Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Klövaträffen

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Klövaträffen
Arrangörsorganisation: OK Kompassen
Datum: söndag 14 april 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 428 anmälda deltagare.

D21 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa AxénMalmö OK900930
Thea BökmanHelsingborgs SOK8031101
Julia Dahl AlnervikHelsingborgs SOK8100517
Emelie EklöfLunds OK8150607
Karin HagwallLunds OK7971101
Elisabeth HanssonIFK Lidingö SOK8060200
Tova HermodssonLunds OK8052999
Elin HugossonLunds OK1020510
Erica HöstHjärnarps OL9703060
Lotta Lewis-JonssonHelsingborgs SOK820306
Linn LindblomMalmö OK9092000
Josefin LindborgHelsingborgs SOK780214
Tina LjungqvistLunds OK9092001
Anna LööfOK Pan-Kristianstad403088
Hanna ModinLunds OK812212
Camilla NilssonOK Torfinn8311029
Emelie OlssonÖrkelljunga FK900607
Pia OlssonSkåneslättens OL7403243
Nadja RutzSundbybergs IK1931441
Carin StenbergHelsingborgs SOK860212
Elin SvenssonOK Älme507000
Maja TenghagenHärlövs IF8010914
Annika WigrenLunds OK8060705

H21 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Loke AgmarkenHalmstad OK8010497
Felix AlnervikHelsingborgs SOK9810930
Jonas BengtssonHelsingborgs SOK8260379
Daniel HellbergLunds OK7205946
Björn HellrupOK Pan-Kristianstad880413
Emil HjalmarssonSkåneslättens OL890100
Patrik JohanssonHelsingborgs SOK8202113
Adam LindblomMalmö OK8020728
Patrik LindebergSkåneslättens OL886622
Mikael LöfvingTibro OK667788
Anton MarmelidHelsingborgs SOK8089071
Axel OrrhedeHelsingborgs SOK8010421
Simon PreutzOK Torfinn404331
Stefan PålssonSkåneslättens OL930629
Erik SchultzLunds OK8086061
Magnus SteenHelsingborgs SOK8212111
Jussi UusihonkoMalmö OK1418141
Gustaf WennerbergOK Pan-Kristianstad787976
Olle WinrothOK Löftan1422647
Lukas WittenbecherLunds OK2104001

D20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Erica HenrikssonSimrishamns OK7990319

H20 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ludvig HallabroHässleholms OK8629809

D18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Sofia PalmFK Boken8020425

H18 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Tobias CarlstedtHjärnarps OL2078061
Pontus ErikssonHjärnarps OL9010729
Pontus ThuressonSkåneslättens OL7721003

H16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Robin CarlstedtHjärnarps OL2078063
Ivar HelmerssonHässleholms OK9030906
David PerssonHelsingborgs SOK2107596

H16 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Edvin VensrydEslövs FK445430

D14 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Sophia BengtssonLaholms IF OK2062120

H14 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid AlbinssonHjärnarps OL8051225
Edwin FalkstrandTormestorps IF2109399
Villyam JohanssonOK Tyringe15760
Otto NybergÖrkelljunga FK8009323
Casper TuressonHärlövs IF8202137

D14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Freja LjungdahlSkåneslättens OL450462

D12 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Karla BengtssonLaholms IF OK2062128
Sara CarlstedtHjärnarps OL2078068
Saga ChristensenSkåneslättens OL353082
Alma GieseÖrkelljunga FK1155604
Liv LundsgaardOK Kontinent8070718
Allie NelkingSkåneslättens OL2112492
Klara PalmFK Boken2078099
Agnes PerssonHelsingborgs SOK2119765
Felicia PerssonHelsingborgs SOK8080318
Tove RosbergÖrkelljunga FK8289088
Linnea StéenHelsingborgs SOK1196805
Viktoria ÅkerlundFK Boken2119380

H12 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Benjamin DavidsonHelsingborgs SOK9070524
Jonathan EdholmÖrkelljunga FK8313642
Arvid FalkstrandTormestorps IF1071118
Carl JohanssonOK Tyringe15753

D12 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Emilia MattssonOK Tyringe2089413

H12 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Melvin BillingOK Kompassen2087147
Vilmer LjungdahlSkåneslättens OL450441

