Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 6. Final

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 6. Final
Arrangörsorganisation: OK Löftan
Datum: lördag 1 september 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 115 anmälda deltagare.

D16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Alvina AxelssonOK Nackhe438391
Unni GranforsIF Rigor7720921

H16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
David JohanssonFK Friskus-Varberg42296
Tobias JohanssonOK Löftan8040827

H16 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Edvin SahlinOK Löftan9024207

D14 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Felicia AhlstrandFK Friskus-Varberg451475
Ida AnderssonOK Löftan8620600
Tilde BlomOK Nackhe7950090
Elsa BobergIF Rigor8040207
Annie ErikssonOK Löftan9170604
Linnea HöökFjärås AIK231003
Maja KarmstigFK Friskus-Varberg451439
Anna LundqvistFK Friskus-Varberg247836
Anna SvenssonIF Rigor1040611
Marta TörnströmFK Friskus-Varberg9040125

H14 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Edvin AlexanderssonIF Rigor2107131
Oskar BlomOK Löftan9143404
Filip CarlqvistFK Friskus-Varberg451410
Simon CorneliussonOK Löftan8050321
Olle FlorénIF Rigor7193430
Andreas HandinOK Löftan9102625
Albin PaulssonOK Löftan9051125
Jonathan RundqvistOK Nackhe9040709
Emil SeldénIF Rigor9201460
Edvin TolestamIF Rigor2075494
Hugo ÅkerbergOK Löftan257304

D14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Izabelle BertilssonOK Nackhe433746

H14 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Albin SeverinssonOK Nackhe8040820

D12 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Elin AnderssonOK Löftan8628168
Alice CarlqvistFK Friskus-Varberg451445
Lovisa EliassonFK Friskus-Varberg9061025
Emy HjertströmFK Friskus-Varberg247832
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg247828
Signe JohanssonFK Friskus-Varberg2089479
Frida OdénFjärås AIK450810

H12 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Alvar AlexanderssonIF Rigor2107137
Zebastian ArdforsOK Löftan1546143
Samuel DahlbergIK Trenne Ullared1402399
Andy GranforsIF Rigor2058860
Filip HanssonOK Löftan8060706
Walter HällåsOK Löftan8061211
Simon TolestamIF Rigor2101829
Isak TörnströmFK Friskus-Varberg9060424

H12 Kort (3)

NamnOrganisationBricknummer
Wilhelm EkFjärås AIK2801208
Melker JohanssonOK Löftan204620
Jacob RuderfeltIF Rigor9070804

D10 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Ella AnderssonOK Löftan8626752
Zmilla ArdforsOK Löftan2107537
Tyra FlinkFjärås AIK1090122
Molly GraadIF Rigor2075345
Cornelia HällåsOK Löftan7080521
Elvira KarmstigFK Friskus-Varberg451497
Agnes PaulssonOK Löftan9081011
Viola RönnFK Friskus-Varberg7100623

H10 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Hjalmar AntonssonFK Friskus-Varberg2123600
Vilmer AntonssonFK Friskus-Varberg2126055
Wilhelm BjöremarkFjärås AIK1090418
Hugo CorneliussonOK Löftan8080225
Vide FlinkFjärås AIK1990122
Folke FranssonFK Friskus-Varberg1090817
Kasper HellerströmFK Friskus-Varberg2089105
Ludvig OverlandIF Rigor
William RönnFK Friskus-Varberg7081005
Hugo TolestamIF Rigor2101816

Inskolning (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ebba FranssonFK Friskus-Varberg12469
Märta JohanssonFK Friskus-Varberg2106009

U1 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Oskar AnderssonFK Friskus-Varberg1110306
Stina AnderssonOK Löftan204617
Zamuel ArdforsOK Löftan1111211
Ztella ArdforsOK Löftan2122066
Alfred ArnellOK Löftan244666
Alva BjöremarkFjärås AIK1211220
Ellen BoströmFK Friskus-Varberg247900
Gustav FrankOK Löftan2075228
Valter GustavssonOK Löftan204615
Oskar HellstrandIF Rigor7100719
Elis MarmanderFK Friskus-Varberg41541
Klara RosenqvistOK Löftan204610
Peter SundstenOK Löftan204607

U2 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Jakob AnderssonOK Löftan204608
Edward ArnellOK Löftan244685
Erik AxelssonIF Rigor2101826
David CarlssonIK Trenne Ullared439971
Johannes DahlbergIK Trenne Ullared1402388
Matilda EdströmIF Rigor25038
Maja EliassonFK Friskus-Varberg247838
Karolin GraffnerOK Löftan330871
Ralf GustavssonOK Löftan231001
Astrid HellerströmFK Friskus-Varberg2107514
Elisa LindbergOK Löftan204601
Milo NybergFjärås AIK231022
Wilmer NybergFjärås AIK1090731
Majken RosenqvistOK Löftan14306
Ella RuderfeltIF Rigor9090929
Elin RönnqvistIF Rigor1813559
Lukas SöderbergIF Rigor2109297

Öppen motion 5 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Pernilla AntonssonFK Friskus-Varberg2119723
Magnus AxelssonOK Nackhe433738
Kristina HellbergIF Rigor441618
Anne Sofie HellstrandIF Rigor7690310
Ellen HeymanIF Rigor2075491
Mikael NilssonFK Friskus-Varberg1691008
Marie NybergFjärås AIK1790516
Stefan NybergFjärås AIK1975032
Sven TolestamIF Rigor2101819

Öppen motion 8 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Pernilla AlexanderssonIF Rigor2109306
Per Martin BjöremarkFjärås AIK2059006
Lasse BjörfjällBredareds IF37135
Lena FlinkFjärås AIK1810306
Rikard FlinkFjärås AIK1770419
Stefan GraadIF Rigor9740719
Fredrik HöökFjärås AIK452225
Kristina LorentzonGöteborg-Majorna OK2057311
Karin SundhFjärås AIK450006
Laust SörensenGöteborg-Majorna OK1046021

Annonser

Mila