Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Brudarebackens sprintstafett

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisationDölj laguppställningar

Tävlingens namn: Brudarebackens sprintstafett
Arrangörsorganisation: Göteborgs SK
Datum: lördag 23 mars 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 102 anmälda lag.

Ungdom 12 (27)

NamnLaguppställning
FK Herkules 1
1Elina Karlsson1080319
2Emma Wissler1070825
3Alvar Nivert2107421
4Elina Karlsson1100517
FK Herkules 2
1Wilma Sandelius2077902
2Julia Vildin2077944
3Lowa Vetterberg450513
4Wilma Sandelius450512
Göteborg-Majorna OK 1
1Axel Persson1090821
2Signe Axelsson2123521
3Axel Persson7206333
4Hilma Axelsson2123404
IFK Göteborg Orientering 1
1
2
3
4
IFK Göteborg Orientering 2
1Artur Stjernlöf7595037
2Olle Johansson1090310
3Artur Stjernlöf7810383
4Olle Johansson771114
IFK Göteborg Orientering 3
1Nils Andreasson2109400
2Gustav Asp451205
3Nils Andreasson426249
4Gustav Asp989898
IFK Göteborg Orientering 4
1Elin Johansson9071229
2Elin Noborn2059155
3Hedda Roos1071115
4Elin Johansson8130264
IFK Göteborg Orientering 5
1Elsie Hördegårdh354392
2Hedvig Grahn1321321
3Elsie Hördegårdh866866
4Hedvig Grahn1780928
IK Uven 1
1Truls Voelkerling2126213
2Erik Johansson2101762
3Truls Voelkerling2141305
4Anton Dahlberg2079702
Mölndal Outdoor IF 1
1Klara Brockmark2123939
2Vera Wildheim9100926
3Klara Brockmark450608
4Saga Wildheim9080525
Mölndal Outdoor IF 2
1Theander Hulthén9081109
2Frederik Hulthén9110224
3Theander Hulthén9790626
4Gustav Brockmark2123943
OK Alehof 1
1Malte Ljungkvist2075327
2Alexander Lindell2074550
3Malte Ljungkvist362613
4Linnéa Grönroos7080202
OK Alehof 2
1Ebba Lövgärd2054962
2Hjalmar Johansson441971
3Agnes Boge2107136
4Hjalmar Johansson362614
OK Landehof 1
1Edith Holmstrand9071223
2Hugo Holgerson2093460
3Jakob Ringström2073336
4Edith Holmstrand2095392
OK Landehof 2
1Gustav Rex2048787
2Ivar Holmstrand443637
3Jennie Lidén2106150
4Gustav Rex790209
OK Landehof 3
1Edvin Sonedahl2087063
2Jakob Gudmundsson2095400
3Elin Lidén2095359
4Edvin Sonedahl780708
OK Orinto 1
1Eskil Winckler2114675
2Jonatan Barth2114671
3Eskil Winckler2114674
4Jonatan Barth2114679
OK Orinto 2
1Karl Hugo Nilsson2114678
2Anton Winckler2123506
3Karl Hugo Nilsson2114672
4Anton Winckler2114681
Sjövalla FK 1
1Nils Lydmark1080525
2Linnea Lundstedt2078158
3Nils Lydmark1100504
4Linnea Lundstedt
Sävedalens AIK 1
1Emil Skepp9070823
2Filip Ståhl2088324
3Emma Ekdahl2119319
4Emil Skepp740403
Sävedalens AIK 2
1Gustav Ståhl8071129
2Bruno Fovaeus9995273
3Herman Pettersson8081216
4Gustav Ståhl2088328
Tolered-Utby Ol-klubb 1
1Ulrik Olsson2104141
2Anton Andersson452817
3Erik Nyström452462
4Stina Petersson2122063
Tolered-Utby Ol-klubb 2
1Elvis Åberg1070623
2Axel Johansson2115401
3Erik Rothamel7203420
4Sixten Widéen1410177
Tolered-Utby Ol-klubb 3
1Albin Törngren1415658
2Martin Ekdahl2801239
3Sixten Åberg1090501
4Pontus Cliffordson2801378
Vänersborgs SK 1
1Andrea Enbom9709122
2Ida Andersson9070512
3Andrea Enbom9761202
4Linn Enbom9709121
Vänersborgs SK 2
1Vilgot Åhlund7080701
2Nore Modén1090708
3Vilgot Åhlund438007
4Nore Modén438008
Vänersborgs SK 3
1Johannes Andersson9090312
2Gabriel Hogedal1080722
3Johannes Andersson438009
4Gabriel Hogedal438010

