Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till PreO SM Dag

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: PreO SM Dag
Arrangörsorganisation: Rehns BK
Datum: lördag 8 september 2012

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 60 anmälda deltagare.

Attunda OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Göran AnderssonAttunda OKPre-Elit

Björklinge SOK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ola JanssonBjörklinge SOKPre-Elit
Tomas JanssonBjörklinge SOKPre-Elit
Erik NordströmBjörklinge SOKPre-A

Hallstahammars OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Rolf B KarlssonHallstahammars OKPre-Elit

Halmstad OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Roger AnderssonHalmstad OKPre-Elit

HJS-Vansbro OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Erik LundkvistHJS-Vansbro OKPre-Elit

Häverödals SK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lennart AnderssonHäverödals SKPre-A
Håkan LundbergHäverödals SKPre-A

IFK Göteborg Orientering (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Erik StålnackeIFK Göteborg OrienteringPre-Elit

Kils OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Börje FalkmanKils OKPre-A

Kungälvs OK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ingemar GidenstamKungälvs OKPre-Elit
Kjell Olof GustafssonKungälvs OKPre-A
Roger JohanssonKungälvs OKPre-A
Glenn JosefssonKungälvs OKPre-A

Kvarnsvedens GOIF OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ove LarssonKvarnsvedens GOIF OKPre-Elit

Linköpings OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Christian EnbergLinköpings OKPre-Elit

Länna IF (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Arne GustafsonLänna IFPre-Elit
Gunnela GustafsonLänna IFPre-Elit

Malmö OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ivan PerssonMalmö OKPre-A

Malungs OK Skogsmårdarna (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Torbjörn LentzMalungs OK SkogsmårdarnaPre-Elit

MVOC (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ian DitchfieldMVOCPre-Elit

Ockelbo OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Inge PerssonOckelbo OKPre-A

OK Flundrehof (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Bernt GustafssonOK FlundrehofPre-Elit
Marianne GustafssonOK FlundrehofPre-A

OK Kåre (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Rolf GrällsOK KårePre-A
Hans Eric RobertssonOK KårePre-A
Karin RobertssonOK KårePre-A

OK Landehof (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Desiré RexOK LandehofPre-Elit
William RexOK LandehofPre-Elit

OK Linné (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Eva FredholmOK LinnéPre-Elit
Martin FredholmOK LinnéPre-Elit
Owe FredholmOK LinnéPre-Elit

OK Milan (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
David StansvikOK MilanPre-A

OK Pan-Kristianstad (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Inga GunnarssonOK Pan-KristianstadPre-Elit

OK Ravinen (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Nick BarrableOK RavinenPre-Elit
Sarah-Jane BarrableOK RavinenPre-Elit

OK Rodhen (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Nils-Olov AnderssonOK RodhenPre-Elit
Bo HanssonOK RodhenPre-A
Anna RåbergOK RodhenPre-Elit

OK Roslagen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jens AnderssonOK RoslagenPre-Elit

OK Tyr (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Eva BjörkmanOK TyrPre-Elit
Rudi OlvenmyrOK TyrPre-Elit

Ronneby OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elisabet PeterssonRonneby OKPre-A
Inge E PeterssonRonneby OKPre-A

Sigtuna OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ulf K. RaskSigtuna OKPre-Elit

SK Trim/Virsbo (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Karl-Gustaf SmedsSK Trim/VirsboPre-A

Stigmännen Karlshamns OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Roland EkelöfStigmännen Karlshamns OKPre-A

Stora Tuna OK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Elisabet WiksellStora Tuna OKPre-Elit
Kristin WiksellStora Tuna OKPre-Elit
Marit WiksellStora Tuna OKPre-Elit
Ola WiksellStora Tuna OKPre-Elit

Stångenäs AIS (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Bo SandströmStångenäs AISPre-Elit

Tidaholm SOK Sisu (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Clara JakobssonTidaholm SOK SisuPre-A
Robert JakobssonTidaholm SOK SisuPre-Elit

Tolereds Allmänna IK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Rolf OsbeckTolereds Allmänna IKPre-A

Upsala SIF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Nils WahlbergUpsala SIFPre-A

Vingåkers OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Stig GerdtmanVingåkers OKPre-Elit

Vänersborgs SK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jimmy JohanssonVänersborgs SKPre-A
Michael JohanssonVänersborgs SKPre-Elit

Annonser