Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Falukretsens ungdomsserie deltävling 2 - OK Kåre

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Falukretsens ungdomsserie deltävling 2 - OK Kåre
Arrangörsorganisation: OK Kåre
Datum: torsdag 24 maj 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 158 anmälda deltagare.

D16 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Maja BergqvistKorsnäs IF OK1127615
Tilda GolsäterKorsnäs IF OK1470518
Emilia JohnssonOK Kåre747576
Mirjam JoonsLeksands OK2041831
Thea NordinKorsnäs IF OK1038147
Tove RingiOK Kåre620523
Tuva-Cajsa SpikLeksands OK1071003
Vendela SöderqvistOK Kåre9431432
Malin WilhelmssonKorsnäs IF OK1984057

H16 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Christoffer LindgrenOK Kåre7962466
Markus MelénOK Kåre646490
Melker NordgrenOK Kåre9980401
Klockar-Eskil NääsLeksands OK9031230
Jakob WidelundOK Kåre1140803
Elmer ÖhgrenKarlsbyhedens OK1025858

D14 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Moa BergqvistKorsnäs IF OK1240505
Elin BryggarGrycksbo IF OK9546607
Klara ErssonOK Kåre9040731
Julia Hagelberg NordahlOK Kåre262163
Elsa KaipeOK Kåre1051003
Mira NordinKorsnäs IF OK1051117
Agnes WallinKorsnäs IF OK9990626
Signe ÖhgrenKarlsbyhedens OK1049694

H14 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Leo AlvolinOK Kåre9655572
Hugo AtterbrandOK Kåre9050219
Alvin EdbäckOK Kåre2087219
Love ErlandssonKorsnäs IF OK1050917
Olle GahnshagOK Kåre2072758
Joel GolsäterKorsnäs IF OK2077949
August GörasLeksands OK9201589
Jon HanssonOK Kåre9102609
Eric JohanssonOK Kåre352952
Esbjörn Montelius RisbergOK Kåre7041110
Daniel OlarsLeksands OK2068995
Olof OlssonOK Kåre352980
Nils PetterssonOK Kåre352965
Olle RingiOK Kåre550912
Albin SjöblomOK Kåre8040323
Wille SöderqvistOK Kåre9050309
Johannes WengelinSvärdsjö SOK9024650
Rasmus WidelundOK Kåre1140905
Adam WildingOK Kåre2088681
Olle ÖstlundOK Kåre2072734

D12 (15)

NamnOrganisationBricknummer
Ida AnderssonOK Kåre2088697
Matilda BackmanOK Kåre2072736
Klara BerglundKarlsbyhedens OK1946977
Juliette BergströmKorsnäs IF OK
Greta BladlundKarlsbyhedens OK1096940
Freja BylanderKarlsbyhedens OK244805
Elsa GolsäterKorsnäs IF OK2101801
Ylva HanssonOK Kåre9102610
Linn LarsonOK Kåre2126128
Matilda Lindhe StilleKorsnäs IF OK364823
Alice LundbergKorsnäs IF OK1071018
Nora NordlundOK Kåre29696
Elsa WengelinSvärdsjö SOK9671003
Lina WidelundOK Kåre352976
Edith WildingOK Kåre2072752

H12 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AretegOK Kåre
Noa ArkebäckOK Kåre2088684
Simon BerglundKarlsbyhedens OK1668681
William BergqvistKorsnäs IF OK264681
Olle BrandinOK Kåre20070319
Hugo FolkessonOK Kåre405167
Petter GranathSvärdsjö SOK418084
Joel GrenholmOK Kåre2072708
Axel GräfningsGrycksbo IF OK8046484
Oliver HagströmKarlsbyhedens OK417324
Pontus HedbergKarlsbyhedens OK1803283
Kalle JoonsLeksands OK1898526
Melvin LöfgrenOK Kåre2101850
Anton ModigsKorsnäs IF OK8371292
Frode Montelius RisbergOK Kåre9070922
Pelle NilssonKarlsbyhedens OK1724326
Nils OdlindOK Kåre2088677
William OksvoldOK Kåre7000273
Johan OlarsLeksands OK2065370
Hans StenbergOK Kåre2072766
Malte SöderlundKarlsbyhedens OK1225810
Walter SöderqvistOK Kåre431433

