Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Till Skogs med Roslagens Sparbank del 4

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Till Skogs med Roslagens Sparbank del 4
Arrangörsorganisation: Länna IF
Datum: tisdag 5 juni 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 63 anmälda deltagare.

D16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Cornelia KrafftLänna IF1030727
Malin SvenssonRånäs OK8031111
Hannah ÖrtlundRånäs OK36414

H16 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Oskar SundblomRånäs OK8020319

D14 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Alva OláRånäs OK8041005

H14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Ture BjörklinLänna IF2079722
Aron BromanLänna IF2106029
Jacob HenrikssonRånäs OK8040630

D12 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Rebecka HartvikLänna IF7414164
Felicia KrafftLänna IF1060731
Alma WesselLänna IF9081108

H12 (7)

NamnOrganisationBricknummer
John AnderssonRånäs OK452353
Pelle ElgebrantLänna IF2093471
Eric HenrikssonRånäs OK8070325
Gustav LindbergOK Roslagen1080724
Gustav OlsenVallentuna-Össeby OL2123520
Gustav SvenssonRånäs OK8060810
Hugo ÖrtlundRånäs OK8060523

D10 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Linn ErssonVallentuna-Össeby OL340247
Sara HartvikLänna IF7414165
Freja SundbladVallentuna-Össeby OL7960229

H10 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Lukas CnattingiusLänna IF452077
Albin DalsättRånäs OK451361
Wilgot DalsättRånäs OK451362
Edvin EkholmVallentuna-Össeby OL2123517
Oliver ErlandssonLänna IF362429
Carl FalckVallentuna-Össeby OL2123510
Aron LindbergOK Roslagen1100907
Filip LindhagenVallentuna-Össeby OL2123507
Ossian OláRånäs OK8256369
Leonardo RefsbäckRånäs OK135962
Jelmer SellingLänna IF402144
Lotus SernaVallentuna-Össeby OL2123502
Alfred WesselLänna IF9100201
Mateo ÖstlundRånäs OK

Inskolning (6)

NamnOrganisationBricknummer
Irma HelmestamRånäs OK451613
Walle HelmestamRånäs OK451614
Arvid KjellströmLänna IF
Olivia RydhVallentuna-Össeby OL239205
Simon SkabornLänna IF
Albin TynellRånäs OK711221

U2 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Nathalie BartoftVallentuna-Össeby OL2123519
Alice HelmestamRånäs OK451619
Tim JanssonVallentuna-Össeby OL239203
Signe LindelavOK Roslagen2132080
Julia LotfiVallentuna-Össeby OL2123512
Ida OlsenVallentuna-Össeby OL42085
Hampus PetersonVallentuna-Össeby OL227087
Antero SellingLänna IF760724
Dan TirénVallentuna-Össeby OL1262626
Elin WahlqvistOK Roslagen419768

U3 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Josefine EjremyrVallentuna-Össeby OL227007
Max GreppiVallentuna-Össeby OL247533
Arvid LarssonVallentuna-Össeby OL340240
Alexander NordenfeltVallentuna-Össeby OL42074
Arvid SjöbergVallentuna-Össeby OL2123508

MF14 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Annamaria HartvikLänna IF42529
Jesper HenrikssonRånäs OK9988574
Peter OláRånäs OK8328562
Katarina SellingLänna IF1976118

MF16 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas GidingVallentuna-Össeby OL8250714
Johan HartvikLänna IF7414163
Svante JonsellVallentuna-Össeby OL8111600

Annonser