950895
Toni SaariPaimion Rasti886969
Håvard Sandstad EidsmoIFK Göteborg Orientering7130998
Sverre Turter SandvoldNydalens SK8140692
Simon SchusterIFK Lidingö SOK9101417
Viktor SilvemarkÄrla IF890112
Jere SipponenPaimion Rasti9930407
Paul SirumFrol IL8250494
Jesper SjöblomSödertälje-Nykvarn OF8271197
Erik SköldLinköpings OK930904
Martin SmelikLinköpings OK682340
Patrik SteenOK Enen9670708
Rasmus SteenOK Enen9507119
Daniel StenlundPaimion Rasti681971
Kevin StåhlGöteborg-Majorna OK952413
Lucas SundbladEksjö SOK970502
Stian SundsvikFrol IL9415740
Lasse SuonpääPaimion Rasti503663
Andreas SølbergIFK Göteborg Orientering2135588
Søren Thrane ØdumIFK Göteborg Orientering1401499
Johan TörnrothHestra IF891026
Filip WadstenMalungs OK Skogsmårdarna961130
Karl WalheimÄrla IF907719
Viktor WassénHalden SK9881337
Håvard WedegeFredrikstad SK682298
Moltas ViebkeMalmö OK9961212
Anders VisterNydalens SK7077757
Lukas WittenbecherLunds OK2104001
Arvid VågIFK Göteborg Orientering8199123
Oscar VångellÄrla IF8090301
Jens WängdahlIFK Göteborg Orientering626746
Per ÅgrenOK Enen650315
Ludvig ÅhlundMalungs OK Skogsmårdarna990512

D21 Kort (11)

NamnOrganisationBricknummer
Helena HagströmFalkenbergs OK970407
Hanna HugossonSundsvalls OK2053700
Frida JunegardTullinge SK877877
Emma KantarpÄrla IF8009251
Frida KarlssonLinköpings OK910215
Hanna Modig TjärnströmLinköpings OK8000708
Veronika NesverovaLunds OK2104044
Elin SvenssonNässjö OK930129
Moa SvenssonNässjö OK950530
Sara SöderblomÄtrans IF262379
Magdalena Van de VoordeTullinge SK960117

H21 Kort (13)

NamnOrganisationBricknummer
Jacob EnbergHalmstad OK9000810
Johan HagströmFalkenbergs OK920605
Johan HagströmerOK Hällen9806020
Mattis HallbergGöteborg-Majorna OK451915
Henrik HamreforsVästerås SOK8042298
Andreas Duc JørgensenFarumTisvilde OK8140397
Eskil KinnebergIFK Göteborg Orientering8645081
Rasmus LundbergOK Bävern9988175
Johan NöjdFK Göingarna433787
Johan PerssonHagaby GoIF Örebro9850515
Lars Sandstad SkjesetFrol IL259372
Erik ToomingasSundsvalls OK9920329
Oscar WestHalmstad OK9943129

D20 (24)

NamnOrganisationBricknummer
Ella AnderssonOK Södertörn9800731
Hedda Raadal BjørloHalden SK7482280
Lisa BörnstedtKungälvs OK9000914
Ebba GanslandtIFK Lidingö SOK2025188
Alma HaagOK Gränsen2075388
Tindra HjortFalköpings AIK OK433611
Alice HultinOK Löftan8080808
Ebba JensenSkåneslättens OL1444619
Ellen KallerbäckOK Orion535455
Agnes KrachtFarumTisvilde OK2049933
Hanna LagerbergOK Södertörn500531
Linn LindblomMalmö OK9092000
Irmalinn NilssonHärlövs IF565432
Johanna NilssonKungälvs OK8000511
Lovisa RingHalmstad OK9536839
Frida SahlmanLinköpings OK9112000
Ella SjöbergTullinge SK9001018
Malva SteenOK Enen9000523
Fanny SundbladEksjö SOK9201726
Jenny WegebroSundsvalls OK990227
Elin WihlborgOK Gynge9904200
Frida VikströmSundsvalls OK8444001
Elvira WildheimFK Friskus-Varberg640055
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOK808182

