Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Medelsprint i Skåne

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Medelsprint i Skåne
Arrangörsorganisation: Eslövs FK
Datum: söndag 29 september 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 260 anmälda deltagare.

D21 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa BenattiSkåneslättens OL1240373
Petra EklundLunds OK8006157
Annica EngIFK Göteborg Orientering7790209
Rebecca HardenFK Boken8000949
Erica HenrikssonSimrishamns OK7990319
Elin HugossonLunds OK1020510
Erica HöstHjärnarps OL9703060
Siri JeppsonKatrineholms OK940507
Olivia LarssonLunds OK8031228
Annie LennartssonSkåneslättens OL7906300
Marie OlssonÖrkelljunga FK8479176
Kristina SpångbergLunds OK8468864
Elsa WibergHelsingborgs SOK9040213

H21 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan ElfLunds OK7201378
Jakob EngIFK Göteborg Orientering770721
Jonathan GunnarssonMalmö OK8202181
Daniel HellbergLunds OK7205946
Viktor HenmyrOK Vilse 879860706
Adam LindblomMalmö OK8020728
Mikael PihlOK Pan-Kristianstad735735

D18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Tina LjungqvistLunds OK9092001

H18 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Pontus ThuressonSkåneslättens OL7721003

D16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Emelia CarlströmFK Boken1181205
Selma LarssonLunds OK7030731
Felicia PerssonHelsingborgs SOK8080318

H16 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Edwin FalkstrandTormestorps IF2109399
Malte KristianssonHalmstad OK7203839
Elias NilssonHässleholms OK2119842
David PerssonHelsingborgs SOK8040904
Love PerssonMalmö OK8041337
Lucas TreldalLunds OK8333875
Linas ZigmantasLunds OK575575

D14 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Linnéa BjärbyFrosta OK7061216
Alice JohanssonFK Boken2063886
Wilma JönssonÖrkelljunga FK8060907
Liv LundsgaardOK Kontinent8070718
Johanna OttossonÖrkelljunga FK8200505
Saga PalmertzHelsingborgs SOK7770608
Ebba RanbroHelsingborgs SOK1175971

H14 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Hannes DahlbergSkåneslättens OL1418157
Arvid FalkstrandTormestorps IF1071118
Elia KämpeÖrkelljunga FK9051030
Caspar PegardOK Gynge7210288
Casper TuressonHärlövs IF8202137

D12 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Astrid HjelmLunds OK2093648
Esther Krogh NilssonLunds OK1080717
Evelina LindsjöSävedalens AIK1448611
Allie NelkingSkåneslättens OL2112492
Fifi PegardOK Gynge7203425
Agnes PerssonHelsingborgs SOK2119765
Linnea StéenHelsingborgs SOK1196805
Hedda ÅbergLunds OK331006

H12 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Olle BjärängHjärnarps OL1070126
Anton CarlströmFK Boken1080305
Alvin DahlbergSkåneslättens OL1178101
Arvidas GunnarssonBig Foot Orienteers2107565
Elias PalmertzHelsingborgs SOK7080628
Kasper RingströmLunds OK204495
Kurt SjöbergHelsingborgs SOK8070216

D10 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Emma LundsgaardOK Kontinent7552266
Signe RanbroHelsingborgs SOK1784737
Filippa UlanderSkåneslättens OL1206160

H10 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Hjalmar AnderssonFK Boken1426988
Herman EngIFK Göteborg Orientering7207326
Axel FalkstrandTormestorps IF1090906
Troj GunnarssonBig Foot Orienteers2107176
Isak GustafssonLunds OK1210809
Valter NelkingSkåneslättens OL2112465
Lowe PalmertzHelsingborgs SOK7101009
Oskar RanbroHelsingborgs SOK1239558
Ludwig UlanderSkåneslättens OL1162009

D40 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Marie AlbinssonHjärnarps OL8000626
Josefina BerglundFK Boken2063832
Åsa BjärängHjärnarps OL28587
Carina ErikssonHjärnarps OL244687
Kerstin JensenSkåneslättens OL7012262
Jenny LindblomMalmö OK7501114
Anna LjungqvistLunds OK9990619
Lotta MagnussonMalmö OK2107169
Eva NelkingSkåneslättens OL1721219
Veronika PalmertzHelsingborgs SOK7791202
Ewa PerssonTormestorps IF404322
Louise PihlOK Pan-Kristianstad21058
Tereza PlanckLunds OK2139145
Maria TuressonHärlövs IF8010323
Marie WibergHelsingborgs SOK9720531
Karin WikforssLunds OK444625

