Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Ösaträffen, dag 2, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per klassVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Ösaträffen, dag 2, medel
Arrangörsorganisation: Alfta-Ösa OK
Datum: fredag 7 juni 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Järfälla OK (13)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Helena AnderssonJärfälla OKD45343177
Samuel AnderssonJärfälla OKH107906131
Maria EdvardssonJärfälla OKD45442085
Nils EdvardssonJärfälla OKH45826826
Andreas GrunderJärfälla OKH509691014
Magdalena GrunderJärfälla OKD219730407
Marcus GrunderJärfälla OKH149050811
William GrunderJärfälla OKH169030301
Aleksandr ManoilovJärfälla OKH218140628
Adil Nygren MassaoudiJärfälla OKU2722415
Ida PetterssonJärfälla OKD107090907
Julia PetterssonJärfälla OKD127070913
Göran ReinholdssonJärfälla OKÖppen 77207646

Annonser