Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Medelsprint i Skåne

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Medelsprint i Skåne
Arrangörsorganisation: Eslövs FK
Datum: söndag 29 september 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Lunds OK (42)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Patrick AdlercreutzLunds OKH60449959
Roland AkselssonLunds OKH7041484
Hilda EdströmLunds OKÖppen motion 57020146
Krister EdströmLunds OKÖppen motion 78130960
Henrik EklundLunds OKH409790527
Petra EklundLunds OKD218006157
Hanna ElfLunds OKÖppen motion 5341594
Stefan ElfLunds OKH217201378
Anders EricssonLunds OKH509670506
Isak GustafssonLunds OKH101210809
Daniel HellbergLunds OKH217205946
Oskar HenrikssonLunds OKÖppen motion 87020148
Astrid HjelmLunds OKD122093648
Catarina HjelmLunds OKÖppen motion 52139690
Vilgot HjelmLunds OKU22144619
Barbro HugossonLunds OKD8010010
Elin HugossonLunds OKD211020510
Esther Krogh NilssonLunds OKD121080717
Olivia LarssonLunds OKD218031228
Selma LarssonLunds OKD167030731
Ingvar LennerstedtLunds OKH8011239
Sara Snogerup LinseLunds OKD507620430
Lotta LinseforsLunds OKD608461030
Anna LjungqvistLunds OKD409990619
Fabian LjungqvistLunds OKH409700604
Tina LjungqvistLunds OKD189092001
Johanna Matsdotter AhlgrenLunds OKÖppen motion 87830412
Karl MinörLunds OKÖppen motion 88071192
Ulf MinörLunds OKÖppen motion 88100200
Mikael NilssonLunds OKH40740474
Tereza PlanckLunds OKD402139145
Kasper RingströmLunds OKH12204495
Kristina SpångbergLunds OKD218468864
Pamela SvenssonLunds OKÖppen motion 7445524
Jens SörvikLunds OKÖppen motion 88409307
Sven ThelanderssonLunds OKH7041894
Lucas TreldalLunds OKH168333875
Johan WensäterLunds OKÖppen motion 82095142
Karin WikforssLunds OKD40444625
Linas ZigmantasLunds OKH16575575
Hedda ÅbergLunds OKD12331006
Mattias ÅbergLunds OKH4019087

Annonser