Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till KM-Sprint

TävlingsinformationVisa anmälningar per klass

Tävlingens namn: KM-Sprint
Arrangörsorganisationer: Karlskrona SOK / OK Orion
Datum: torsdag 17 maj 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 94 anmälda deltagare.

Karlskrona SOK (43)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Linda AllwoodKarlskrona SOKD35451392
Agnes BerlinKarlskrona SOKD14449545
Kristina BerlinKarlskrona SOKD4518509
Marcus BlomkvistKarlskrona SOKH351790209
Jens BohlinKarlskrona SOKH351978011
Kenneth FagerKarlskrona SOKH657520401
Lisa FolinoKarlskrona SOKD21900731
Adam GeorgssonKarlskrona SOKH21920330
Inge GötessonKarlskrona SOKH5516663
Erik HanssonKarlskrona SOKH202095412
Linda IngemarssonKarlskrona SOKD4516858
Annika JosefssonKarlskrona SOKD4512577
Mats KarlssonKarlskrona SOKH55244074
Arvid KronmarKarlskrona SOKH167021219
Elias KronmarKarlskrona SOKH107080525
Lova KronmarKarlskrona SOKD12451398
Magnus KronmarKarlskrona SOKH45730224
Emma LarssonKarlskrona SOKD148050810
Hugo LarssonKarlskrona SOKH169030219
Linda LarssonKarlskrona SOKD3516687
Magnus LarssonKarlskrona SOKH45710829
Elmar LeistraKarlskrona SOKH10445576
Joel LeistraKarlskrona SOKH122107170
Lisa LeistraKarlskrona SOKBana 3
Nico MankonenKarlskrona SOKH122800744
Clas NilssonKarlskrona SOKBana 59701209
Jakob OmelchenkoKarlskrona SOKH12444710
Maxim OmelchenkoKarlskrona SOKH167020313
Anders PetterssonKarlskrona SOKH45650221
Eva PetterssonKarlskrona SOKD45661215
Maja PetterssonKarlskrona SOKD21920809
Alma SvennerudKarlskrona SOKD142109204
Hjalmar SvennerudKarlskrona SOKH102107164
Marcus SvennerudKarlskrona SOKH45
Marie SvennerudKarlskrona SOKD35
Märta SvennerudKarlskrona SOKD122109207
Bo SvillingKarlskrona SOKH5547425
Mikael WarenhedKarlskrona SOKH3516674
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOKH167071723
Johanna WilhelmssonKarlskrona SOKD20808182
Peter WirenstedtKarlskrona SOKH359132413
Emma ZettervallKarlskrona SOKD141050824
Erik ZettervallKarlskrona SOKH101090930

Katrineholms OK (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Siri JeppsonKatrineholms OKD21940507

OK Orion (49)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Lennart AnderssonOK OrionH6530357
Rolf AnglertOK OrionH65247542
Emily ArvmyrenOK OrionBana 17090233
Gustaf ArvmyrenOK OrionH102800757
Henrik BerlinOK OrionH45690423
Axel BrattOK OrionH148050420
Cecilia BrattOK OrionD21993541
Niklas BrattOK OrionH458123666
Alva EngströmOK OrionD122057337
Mattias EngströmOK OrionH359771210
Vilma EngströmOK OrionD142057315
Hugo FlinkOK OrionH121831006
Anders HåkanssonOK OrionH458051022
Filip HåkanssonOK OrionH168130416
Jenny HåkanssonOK OrionD458021031
Oliver HåkanssonOK OrionH148151022
Johan JacobssonOK OrionH459681010
Eskil JohanssonOK OrionH55262491
Lars-Ola LarssonOK OrionH45670124
Melker LarssonOK OrionH141041209
Anders LeopoldOK OrionH359771005
Erik LeopoldOK OrionH107080122
Selma LeopoldOK OrionD127070108
Magnus LeuenbergerOK OrionBana 52123533
Maria LeuenbergerOK OrionBana 42123356
Ann-Helen LinnersjöOK OrionD6527257
Filip MyrénOK OrionH129071219
Johan MyrénOK OrionH3518543
Olivia MyrénOK OrionD109090817
Nellie NilssonOK OrionD169587749
Tom OlaussonOK OrionH21594280
Erik OscarssonOK OrionH162065300
Pontus PeterssonOK OrionH21920215
Annica RosengrenOK OrionD451720815
Måns SandgrenOK OrionH21910200
Oliwer SjökvistOK OrionH10755557
Patrik SjökvistOK OrionH357509080
Anders SundelinOK OrionH459700716
Erik SundelinOK OrionH161401311
Katarina SundelinOK OrionD459650108
Martina SundelinOK OrionD201401354
Nanna SundelinOK OrionD121401388
Lena SwartzOK OrionD559620620
Lisa SwartzOK OrionD148040501
Nils SwartzOK OrionH148262490
Hedda SvenssonOK OrionD149050409
Jan SvenssonOK OrionH552062057
Ellen WahlbomOK OrionD20632800
Theodor WahlbomOK OrionH218096908

Södertälje-Nykvarn OF (1)

NamnOrganisationKlassBricknummer
Joakim AndénSödertälje-Nykvarn OFH218030380

Annonser