Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Kolmårdsdubbeln, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Kolmårdsdubbeln, medel
Arrangörsorganisation: OK Kolmården
Datum: lördag 6 april 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

D21 Elit (60)

NamnOrganisationBricknummer
Sofia AdolfssonIFK Lidingö SOK871111
Elisabeth AhlgrenLinköpings OK2065391
Lisa AnderssonÄrla IF8639901
Malin AnderssonOK Nolaskogsarna625462
Fanny AsketunOK Roxen8122596
Louise BeechIK Hakarpspojkarna9555562
Cecilia BerganderEksjö SOK870303
Kristine BergliaGöteborg-Majorna OK9940618
Emma BjessmoIFK Lidingö SOK8095062
Amilia BjörklundSävedalens AIK8190893
Sophia BjörnlingerIK Hakarpspojkarna980213
Rahela BrunnerGöteborg-Majorna OK8111110
Linn BrännebyÄrla IF504211
Jennie Börjesson ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna8003883
Johanna Börjesson ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna8005300
Line CederbergGöteborg-Majorna OK971212
Linnea ClaesdotterIFK Lidingö SOK8624676
Julia DavidssonÄrla IF8199000
Carolina DelgadoMalungs OK Skogsmårdarna8250695
Aina EdgrenGöteborg-Majorna OK951601
Lena Eliasson-LööfOK Pan-Kristianstad8220781
Siri EngbergJärla Orientering33448
Angelica EngströmSkåneslättens OL9930330
Johanna EngströmOK Hällen801216
Moa EnmarkGöteborg-Majorna OK654488
Lova EvebornOK Roxen980823
Elna ForsbergIK Hakarpspojkarna919396
Runa FremstadGöteborg-Majorna OK8657208
Gabriella GustafssonIK Hakarpspojkarna8030797
Pim HedbergOK Pan-Kristianstad960416
Ida HedlundHagaby GoIF Örebro38268
Rebecka HeinrupTullinge SK8053092
Emma HelmerssonOK Roxen9975007
Amanda HolmgrenVittjärvs IK930607
Alice HugossonIFK Lidingö SOK8000094
Ida HylanderNyköpings OK920223
Kristin HylanderNyköpings OK912562
Elsa JanssonJärla Orientering7880729
Elin JohanssonFinspångs SOK7970615
Tilda JohanssonOK Orion9960409
Jeanette Jönsson HellstadiusSödertälje-Nykvarn OF960706
Yuliia KravchukOK Denseln1000413
Agnes LeoGöteborg-Majorna OK8303028
Klara LjunggrenLinköpings OK981011
Tova OlssonIK Hakarpspojkarna9633321
Lovisa PerssonOK Tisaren822119
Elin PetterssonIFK Göteborg Orientering9709090
Emma PetterssonOK Roxen9980908
Erica PetterssonIFK Göteborg Orientering9505100
Moa PetterssonGöteborg-Majorna OK650221
Barbora PijákováIFK Lidingö SOK8133318
Gabriella S BerganderEksjö SOK8487432
Sanna SkoogKils OK951919
Susanna TervoIFK Lidingö SOK8170185
Viktoria TingströmGöteborg-Majorna OK8377377
Ellinor TjernlundOK Tisaren909424
Anna WallinGöteborg-Majorna OK940303
Anna WehlinLinköpings OK940018
Petra WernerssonGöteborg-Majorna OK801103
Johanna ÖbergOK Hällen820407

Annonser

Mila