Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Medelsprint i Skåne

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: Medelsprint i Skåne
Arrangörsorganisation: Eslövs FK
Datum: söndag 29 september 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 260 anmälda deltagare.

Andrarums IF (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Bo GlantzAndrarums IFH70240945
Kerstin GlantzAndrarums IFD70240944

Ballerup OK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Annette BondeBallerup OKÖppen motion 88640550
Gregers JørgensenBallerup OKÖppen motion 88635885
Lars Hanghöj PetersenBallerup OKÖppen motion 81290555
Anne Marie ThommesenBallerup OKÖppen motion 87201389

Big Foot Orienteers (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Arvidas GunnarssonBig Foot OrienteersH122107565
Patrik GunnarssonBig Foot OrienteersH40797246
Troj GunnarssonBig Foot OrienteersH102107176
Jurgita PrakapieneBig Foot OrienteersÖppen motion 41421813

Bredaryds SOK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Leif SöderlindBredaryds SOKH60433432

Emmaboda Verda OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OKD60444608

FK Boken (10)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Hjalmar AnderssonFK BokenH101426988
Josefina BerglundFK BokenD402063832
Anton CarlströmFK BokenH121080305
Emelia CarlströmFK BokenD161181205
Marie CarlströmFK BokenÖppen motion 51721017
Martin CarlströmFK BokenÖppen motion 81721124
Rebecca HardenFK BokenD218000949
Alice JohanssonFK BokenD142063886
Magnus LarsenFK BokenH5015365
Birgit PalmFK BokenD7015383

FK Åsen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jan-Eric NelkingFK ÅsenH8015920

Frosta OK (17)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Alexander BjärbyFrosta OKÖppen motion 47080423
André BjärbyFrosta OKÖppen motion 87807110
Anna BjärbyFrosta OKÖppen motion 4421160
Linnéa BjärbyFrosta OKD147061216
Cesar JohanssonFrosta OKInskolning27946
Fredrik JohanssonFrosta OKÖppen motion 127946
Erik KandersFrosta OKÖppen motion 8421199
Folke KandersFrosta OKU228737
Linda KandersFrosta OKÖppen motion 728734
Stellan KandersFrosta OKU227913
Leif KarlssonFrosta OKH6027905
Janne LindholmFrosta OKH7027900
Karin LindholmFrosta OKÖppen motion 427928
Anne SoldingFrosta OKÖppen motion 428751
Manfred SoldingFrosta OKÖppen motion 4421174
Petter SoldingFrosta OKÖppen motion 828756
Torill SvendsenFrosta OKD7025270

Halmstad OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Malte KristianssonHalmstad OKH167203839

Heleneholms IF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Barbro LiljequistHeleneholms IFD608153111

Helsingborgs SOK (26)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Eva EmanuelssonHelsingborgs SOKD608210458
Sven-Åke EmanuelssonHelsingborgs SOKH608220257
Astrid JohannessonHelsingborgs SOKD7017923
Stig JohanssonHelsingborgs SOKH608490529
Lena NielsenHelsingborgs SOKD6017937
Jonas NorénHelsingborgs SOKH408000037
Ingrid OvessonHelsingborgs SOKD607530627
Andréas PalmertzHelsingborgs SOKH408007879
Elias PalmertzHelsingborgs SOKH127080628
Liv PalmertzHelsingborgs SOKU27120430
Lowe PalmertzHelsingborgs SOKH107101009
Saga PalmertzHelsingborgs SOKD147770608
Veronika PalmertzHelsingborgs SOKD407791202
Agnes PerssonHelsingborgs SOKD122119765
Anders Anno PerssonHelsingborgs SOKÖppen motion 42139935
David PerssonHelsingborgs SOKH168040904
Felicia PerssonHelsingborgs SOKD168080318
Fia PerssonHelsingborgs SOKÖppen motion 42107596
Ebba RanbroHelsingborgs SOKD141175971
Mats RanbroHelsingborgs SOKH407004140
Oskar RanbroHelsingborgs SOKH101239558
Signe RanbroHelsingborgs SOKD101784737
Kurt SjöbergHelsingborgs SOKH128070216
Linnea StéenHelsingborgs SOKD121196805
Elsa WibergHelsingborgs SOKD219040213
Marie WibergHelsingborgs SOKD409720531