Ungdom 16 (33)

NamnLaguppställning
Fredrikstad SK 1
1Sivert Finstad
2Thomas Blomkvist
3Audun Nordby
4Thomas Blomkvist
Fredrikstad SK 2
1Signe Strand Gulbrandsen
2Amalie Løkkeberg
3Signe Strand Gulbrandsen
4Amalie Løkkeberg
Fredrikstad SK 3
1Syver Strand Gulbrandsen
2Embla Øvretveit
3Syver Strand Gulbrandsen
4Embla Øvretveit
Fredrikstad SK 4
1Jenny Danevad
2Emil Husebye Aamodt8013536
3Jenny Danevad
4Emil Husebye Aamodt239118
Göteborg-Majorna OK 2
1Ola Leire2093439
2Ludwig Rosén8060507
3Ola Leire750820
4Ludwig Rosén8080311
Göteborgs SK 1
1Johan Wall Jungbjer9040922
2Arvid Mårild2101688
3Emil Augustsson450125
4Linus Augustsson450118
IFK Göteborg Orientering 1
1Signe Hördegårdh1222006
2Filippa Fagerström600824
3Anna-Lisa Kinell8000079
4Matilda Asp2119352
IFK Göteborg Orientering 2
1Linn Eneljung2112518
2Signe Lindeblad2088435
3Linn Eneljung13959
4Signe Lindeblad2109127
IFK Göteborg Orientering 3
1Lukas Erdalen2088438
2Tage Kinell8629807
3Albin Boell2059114
4Tage Kinell8629806
IFK Göteborg Orientering 4
1Jakob Asp249373
2Linus Carlsson Kokinsky426254
3Hugo Stenborg1423486
4Jakob Asp1700325
IK Uven / Göteborg-Majorna OK 1
1Victor Beischer8040530
2William Rönnborg8451916
3Victor Beischer2058284
4Elias Nordberg1234795
Kungälvs OK 1
1Arvid Hermansson7060211
2Karl Aderstedt Althoff9060405
3Arvid Hermansson7060211
4Karl Aderstedt Althoff9060405
OK Alehof 1
1Alfred Johansson209894
2
3
4
OK Alehof 2
1Felix Johansson441947
2Ida Bengtsson449230
3Hanna Schälin9060706
4Ida Bengtsson362610
OK Alehof 3
1Sara Bengtsson403169
2Lucas Boström9041017
3Emil Grönroos7150607
4Lucas Boström362611
OK Alehof 4
1Julia Boge11568
2Adrian Bergqvist2112320
3Clara Lövgärd449751
4Adrian Bergqvist362612
OK Landehof 1
1Elias Nyqvist9050720
2Alvin Ollander2087224
3Joel Holgerson2087205
4Joel Ringström2048798
OK Orinto 1
1Elvina Bergdahl2800840
2Vera Elfström7209483
3Elvina Bergdahl451565
4Vera Elfström2114683
OK Orinto 2
1Edvin Nyborg2114682
2Erik Billström2801113
3Benjamin Reul2058842
4Erik Billström2114688
Sjövalla FK 1
1Emelina Holmqvist450117
2Tove Wedberg-Kilnäs446217
3Klara Wedberg-Kilnäs446206
4Emilia Lundstedt8050428
Sjövalla FK 2
1Olivia Lundstedt8030518
2Ebbe Holmqvist8041106
3Isak Lemurell9166481
4Axel Björkman8050428
Sjövalla FK 3
1Fabian Alinder8050909
2Eleonora Alinder8030512
3Linus Alinder8050900
4Eleonora Alinder1011164
Sävedalens AIK 1
1Ella Pettersson740325
2Filippa Kinde1410170
3Elvira Söderberg1410167
4Ella Pettersson8051216
Sävedalens AIK 2
1Gunnar Fovaeus9457768
2Simon Bååth444049
3Gunnar Fovaeus2048702
4Simon Bååth9680115
Sävedalens AIK 3
1Emil Lindblad9990826
2Carl-Johan Ståhl8050227
3Isak Ögren446226
4Emil Lindblad9990624
Sävedalens AIK 4
1Anton Kastrup9040805
2Casper Skepp730622
3Anton Kastrup8298500
4Casper Skepp9030217
Tolered-Utby Ol-klubb 1
1Erik Petersson2122085
2Jacob Eriksson263533
3Axel Nilsson433935
4Noah Törngren7079845
Tolered-Utby Ol-klubb 2
1Pontus Hedin2065219
2Melvin Andersson8050701
3Axel Rydgren1521005
4David Rothamel7203440
Tolered-Utby Ol-klubb 3
1Arvid Petersson2122100
2Rasmus Eriksson2131962
3Rakel Hanson9900414
4Maja Karlsson8421336
Tolered-Utby Ol-klubb 4
1Albin Liljenvall7887788
2Jakob Baier8150102
3Ivar Henriksson2104136
4Albin Liljenvall
Tolered-Utby Ol-klubb 5
1Amanda Cliffordson2800761
2Silje Ringstad8266684
3Isabella Baier8060928
4Maja Nordenfelt8050716
Vänersborgs SK 1
1Maja Nyman9060323
2Matilda Cederberg1040122
3Maja Nyman438003
4Matilda Cederberg438004
Vänersborgs SK 2
1
2
3
4

