Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM, natt, Gästrikland

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: DM, natt, Gästrikland
Arrangörsorganisation: Gävle OK
Datum: fredag 30 augusti 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 84 anmälda deltagare.

D21 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BerggrenGävle OK442137
Lena BernhardssonÅrsunda IF47496
Elisabet EnmarkGävle OK205412
Pernilla ErikssonGävle OK1891121
Jenny JohanssonValbo AIF8051221
Ann-Sofi KarlssonGävle OK18789
Christine SisellGävle OK820708

H21 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Erik BomanGävle OK931216
Joel Börjesson ErikssonStorviks IF8004830
Gustav FrænellSundsvalls OK997275
Richard HejdenbergGävle OK552310
Filip IvarssonOK Hammaren962807
Lasse JanssonGävle OK611129
Lars LindgrenOK Ödmården9590622
Björn LjunggrenOK Hammaren9740906
Erik SisellGävle OK781087
Jonatan SöderbergGävle OK1800208

D20 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Cornelia IvarssonOK Hammaren1200203
Moa KarlssonOK Hammaren9011126
Linnea PerssonValbo AIF444754

H20 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Isak BerggrenGävle OK8020805
Alfred LiljeströmGävle OK8442002
Felix SilverGävle OK1577026
Rasmus SöderbergGävle OK1031219

D16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Sara ÅbomGävle OK9040619

H16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Eric HallnerOckelbo OK9030717
Fabian SundOK Hammaren7040409

D14 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Signe WikstenGävle OK8060327

H14 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Max AlfredssonGävle OK2087330
Anton EngstrandStorviks IF9050611
Axel HejdenbergGävle OK9051023
Alfred JeppssonOK Hammaren7050924
Hampus KarlssonOK Hammaren9050522
Vigor KjellmanStorviks IF8050417
Gustav LjunggrenOK Hammaren9060517
Melker SundOK Hammaren7060413
Lucas SöderbergGävle OK1050919

D12 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Nilla EnquistOK Hammaren1070211
Svea ForsslundGävle OK2115544
Siri HejdenbergGävle OK42592
Alicia IvarssonOK Hammaren7180601
Ellie SöderbergGävle OK1101100

H12 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Morgan AlfredssonGävle OK2087333
Adam EngstrandStorviks IF9070719
Arvid KjellmanStorviks IF7080511
Gustav MattssonValbo AIF402791
Oskar WennbergStorviks IF452723

D35 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa JernbergGävle OK18838
Liv SperlingGävle OK9771221

H40 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Nicolas LavigneGävle OK9770127

D45 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Laila IngelssonOK Hammaren259575
Maria WestlinValbo AIF451680

H45 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan StridValbo AIF8457777

H50 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AnderssonValbo AIF7660909
Magnus FlodmanOK Hammaren1399786
Olof FrænellSundsvalls OK590523
Jonas HolmgrenOK Hammaren9660125
Thomas IvarssonOK Hammaren37615
Lars KarlssonValbo AIF651105
Fredrik WikstenGävle OK8080704

D55 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Carina LifGävle OK28425

H55 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Bo BörjessonStorviks IF8007514
Harry HietanenGävle OK600915
Joacim IngelssonOK Hammaren1090812

H60 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Kjell BomanSöderhamns OK560405
Hans-Olof FröjdOslättforspojkarnas IK9005508
Mats HedbergÅrsunda IF9550422
Ola HedinOK Hammaren259583
Göran HedmanValbo AIF2095207
Mats KarlssonOK Ödmården41611
Christer SegerquistGävle OK2078257
Lars-Ove SkoghÖsterfärnebo IF264560

H65 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Bengt FröjdfeldtGävle OK18806
Mats HemströmGävle OK8011590
Rolf LundbergOK Ödmården2059995

H70 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Karl-Olof BorgOckelbo OK603211
Per ElfströmÅrsunda IF18785
Ola KarlssonStorviks IF27642
Ove ÅbergStorviks IF1985326

H75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Göran NilssonValbo AIF427766

H80 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus MejyrGävle OK449175

Öppen 1 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Nils HeinoOK Hammaren2104098
Lisa LaineOK Hammaren2119420

Öppen 5 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anna WennbergStorviks IF1912684

Annonser