Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Kolmårdsdubbeln, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Kolmårdsdubbeln, medel
Arrangörsorganisation: OK Kolmården
Datum: lördag 6 april 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

H45 (60)

NamnOrganisationBricknummer
Jerker AnderssonOK Tyr1974888
Henrik AnängenNyköpings OK1401330
Daniel BjörnbergVästerås SOK249156
Jacob BolinTullinge SK253828
Tomas BomanLinköpings OK720318
Johan DahmTjalve IF Norrköping1710506
Matthias Kalle DalheimerIK Vikings OK8270570
Fredrik EllinKalmar OK2135447
Christian EnbergLinköpings OK9740304
Christian Eriksson SternerLinköpings OK262360
Peter EttlingSkogspojkarnas OK7740511
Johan FrodinOK Roxen2125981
Mats FröbergNynäshamns OK7404290
Mats GustafssonNyköpings OK1403968
Thorbjörn GustafssonTjällmo-Godegårds OK701502
Mikael GuttkeNyköpings OK7721014
Henrik GöhlFinspångs SOK741220
Mickael GöranssonHagaby GoIF Örebro8040720
Mats HainkeSnättringe SK2048740
Lars HallVästerås SOK7005111
Lars-Erik HaslerSurahammars SOK7201152
Andreas HerneTumba-Mälarhöjden OK990513
Anders HåkanssonOK Orion8051022
Matz HöögOK Motala9992101
Martin JarelandLinköpings OK7720723
Magnus JohanssonNyköpings OK7730808
Pontus JohnssonMatteus SI720817
Andreas KarlqvistTjällmo-Godegårds OK424953
Joakim KarmetunOK Njudung7730821
Per KempeOK Denseln9101916
Niclas KinnanderMatteus SI9120274
Patrik KleistBoxholm-Mjölby OL1020824
Magnus KronmarKarlskrona SOK730224
Dan LarssonOK Tisaren9730625
Johan LarssonOK Roxen7740826
Magnus LarssonKarlskrona SOK710829
Pär LiljaIFK Lidingö SOK7720406
Fredrik LindellIF Thor9050872
David LindgrenVästerås SOK8400504
Leif LindgrenLinköpings OK1973115
Anders LingIK Hakarpspojkarna9005266
Åke LjunggrenLinköpings OK700400
Fredrik LöwegrenIFK Göteborg Orientering731993
Anders LövgärdOK Alehof2095203
Per MagnussonLinköpings OK721120
Henrik MarmelidOK Roxen9191320
Mattias NilssonBjörkfors GOIF8140774
Richard OlovssonGamleby OK8265224
Yuri OmelchenkoOK Orion710906
Magnus PerssonOK Tisaren741130
Karl-Johan RydbergGamleby OK248256
Örjan SandellOK Roxen9720716
Jan SjödinOK Tisaren9720826
Viktor SkobeKalmar OK2088543
Fredrik SturessonOK Alehof721012
Peter TudénIK Hakarpspojkarna720407
Mårten WaldenfjordJärfälla OK7721010
Johan WänströmFinspångs SOK9700514
Christer ÖbergGamleby OK452366
Bengt ÖhlundIK Hakarpspojkarna2048217

Annonser

Mila