Open (42)

NamnLaguppställning
FK Herkules 1
1Gisela Lind2059027
2Emrik Lind2077553
3Gisela Lind2077250
4Emrik Lind2135529
FK Herkules 2
1Albin Svensson7428685
2Mikael Svensson36516
3Marie-louise Persson38609
4Mikael Svensson1447484
FK Herkules 3
1Elias Lauri450106
2Eija Lauri441964
3Erik Lauri226998
4Jonas Lauri2059033
FK Herkules 4
1Pontus Kastrup2089481
2Nina Kastrup2107417
3Jonas Johansson2077931
4Pontus Kastrup450515
FK Herkules 5
1Viktor Le Claire1010907
2Agnetha Le Claire1448779
3Viktor Le Claire23532
4Agnetha Le Claire11317
FK Herkules 6
1Kristina Karlsson2139739
2Emma Nivert1423487
3Glen Nivert2107425
4Lars Karlsson2138930
Frölunda OL 1
1Anna Martner11302
2Harald Martner1071122
3Tim Martner7051202
4Jonas Martner511048
Gällstadbygdens SOK 1
1Eliva Persson449833
2Benias Persson306738
3Karin Reimertz2058897
4Anders Reimertz900213
Hestra IF 1
1Tom Weihart9051121
2Nikki Weihart1111199
3Martin Hjertberg909558
4Brett Weihart909559
Hestra IF 2
1Ebba Hjertberg970608
2Emely Weihart9021003
3Ebba Hjertberg9000920
4Alma Hjertberg8022828
Håby IF / Södertälje IF 1
1Christofer Björn Fredriksson7807614
2Camilla Vargman426258
3Sven Ringström259612
4Gustav Ringström820226
IFK Göteborg Orientering 1
1Madeleine Thörngren2095223
2John Landstedt2123357
3Madeleine Thörngren2135565
4John Landstedt2135561
IFK Göteborg Orientering 2
1Katarina Fränkel2113888
2Daniel Larsson2088434
3Katarina Fränkel2135555
4Daniel Larsson2135578
IFK Göteborg Orientering 3
1Olivia Forsell2125995
2Mats Gruvefeldt2107153
3Olivia Forsell2135570
4Mats Gruvefeldt2135596
IFK Göteborg Orientering 4
1Erik Olofsson2095137
2Jonna Forsell2095214
3Ulf Kokinsky36369
4Helen Carlbom2059109
IFK Göteborg Orientering 5
1Robert Eneljung2059133
2Tove Eneljung2059136
3Robert Eneljung2135556
4Olivia Asp902937
IFK Göteborg Orientering 6
1Helena Lindberg449719
2Sandra Persson2139205
3Jimmy Pettersson2119792
4Stefan Roos820918
Lerums SOK 1
1Sören Sturesson439732
2William Sturesson9990407
3Sören Sturesson9991220
4William Sturesson9990402
Lerums SOK 2
1Patrik Johansson8475663
2Hilding Martinsson8166262
3Klara Martinsson8010060
4Patrik Johansson424718
Markbygdens OK 1
1Filip Andersson930826
2Pontus Karlsson940710
3Filip Andersson7611129
4Pontus Karlsson203803
Mölndal Outdoor IF 1
1Klas Åström1700926
2Anders Cullbrand14272
