Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Sverigepremiären, medel

TävlingsinformationAnmälVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Sverigepremiären, medel
Arrangörsorganisation: OK Pan-Kristianstad
Datum: lördag 2 mars 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 100 anmälda deltagare.

D21 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Petra EklundLunds OK8006157
Emelie EklöfLunds OK8150607
Tove LagerbergOK Södertörn940122
Sara Snogerup LinseLunds OK620430

H21 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AlnervikHelsingborgs SOK881005
Christian JohanssonHelsingborgs SOK1416201
Andreas MikkelsenSøllerød OK8620973
Johan NöjdFK Göingarna433787
Mattias OlofssonOK Enen9133379

D20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Alice HultinOK Löftan8080808

H20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Simon HardenFK Boken649447

D18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Tilde BacklundOK Södertörn9010218
Agnes LindblomMalmö OK9020728

H18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Simon FogelströmTorsås OK9020812

D16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Olivia LarssonLunds OK9564765
Elsa WibergHelsingborgs SOK9040213

H16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Alfred ErdeliusIF Rigor9030214
Tobias JohanssonOK Löftan8040827
David MorénHjärnarps OL1040903
David OlanderLunds OK7202475

D14 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Saga PalmertzHelsingborgs SOK7770608

H14 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Niels DalgaardKolding OK8222224
Noah KorallMotala AIF OL670211

D14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna SchälinOK Alehof9060706

D12 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa KorallMotala AIF OL923010

H12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Benjamin DavidsonHelsingborgs SOK9070524
Elis OlssonHelsingborgs SOK8036055
Elias PalmertzHelsingborgs SOK7080628

D35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Veronika PalmertzHelsingborgs SOK7791202

H35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Felix AlnervikHelsingborgs SOK8109300

D40 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Anna KorallMotala AIF OL8060811
Camilla StengrenFalkenbergs OK2060874

H40 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Anders DalgaardKolding OK7575751
Erik OlssonHelsingborgs SOK42628
Andréas PalmertzHelsingborgs SOK7207293
Christian RotvikerCentrum OK760129
Laust SörensenGöteborg-Majorna OK1046021

D45 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Lotta MorénHjärnarps OL1720423
Marie WibergHelsingborgs SOK9720531

H45 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Emil ErdeliusIF Rigor9720710
Alf-Erik RagnarssonHjärnarps OL7710426
Olle SchälinOK Alehof36963
Jens SörvikLunds OK8409307

D50 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa EricssonLunds OK9690311
Suzy LarssonOK Skogshjortarna660628

H50 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Nils EklöwOK Södertörn990500
Anders EricssonLunds OK9670506
Jonas HultinOK Löftan9800110
Tomas KarlssonKexholms SK7671026
Stefan LundOK Linné620799
Lennart MorénHjärnarps OL1690819
Esa MyllyvainioVallentuna-Össeby OL1849532
Olle SjöforsOK Älme435822

D55 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Tina HagårdRävetofta OK601224
Kristina JohanssonKalmar OK600325
Kati NémethStigmännen Karlshamns OK1396116
Annika SvenssonSolna OK409781

H55 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Kjell EinarssonOK Skogshjortarna640124
Magnus JoelssonSOK 68961018
Andres LaasOK Skogshjortarna610827

D60 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ann Warma LaasOK Skogshjortarna1958103

H60 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Torbjörn BergmanSnättringe SK550603
Jens KaminskyGöteborg-Majorna OK9500500
Ingemar MånssonRonneby OK591016
Bengt SchwartzOK Kolmården7070600

D65 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OL237544
Monica IvarssonOK Skogshjortarna15812

H65 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus HaraldssonGustavsbergs OK895424
Kent IvarssonOK Skogshjortarna2801213
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby9510225

D70 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Margareta HaraldssonGustavsbergs OK2078297

H70 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Jan BojlingSolna OK19204
Johnny GustafssonGamleby OK2800695
Kaare HanssonMalmö OK433494
Jerry MartinssonOK Motala9900752
Ronald Mc GrailHjärnarps OL442564
Eric TenlandStigmännen Karlshamns OK947815
Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden8450626

D75 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Gunilla GrönbladHärlövs IF445397
Mariann KjellbergBredareds IF1040141
Ulla LindheIK Stern7201252
Britt RangertIK Ymer9434343

H75 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Christer GrönbladHärlövs IF445369
Henrik HvoslefIK Stern7201243
Kalle JohanssonOK Skogshjortarna1440331

D80 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Solveig DillmanOK Älvsjö-Örby2093599
Britt ErikssonHammarby IF OF27894

D85 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Bernice AntonssonFK Friskus-Varberg451423

H85 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart StenbergOK Älvsjö-Örby40900

U1 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Alma FaxénVäxjö OK1130227
Liv PalmertzHelsingborgs SOK7120430
Lowe PalmertzHelsingborgs SOK7101009

U2 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Signe DavidsonHelsingborgs SOK9090831
Anton FaxénVäxjö OK858500

Öppen 5 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Gert IvarssonOK Skogshjortarna342627

Öppen 7 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa EricssonLunds OK9030317
Liselotte JohanssonOK Löftan1401327

Öppen 8 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Måns FaxénVäxjö OK555657
Kristina LorentzonGöteborg-Majorna OK7800916

Annonser