Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Hallandspremiären, medel

TävlingsinformationAnmälVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Hallandspremiären, medel
Arrangörsorganisation: Laholms IF OK
Datum: lördag 9 mars 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 187 anmälda deltagare.

D21 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Stina BergSävedalens AIK931015
Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad900412
Klara HolmgårdKils OK960720
Lina LångStora Tuna OK930622
Carin StenbergHelsingborgs SOK860212

H21 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Alexander AlnessLånghundra IF7980219
Albin AxelssonIK Hakarpspojkarna551220
Johan GustafssonOK Nackhe9960924
Erik LiljequistStora Tuna OK8012108
Richard SjöholmOK Pan-Kristianstad9900630

D20 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Alice HultinOK Löftan8080808
Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad9912211
Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad9912212

D18 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK9010810
Maria LogrenSjövalla FK9020424
Linnea Wedberg-KilnäsSjövalla FK2078174

H18 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Edvin BorneFrölunda OL7201765
Jesper JohanssonOK Löftan8020430
Rasmus PetterssonOK Djerf1559185
William SeguraKFUM Örebro OK7010922
Hugo SetthagenOK Tranan9010107
Carl ÅsLunds OK9020827

D16 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Katja GustafssonNyköpings OK2065334
Ellen PelanderOK Djerf436046
Thilda SeldénIF Rigor7204901
Elsa SonessonFalköpings AIK OK9439474
Julia WesthMullsjö SOK8040326

H16 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK1030712
David AlménVänersborgs SK8039596
Victor BeischerIK Uven8040530
Alfred ErdeliusIF Rigor9030214
Martin HanssonIF Rigor2075323
Mattias HanssonOK Djerf7030215
Ivar HelmerssonHässleholms OK9030906
Tobias JohanssonOK Löftan8040827
Anton KastrupSävedalens AIK8298500
Klas LjungqvistLunds OK9031012
Jakob MobergOK Löftan9031206

D14 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Sara LjungqvistLunds OK9060715
Stina Lyckemalm DahlénIK Uven2126205
Saga PalmertzHelsingborgs SOK7770608
Lina ÅsLunds OK9060521

H14 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK9060405
Simon HanssonIF Rigor2075325
Gustav Kjær HemmingsenFIF Hillerød1395515
Mads Christian MaarupAllerød OK8664250
Albin PaulssonOK Löftan9051125
Leon RybergFalkenbergs OK2060876
Emil SeldénIF Rigor9201460
Simon WesthMullsjö SOK8200517

D14 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Erika FredrixonOK Skogshjortarna433705
Alice WahlbergFalköpings AIK OK439473

D12 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Kamma Aglund AndersenOK Øst Birkerød1410799
Evelina BjörkmanKungälvs OK11506
Miriam GustafssonNyköpings OK444535
Lova JohanssonFK Friskus-Varberg8070625
Liv LundsgaardOK Kontinent8070718
Agnes PaulssonOK Löftan9081011
Hilma TrofastJönköpings OK8078008
Irma WesthMullsjö SOK8070412
Mathea YngveOK Kontinent2801206

H12 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Noah HedenblomSjövalla FK247971
Elias PalmertzHelsingborgs SOK7080628
William RönnFK Friskus-Varberg7081005
Olof TholénOK Skogshjortarna2089318
Calle WärnOK Skogshjortarna1071222

D10 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Emma LundsgaardOK Kontinent7552266
Viola RönnFK Friskus-Varberg7100623
Alma TrofastJönköpings OK8078010

H10 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Alvar HedenblomSjövalla FK2106179
Nils TholénOK Skogshjortarna2104383
Oscar WärnOK Skogshjortarna1100120

D40 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Susanna CaleklintKarlskrona SOK7908140
Linda HedenblomSjövalla FK11394
Johanna MobergOK Löftan1780405
Veronika PalmertzHelsingborgs SOK7791202

H40 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040
Andréas PalmertzHelsingborgs SOK7207293
Henrik SahlströmFrämmestads IK7431209
Laust SörensenGöteborg-Majorna OK1046021
Mikael TrofastJönköpings OK8078078

D45 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Viktoria LindbergOK Djerf9710509
Anna LjungqvistLunds OK9990619
Maria Rosén ThelinJönköpings OK8040104

H45 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AderstedtKungälvs OK9730526
Sven-Åke BengtssonFalkenbergs OK9720708
Hans BirganderHelsingborgs SOK9700315
Emil ErdeliusIF Rigor9720710
Mathias FredrixonOK Skogshjortarna2801215
Mats GustafssonNyköpings OK1403968
Johan HanssonOK Löftan8070171
Nils HelmerssonHässleholms OK9997105
Martin JohanssonFalkenbergs OK7401154
Fabian LjungqvistLunds OK9700604
Jens Knud MaarupAllerød OK711267
Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK9720129
Erik ÅsLunds OK9450045