H20 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Albin AlsiöIF Hagen8137836
Simon BjörnehällOK Gränsen1000524
Gunnar EngströmLinköpings OK770212
Simon FreylandEksjö SOK7100028
Olle GrywenzOK Linné8075208
Axel HalvarssonGöteborg-Majorna OK16269
Simon HardenFK Boken649447
Daniel HellbergLunds OK7205946
Lasse August HelwegAllerød OK9130699
Zac HuddIFK Lidingö SOK8000515
Tim JohanssonFK Friskus-Varberg9000420
Andreas JonssonOK Orion8050899
Erik LundStenungsunds OK2081943
Ville MannonenHelsingin Suunnistajat8224219
August MollénOK Denseln8119991
Gustav OlssonOK Orion9000723
Emil PetterssonKarlskrona SOK8240899
Gabriel SturessonLerums SOK9990407
Lasse Fugmann ThamdrupFarumTisvilde OK8050619

D18 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Moa AlsiöIF Hagen8189102
Klara AnderssonOK Orion1060302
Tilda AnderssonTullinge SK9102591
Hilda AxelssonFK Göingarna961860
Tilde BacklundOK Södertörn9010218
Ellen BlennowFalköpings AIK OK8010708
Anna GröllEksjö SOK8111221
Julia GunnarssonMalungs OK Skogsmårdarna510716
Sanna HedbergOK Södertörn9020925
Elin HugossonLunds OK1020510
Lovisa LagerHalmstad OK445111
Ebba LindOK Skärmen9020220
Agnes LindblomMalmö OK8020728
Annick MeisterOK Södertörn8130602
Elin NilssonAndrarums IF8020326
Katarina NorrbyOK Södertörn9201445
Lisa OlssonTorsås OK9020523
Sofia PalmFK Boken8020425
Hanna RingRonneby OK9020829
Martina RizziEksjö SOK8120102
Clara SamuelssonOK Vivill8021010
Lovisa WeidenSkåneslättens OL9010419
Sarina ZülligEksjö SOK8110701

H18 (40)

NamnOrganisationBricknummer
Tobias AlstadFrol IL1423493
Fabian AnderssonRonneby OK1020503
Topias ArolaPaimion Rasti9201058
Jonatan AuneHalden SK2037700
Hugo EricssonVäxjö OK9085619
Pontus ErikssonHjärnarps OL9010729
Simon FogelströmTorsås OK9020812
Simon GiselssonRonneby OK8010821
Nils GrimbeckSävedalens AIK9020315
Jakob GunnarssonLerums SOK9020130
Klaus HaanpääPaimion Rasti503663
Isak HagbergKalmar OK8021021
Emanuel HerberthsonLinköpings OK8010621
Hugo JakobssonEksjö SOK9016916
Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK1021212
Rasmus Johansson FjordsideSävedalens AIK8020828
Carl JosefssonSävedalens AIK9010111
Arvid KronmarKarlskrona SOK7021219
Nils KörleOK Landehof8450121
Hannes LindahlSundsvalls OK1020703
Linus LundbergOK Bävern8010829
Axel LundgrenSundsvalls OK9020623
Arvid LundqvistHalmstad OK9020121
Jacob MobergHelsingborgs SOK8000881
Runar Saur ModahlFredrikstad SK8645255
Mattis NilssonNAIS Orienteringsklubb8291102
Simon NordbergGöteborg-Majorna OK1234888
Lukas NovakEksjö SOK8455455
Isak OlssonOK Orion8020302
Sondre OttesenFredrikstad SK7208228
Albin PerssonHalmstad OK8020522
Mattis PerssonEksjö SOK838408
Adrian SkobeKalmar OK2088520
Edvin StrandbergKalmar OK2101805
Fabian ValleriusGamleby OK8448722
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK7071723
Ludvig ZaarVäxjö OK8010222
Carl ÅsLunds OK9020827
Gabriel ÖhgrenSävedalens AIK9020225
Aron ÖstangårdGamleby OK8021109

D16 (26)

