Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Kolmårdsdubbeln, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Kolmårdsdubbeln, medel
Arrangörsorganisation: OK Kolmården
Datum: lördag 6 april 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

H14 (63)

NamnOrganisationBricknummer
Simon AdebrantTumba-Mälarhöjden OK2119633
Arvid Algers OmholtSkogspojkarnas OK8061016
Oscar AnderssonOK Tyr9061012
Malte BellanderGustavsbergs OK7060906
Lucas BerggrenLinköpings OK2081965
Melker BerggrenNyköpings OK9050312
Axel Björnberg FärdigNyköpings OK8060122
Hugo BraamOK Denseln9505050
Axel BrattOK Orion8050420
Elis BönnerBjörkfors GOIF2119503
Emil ClashammarNyköpings OK9060605
Vincent DahmTjalve IF Norrköping1061023
Odin EkNyköpings OK9050617
August EkingeOK Motala1050819
Gabriel EkströmHalmstad OK2060866
Arvid ErikssonOK Tyr9050815
Ludvig ErikssonLinköpings OK9130206
Ludvig EronnLinköpings OK7000044
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna8050627
Edvin FredrikssonTjalve IF Norrköping9060825
Arvid GunérusSurahammars SOK2058255
Oliver HaleniusMotala AIF OL7133769
Gustav HellgrenSkogspojkarnas OK8060420
Rikard HellgrenFinspångs SOK7003093
Robin HelmerssonOK Tisaren1060520
Hampus HolmgrenOK Måsen449858
Oliver HåkanssonOK Orion8151022
Aron HöglundTullinge SK2062774
Filip HöögOK Motala9992504
Felix JohanssonOK Alehof441947
Ted JohnssonMatteus SI1411382
Arvid JonforsenSurahammars SOK9051118
Wilhelm KarmetunOK Njudung7760520
Wilmer KempeOK Denseln7060526
Noah KorallMotala AIF OL670211
Olle KullmanOK Alehof1200505
Felix LindOK Tyr8060905
Olle MalmKFUM Örebro OK9050207
Erik MånssonSödertälje-Nykvarn OF8030507
Vidar NettelmarkSurahammars SOK2058258
Jonathan NilssonGustavsbergs OK1060802
Otto NilssonLinköpings OK9101419
Jakob OmelchenkoKarlskrona SOK7060323
Erik PalmVästerås SOK506020
Elis PetersonOK Denseln7003089
Jacob PåledalOK Roxen2065399
Carl SandqvistVästerås SOK1401357
Sebastian SjöqvistOK Måsen449322
Elias SjöwallOK Denseln9076075
Erik SlättOK Alehof2075420
Albin StenssonNyköpings OK9090305
Nils SwartzOK Orion8262490
Arvid SvenssonBjörkfors GOIF2119505
Gustav ThenanderVästerås SOK7061116
Melker WaldfeltFinspångs SOK7003094
Albin VelanderSurahammars SOK2095469
Anton VelanderSurahammars SOK2088611
Rasmus VibergOK Roxen8050528
Elis WiklundVästerås SOK1135255
Robin WilhelmsonTjalve IF Norrköping2095417
Theo ÅrbrinkLinköpings OK7060215
Kalle ÖhlundIK Hakarpspojkarna1396641
Max ÖsterbergGustavsbergs OK7210276

Annonser

Mila