D50 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Sara HektorJärla Orientering686688
Iben MaagSøllerød OK1411280
Eva Thorsell HanssonOK Djerf7670613
Ann-Sofi WelanderOK Djerf43714

H50 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Peter BadenfeltFalkenbergs OK8100599
Thomas BorneFrölunda OL231396
Jan HanssonOK Djerf7680112
Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg8080566
Magnus JohanssonOK Löftan1366622
Håkan LindbergOK Djerf651103
Lars LjungbergSjövalla FK2079764
Tim Falck WeberFarumTisvilde OK8635839
Johan WettergrenFK Herkules451911

D55 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Nina BejbomUddevalla OK610801
Tina HagårdRävetofta OK601224
Pia Käck FritzellGudhems IF642421
Ingrid RoosMotala AIF OL7205403

H55 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Tomas AnderssonVänersborgs SK9030415
Jörgen BatzSkarpnäcks OL600600
Christer BorgGöteborg-Majorna OK9110619
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb611228
Magnus JoelssonSOK 68961018
Lars PetrissonHjärnarps OL16046

D60 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Marianne KlassonUlricehamns OK7570826
Jette KreibergOK Roskilde1130457
Monika LarssonSkarpnäcks OL33504
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK1571127
Anne-Marie RöllikeOK Lindéna7202811
Marianne ThorssonIK Trenne Ullared7570307

H60 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Clas BörjessonIK Uven8337777
Håkan ForsmanRonneby OK560619
Christer FranssonMotala AIF OL7205405
Roy GjerdingOK Moss582495
Sven GranathTjällmo-Godegårds OK1550816
Jörgen IvarssonGöteborg-Majorna OK9581202
Pierre KarlssonOK Alehof7550429
Bengt KlassonUlricehamns OK7580108
Torbjörn LöfvingMullsjö SOK341100
Ingemar MånssonRonneby OK591016
Karl-Johan NorénBoxholm-Mjölby OL7560726
Mats WelanderOK Djerf43713

D65 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OL237544
Britt GunnarssonKristinehamns OK1541217
Solveig HedenblomSjövalla FK11005

H65 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Gunnar BejbomUddevalla OK866886
Stefan GunnarssonKristinehamns OK1541223
Björn NilssonOK Nackhe25274
Yngve NilssonOK Gipen26335
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby9510225
Tommy WesterbergIF Hagen661414
Jan ÅsbergHäverödals SK501114

D70 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ylva HäggströmIF Rigor25049
Rosa JohanssonIK Uven14373
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK9002070
Gullevi SvenssonRonneby OK1213148

H70 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Hans Roar BakkenEiker OL338680
Janne BrunstedtOK Roskilde1230548
Ronald Mc GrailHjärnarps OL442564
Roy OvessonHelsingborgs SOK1413026
Karsten RichardtKøge OK8657111
Sören SvenssonSjövalla FK302450
Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden9450626

D75 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Gunilla GrönbladHärlövs IF445397
Ann-Charlotte JensenHässleholms OK1662900
Britt RangertIK Ymer9434343

H75 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Ronny AnderssonOK Skogshjortarna505535
Christer GrönbladHärlövs IF445369
Steffen HäggströmIF Rigor25048
Karl-Axel JohanssonIK Uven438426
Kenneth LindborgHässleholms OK2050839
Tor LindströmTumba-Mälarhöjden OK433396
Christer WestbergIFK Göteborg Orientering14207

H80 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Roland KarlssonRonneby OK2126005

U1 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Axel GustafssonNyköpings OK432405
Liv PalmertzHelsingborgs SOK7120430
Lowe PalmertzHelsingborgs SOK7101009

U2 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Assar Rosén ThelinJönköpings OK1100510
Vera WesthMullsjö SOK7120325

Öppen 1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Birgitta HåkanssonIK Ymer9720614

Öppen 3 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Åsa HanssonIF Rigor2075359

Öppen 5 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Fredrik HanssonIF Rigor2075356
Jenny LjungbergSjövalla FK429818
Helena SonessonFalköpings AIK OK439475

Öppen 7 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BeischerIK Uven2057250
Olof BjörkmanKungälvs OK2085399
Stefan HåkanssonIK Ymer2041896

Öppen 8 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ruhdi KarlssonVästerås SOK234794
Kristina LorentzonGöteborg-Majorna OK7800916
Hans PerssonAndrarums IF8408408
Anna ÅsLunds OK9730305

Annonser