Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Ungdomstävling Älgots Cup +läger

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Ungdomstävling Älgots Cup +läger
Arrangörsorganisation: OK Kompassen
Datum: lördag 2 juni 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 52 anmälda deltagare.

D Grön (9)

NamnOrganisationBricknummer
Emilia AnderssonÖrkelljunga FK228081
Angela AndrasevicFK Boken2078003
Signe DavidsonHelsingborgs SOK9090831
Ellia DonovanÖrkelljunga FK354347
Frida EkmanFK Boken2077928
Maja KylmäHelsingborgs SOK23171
Emma OlssonHelsingborgs SOK42628
Signe RanbroHelsingborgs SOK1784737
Ellinor ÅkerlundFK Boken2122078

H Grön (4)

NamnOrganisationBricknummer
Caiden DonovanÖrkelljunga FK354342
Philip EgerstedtHelsingborgs SOK23053
Isak KämpeÖrkelljunga FK1399747
Erik LindhéHelsingborgs SOK23025

D Vit (8)

NamnOrganisationBricknummer
Stefani AndrasevicFK Boken2077212
Vilma AstermanFK Boken2078042
Emilie LudwigHjärnarps OL1399789
Elvira NilssonOK Kompassen347132
Klara PalmFK Boken2078099
Agnes PerssonHelsingborgs SOK2119765
Amelia Victor MendesHjärnarps OL433058
Viktoria ÅkerlundFK Boken2119380

H Vit (8)

NamnOrganisationBricknummer
Hjalmar AnderssonFK Boken1426988
Anton CarlströmFK Boken1080305
Olle ErikssonHjärnarps OL439416
Hampus GyllanderbergHelsingborgs SOK23017
Wiggo JönssonÖrkelljunga FK8081231
Albert KylmäHelsingborgs SOK7070826
Elis OlssonHelsingborgs SOK1873997
Elias PalmertzHelsingborgs SOK7080628

D Gul (8)

NamnOrganisationBricknummer
Lovisa ErichsenFK Boken987005
Alva ErikssonHjärnarps OL36020
Alice JohanssonFK Boken2063886
Wilma JönssonÖrkelljunga FK8060907
Alma KjellénHelsingborgs SOK1200205
Saga PalmertzHelsingborgs SOK7770608
Ebba RanbroHelsingborgs SOK1175971
Linnea StéenHelsingborgs SOK1196805

H Gul (6)

NamnOrganisationBricknummer
Kristoffer AnderssonÖrkelljunga FK253605
Benjamin DavidsonHelsingborgs SOK9070524
Jonathan EdholmÖrkelljunga FK1399782
Milton GunnarssonÖrkelljunga FK1399762
Casper SandströmÖrkelljunga FK347055
Kurt SjöbergHelsingborgs SOK8070216

D Orange/Röd (3)

NamnOrganisationBricknummer
Emelia CarlströmFK Boken1181205
Hanna MorénHjärnarps OL1060118
Elsa WibergHelsingborgs SOK9040213

H Orange/Röd (6)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo CedervallÖrkelljunga FK8040829
Isak EdholmÖrkelljunga FK1399781
Erik JohanssonFK Boken2057275
Alfred KjellénHelsingborgs SOK9021605
Elia KämpeÖrkelljunga FK9051030
David MorénHjärnarps OL1040903

Annonser