D10 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Tuva ChristensenSkåneslättens OL18548
Emma LundsgaardOK Kontinent7552266
Ellinor ÅkerlundFK Boken2122078

H10 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Axel FalkstrandTormestorps IF1090906
Valter NelkingSkåneslättens OL2112465

D35 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Sara AnderssonFK Boken2122086
Kajsa BenattiSkåneslättens OL1240373
Eva-Lotta BengtslinLunds OK770407
Evelina EkelundMalmö OK9993333
Åsa EricssonLunds OK9690311
Maria HelmerssonHässleholms OK9741007
Lotta LinseforsLunds OK8461030
Anna LjungqvistLunds OK9990619
Christine SvendsenLunds OK2135531
Carina ThynellHärlövs IF9497731
Maria TuressonHärlövs IF8010323

H35 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan AdolfssonEslövs FK19086
Henrik AnderssonHässleholms OK9771215
Peter BengtslinLunds OK760629
Anders EricssonLunds OK9670506
Mats EriksonLunds OK7207837
Sebastian GieseÖrkelljunga FK1252660
Christian GlantzAndrarums IF240955
Johan GustafsonLunds OK7771015
Nils HelmerssonHässleholms OK9997105
Raul HindovLunds OK9102233
Jonas HjertFalköpings AIK OK840417
Fredrik HugossonLunds OK690610
Magnus JonassonMalmö OK730912
Örjan LarssonLunds OK7700316
Ronny LiljenbergEslövs FK19083
Fabian LjungqvistLunds OK9700604
Stefan MagnussonLunds OK9800824
Ulrik MagnussonHalmstad OK1931224
Mikael NilssonLunds OK740474
Niklas NilssonHärlövs IF9670724
Thomas NilssonEslövs FK8171171
Bengt OlssonEslövs FK630912
Magnus TenghagenHärlövs IF8231268

D40 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Jenny LindblomMalmö OK7501114

H40 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Richard AnderssonLunds OK2088975
Anders BrandtsfridhHelsingborgs SOK
Magnus HärwellAndrarums IF781206
Henrik LindblomMalmö OK7501081
Linus MalmstenMalmö OK9770826
Mikael PerssonFK Göingarna8101115
Jan WahlströmMalmö OK9874998

D45 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Emma CarlstedtHjärnarps OL2078070
Lotte HenrikssonSimrishamns OK345279
Anna LarssonÖrkelljunga FK17163
Eva NelkingSkåneslättens OL1721219
Christina OlssonSkåneslättens OL580810
Ewa PerssonTormestorps IF404322

H45 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Emil BendrothHelsingborgs SOK553333
Thomas FalkstrandTormestorps IF218300
Jonas HöstHjärnarps OL9807230
Johan JensenSkåneslättens OL7690327
Ola MarkholmSkåneslättens OL7710220
Magnus Nilsson-EhrnbornAndrarums IF741028
Per OlssonOK Kontinent2801238
Håkan PalmFK Boken7102160
Conny RaskHjärnarps OL9731124
Magnus ThuressonSkåneslättens OL8271002
Tomas VensrydEslövs FK8101270

D50 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Sofie BrinkMarkaryds FK1680904
Camilla CarlssonHärlövs IF682312
Annika EngelHässleholms OK660812
Helena KristianssonHässleholms OK7681220
Carolina LandinMalmö OK9671026
Marie OlssonÖrkelljunga FK1399769
Ingela ThoressonAndrarums IF8191268
Helena ÅhlinHelsingborgs SOK9670715

H50 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Staffan AhltinMalmö OK2083837
Johan BökmanHelsingborgs SOK9031101
Lars ErikssonHjärnarps OL362392
Håkan GrubbMalmö OK7680501
Jan JohanssonSkåneslättens OL438138
Magnus LarsenFK Boken15365
Thomas NajvikFK Åsen681127
Magnus OlssonHjärnarps OL7204063
Mats OrrhedeHelsingborgs SOK429963
Tomas WestlundOK Pan-Kristianstad7205502

