Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Vilselöpet + DM, ultralång, Blekinge, Halland, Skåne och Småland

TävlingsinformationAnmälVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Vilselöpet + DM, ultralång, Blekinge, Halland, Skåne och Småland
Arrangörsorganisationer: Hallands OF / OK Vilse 87 / Skånes OF / Smålands OF
Datum: söndag 21 oktober 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 507 anmälda deltagare.

D21 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Anna AnderssonOK Orion10022
Elin BrinkMarkaryds FK228212
Hanne FoghFSK Orientering7011222
Linda JanssonOK Älme870406
Elinor LindelöwHärlövs IF9102600
Rebecka OlssonOK Linné812238

H21 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus GlänneforsTullinge SK8000627
Jonas HjertFalköpings AIK OK840417
Pontus JohanssonOK Linné900214
Albin KronkvistÖrkelljunga FK9010601
Lukas WittenbecherLunds OK2104001

D21 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Veronika NesverovaLunds OK2104044

H20 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Alexander GraadRonneby OK9812310
Ludvig ZaarVäxjö OK8010222

D16 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Thea BökmanHelsingborgs SOK9031101
Hilma HolmströmHärlövs IF8020414
Linn KarlssonOK Vilse 879200683
Enni LindskogOK Älme9010404
Sofia PalmFK Boken575799
Alice PerssonOK Tyringe2085368
Hanna RingRonneby OK9020829
Linnea RydlundHässleholms OK8041225
Vilmalee SuwanOK Vilse 879030714
Ella SöderbergOK Skogsfalken9030110
Ellen TollOK Njudung9619427

H16 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Melker AnderssonOK Pan-Kristianstad9921006
Arvid BlomsterRonneby OK2050851
Hugo EricssonVäxjö OK9085619
Simon FogelströmTorsås OK9020812
Ivar HelmerssonHässleholms OK9030906
Filip HåkanssonOK Orion8130416
Erik JohanssonFK Boken2057275
Arvid KronmarKarlskrona SOK7021219
Hugo LarssonKarlskrona SOK9030219
Klas LjungqvistLunds OK9031012
Mattis NilssonNAIS Orienteringsklubb8291102

H16 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Zacharias ÅkerlundStigmännen Karlshamns OK354818

D14 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Emelia CarlströmFK Boken1181205
Emma EmilssonOK Skogsfalken640421
Viola HolmströmHärlövs IF9040610
Emmy PalmFK Boken880044
Tuva SelinFK Göingarna8050913
Alma SvennerudKarlskrona SOK8040817
Hedda SvenssonOK Orion9050409
Tilda SvenssonOK Vilse 87500975
Sandra WiduchKarlskrona SOK1411411
Ina ÅmanOK Vilse 878011018
Lina ÅsLunds OK9060521

H14 (18)

NamnOrganisationBricknummer
Herbert AdamssonStigmännen Karlshamns OK202433
Emil AlbinssonOK Skogsfalken8420033
Gustav AnderssonOK Pan-Kristianstad1040717
Axel BrattOK Orion8050420
Oskar ErikssonRonneby OK9005102
Edwin FalkstrandTormestorps IF2109399
Lukas HagbergKalmar OK8001712
Hampus HolgerssonTorsås OK1470449
Oliver HåkanssonOK Orion8151022
Victor JosefssonOK Skogsfalken1051223
Anton KarlssonFK Finn451930
Melker LarssonOK Orion1041209
Svante LorentzsonStigmännen Karlshamns OK15241
Elias NilssonHässleholms OK2119842
Melker OlssonStigmännen Karlshamns OK1050600
Caspar PegardOK Gynge7210288
Svante SelinFK Göingarna8001001
Wilmer SelinFK Göingarna8100100

D12 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Frida EmilssonFK Åsen2104137
Vide HäggströmAndrarums IF2058755
Alice JohanssonFK Boken2063886
Hannah JosefssonOK Skogsfalken1071105
Siri KleinOK Vilse 87205272
Lova KronmarKarlskrona SOK451398
Thea LewisOK Vilse 87205271
Sara LjungqvistLunds OK9060715
Elin SaleskogRonneby OK1102206
Märta SvennerudKarlskrona SOK2109207
Matilda SöderbergOK Skogsfalken9070724
Smilla ThomassonFK Göingarna8071216
Viktoria ÅkerlundFK Boken2119380

H12 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Hjalmar AxelssonFK Göingarna8060515
Lukas BlissingOK Vilse 87205269
Arvid ErikssonRonneby OK9070309
Kasper FagerKarlskrona SOK7060207
Arvid FalkstrandTormestorps IF1071118
Carl GlivesonRonneby OK539905
Albin GranqvistFK Göingarna1008407
Gustav GranqvistFK Göingarna1008411
Eddie KarlssonOK Vilse 879060214
Ville LindskogOK Älme1200706
Elias LindströmRonneby OK1080223
Nico MankonenKarlskrona SOK2800744
Noah MulariOK Vilse 87500976
Filip MyrénOK Orion9071219
Alfred OlssonLunds OK2085383
Jakob OmelchenkoKarlskrona SOK44410
Nils PerssonOK Tyringe2123427
Emil RingRonneby OK9061103
Kurt SjöbergHelsingborgs SOK8070216
Simon WaxegårdTorsås OK7472821
Wille VernströmRonneby OK9060112

H12 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
David ArvmyrenOK Orion7090233