NamnOrganisationBricknummer
Eleonora AlinderSjövalla FK8030512
Hanna AlsiöIF Hagen8237648
Sabina AumoKungälvs OK9030303
Thea BökmanHelsingborgs SOK8031101
Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna8030329
Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna9040605
Emia HjortFalköpings AIK OK433609
Viola HolmströmHärlövs IF9040610
Selma LarssonLunds OK7030731
Enni LindskogOK Älme9010404
Alva NystedtSkåneslättens OL9165622
Alice OlvegårdFK Göingarna2087152
Emmy PalmFK Boken880044
Alice PerssonOK Tyringe2085368
Klara PerssonHalmstad OK9101418
Linnea RydlundHässleholms OK8041225
Alicia SchandlOK Södertörn2107323
Thilda SeldénIF Rigor7204901
Elsa SonessonFalköpings AIK OK9439474
Vilmalee SuwanOK Vilse 879030714
Lisa SwartzOK Orion8040501
Alma SvennerudKarlskrona SOK8040817
Filippa SöderbergKalmar OK1426461
Moa WallenborgLunds OK8031002
Tove ValleriusGamleby OK8040601
Hanna ÖbergGamleby OK8040629

H16 (44)

NamnOrganisationBricknummer
Alfred AhltinMalmö OK8000712
Erik AlbinssonHjärnarps OL8030322
David AlménVänersborgs SK8039596
Isak AnderssonLunds OK8040527
Simon BååthSävedalens AIK444049
Marcus EkmanTäby OK1551124
Alfred ErdeliusIF Rigor9030214
Victor EricssonHelsingborgs SOK2066532
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna8050627
Loke HedbergLunds OK8031205
Ivar HelmerssonHässleholms OK9030906
Albin HjellströmIK Hakarpspojkarna9001224
Filip HåkanssonOK Orion8130416
Oscar David Broman JensenFarumTisvilde OK8625624
Erik JohanssonFK Boken2057275
Tobias JohanssonOK Löftan8040827
Emil JägstedtHalmstad OK7003069
Olle KallerbäckVäxjö OK439618
Olle KarlssonIK Hakarpspojkarna660555
Anton KastrupSävedalens AIK8298500
Tage KinellIFK Göteborg Orientering8629807
Agust KronkvistÖrkelljunga FK9130829
Hugo LarssonKarlskrona SOK8050810
Lukas LarssonOK Skogshjortarna7588588
Klas LjungqvistLunds OK9031012
Jakob MobergOK Löftan9031206
David MorénHjärnarps OL1040903
Filip NielsenFarumTisvilde OK1408224
David OlanderLunds OK7202475
Tobias OllozFarumTisvilde OK8061104
David PerssonHelsingborgs SOK2107596
Hampus PerssonOK Enen2078137
Sivert PoppeFredrikstad SK9192398
Jonathan RundqvistOK Nackhe9040709
Edvin SelinFK Göingarna8030901
Adrian SjödinIK Hakarpspojkarna1504169
Casper SkeppSävedalens AIK9030217
William SturessonLerums SOK9990402
Hannes SvenssonRonneby OK812368
Lucas TreldalLunds OK8333875
Hugo UnossonKalmar OK8030414
Albin WeidenSkåneslättens OL9030525
Linus VernströmRonneby OK9040312
Oskar VikströmSundsvalls OK8444002

D14 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Linn BjörneldKalmar OK2104231
Alice JohanssonFK Boken2063886
Wilma JönssonÖrkelljunga FK8060907
Ida KarlssonOK Gränsen8194906
Lova KronmarKarlskrona SOK7060113
Hillevi LarssonOK Enen262578
Frida LindénEksjö SOK2075318
Johanna OttossonÖrkelljunga FK8200505
Minna PalmIK Hakarpspojkarna9060606
Matilda PerssonOK Enen2088577
Ella PetterssonSävedalens AIK8051216
Ebba RanbroHelsingborgs SOK1175971
Tova RangertIK Hakarpspojkarna7783709
Amanda RådströmOK Enen2095261
Tuva SelinFK Göingarna8050913
Tilda SundkvistOK Gränsen8194905
Emma ZettervallKarlskrona SOK1050824
Tuva ÖstangårdGamleby OK8050326

H14 (35)