D55 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Yvonne AnderssonHässleholms OK25491
Britt-Marie BengtssonFK Åsen620228
Kerstin FränkelHjärnarps OL217193
Tina HagårdRävetofta OK601224
Ingrid JohanssonLaholms IF OK8014145
Ann NilssonMarkaryds FK600926
Lollo NybergOK Kontinent1070324
Kerstin OlssonEslövs FK306692
Lena OlssonSkåneslättens OL9600206
Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK9630308
Christina SternerTockarps IK7630502
Anne UddEslövs FK610510

H55 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Sverker ErikssonOK Gynge9601024
Tomas NilssonHässleholms OK640831
Johnny NimvikFK Åsen620325
Kjell SvenssonOK Älme418035
Mats SvenssonHjärnarps OL264106
Jonas ÅhlinHelsingborgs SOK9030463

D60 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Eva EmanuelssonHelsingborgs SOK8210458
Eva Folkesson LööfOK Pan-Kristianstad29773
Ina LindebergSkåneslättens OL554422
Lena NielsenHelsingborgs SOK17937
Ewa RoosHelsingborgs SOK590916
Christina SegerslättSkåneslättens OL591103
Marianne ThorssonIK Trenne Ullared7570307
Eva WildmarkFK Boken304871

H60 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Anders BorgHjärnarps OL16092
Mats BrorssonTockarps IK7590415
Sven-Åke EmanuelssonHelsingborgs SOK8220257
Björn FränkelHjärnarps OL217140
Anders GrundbergLunds OK7003392
Håkan LindbergOK Vilse 87205249
Stig NilssonOskarströms OK262561
Karl-Gunnar OlssonLunds OK7550820
Sten SegerslättSkåneslättens OL981030
Kyrre ThalbergLunds OK7570913
Tor UddEslövs FK44402

D65 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Gunvor ArbinAnnebergs GIF448640
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OL8656153
Ulla EngelbyOK Pan-Kristianstad540609
Inger GustafssonLunds OK15576
Kristin JohanssonKarlskrona SOK21069
Britt-Marie MagnussonLaholms IF OK2119370
Gudrun NilssonLunds OK1025266
Margareta SchölinTockarps IK228023

H65 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Arne AnderssonOK Torfinn355950
Stefan ArbinAnnebergs GIF448629
Olle BohmanHjärnarps OL8070907
Roland DahlmanMalmö OK6188
Olle EnforsTockarps IK17053
Sven-Eric EricsonHelsingborgs SOK500318
Tommy HautopOK Pan-Kristianstad9520818
Lennart HävrénTullinge SK8630899
Lars JohanssonMalmö OK29686
Göran JohnssonSkåneslättens OL17425
Jan JönssonMalmö OK433500
Bo Anders NilssonLunds OK1025267
Sven-Inge SvenssonHässleholms OK9199191

D70 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Carin BergmanLunds OK11650
Britt BülowMalmö OK17529
Maj-Britt ByströmRävetofta OK16300
Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL7451125
Inger GlansOK Torfinn8490923
Anna-Lisa HanssonOK Pan-Kristianstad28667
Margareta HeldFK Åsen9639108
Astrid JohannessonHelsingborgs SOK17923
Inge JørgensenOK Roskilde362410
Kristin LindbergLunds OK7206829
Karin PerssonOK Tyringe970478
Berit SchannongMalmö OK17528
Margareta SjöbergLunds OK9101913

H70 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Sune AnderssonHalmstad OK542247
Nils-Erik BondessonFrosta OK581124
Bo BülowMalmö OK17490
Per-Olof FernbergIS Skanne36139
Kaare HanssonMalmö OK2141481
Tommy HeldFK Åsen9818252
Mats HåkanssonMalmö OK2095205
Stig JohanssonHelsingborgs SOK8490529
Sven Erik JönssonOK Tyringe262133
Leif KarlssonFrosta OK27905
Dag Lewis-JonssonHelsingborgs SOK17931
Janne LindholmFrosta OK27900
Kjell LönnHjärnarps OL7480607
Ronald Mc GrailHjärnarps OL8657150
Håkan NilssonMalmö OK511010
Gert OlssonSkåneslättens OL9200092
Tommy OlssonKarlskrona SOK16659
Roy OvessonHelsingborgs SOK1413026
Ingvar PerssonFK Åsen7451005
Jan PerssonYstads OK9470110
Sven-Erik PerssonFrosta OK27906
Åke PerssonHjärnarps OL7480502
Leif SandgrenFrosta OK671202
Bill SchölinTockarps IK7480704
Bo SenjeHalmstad OK1510513