Hjärnarps OL (11)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Marie AlbinssonHjärnarps OLD408000626
Olle BjärängHjärnarps OLH121070126
Åsa BjärängHjärnarps OLD4028587
Olle BohmanHjärnarps OLH608070907
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OLD608656153
Carina ErikssonHjärnarps OLD40244687
Erica HöstHjärnarps OLD219703060
Johnny MalmgrenHjärnarps OLH709430124
Karin MalmgrenHjärnarps OLÖppen motion 27480618
Ronald Mc GrailHjärnarps OLH708657150
Åke PerssonHjärnarps OLH607480502

Härlövs IF (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Casper TuressonHärlövs IFH148202137
Maria TuressonHärlövs IFD408010323

Hässleholms OK (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Henrik AnderssonHässleholms OKH409771215
Brita DahlbergHässleholms OKD701662309
Jan DahlbergHässleholms OKÖppen motion 416622
Elias NilssonHässleholms OKH162119842

IFK Göteborg Orientering (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Annica EngIFK Göteborg OrienteringD217790209
Herman EngIFK Göteborg OrienteringH107207326
Jakob EngIFK Göteborg OrienteringH21770721
Maja EngIFK Göteborg OrienteringInskolning699202

IK Trenne Ullared (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Marianne ThorssonIK Trenne UllaredD607570307

IS Kullen (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sten Åke KvistIS KullenÖppen motion 7259440

Katrineholms OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Siri JeppsonKatrineholms OKD21940507

Køge OK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Gerda Marie ChristiansenKøge OKD608657110
Gunnar Grue-SørensenKøge OKH608657101

Laholms IF OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Britt-Marie MagnussonLaholms IF OKD602119370

Lunds OK (42)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Patrick AdlercreutzLunds OKH60449959
Roland AkselssonLunds OKH7041484
Hilda EdströmLunds OKÖppen motion 57020146
Krister EdströmLunds OKÖppen motion 78130960
Henrik EklundLunds OKH409790527
Petra EklundLunds OKD218006157
Hanna ElfLunds OKÖppen motion 5341594
Stefan ElfLunds OKH217201378
Anders EricssonLunds OKH509670506
Isak GustafssonLunds OKH101210809
Daniel HellbergLunds OKH217205946
Oskar HenrikssonLunds OKÖppen motion 87020148
Astrid HjelmLunds OKD122093648
Catarina HjelmLunds OKÖppen motion 52139690
Vilgot HjelmLunds OKU22144619
Barbro HugossonLunds OKD8010010
Elin HugossonLunds OKD211020510
Esther Krogh NilssonLunds OKD121080717
Olivia LarssonLunds OKD218031228
Selma LarssonLunds OKD167030731
Ingvar LennerstedtLunds OKH8011239
Sara Snogerup LinseLunds OKD507620430
Lotta LinseforsLunds OKD608461030
Anna LjungqvistLunds OKD409990619
Fabian LjungqvistLunds OKH409700604
Tina LjungqvistLunds OKD189092001
Johanna Matsdotter AhlgrenLunds OKÖppen motion 87830412
Karl MinörLunds OKÖppen motion 88071192
Ulf MinörLunds OKÖppen motion 88100200
Mikael NilssonLunds OKH40740474
Tereza PlanckLunds OKD402139145
Kasper RingströmLunds OKH12204495
Kristina SpångbergLunds OKD218468864
Pamela SvenssonLunds OKÖppen motion 7445524
Jens SörvikLunds OKÖppen motion 88409307
Sven ThelanderssonLunds OKH7041894
Lucas TreldalLunds OKH168333875
Johan WensäterLunds OKÖppen motion 82095142
Karin WikforssLunds OKD40444625
Linas ZigmantasLunds OKH16575575
Hedda ÅbergLunds OKD12331006
Mattias ÅbergLunds OKH4019087