NamnOrganisationBricknummer
Viktor AhltinMalmö OK8008008
Arvid AlbinssonHjärnarps OL8051225
Edvin AlexanderssonIF Rigor2107131
Fabian AlinderSjövalla FK8050909
Linus AlinderSjövalla FK8050900
Hjalmar AxelssonFK Göingarna8060515
Oskar BlomOK Löftan9143404
Simon CorneliussonOK Löftan8050321
Kasper FagerKarlskrona SOK7060207
Olle FlorénIF Rigor7193430
Jens FochsenWaxholms OK8060308
Oscar HallqvistVänersborgs SK448907
Gustav Kjær HemmingsenFarumTisvilde OK426971
Liam HogedalVänersborgs SK1061008
Oliver HåkanssonOK Orion8151022
Eddie KarlssonOK Vilse 879060214
Alfred KjellénHelsingborgs SOK9021605
Noah KrikströmHjärnarps OL8050410
Elia KämpeÖrkelljunga FK9051030
Erik LundquistOK Ravinen2089160
Gustav LundqvistHalmstad OK9050509
Vidar NettelmarkSurahammars SOK2058258
Emil SeldénIF Rigor9201460
Svante SelinFK Göingarna8001001
Wilmer SelinFK Göingarna8100100
Adam SjööarvOK Nackhe9050126
William SteffertOK Tyringe2089123
Nils SwartzOK Orion8262490
Hugo ThoressonAndrarums IF421411
Casper TuressonHärlövs IF8051120
Isak TörnströmFK Friskus-Varberg9060424
Joel WallnerAttunda OK7050910
Wille VernströmRonneby OK9060112
Viggo WulffOK Gränsen8297890
Carl ÖbergGamleby OK8160406

D12 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna8070828
Emma LindénEksjö SOK2075447
Liv LundsgaardOK Kontinent8070718
Emma PerssonHalmstad OK445115
Felicia PerssonHelsingborgs SOK8080318
Märta SvennerudKarlskrona SOK2109207
Mathea YngveOK Kontinent2801206

H12 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Alvar AlexanderssonIF Rigor2109306
Vilmer AntonssonFK Friskus-Varberg2126055
Petter FochsenWaxholms OK8071106
Hannes HolmbergOK Gränsen8080120
Lukas HultOK Gränsen2075320
Ville LindskogOK Älme1200706
Nils PerssonOK Tyringe2123427
William RönnFK Friskus-Varberg7081005
Kurt SjöbergHelsingborgs SOK8070216
Rasmus SternerOK Gränsen8194910

D35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Jessica KarlssonKristinehamns OK7820523

H35 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik EliassonIFK Göteborg Orientering830000
Rikard HultOK Gränsen1428830
Johnny HålsjöGöteborg-Majorna OK9830202
Jesper LagerbergOK Södertörn970413
Rikard PentonenIFK Göteborg Orientering830808

D40 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Ann HyvönenSkattkärrs SOK8652930
Anna KorallMotala AIF OL8060811
Jenny LindblomMalmö OK7501114
Maria MickelåkerAndrarums IF9790301
Camilla SelinFK Göingarna26690
Karin SundhFjärås AIK450006

H40 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Per-Martin BjöremarkFjärås AIK2059006
Patrik CorneliussonOK Löftan8310778
Bertil EronnLinköpings OK8030975
Jakob FagerKarlskrona SOK7770726
Rasmus GrönlundLunds OK780709
Mads JensenViking Orientering8645160
Per Erik JönssonHässleholms OK790823
Henrik LindblomMalmö OK7501081
Jon LindskogOK Älme1197408
Magnus NordbrødenHalden SK910427
Jonas NorénHelsingborgs SOK8000037
Filip SjöforsOK Älme7000137
Anders SjööarvOK Nackhe9790819
Fredrik StåhlHjärnarps OL7201377

D45 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Marie AlbinssonHjärnarps OL8000626
Jeannette AumoKungälvs OK9101274
Marina AxelssonMarkbygdens OK700228
Kajsa BenattiSkåneslättens OL1240373
Jessica BjörckOK Älme720224
Sara ElfvingRonneby OK700413
Lotta EnbergHalmstad OK9519295
Catarina HardenFK Boken2077929
Maria HelmerssonHässleholms OK9741007
Jenny HåkanssonOK Orion8021031
Elisabet Lindblom LarssonOK Enen452133
Anna LjungqvistLunds OK9990619
Lotta MorénHjärnarps OL1720423
Ulrika OdénFjärås AIK2801090

H45 (39)