D75 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Marianne CarlssonSkåneslättens OL309169
Brita DahlbergHässleholms OK1662309
Gunilla GrönbladHärlövs IF445397
Margareta HaraldssonSigtuna OK11853
Karin JakobssonEslövs FK19062
Ann-Charlotte JensenHässleholms OK1662900
Berit NilssonOK Älme25912
Birgit PalmFK Boken15383
Laila PerssonIS Skanne36166
Gull SvenssonÖrkelljunga FK444055

H75 (25)

NamnOrganisationBricknummer
Roland AkselssonLunds OK41484
Benkt AnderssonFrosta OK25268
Rune BergLunds OK204697
Bengt BergmanLunds OK982000
Henrik BergmanOK Linné33558
Håkan BrostMalmö OK444060
Peter DahlstedtOK Pan-Kristianstad436126
Åke EkstrandHärlövs IF15219
Bertil ErikssonMalmö OK41989
Sven FalkmanÖrkelljunga FK1399789
Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL9664311
Christer GrönbladHärlövs IF445369
Lars HenrikssonOK Älme17701
Kent JohanssonÖrkelljunga FK17160
Håkan JonssonOK Silva16078
Stig LarssonRävetofta OK208228
Tom LindbergLunds OK7206840
Kenneth LindborgHässleholms OK2050839
Inge PerssonFK Boken2107546
Nils PerssonIS Skanne208222
Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad354710
Allan SunnergrenHjärnarps OL441869
Ole SvendsenOK Roskilde501138
Bo SvenssonÖrkelljunga FK258531
Sven ThelanderssonLunds OK41894

D80 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Bernice AntonssonFK Friskus-Varberg451423
Clarie EkOK Pan-Kristianstad520216
Karin LexellOK Torfinn417450

H80 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Anders AdlerLinköpings AIK41467
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad502218
Ernie BroströmHalmstad OK2144667
Anders CarlssonSkåneslättens OL1391130
Arne GustafssonMalmö OK9101537
Stig JohanssonHalmstad OK16314
Jan-Eric NelkingFK Åsen15920
Bengt I NilssonFrosta OK28703
Paul SchannongMalmö OK17530
Ingemar SvenssonLunds OK9127172
Torbjörn WingqvistSkåneslättens OL743217

H85 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Kjell BjörupLunds OK404000
Leif ClaessonTormestorps IF9193301
Bengt EdvardssonOK Torfinn404321
Klas TykessonSkåneslättens OL9005071

H90 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Rune IsakssonHelsingborgs SOK802005
Curth SvenssonSkåneslättens OL9060227

Inskolning (2)

NamnOrganisationBricknummer
Alva AspegrenOK Kontinent7140506
Alfred GieseÖrkelljunga FK417364

U1 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Elin BergHalmstad OK345355
Agnes BrandtsfridhHelsingborgs SOK408862
Vidar BrandtsfridhHelsingborgs SOK17904
Tilda HarrieLunds OK41481

U2 (1)

NamnOrganisationBricknummer
August HärwellAndrarums IF2801424

Öppen 1 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Marlene GranÖrkelljunga FK2107398
Ebba RosénLunds OK17749

Öppen 2 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Margareta JohanssonLaholms IF OK16494

Öppen 3 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Jan DahlbergHässleholms OK16622
Margareta EdbergMalmö OK2144588
Ulla KarlssonOK Tyringe2093538
Kerstin MartinssonOK Tyringe2093513
Ebba NilssonÖrkelljunga FK2106186
Maria NygrenFK Boken15376
Ingvar PerssonOK Tyringe262140
Malin PerssonHelsingborgs SOK24537
Li-Min SvenssonOK Älme437299

Öppen 4 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Kristoffer ErikssonHästveda OK
Sofia ErikssonHästveda OK
Karl PalmqvistOK Kontinent2087065

