Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Sprintcupen i Gammelstad, #1

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Sprintcupen i Gammelstad, #1
Arrangörsorganisation: Gammelstads IF
Datum: onsdag 2 maj 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 127 anmälda deltagare.

D21 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Karin BjörnlingerUlricehamns OK523243
Elsa ChristofferssonOK Renen8000329
Emma HedlundOK Renen9000608
Rebecka HylanderNyköpings OK8031841
Emma JohanssonSundsvalls OK
Karin KarlssonÄlvsby IF OK730505
Agneta LindbäckOK Renen1403974
Johanna LundkvistOK Vargen
Kati RemesOK Renen2060708
Hanna SvanbergOK Renen7010421
Lena TuressonOK Renen608478
Anna ViklundGammelstads IF7095877
Karin WollbrandOK Renen700215

H21 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Ludvig DanforsMullsjö SOK7871889
Simon ErikssonBergnäsets AIK7980616
Martin HolmbergBergnäsets AIK9740511
Mattias JohanssonBergnäsets AIK8100490
Gabriel LarssonGammelstads IF9110200
Harald LarssonBergnäsets AIK7990615
Anders LidmanOK Renen16926
Truls LindholmSundsvalls OK9990528
Jesper MattiVittjärvs IK1991206
Melker PetterssonOK Renen1040876
Tobias SnellOK Renen8480848
John StrandbergI 19 IF7788997
Jonas TofteredIF Rigor9442233
Claes TuressonOK Renen608647
Rasmus WickbomBergnäsets AIK980927
Mårten WinklerSträngnäs-Malmby OL
Oskar ÖqvistBergnäsets AIK7788991

D16 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Moa EngströmOK Renen9020809
Frida JohanssonÄlvsby IF OK572003
Edit KarlssonÄlvsby IF OK7000266
Ellen KillmeyVittjärvs IK1394640
Emmie LindbäckOK Renen2088590

H16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Victor BerglundVittjärvs IK2800645
Simon MarkströmOK Renen8037134

D14 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Alva EngströmOK Renen2101599
Emma HasselströmOK Renen7050710
Alma HedlundOK Renen9050318
Lisa HörnquistOK Renen8050626
Klara KivijärviOK Renen9040714
Lisa LarssonÄlvsby IF OK7000288
Tova LindbäckOK Renen2060863
Emilia LundholmOK Renen1051203
Ella TuressonOK Renen9041215

H14 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Oskar ErikssonOK Renen1709040
Anton HedströmOK Renen2106004
Edvin LundOK Renen7055195
Tim LundbergOK Renen9050310
Martin LundholmOK Renen1220404
Linus NordinOK Renen1919199
Albin WollbrandOK Renen7050722

D12 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Mirjam EdinOK Renen25214
Ella HedströmOK Renen2106017
Tova HolmbergBergnäsets AIK1071028
Sofia MarkströmOK Renen9842964
Minna TuressonOK Renen9070126

H12 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Emil EngströmOK Renen2058134
Eric HasselströmOK Renen7061215
Arvid IngvarssonOK Renen8060302
Vilgot KuokkanenOK Renen1070205
Ove RenbergBergnäsets AIK7071029
Arvid WeinzOK Renen9943386
Melker WollbrandOK Renen7070803

D10 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Iris BergkvistOK Renen
Vera EdeskärOK Renen1080625
Hedda EdinOK Renen25215
Irma IngvarssonOK Renen9752354
Vilma KuokkanenOK Renen1090306
Astrid LundOK Renen7055194
Selma MurbeckOK Renen

H10 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Albin BerggrenOK Renen791229
Hjalmar EdinOK Renen
Axel EngströmOK Renen2101794
Elias HedströmOK Renen

D50 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Irene DanielssonPiteå IF Orienteringsklubb1414486
Angela NilssonSkellefteå OK2062164

H50 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Mats DruggeVittjärvs IK9650820
Magnus GranbergPiteå IF Orienteringsklubb445536
Roland JanssonÄlvsby IF OK8050426
Peter LundbergOK Renen2059100
Torbjörn LundbergPiteå IF Orienteringsklubb1520826
Jan-Erik MattiVittjärvs IK253899
Anders NordinOK Renen7681030
Kjell SandströmBodens Bandyklubb OS9501206
Mikael SundbergOK Renen19878
Magnus SäverosNilivaara IS209784
Hans WickbomVittjärvs IK550717
Per ÖgrenBergnäsets AIK19389
Sven ÖrnerlingOK Renen9915140

D70 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ulla PerhultOK Vargen212550

H70 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Eje AnderssonBodens Bandyklubb OS9470421
Henken ErikssonI 19 IF208816
Sven-Ivan GrönlundOK Renen403105
Ove JohanssonIK Örnen Måttsund731119
Runar MarktinArvidsjaurs OK262954
Kjell MörtbergBodens Bandyklubb OS9451208

Öppen motion 1 (23)

NamnOrganisationBricknummer
Thea BerglundVittjärvs IK2087006
Malin EberhardssonOK Renen
Frida ElfvendahlOK Renen
Selma ElfvendahlOK Renen
Elsa GustafssonOK Renen
Knut HolmbergBergnäsets AIK1100718
Erik HörnquistOK Renen8091024
Thea JakobssonOK Renen
Axel JonssonOK Renen
Viktor JonssonOK Renen
Nils KorénOK Renen
Joseph KostetOK Renen
Ivar KronholmOK Renen
Roger LarssonOK Renen
Elsa LindblomOK Renen
Ida LindvallOK Renen
Felicia MäkiOK Renen
Tila NorstenOK Renen
Victor OsipovOK Renen
Lovisa PerssonOK Renen
Axel WassermanOK Renen
Märta WeinzOK Renen9494864
Vendela ÖstlinOK Renen

Öppen motion 4 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Emma GustafssonVittjärvs IK
Mikael HörnquistOK Renen8270767
Ulrika LarssonOK Renen1691015
Jenny PalmgrenSundsvalls OK212565

Öppen motion 8 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Tommy EdeskärOK Renen1720206
Tomas HedströmOK Renen

Annonser