NamnOrganisationBricknummer
Håkan AnderssonHalmstad OK9741203
Mikael AnderssonHagaby GoIF Örebro2095482
Jens ArvidssonIF Rigor9710110
Jussi AumoKungälvs OK9710404
Olle BjörneldKalmar OK2104243
David EkstrandHässleholms OK2063327
Christian EnbergLinköpings OK9740304
Robert EneljungIFK Göteborg Orientering2059133
Emil ErdeliusIF Rigor9720710
Niklas FlorénIF Rigor2075406
Tomas FridénOK Gränsen1710923
Pontus GustavssonLunds OK8402708
Tobias HaagOK Gränsen2059125
Johan HanssonOK Löftan8070171
Magnus HedmanKungälvs OK7142856
Nils HelmerssonHässleholms OK9997105
Johan JensenSkåneslättens OL7690327
Mattias JägstedtHalmstad OK7003071
Fredrik KarlssonGöteborg-Majorna OK727374
Stefan KinellIFK Göteborg Orientering8629806
Mattias KovacicFrosta OK1233321
Daniel KämpeÖrkelljunga FK1399774
Tony LarssonIstrums SK25603
Torgny LindströmRonneby OK730619
Fabian LjungqvistLunds OK9700604
Mikael LundqvistHalmstad OK8312020
Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK9720129
Michael NilssonAndrarums IF9721231
Thomas NilssonEslövs FK8171171
Janne NäätänenSundsvalls OK8030771
Heide PerssonAndrarums IF8182834
Mats RanbroHelsingborgs SOK7004140
Magnus RydlundHässleholms OK8080570
Anders SelinFK Göingarna16277
Viktor SkobeKalmar OK2088543
Sören SturessonLerums SOK9991220
Jens SörvikLunds OK8409307
Ulf ÅkessonHärlövs IF8081012
Christer ÖbergGamleby OK452366

D50 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa AlsiöIF Hagen8131823
Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna680124
Carina GustafssonOK Gynge9680208
Annika JosefssonKarlskrona SOK12577
Petra KorallMotala AIF OL29500
Elin Nørgård KrachtFarumTisvilde OK2058314
Suzy LarssonOK Skogshjortarna660628
Maria SibilevaKarlskrona SOK1201174

H50 (30)

NamnOrganisationBricknummer
Staffan AhltinMalmö OK2083837
Håkan AxelssonFK Göingarna672425
Per-Anders AxelssonMarkbygdens OK679999
Kjetil BjørloHalden SK992703
Mats EkmanTäby OK680127
Tony GustavsenIstrums SK2104374
Raul HindovLunds OK9102233
Mats HolmbergOK Gränsen8121068
Fredrik HugossonLunds OK690610
Jonas HultinOK Löftan9800110
Anders JohanssonNAIS Orienteringsklubb8171167
Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg8080566
Dan JohanssonFK Boken2057274
Per JohanssonMotala AIF OL7205414
Fredrik JönssonMotala AIF OL7205411
Ola JönssonOK Vilse 879670922
Lasse Karlsson-LodIstrums SK25781
Mattias LindahlSundsvalls OK351882
Håkan LindbergOK Djerf651103
Lennart MorénHjärnarps OL1690819
Torbjörn OttossonÖrkelljunga FK8196805
Steen StausholmFarumTisvilde OK887787
Magnus TenghagenHärlövs IF8231268
Magnus TrofastBredaryds SOK8160269
Magnus WallenborgLunds OK8090331
Tim Falck WeberFarumTisvilde OK8635839
Per WikströmHästveda OK9102605
Gert WildheimFK Friskus-Varberg247845
Björn ZettervallKarlskrona SOK341574
Mikael ÖhgrenSävedalens AIK451954

D55 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Ingela AnderssonLunds OK8010228
Britt-Marie BengtssonFK Åsen620228
Annette BondeBallerup OK8640550
Tina HagårdRävetofta OK601224
Sari HåkanssonOK Gränsen17893
Ingrid JohanssonLaholms IF OK8014145
Ingrid KensbyOK Tyr9600221
Annette Falck LarssonVänersborgs SK611026
Eva PedersenOK Skogshjortarna19537
Ingrid RoosMotala AIF OL7205403
Kristina SpångbergLunds OK8468864
Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK9630308
Ann-Brith StrömbergOK Skogshjortarna441010
Lena SwartzOK Orion9620620
Annika SvenssonSolna OK409781
Pia VångellLinköpings OK920414