Öppen 5 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Björn CarlstedtHjärnarps OL2077925
Madeleine HellqvistOK Kontinent36619
Lilian HärwellEslövs FK19076
Camilla JohanssonLaholms IF OK16497
Maria JohanssonLunds OK443282
Sune JohanssonLaholms IF OK16492
Emma KribladHjärnarps OL16059
Gun-Britt KribladHjärnarps OL16057
Kristian KribladHjärnarps OL16056
Karin LindholmFrosta OK27928
Ragnar MellbinAvesta OK2123504
Martin NelkingSkåneslättens OL1975909
Axel NilssonÖrkelljunga FK9583631
Anders Anno PerssonHelsingborgs SOK2139935
Johan RaabFK Boken2119361
Eva TullbergIS Kullen350550

Öppen 6 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Jörgen AnderssonMalmö OK330841
Oskar BergHalmstad OK8400401
Susanna BergHalmstad OK7505060
Ellinor HellrupHässleholms OK2095119
Johanna HärwellAndrarums IF1780330
Torsten LindénIS Kullen259422
Anders NilssonMalmö OK2104190
Christina-A-M RönngrenLunds OK9920912
Desirée SegerslättSkåneslättens OL870806

Öppen 7 (26)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Katrin AlmquistFK Göingarna446071
Pia-Maria BondessonFrosta OK850404
Ingmar EkelövSkåneslättens OL561106
Carina ErikssonHjärnarps OL244687
Maria HarrieLunds OK19824
Hans LarssonHässleholms OK16616
Emma LundgrenFalköpings AIK OK2083871
Enar MagnussonIS Skanne36187
Leif MagnussonOK Torfinn42040
Marie MarkholmSkåneslättens OL744744
Erland MartinssonOK Tyringe213888
Lennart MartinssonOK Tyringe262131
Stellan MartinssonOK Tyringe8262135
Fredrik NilssonÖrkelljunga FK2106196
Kaj NilssonOK Tyringe9800720
Ingrid OlofssonFK Snapphanarna44081
Anita OlssonSkåneslättens OL438147
Sven OlssonSkåneslättens OL2115443
Elna RosénLunds OK2084124
Bengt SalomonssonSkåneslättens OL1396148
Gustaf SchejaFrosta OK9870718
Folke SjöbergLunds OK440720
Lennart StenssonHelsingborgs SOK9600722
Kjell VilhelmssonAndrarums IF421404
Jenny VinbladLunds OK991100
Thomas VinbladLunds OK340605

Öppen 8 (32)

NamnOrganisationBricknummer
Peter AhlströmMalmö OK2062166
Eleonore BjerstedtHässleholms OK8311293
Joel BjerstedtHässleholms OK8103183
Christina BjörkÖrkelljunga FK1399741
Jenny BjörkÖrkelljunga FK1901019
Anders DahlgrenÖstersunds OK902926
Clara EhrnbornAndrarums IF9140907
Mikael EnbergÖrkelljunga FK7860711
Göran FrankEslövs FK19070
Jan GradinAndrarums IF8060565
Marie GrönlundLunds OK771218
Lars HarrieLunds OK9681114
Filip HelgstenLunds OK7040716
Oskar HenrikssonLunds OK7020148
Karl JanssonFrämmestads IK883959
Göran JohanssonOK Tyringe15756
Line LundsgaardOK Kontinent9808808
Monica LydinOK Kontinent2060855
Ulf MinörLunds OK8100200
Veronika NesverovaLunds OK2104044
Roger NilssonLaholms IF OK7661217
Elin NordahlSimrishamns OK8090392
Håkan NordahlSimrishamns OK640319
Jan-I NygrenFK Boken2119552
Joel OlssonSimrishamns OK343193
Willie OlssonRävetofta OK7201375
Henrik RosénLunds OK2084125
Marie Ståhl NordströmHjärnarps OL7201380
Fredrik StåhlHjärnarps OL7201377
Linda SvenssonSkåneslättens OL341394
Simon SvenssonLaholms IF OK2119364
Benjamin ViebkeMalmö OK9895435

Öppen 9 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Marie AlbinssonHjärnarps OL8000626
Johan AspegrenOK Kontinent919919
Andreas BlomqvistHelsingborgs SOK7504080
Ola ErikssonHästveda OK690803
Rasmus GrönlundLunds OK780709
Anders HellrupFrosta OK2089010
Martin HeydenLunds OK9921121
Simon LarssonOK Kontinent2065340
Daniel NilssonSkåneslättens OL615009
Per PalmqvistOK Kontinent2087073
Hans PerssonAndrarums IF8408408

Annonser