Malmö OK (21)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jörgen AnderssonMalmö OKH50330841
Håkan BrostMalmö OKH70444060
Bengt-Arne ClaessonMalmö OKH607014074
Roland DahlmanMalmö OKÖppen motion 86188
Claes-Göran GrenMalmö OKH701066066
Jonathan GunnarssonMalmö OKH218202181
Kaare HanssonMalmö OKH702141481
Magnus JonassonMalmö OKH40730912
Roger KlotzMalmö OKH50256892
Adam LindblomMalmö OKH218020728
Henrik LindblomMalmö OKH407501081
Jenny LindblomMalmö OKD407501114
Lotta MagnussonMalmö OKD402107169
Anders NilssonMalmö OKH402104190
Håkan NilssonMalmö OKÖppen motion 77471112
Bo PaxbyMalmö OKH50428976
Love PerssonMalmö OKH168041337
Berit SchannongMalmö OKD7017528
Paul SchannongMalmö OKH8017530
Ingemar TuressonMalmö OKH80443701
Benjamin ViebkeMalmö OKH509895435

OK Gynge (4)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Sverker ErikssonOK GyngeH509601024
Caspar PegardOK GyngeH147210288
Fifi PegardOK GyngeD127203425
Per PegardOK GyngeÖppen motion 82139957

OK Kompassen (10)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Agne BengtssonOK KompassenH60987000
Iréne BengtssonOK KompassenD502052775
Karin BengtssonOK KompassenD7016187
Ulf BengtssonOK KompassenH602087136
Allan HammarOK KompassenÖppen motion 216190
Sonja HammarOK KompassenD702052700
Kjell LindauOK KompassenH7033722
Bert OlofssonOK KompassenÖppen motion 52087114
Marita OlofssonOK KompassenÖppen motion 22087141
Lars PerssonOK KompassenH609481206

OK Kontinent (7)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lotta HanssonOK KontinentD5036677
Bjarke LundsgaardOK KontinentÖppen motion 52800735
Emma LundsgaardOK KontinentD107552266
Line LundsgaardOK KontinentÖppen motion 59808808
Liv LundsgaardOK KontinentD148070718
Lollo NybergOK KontinentD501070324
Alf WestessonOK KontinentH60878889

OK Pan-Kristianstad (6)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Peo BengtssonOK Pan-KristianstadH80502218
Anna-Lisa HanssonOK Pan-KristianstadD7028667
Per-Åke NilssonOK Pan-KristianstadH5043701
Louise PihlOK Pan-KristianstadD4021058
Mikael PihlOK Pan-KristianstadH21735735
Raimo SalminenOK Pan-KristianstadH60354710

OK Silva (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lotta GyllenstenOK SilvaÖppen motion 5245825
Håkan JonssonOK SilvaÖppen motion 816078
Lena PehrssonOK SilvaD70444637

OK Torfinn (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Inger GlansOK TorfinnD708490923

OK Tyringe (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anne-Li AugustssonOK TyringeÖppen motion 42089489
Sven Erik JönssonOK TyringeH60262133
Stellan MartinssonOK TyringeH608262135

OK Vilse 87 (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Viktor HenmyrOK Vilse 87H219860706
Håkan LindbergOK Vilse 87H50205249
Elsa WesterlundOK Vilse 87Öppen motion 410108

Ronneby OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Ingemar MånssonRonneby OKH60591016

Rävetofta OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Maj-Britt ByströmRävetofta OKD708111639
Tina HagårdRävetofta OKD508111659
Stig LarssonRävetofta OKH70208228