H55 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus BlennowFalköpings AIK OK640527
Kjell EinarssonOK Skogshjortarna640124
Lars ErikssonHjärnarps OL362392
Bo GranstedtIK Hakarpspojkarna630504
Pesho HedbergLunds OK8240962
Göran HellgrenOK Södertörn647201
Mats JönssonKorsnäs IF OK9610407
Mats KensbyOK Tyr9600207
Andres LaasOK Skogshjortarna610827
Nils-Olof LarssonVänersborgs SK600328
Pedro LundqvistLinköpings OK9612000
Tomas NilssonHässleholms OK640831
Johnny NimvikFK Åsen620325
Bengt OlssonEslövs FK630912
Torben SchorlemmerBallerup OK1190761
Jörgen SköldLinköpings OK8335338
Arne SääfGudhems IF38305

D60 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Eva EmanuelssonHelsingborgs SOK8210458
Maria HalvarssonFjärås AIK590620
Kerstin Haugen LundStenungsunds OK2081945
Jane JohanssonIstrums SK2041843
Ann Warma LaasOK Skogshjortarna1958103
Lotta LinseforsLunds OK8461030
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK1571127
Annette OlofssonOK Skogshjortarna353006
Christina SegerslättSkåneslättens OL591103
Lotta ValentinGustavsbergs OK2078259
Inger WesterbergIF Hagen9551116
Ann ÖhlinStigmännen Karlshamns OK451996

H60 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Bernt AnderssonIF Rigor2058862
Sven-Åke EmanuelssonHelsingborgs SOK8220257
Håkan ForsmanRonneby OK560619
Torbjörn HalvarssonFjärås AIK570615
Torkil HansenViking Orientering2030233
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK9500500
Arne LundStenungsunds OK2081968
Jan LundgrenLinköpings OK14395
Karl MollénOK Denseln1551209
Pelle OlofssonOK Skogshjortarna405521
Ulf PalmérUlricehamns OK7560703
Bo SalomonsonKalmar OK560531

D65 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OL8656153
Åsa StåhlHjärnarps OL7500209
Margareta SvenssonOK Vilse 879500520

H65 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Olle BohmanHjärnarps OL520907
Leif CarlssonSOK Viljan8460264
Kenneth FagerKarlskrona SOK7520401
Bernhard GrenaboHjobygdens OK1951607
Stefan GunnarssonKristinehamns OK1541223
Magnus HaraldssonGustavsbergs OK895424
Kent IvarssonOK Skogshjortarna2801213
Bo JohanssonOK Vilse 87205254
Lars JohanssonMalmö OK29686
Bertil KarlssonHjobygdens OK1490611
Jorma KarvonenTarpian Suunta
Matz LarssonGustavsbergs OK2078159
Kalle LindqvistVäxjö OK9525487
Hans-Åge MortensenViking Orientering7202754
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby9510225
Anders PerssonOK Vilse 87205255
Sven-Inge SvenssonHässleholms OK9199191
Kent TörnqvistKarlskrona SOK2109249

D70 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK19571
Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL7451125
Margareta HaraldssonGustavsbergs OK2078297

H70 (26)

NamnOrganisationBricknummer
Stellan AhnströmForserums SOK29814
Sune AnderssonHalmstad OK542247
Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK10711
Jan BojlingSolna OK19204
Nils-Erik BondessonFrosta OK581124
Arne GustafssonMalmö OK9101537
Kaare HanssonMalmö OK2141481
Anders HedinMotala AIF OL421326
Leif KarlssonFrosta OK27905
Nils KarlssonVäxjö AIS426900
Janne LindholmFrosta OK27900
Leif MalmHärlövs IF555448
Ronald Mc GrailHjärnarps OL8657150
Håkan NilssonMalmö OK511010
Kent R NilssonAndrarums IF9490705
Roland NilssonSOK Viljan8000667
Roland OffrellFrosta OK8001962
Lars PerssonOK Kompassen9481206
Åke PerssonHjärnarps OL7480502
Karsten RichardtKøge OK8657111
Leif SandgrenFrosta OK671202
Bill SchölinTockarps IK17161
Bengt StåhlHjärnarps OL7471006
Kenth SundgrenSkåneslättens OL8100081
Hans SvensonSOK Viljan9189469
Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden8450626