H40 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik AnderssonHässleholms OK9771215
Tom DahlbergSkåneslättens OL2109358
Henrik EklundLunds OK9790527
Thomas FalkstrandTormestorps IF218300
Patrik GunnarssonBig Foot Orienteers797246
Magnus JonassonMalmö OK730912
Daniel KämpeÖrkelljunga FK8137555
Henrik LindblomMalmö OK7501081
Martin LindsjöSävedalens AIK449826
Fabian LjungqvistLunds OK9700604
Ola MarkholmSkåneslättens OL7710220
Martin NelkingSkåneslättens OL1975909
Anders NilssonMalmö OK2104190
Mikael NilssonLunds OK740474
Jonas NorénHelsingborgs SOK8000037
Andréas PalmertzHelsingborgs SOK8007879
Mats RanbroHelsingborgs SOK7004140
Magnus ThuressonSkåneslättens OL8271002
Mattias ÅbergLunds OK19087

D50 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Iréne BengtssonOK Kompassen2052775
Lina BerggrenTullinge SK15150
Tina HagårdRävetofta OK8111659
Lotta HanssonOK Kontinent36677
Karin JägrydSkåneslättens OL8324901
Sara Snogerup LinseLunds OK7620430
Kati NémethStigmännen Karlshamns OK8192019
Lollo NybergOK Kontinent1070324
Christina OlssonSkåneslättens OL580810
Lena OlssonSkåneslättens OL9600206
Mona RosbergÖrkelljunga FK8451160

H50 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Jörgen AnderssonMalmö OK330841
Kent BerggrenTullinge SK29907
Bengt-Åke BerntssonSkåneslättens OL17434
Magnus CinthioSkåneslättens OL9691211
Anders EricssonLunds OK9670506
Sverker ErikssonOK Gynge9601024
Johan JensenSkåneslättens OL7690327
Anders JägrydSkåneslättens OL8638365
Roger KlotzMalmö OK256892
Magnus LarsenFK Boken15365
Håkan LindbergOK Vilse 87205249
Per-Åke NilssonOK Pan-Kristianstad43701
Bo PaxbyMalmö OK428976
Benjamin ViebkeMalmö OK9895435

D60 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Gerda Marie ChristiansenKøge OK8657110
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OL8656153
Eva EmanuelssonHelsingborgs SOK8210458
Barbro LiljequistHeleneholms IF8153111
Lotta LinseforsLunds OK8461030
Britt-Marie MagnussonLaholms IF OK2119370
Lena NielsenHelsingborgs SOK17937
Ingrid OvessonHelsingborgs SOK7530627
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK444608
Christina SegerslättSkåneslättens OL8110359
Marianne ThorssonIK Trenne Ullared7570307

H60 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Patrick AdlercreutzLunds OK449959
Agne BengtssonOK Kompassen987000
Ulf BengtssonOK Kompassen2087136
Olle BohmanHjärnarps OL8070907
Bengt-Arne ClaessonMalmö OK7014074
Sven-Åke EmanuelssonHelsingborgs SOK8220257
Gunnar Grue-SørensenKøge OK8657101
Stig JohanssonHelsingborgs SOK8490529
Sven Erik JönssonOK Tyringe262133
Leif KarlssonFrosta OK27905
Stellan MartinssonOK Tyringe8262135
Jørgen Münster-SwendsenSøllerød OK8627844
Ingemar MånssonRonneby OK591016
Gert OlssonSkåneslättens OL9200092
Lars PerssonOK Kompassen9481206
Åke PerssonHjärnarps OL7480502
Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad354710
Sten SegerslättSkåneslättens OL8011939
Leif SöderlindBredaryds SOK433432
Alf WestessonOK Kontinent878889

D70 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Karin BengtssonOK Kompassen16187
Maj-Britt ByströmRävetofta OK8111639
Brita DahlbergHässleholms OK1662309
Maria Foster SchadSkåneslättens OL17432
Inger GlansOK Torfinn8490923
Kerstin GlantzAndrarums IF240944
Sonja HammarOK Kompassen2052700
Anna-Lisa HanssonOK Pan-Kristianstad28667
Astrid JohannessonHelsingborgs SOK17923
Birgit PalmFK Boken15383
Lena PehrssonOK Silva444637
Berit SchannongMalmö OK17528
Torill SvendsenFrosta OK25270
Gull SvenssonÖrkelljunga FK444055

