Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Sprinthelgen

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Sprinthelgen
Arrangörsorganisation: OK Orion
Datum: tisdag 5 juni 2018 - onsdag 6 juni 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Kalmar OK (23)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Anna ArvidssonKalmar OKD21920406Etapp 2, Etapp 3
Maria ArvidssonKalmar OKD21870317Etapp 3
Linn BjörneldKalmar OKD142104231Etapp 2, Etapp 3
Olle BjörneldKalmar OKH452104243Etapp 2, Etapp 3
Tobias BorgerKalmar OKH45616999
Isak HagbergKalmar OKH168021021
Lukas HagbergKalmar OKH148001712
Kristina JohanssonKalmar OKD55600325
Lova JönssonKalmar OKD122104202
Malva JönssonKalmar OKD162104204
Per-Markus JönssonKalmar OKH457609888
Ove LernåKalmar OKH55600524Etapp 3
Anne LindellKalmar OKD451660819
Anna NyqvistKalmar OKD459616999
Stefan PeterssonKalmar OKH45435968
Bo SalomonsonKalmar OKH55560531
Adrian SkobeKalmar OKH202088520
Viktor SkobeKalmar OKH452088543
Edvin StrandbergKalmar OKH202101805
Filippa SöderbergKalmar OKD161426461
Mats SöderbergKalmar OKH45641204
Hugo UnossonKalmar OKH162107428
Stefan UnossonKalmar OKH552104226

Annonser