D75 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ulla LindheIK Stern7201252
Britt RangertIK Ymer9434343
Birgitta StenströmVänersborgs SK2083903
Gull SvenssonÖrkelljunga FK444055

H75 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK11800
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna505535
Åke EkstrandHärlövs IF15219
Henrik HvoslefIK Stern7201243
Arvo HyvönenSkattkärrs SOK8330304
Kalle JohanssonOK Skogshjortarna1440331
Lars JohanssonOK Skogshjortarna355805
Dag LorénOK Frisene501513
Bertil OttossonFK Göingarna910018
Bo SvenssonÖrkelljunga FK258531

H80 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Stig BengtssonMotala AIF OL7205413

Öppen 3 (53)

NamnOrganisationBricknummer
Camilla AdlertegOK Enen9641214
Erik AhlOK Norrvirdarna1110602
Frida AhlOK Norrvirdarna8646071
Ann-Katrin AlmquistFK Göingarna8101115
Anne-Li AugustssonOK Tyringe2089489
Albert AxelssonOK Norrvirdarna1108051
Elsa AxelssonOK Norrvirdarna1100106
Johannes AxelssonOK Norrvirdarna1850913
Conny BerggrenVäxjö AIS25596
Alva BjöremarkFjärås AIK1211220
Wilhelm BjöremarkFjärås AIK1090418
Klas BogsjöHelsingborgs SOK2089076
Agneta BomanOK Tyr2060893
Thomas BomanOK Tyr8101506
Hugo CorneliussonOK Löftan8080225
Linda CorneliussonOK Löftan7781229
Ebba EdénVäxjö AIS25598
Gabriel EkströmHalmstad OK2060866
Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg9061025
Frida EmilssonFK Åsen2104137
Rikard FlinkFjärås AIK1770419
Tyra FlinkFjärås AIK1090122
Vide FlinkFjärås AIK1990122
Mats FridénOK Gränsen1790521
Filip GrimsholmHalmstad OK408719
Anna HagströmFalkenbergs OK402876
Peter HagströmFalkenbergs OK402869
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg8070625
Caroline JönssonÖrkelljunga FK1399773
Magnus JönssonÖrkelljunga FK8080907
Wiggo JönssonÖrkelljunga FK8081231
Alma KjellénHelsingborgs SOK1200205
Noah KorallMotala AIF OL670211
Otto LindforsOK Norrvirdarna2083802
Anja Toft MadsenSøllerød OK1395510
Gudrun NilssonAndrarums IF256330
Jakob NilssonFalkenbergs OK950222
Mikael NilssonFK Friskus-Varberg1691008
Frida OdénFjärås AIK450810
Claes OlvegårdFK Göingarna448823
Elias PalmertzHelsingborgs SOK7080628
Saga PalmertzHelsingborgs SOK7770608
Veronika PalmertzHelsingborgs SOK7791202
Agnes PerssonHelsingborgs SOK2119765
Anders PerssonHelsingborgs SOK2139935
Elias PerssonHelsingborgs SOK1061227
Erik Petersson MarkusOK Norrvirdarna1081114
Annette SeldénIF Rigor446166
Tyra StalebrantGamleby OK2112445
Anja SvenssonGamleby OK1453214
Olivia SvenssonFK Åsen1081218
Eva TollsternVäxjö AIS25585
Elsa WibergHelsingborgs SOK9040213

Öppen 5 (32)

NamnOrganisationBricknummer
Jonathan AnderssonAndrarums IF8106243
Susanna CaleklintKarlskrona SOK7908140
Emma EliassonFK Friskus-Varberg9030520
Tove EneljungIFK Göteborg Orientering2059136
Pär EricssonHelsingborgs SOK2066517
Lukas HagbergKalmar OK8001712
Linda HammarquistStigmännen Karlshamns OK446075
Gert IvarssonOK Skogshjortarna342627
Tora JungLunds OK7020144
Maja KarmstigFK Friskus-Varberg451439
Elena KurashovaFK Åsen1980316
Sonia KurashovaFK Åsen1080909
Patrik LanderOK Enen2089309
Helena LindmanOK Gränsen245899
Line LundsgaardOK Kontinent9808808
Jon MobergFK Göingarna9991004
Fredrik MouchardIF Hallby SOK7640349
Frida MouchardIF Hallby SOK2107125
Henrik NettelmarkSurahammars SOK2083939
Andreas NilssonMotala AIF OL9830810
Tobias NordLunds OK7020145
Magnus PedersenOK Skogshjortarna2126084
Peter RasmussenOK Kontinent1973040
Samuel RasmussenOK Kontinent1060308
Håkan RundqvistOK Nackhe9990104
Edvin SahlinOK Löftan9024207
Albin SeverinssonOK Nackhe8040820
Gabriel SteffertOK Tyringe2089472
Christine SvendsenLunds OK2135531
Marta TörnströmFK Friskus-Varberg9040125
Stefan WinbergFrosta OK7610710
Ramona Åkermarck-MähönenIFK Lidingö SOK8239697

