Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Till Skogs #1 VÖOL

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Till Skogs #1 VÖOL
Arrangörsorganisation: Vallentuna-Össeby OL
Datum: tisdag 15 maj 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 70 anmälda deltagare.

D16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Cornelia KrafftLänna IF1030727
Malin SvenssonRånäs OK9031111

H16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
David NäslundOK Roslagen9030528
Oskar SundblomRånäs OK8020319
Jacob WaleOK Roslagen2058959

D14 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Alva OláRånäs OK8041005

H14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Aron BromanLänna IF2106029
Jacob HenrikssonRånäs OK8040630
Axel WaleOK Roslagen441901

D12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Felicia KrafftLänna IF1060731
Julia NordströmVallentuna-Össeby OL340247
Celina TagessonRånäs OK451360

H12 (11)

NamnOrganisationBricknummer
John AnderssonRånäs OK452353
Pelle ElgebrantLänna IF2093471
Artur GadVallentuna-Össeby OL
Markus HawéeRånäs OK451352
Eric HenrikssonRånäs OK8070325
Gustav LindbergOK Roslagen1080724
Adam NybergRånäs OK451360
Gustav OlsenVallentuna-Össeby OL
Arvid SjöbergVallentuna-Össeby OL
Gustav SvenssonRånäs OK8060810
Hugo ÖrtlundRånäs OK8060523

D10 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Sara HartvikLänna IF402143
Julia LotfiVallentuna-Össeby OL
Freja SundbladVallentuna-Össeby OL
Alma WesselLänna IF9081108

H10 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Lukas CnattingiusLänna IF452077
Albin DalsättRånäs OK451361
Wilgot DalsättRånäs OK451362
Edvin EkholmVallentuna-Össeby OL
Oliver ErlandssonLänna IF362429
Carl FalckVallentuna-Össeby OL
Tim JanssonVallentuna-Össeby OL
Aron LindbergOK Roslagen100907
Filip LindhagenVallentuna-Össeby OL
Ossian OláRånäs OK8256369
Vilmer RanhagenVallentuna-Össeby OL
Leonardo RefsbäckRånäs OK451363
Simon RydhVallentuna-Össeby OL2107577
Dan TirénVallentuna-Össeby OL1262626
Alfred WesselLänna IF9100201

Inskolning (1)

NamnOrganisationBricknummer
Olivia RydhVallentuna-Össeby OL

U2 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Eleonora CarlssonVallentuna-Össeby OL
Linnea CarlssonVallentuna-Össeby OL239217
Louisa CarlssonVallentuna-Össeby OL
Rasmus DobsonOK Roslagen
Josefine EjremyrVallentuna-Össeby OL
Jesper EmtforsVallentuna-Össeby OL
Emelie ErssonVallentuna-Össeby OL
Linn ErssonVallentuna-Össeby OL
Madars JermacansRånäs OK451353
Alva KarlssonRånäs OK451354
Anton Nilsson EjremyrVallentuna-Össeby OL
Alexander NordenfeltVallentuna-Össeby OL
Hampus PetersonVallentuna-Össeby OL
Lotus SernaVallentuna-Össeby OL
Johannes ThylénRånäs OK451355
Rasmus ThylénRånäs OK451356
Samuel ThylénRånäs OK451357
Albin TynellRånäs OK451351
Elin WahlqvistOK Roslagen419768

U3 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Petter EmtforsVallentuna-Össeby OL
Max GreppiVallentuna-Össeby OL
Arvid LarssonVallentuna-Össeby OL

MF14 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Jesper HenrikssonRånäs OK9988574
Hillevi PalmqvistLänna IF2101766

MF16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Emil AnderssonLänna IF9974010
Andreas KrafftLänna IF646444
Rebecka LindbergOK Roslagen790213

Annonser

Mila