D10 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Eimy AndréSvärdsjö SOK1505231
Ida AtterbrandOK Kåre8080803
Klara BackmanOK Kåre2072781
Greta BrandinOK Kåre20090423
Ebba BuskqvistOK Kåre402671
Halle GahnshagOK Kåre2088668
Iris GotteOK Kåre451838
Vilma Hagelberg NordahlOK Kåre16420
Julia Jennische PéclardOK Kåre1090424
Agnes LindbergKarlsbyhedens OK330732
Elsa MelinKorsnäs IF OK262332
Ingrid OlssonOK Kåre352978
Matilda Oredsson LindOK Kåre451848
Ella PersOK Kåre451865
Linnea PerssonOK Kåre402002
Frida SjöblomOK Kåre2089346
Stella StenmanOK Kåre226972
Karin SöderholmOK Kåre2088673
Moa SölscherKorsnäs IF OK1080930
Doris ÖstlundOK Kåre2088664

H10 (22)

NamnOrganisationBricknummer
Alexis AndréSvärdsjö SOK1404031
Olle BladlundKarlsbyhedens OK417304
Viktor BäckströmOK Kåre2126097
Elis ClarströmOK Kåre2126107
Adam EnochssonKorsnäs IF OK2109386
Frans GotteOK Kåre451839
Erik LimellOK Kåre2126098
Oskar LimellOK Kåre2088690
Viggo LindgrenOK Kåre352984
Viktor LindgrenOK Kåre1017355
Wilhelm Lindhe StilleKorsnäs IF OK364824
Emil LundbergKorsnäs IF OK1100115
Sigge LöfgrenOK Kåre2107342
Petter NordlundOK Kåre26948
Walter OksvoldOK Kåre7003124
Albin PernefalkOK Kåre2088652
Ludvig StåbiOK Kåre2101798
Nils StåbiOK Kåre2101730
Tim ThomsonOK Kåre2088698
Elliot TyskOK Kåre1100610
Noah TyskOK Kåre1141108
Isak UngerOK Kåre

Inskolning (28)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid BuskqvistOK Kåre451841
Milla ErikssonKarlsbyhedens OK330764
Axel ForsbergOK Kåre451843
Viktor GotteOK Kåre451900
Erik GräfningsGrycksbo IF OK216455
Emilia HagströmKarlsbyhedens OK417308
Linnea HagströmKarlsbyhedens OK244833
Natalie HagströmKarlsbyhedens OK244818
Douglas HanssonKarlsbyhedens OK417319
Wilhelmina HedbergKarlsbyhedens OK244669
Leo LarsonOK Kåre2126114
Elias LinderKarlsbyhedens OK214291
Olivia LinderKarlsbyhedens OK417318
Julia Lindhe StilleKorsnäs IF OK431028
Signe Montelius RisbergOK Kåre2088666
Lilly Niss-JonssonKarlsbyhedens OK244835
Hugo OdlindOK Kåre2123416
Ruben PekkariKarlsbyhedens OK417328
Aurelio PeterssonKarlsbyhedens OK417313
Matteo PeterssonKarlsbyhedens OK409484
Sienna PeterssonKarlsbyhedens OK417306
Ella StaffasKarlsbyhedens OK409487
Arvid StenmanOK Kåre451836
Moa SundvikKarlsbyhedens OK244842
Vilmer SundvikKarlsbyhedens OK417322
Aron SöderlundKarlsbyhedens OK351511
Elliot WennbergKarlsbyhedens OK244885
Hugo WennbergKarlsbyhedens OK330741

Öppen medel (8)

NamnOrganisationBricknummer
Mathias BergqvistKorsnäs IF OK
Johanna GustavssonKorsnäs IF OK1790313
Jan KinstenKvarnsvedens GOIF OK42957
Klockar Mattias NääsLeksands OK439576
Anders OlarsLeksands OK421817
Marita OlarsLeksands OK200485
Mats OlssonKvarnsvedens GOIF OK42942
Åsa SpikLeksands OK19629

Annonser