3Klas Åström438450
4Karolina Wildheim239872
Mölndal Outdoor IF 2
1Louise Olsson449294
2Stefan Hackström2060890
3Martin Wildheim247936
4Arvid Persson449564
Mölndal Outdoor IF 3
1Erik Hulthén9667665
2Nils Anders Danielsson1550001
3Daniel Nyberg1980999
4Nils Anders Danielsson1452436
OK Alehof 1
1Sofia Johansson354182
2Tove Johansson8341708
3Hans-Olof Persson2087246
4Erik Johansson8451065
OK Alehof 2
1Martin Hogedal9800322
2Alvin Hogedal500514
3Anni Hogedal15666
4Martin Hogedal362602
OK Alehof 3
1Lars Kullman209717
2Karin Kullman431347
3Olle Kullman1200505
4Lars Kullman362601
OK Alehof 4
1Lena Petersson449292
2Fredrik Sturesson721012
3Annika Bengtsson1996877
4Fredrik Sturesson362603
OK Alehof 5
1Anna Lövgärd11519
2Tobias Lindell820409
3Anna Lövgärd362604
4Tobias Lindell362605
OK Alehof 6
1Sven Boge11568
2Martin Ankel8260126
3Sven Boge362606
4Martin Ankel452429
OK Gisle 1
1Ulf Johansson7005180
2Jenny Johansson7602060
3Henrik Klasson15575
4Ulf Johansson362544
OK Gränsen 1
1Jonatan Fridolfsson7921219
2Irma Fridolfsson940718
3Jonatan Fridolfsson226763
4Irma Fridolfsson
OK Orinto 1
1Emil Sundström2058893
2Jonas Bergdahl7300345
3Anders Billström443682
4Emil Sundström2114691
OK Orinto 2
1Olle Elfström7203842
2Lova Bergdahl2801334
3Annika Andersson7300346
4Olle Elfström2114692
OK Orinto 3
1Martin Johansson448331
2Gustav Bohman2800705
3Martin Johansson2114680
4Gustav Bohman2114694
OK Älgen 1
1Stefan Eriksson970088
2Anna Eriksson747284
3Oskar Eriksson8447271
4Erik Eriksson8110110
Sjövalla FK 1
1Linnea Wedberg-Kilnäs2078174
2Ingrid Alinder2078298
3Wilmer Holmqvist444022
4Magnus Alinder2078298
Tolered-Utby Ol-klubb 1
1Ola Niklasson1974120
2Carina Liljenvall302372
3Caroline Karlsson8051366
4Linn Mauritzson2065215
Tolered-Utby Ol-klubb 2
1Mattias Kuosku9952261
2Kristian Narbro Porath930630
3Mattias Kuosku226908
4Kristian Narbro Porath910623
Tolered-Utby Ol-klubb 3
1Anders Ekdahl2801218
2Helena Rothamel2107167
3Marie Nilsson2087204
4Styrbjörn Törngren7517840
Trollhättans SOK 1
1Anna-Karin Mattsson306497
2Janne Mattsson9650815
3Anna-Karin Mattsson942411
4Janne Mattsson264977
Vänersborgs SK 1
1Jenny Nyman25121
2Emelie Svalin800707
3Jenny Nyman438001
4Emelie Svalin438002
Västerås SOK 1
1Sofia Löfgren202283
2August Mikaelsson961021
3Annika Davidsson409877
4Mikael Davidsson202285

Annonser