H70 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Roland AkselssonLunds OK41484
Håkan BrostMalmö OK444060
Bo GlantzAndrarums IF240945
Claes-Göran GrenMalmö OK1066066
Kaare HanssonMalmö OK2141481
Stig LarssonRävetofta OK208228
Kjell LindauOK Kompassen33722
Janne LindholmFrosta OK27900
Johnny MalmgrenHjärnarps OL9430124
Ronald Mc GrailHjärnarps OL8657150
Lars-Åke SjökvistVärend GN OL10320
Bo SvenssonÖrkelljunga FK8260713
Eric TenlandStigmännen Karlshamns OK947815
Sven ThelanderssonLunds OK41894

D80 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Barbro HugossonLunds OK10010

H80 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Peo BengtssonOK Pan-Kristianstad502218
Ingvar LennerstedtLunds OK11239
Jan-Eric NelkingFK Åsen15920
Paul SchannongMalmö OK17530
Ingemar TuressonMalmö OK443701
Torbjörn WingqvistSkåneslättens OL743217

Inskolning (2)

NamnOrganisationBricknummer
Maja EngIFK Göteborg Orientering699202
Cesar JohanssonFrosta OK27946

U1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Viggo OlssonSkåneslättens OL234922

U2 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Vilgot HjelmLunds OK2144619
Folke KandersFrosta OK28737
Stellan KandersFrosta OK27913
Liv PalmertzHelsingborgs SOK7120430

Öppen motion 1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik JohanssonFrosta OK27946

Öppen motion 2 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Allan HammarOK Kompassen16190
Karin MalmgrenHjärnarps OL7480618
Marita OlofssonOK Kompassen2087141

Öppen motion 4 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Anne-Li AugustssonOK Tyringe2089489
Alexander BjärbyFrosta OK7080423
Anna BjärbyFrosta OK421160
Jan DahlbergHässleholms OK16622
Caroline JönssonÖrkelljunga FK8126379
Wiggo JönssonÖrkelljunga FK8081231
Karin LindholmFrosta OK27928
Anders Anno PerssonHelsingborgs SOK2139935
Fia PerssonHelsingborgs SOK2107596
Jurgita PrakapieneBig Foot Orienteers1421813
Anne SoldingFrosta OK28751
Manfred SoldingFrosta OK421174
Elsa WesterlundOK Vilse 8710108
Helén ÅkessonSkåneslättens OL2083897

Öppen motion 5 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Marie CarlströmFK Boken1721017
Hilda EdströmLunds OK7020146
Hanna ElfLunds OK341594
Lotta GyllenstenOK Silva245825
Catarina HjelmLunds OK2139690
Hanna Jonsson-NordinSkåneslättens OL444618
Bjarke LundsgaardOK Kontinent2800735
Line LundsgaardOK Kontinent9808808
Bert OlofssonOK Kompassen2087114
Cilla UlanderSkåneslättens OL1044525

Öppen motion 7 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Krister EdströmLunds OK8130960
Linda KandersFrosta OK28734
Sten Åke KvistIS Kullen259440
Håkan NilssonMalmö OK7471112
Magdalena NordinSkåneslättens OL2051815
Pamela SvenssonLunds OK445524

Öppen motion 8 (22)

NamnOrganisationBricknummer
André BjärbyFrosta OK7807110
Annette BondeBallerup OK8640550
Martin CarlströmFK Boken1721124
Embla CinthioSkåneslättens OL9021228
Roland DahlmanMalmö OK6188
Oskar HenrikssonLunds OK7020148
Håkan JonssonOK Silva16078
Lisa Jonsson-NordinSkåneslättens OL7990627
Gregers JørgensenBallerup OK8635885
Erik KandersFrosta OK421199
Johanna Matsdotter AhlgrenLunds OK7830412
Karl MinörLunds OK8071192
Ulf MinörLunds OK8100200
Stefan NilssonStigmännen Karlshamns OK9901991
Elin NordahlSimrishamns OK8090392
Joel OlssonSimrishamns OK343193
Per PegardOK Gynge2139957
Lars Hanghöj PetersenBallerup OK1290555
Petter SoldingFrosta OK28756
Jens SörvikLunds OK8409307
Anne Marie ThommesenBallerup OK7201389
Johan WensäterLunds OK2095142

Annonser