Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till SM, sprint, publiktävling, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: SM, sprint, publiktävling, medel
Arrangörsorganisationer: Forsa OK / Hudiksvalls OK / Ljusdals OK / OK Dellen
Datum: fredag 31 maj 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 130 anmälda deltagare.

D16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Viola HolmströmHärlövs IF9040610
Astrid RexSundsvalls OK9030928
Ella SandbergAlfta-Ösa OK2075226

H16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Petter ErlandssonSundsvalls OK7919223
Edvin LakeSundsvalls OK2088576
Wille LångbergHudiksvalls OK1418150
Oskar VikströmSundsvalls OK8444002

D14 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Alva EliassonSundsvalls OK9060123
Signe FeilSundsvalls OK2060777
Lina WidelundOK Kåre1061230
Tuva ÖstangårdGamleby OK8050326

H14 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Malte AlbinssonOK Österåker8388888
Oskar ErlandssonSundsvalls OK449492
Wilhelm KarmetunOK Njudung7760520
Walter KazmierczakHudiksvalls OK2801204
Olle LångbergHudiksvalls OK1418128
Linus NilssonOK Österåker951105
Hugo NordlanderSundsvalls OK7052910
Simon NordlanderSundsvalls OK7057992
Olle PetersénOK Njudung9050517
Wilmer RexSundsvalls OK9050528
Aron SidenvallHudiksvalls OK1418134
Nils Arvid WedmanVästerbergslagens OL2063728
Rasmus WidelundOK Kåre1140905
Max ZetterbergHudiksvalls OK1418119

D12 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Klara EdströmSundsvalls OK2119672
Svea ForsslundGävle OK2115544
Elsa GolsäterKorsnäs IF OK2101801
Lina HolmstenForsa OK1027118
Elin JonssonHudiksvalls OK2123579
Ellen MikaelssonForsa OK9101845
Rut SidenvallHudiksvalls OK1418130

H12 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Valter HoffmanSundsvalls OK2124676
Martti JokiForsa OK1428362
Per Gustav WedmanVästerbergslagens OL450009
Wilmer WennbergHudiksvalls OK1418114
Filip ZetterbergHudiksvalls OK1418121

D10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Agnes FeilSundsvalls OK41830

H10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Herman EliassonSundsvalls OK9090421
Jon Forsberg RundströmIFK Enskede1100503
Love ForsslundGävle OK2135687
Frank SidenvallHudiksvalls OK2075371
Samuel SvenssonSöderhamns OK2088385

D35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anna ÅlinSundsvalls OK682139

H35 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Patrik BlomRehns BK8208230
Robert BlomSöderhamns OK1820814
Tony DalebrandSundsvalls OK439801

D40 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Jenny ErlandssonSundsvalls OK439806
Cecilia KarmetunOK Njudung7750915

H40 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Josef AnderssonSundsvalls OK362359
Anders ErlandssonSundsvalls OK37716
Per HolmIFK Mora OK676788
Thobias WidelundOK Kåre262274

D45 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ulrica Swärd BütikoferLjusdals OK1701028
Annika IvarssonLinköpings OK700213
Clary RexSundsvalls OK241598
Kajsa WinderLjusdals OK7740328

H45 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Tomas AlbinssonOK Österåker1051010
Mattias EdströmKovlands IF889212
Ulrik EnglundTumba-Mälarhöjden OK2123455
Krister GolsäterKorsnäs IF OK244010
Martin HagbergKalmar OK1721729
Joakim KarmetunOK Njudung7730821
Anders KnutssonLinköpings OK7407046
Martin LarssonIFK Göteborg Orientering2059104
Fredrik LindellIF Thor9050872
Thomas RexSundsvalls OK234871
Håkan StoltSundsvalls OK7005080
Jakob WedmanVästerbergslagens OL446200

D50 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Kristina MarteliusAttunda OK9661101
Katarina RundströmIFK Enskede1690625
Anna SundbergOK Södertörn9660316
Annette WigertzLånghundra IF950524
Monika ÖstbergAlfta-Ösa OK446233

H50 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AlbinssonIFK Mora OK44601
Henrik Billman PetterssonFalköpings AIK OK680402
Per ForsbergIFK Enskede680510
Magnus FredrikssonKorsnäs IF OK8366991
Christophe HerlyOK Södertörn2119883
Torgny HolmströmHärlövs IF9690415
Mats KarlssonIF Hagen245221
Henrik PetterssonOK Roxen701200
Mattias SandqvistVallentuna-Össeby OL9005270
Olov VikströmSundsvalls OK30980

D55 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Anna AlbinssonIFK Mora OK208337
Åsa BobergSöderhamns OK9600629
Carina SandbergSäterbygdens OK797393

H55 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Per GrywenzOK Linné660606
Joacim IngelssonOK Hammaren1090812
Hans LemoineGävle OK205431
Stefan MarteliusAttunda OK9631117
Per SandbergSäterbygdens OK960960
Sven WigertzLånghundra IF9010302

D60 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Kane AnderssonIFK Mora OK8262922

H60 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Tommy BergerGävle OK7580325
Kjell BomanSöderhamns OK560405
Sören CallebergSöderhamns OK9010459
Björn-Ove PetterssonAttunda OK580422

D65 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Margareta HallménAttunda OK439399
Lena Nyström-NilssonRånäs OK9510524

H65 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Karl-Erik AnderssonIFK Mora OK9510700
Sven Bergström TrolinForsa OK450591
Lars EkengrenSöderhamns OK1952115
Anders HallménAttunda OK520710
Per-Anders HanssonSöderhamns OK2122069
Leif KlingOckelbo OK2141455
Ingvar SöderqvistSöderhamns OK8481043
Ivan SöderqvistLjusdals OK2107530

D70 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anna BlomgrenTullinge SK780426

H70 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Anders ClaessonIFK Mora OK9460201
Rune JonssonLjusdals OK451230
Bengt A PerssonOckelbo OK29092

H75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Erik KardellNjurunda OK439415

U1 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa ErlandssonSundsvalls OK42483
Fanny VikströmSundsvalls OK431060

U2 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ruth HoffmanSundsvalls OK2124685

Öppen 3 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anette HolmströmHärlövs IF9020414

Öppen 5 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Kajsa LakeSundsvalls OK2088568
Helena LiljeströmGävle OK449337
Tomas PetersénOK Njudung449296
Albin ÅlinSundsvalls OK36062

Öppen 7 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Björn KarlssonRehns BK29085
Lars-Erik LiljeströmGävle OK449332
Annick MeisterOK Södertörn8130602
Lotta WedmanVästerbergslagens OL450027

Öppen 8 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Mattias JohanssonUmeå OK8100490
Sofie LandqvistKöping-Kolsva OK9105040
Erik MattssonJärla Orientering860860
Boel SundbergOK Södertörn2138989
Fay WalshOK Linné8010897

Annonser