Öppen 7 (30)

NamnOrganisationBricknummer
Arne AnderssonOK Torfinn355950
Jonathan AnderssonLiTHe Vilse448844
Elsa AnkeloMS Parma7204937
Anna ArvidssonKalmar OK920406
Maria ArvidssonKalmar OK870317
Jonas BergenfurSkattkärrs SOK8010209
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Nils EklöwOK Södertörn990500
Fredrik EkströmHalmstad OK7790316
Therese EkströmHalmstad OK7840125
Magnus EliassonFK Friskus-Varberg9740218
Johan GerdevågHagaby GoIF Örebro2115403
Håkan HåkanssonOK Gränsen17892
Malin JohanssonFK Friskus-Varberg7710531
Emma KatajamäkiMS Parma8644840
Hanna KjellinSundsvalls OK9990314
Malin LeijonHärlövs IF1030527
Ove LernåKalmar OK600524
Mona LindénEksjö SOK2075211
Ebba LindmanIK Hakarpspojkarna551414
Ulf LundbergKalmar OK18590
Noora NeuvonenMS Parma7205364
Helen NilssonHärlövs IF500918
Ingemar NilssonAndrarums IF590116
Tessa SalmiaMS Parma8652511
Håkan SonessonFalköpings AIK OK439469
Lennart StenssonHelsingborgs SOK9600722
Ulf TörnströmFK Friskus-Varberg9030322
Fredrik UllmanSkåneslättens OL43493
Anders YngveOK Kontinent262759

Öppen 8 (18)

NamnOrganisationBricknummer
David AndréGöteborg-Majorna OK1981614
Simon BernerssonOK Enen971000
Peter BlomqvistEj klubbansluten362362
Clara EhrnbornAndrarums IF9140907
Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK2123455
Lena FlinkFjärås AIK1810306
Patrik GunnarssonBig Foot Orienteers797246
Philip HjellströmGränna-Bygdens OK9660611
Hans-Christian HöieSkogsluffarnas OK2089359
Jonny LindénEksjö SOK2075270
Sarah MagnussonLinköpings OK989893
Björn NilssonHärlövs IF516516
Magnus Nilsson-EhrnbornAndrarums IF741028
Adam OdénFjärås AIK2800756
Hans PerssonAndrarums IF8408408
Alf-Erik RagnarssonHjärnarps OL7710426
Alva SonessonFalköpings AIK OK9439473
Marie SvenssonFK Åsen9821120

Öppen 9 (25)

NamnOrganisationBricknummer
David BengtssonFK Åsen800430
André BjärbyFrosta OK7807110
Jannina GustafssonMS Parma1396394
Veli-Matti HanhelaMS Parma246759
Martin HederskogIFK Umeå882011
Eero HeinonenMS Parma8636182
Jonas HubacekMS Parma8629756
Sami HämäläinenMS Parma1009739
Tiia IstolahtiMS Parma553319
Silje Ekroll JahrenNydalens SK8641461
Henri KalveMS Parma681951
Helena KarlssonIFK Lidingö SOK8270427
Eero LapilaMS Parma9102193
Oskari LepistöMS Parma8657345
Tone LyeNydalens SK
Olli MattilaMS Parma671024
Elisa MäkinenMS Parma553313
Håkan PalmFK Boken7102160
Artem PopovMS Parma553415
Samuli RouskuMS Parma9102136
Aaro RuoholaMS Parma8636168
Samuli SalmenojaMS Parma525251
Kine Hallan SteiwerHalden SK8230588
Yury TambasovMS Parma8660077
Siri UlvestadNydalens SK8003009

Annonser