Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Kolmårdsdubbeln, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Kolmårdsdubbeln, medel
Arrangörsorganisation: OK Kolmården
Datum: lördag 6 april 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

H21 Elit 1 (79)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik AhnlénOK Hammaren940725
Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OF8030380
Christoffer AndersénOK Tisaren8133791
Martin AnkelOK Alehof8260126
Johan AronssonOK Tisaren7880418
Daniel AttåsOK Tisaren8171215
Fredrik BakkmanIFK Göteborg Orientering8060729
Marcus BeckiusOK Tyr970302
Josh BeechEspoon Suunta9555556
Max Peter BejmerIFK Göteborg Orientering920603
Andreas BerganderEksjö SOK8183392
Olivier Blanc-TranchantOK Denseln9422410
Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn OF9920503
Joel Börjesson ErikssonStorviks IF8004830
Rickard BörjessonMalungs OK Skogsmårdarna9900720
Oskar DanielsAttunda OK8001119
Julian DentIFK Lidingö SOK9005198
Fredrik EdénIFK Göteborg Orientering921234
Johan Ek-LarssonSödertälje-Nykvarn OF8009501
Mikael EliassonGöteborg-Majorna OK870229
Rasmus ElmelidOK Orion9007063
Sven EngströmLinköpings OK8393103
Jakob EnmarkSödertälje-Nykvarn OF9105041
Ludvig ErikssonKils OK930703
Johan FröbergTjalve IF Norrköping9110141
Johan HagströmerOK Hällen9806020
Mathias HallJärla Orientering30941
Mathias HallménOK Denseln9960966
Markus HederskogIK Hakarpspojkarna9107180
Simon HedlundÄrla IF7529082
Zac HuddIFK Lidingö SOK8000515
Henrik HåkanssonGöteborg-Majorna OK950831
Erik Ivarsson SandbergOK Denseln9871010
Martin JanssonSödertälje-Nykvarn OF8199222
Fredrik JohanssonOK Nackhe8080298
Henrik JonssonÄrla IF8071992
Stefan JonssonMalungs OK Skogsmårdarna870414
Olle JosarpOK Tisaren8098092
Emil KaleredOK Denseln880829
Olle KaleredStora Tuna OK8000303
Viktor LarssonÄrla IF8080689
Albin LillieströmMalungs OK Skogsmårdarna8097116
Arvid LinderOK Hällen2058214
Jakob LööfMalungs OK Skogsmårdarna9992415
Erik MalmbergLinköpings OK930226
Daniel MartinssonGöteborg-Majorna OK913337
Viacheslav MatiashOK Tisaren1007668
Anton NilssonJärla Orientering8401300
Mattias NilssonÄrla IF880119
Simon NilssonEksjö SOK860303
Arvid NordIK Hakarpspojkarna970517
Heino OllinSävedalens AIK551116
Niklas OlssonLinköpings OK910217
Filip OssianssonIK Hakarpspojkarna960518
Arnaud PerrinGöteborg-Majorna OK1420103
Mathieu PerrinOK Denseln900303
Erik PetterssonOK Denseln901001
Damien RenardOK Denseln8020020
Viktor RunnbyGöteborg-Majorna OK930613
Oskar SandbergMalungs OK Skogsmårdarna8096096
Viktor SkoogKils OK9990412
Felix SpäthIFK Lidingö SOK8658622
Charlie StoltRehns BK9930525
Kevin StåhlGöteborg-Majorna OK952413
Lucas SundbladEksjö SOK970502
Gustaf SundbüeOK Hällen9970420
Per SundholmOK Nolaskogsarna207230
Rasmus SvantessonOK Pan-Kristianstad8199510
Johan SöderlundOK Tyr1995123
Emil TellsénOK Roxen960400
Albin ThunbergSävedalens AIK7920429
Hugo ThunbergOK Alehof7980726
Pavlo UshkvarokOK Denseln895116
Karl WalheimÄrla IF907719
Daniel WernerssonGöteborg-Majorna OK800921
Krzysztof WolowczykOK Denseln8640915
Arvid VågIFK Göteborg Orientering8199123
Oscar VångellÄrla IF8090301
Jens WängdahlIFK Göteborg Orientering626746

Annonser

Mila