Simrishamns OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Erica HenrikssonSimrishamns OKD217990319
Elin NordahlSimrishamns OKÖppen motion 88090392
Joel OlssonSimrishamns OKÖppen motion 8343193

Skåneslättens OL (34)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kajsa BenattiSkåneslättens OLD211240373
Bengt-Åke BerntssonSkåneslättens OLH5017434
Embla CinthioSkåneslättens OLÖppen motion 89021228
Magnus CinthioSkåneslättens OLH509691211
Alvin DahlbergSkåneslättens OLH121178101
Hannes DahlbergSkåneslättens OLH141418157
Tom DahlbergSkåneslättens OLH402109358
Maria Foster SchadSkåneslättens OLD7017432
Johan JensenSkåneslättens OLH507690327
Kerstin JensenSkåneslättens OLD407012262
Hanna Jonsson-NordinSkåneslättens OLÖppen motion 5444618
Lisa Jonsson-NordinSkåneslättens OLÖppen motion 87990627
Anders JägrydSkåneslättens OLH508638365
Karin JägrydSkåneslättens OLD508324901
Annie LennartssonSkåneslättens OLD217906300
Ola MarkholmSkåneslättens OLH407710220
Allie NelkingSkåneslättens OLD122112492
Eva NelkingSkåneslättens OLD401721219
Martin NelkingSkåneslättens OLH401975909
Valter NelkingSkåneslättens OLH102112465
Magdalena NordinSkåneslättens OLÖppen motion 72051815
Christina OlssonSkåneslättens OLD50580810
Gert OlssonSkåneslättens OLH609200092
Lena OlssonSkåneslättens OLD509600206
Viggo OlssonSkåneslättens OLU1234922
Christina SegerslättSkåneslättens OLD608110359
Sten SegerslättSkåneslättens OLH608011939
Magnus ThuressonSkåneslättens OLH408271002
Pontus ThuressonSkåneslättens OLH187721003
Cilla UlanderSkåneslättens OLÖppen motion 51044525
Filippa UlanderSkåneslättens OLD101206160
Ludwig UlanderSkåneslättens OLH101162009
Torbjörn WingqvistSkåneslättens OLH80743217
Helén ÅkessonSkåneslättens OLÖppen motion 42083897

Stigmännen Karlshamns OK (3)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kati NémethStigmännen Karlshamns OKD508192019
Stefan NilssonStigmännen Karlshamns OKÖppen motion 89901991
Eric TenlandStigmännen Karlshamns OKH70947815

Sävedalens AIK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Evelina LindsjöSävedalens AIKD121448611
Martin LindsjöSävedalens AIKH40449826

Søllerød OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Jørgen Münster-SwendsenSøllerød OKH608627844

Tormestorps IF (5)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Arvid FalkstrandTormestorps IFH141071118
Axel FalkstrandTormestorps IFH101090906
Edwin FalkstrandTormestorps IFH162109399
Thomas FalkstrandTormestorps IFH40218300
Ewa PerssonTormestorps IFD40404322

Tullinge SK (2)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Kent BerggrenTullinge SKH5029907
Lina BerggrenTullinge SKD5015150

Värend GN OL (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lars-Åke SjökvistVärend GN OLH7010320

Örkelljunga FK (10)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Caroline JönssonÖrkelljunga FKÖppen motion 48126379
Wiggo JönssonÖrkelljunga FKÖppen motion 48081231
Wilma JönssonÖrkelljunga FKD148060907
Daniel KämpeÖrkelljunga FKH408137555
Elia KämpeÖrkelljunga FKH149051030
Marie OlssonÖrkelljunga FKD218479176
Johanna OttossonÖrkelljunga FKD148200505
Mona RosbergÖrkelljunga FKD508451160
Bo SvenssonÖrkelljunga FKH708260713
Gull SvenssonÖrkelljunga FKD70444055

Annonser