D10 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Elin AnzeliusHästveda OK7080111
Ellen EinarssonOK Vilse 87500977
Kristina Nilsson CondoriHästveda OK433403
Klara PalmFK Boken2078099
Hilma PaulinOK Vilse 8710119
Fifi PegardOK Gynge7203425
Olivia SvenssonFK Åsen1081218
Emma WikströmHästveda OK2075201
Ellinor ÅkerlundFK Boken2122078

H10 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Alexander BjärbyFrosta OK421182
Albin EmilssonOK Skogsfalken451061
Axel FalkstrandTormestorps IF1090906
Olle HåkanssonRonneby OK539907
Elias KronmarKarlskrona SOK7080525
Alvin LundgrenVäxjö OK510616
Filip PaulinOK Vilse 87205242
Olle SaleskogRonneby OK1708209

D35 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Sara AnderssonFK Boken2122086
Jessica KarlssonOK Torfinn7820523
Elin NeckénOK Älme9831207
Emma Nilsson CondoriHästveda OK433401

D40 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Linda GunnarssonHästveda OK7508223
Lotte HenrikssonSimrishamns OK345279
Malin HäggströmAndrarums IF2058751
Linda LarssonKarlskrona SOK8050275
Sarah LindströmRonneby OK770601

D45 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Louise AxelssonFK Göingarna717478
Josefina BerglundFK Boken2063832
Jenny HåkanssonOK Orion8021031
Linda IngemarssonKarlskrona SOK16858
Josefine JungstrandOK Skogsfalken9690301
Maureen Olsson LoLunds OK451403
Ewa PerssonTormestorps IF404322
Anneli WihlborgOK Gynge7002200

H45 (20)

NamnOrganisationBricknummer
Tobias BorgerKalmar OK616999
Magnus EricssonVäxjö OK908561
Pär FridsellOK Pan-Kristianstad19060
Magnus GraadRonneby OK710299
Magnus GranqvistFK Göingarna720907
Torgny HolmströmHärlövs IF9690415
Anders HåkanssonOK Orion8051022
Dan JohanssonFK Boken2057274
Björn KarlssonKexholms SK7210176
Magnus KronmarKarlskrona SOK730224
Magnus LarssonKarlskrona SOK710829
Thomas LåstbomHärlövs IF690906
Anders MalmqvistMotala AIF OL1399764
Björn NilssonHärlövs IF516516
Magnus NilssonTorsås OK7043828
Jörgen OlssonOK Pan-Kristianstad420173
Yuri OmelchenkoOK Orion710906
Anders SelinFK Göingarna16277
Ola SöderbergOK Skogsfalken9730919
Per WikströmHästveda OK9102605

D50 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Carina AnderssonFK Friskus-Varberg1426987
Tine Meyhoff PetersenHerlufsholm OK8631591
Anna NyqvistKalmar OK9616999
Christin OlssonOK Gynge405160

H50 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Peter AnderssonOK Gynge7660223
Håkan AxelssonFK Göingarna672425
Anders BlomqvistOK Skogsfalken9660822
Johan BökmanHelsingborgs SOK452289
Håkan CaesarHärlövs IF8200346
Pierre DanielssonOK Skogsfalken8020316
Niklas EdvardssonFK Göingarna671112
Håkan ErikssonHästveda OK670630
Anders GustafssonFK Friskus-Varberg1426972
Evert KarlssonTorsås OK
Håkan KarlssonFK Finn9102157
Anders KnudsenHerlufsholm OK8653089
Lars-Ola LarssonOK Orion670124
Thomas NajvikOK Pan-Kristianstad681127
Jimmy NicklassonKexholms SK225165
Anders NilssonFK Göingarna7010181
Bo NordahlSimrishamns OK12392
Jonas PerssonTorsås OK9670123
Magnus PorleVäxjö OK777929

D55 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Britt-Marie BengtssonFK Åsen620228
Eva EklundVäxjö OK8130161
Tina HagårdRävetofta OK601224
Kati NémethStigmännen Karlshamns OK1396116
Ann NilssonMarkaryds FK600926
Ewa RoosHelsingborgs SOK590916

H55 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Jan AnderssonKalmar OK26131
Per-Arne ForsbergTullinge SK600715
Anders GranqvistVärend GN OL205374
Ulf JungstrandOK Skogsfalken8180360
Johnny NimvikFK Åsen620325
Bo PeterssonLessebo OK202556

D60 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Maria AnderssonBredaryds SOK409705
Inger FrickFK Göingarna26656
Bente KällVäxjö OK9560113
Eva Konring OlesenFIF Hillerød8631605
Birgitta OlssonOK Skogsfalken214205
Mona PalmLessebo OK17547
Berit RuneforsVäxjö OK15943

H60 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Lars EklundVäxjö OK16848
Per-Ivan EngströmOK Orion417688
Lars ErikssonKalmar OK209020
Per NilssonStigmännen Karlshamns OK550812
Carl-Johan RoubertFK Finn2107207
Bo SalomonsonKalmar OK560531
Dan SjöholmHalmstad OK300924

D65 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Majvie AnnegårdSOK Viljan858890
Bigge BengtssonStigmännen Karlshamns OK19571
Sonja HammarOK Kompassen2052700
Margareta HeldFK Åsen9639108
Kerstin HjalmarssonEmmaboda Verda OK9521016
Birgit H. JensenFIF Hillerød444540
Kristin JohanssonKarlskrona SOK21069
Lisa KumlinVäxjö OK15924
Karin LarssonOK Kompassen9500417
Ingrid E StrömRonneby OK1521007
Åsa StåhlHjärnarps OL7500209

H65 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Anders JohanssonSol Tranås19913
Thomas JohanssonStigmännen Karlshamns OK1490927
Göran JohnssonSkåneslättens OL17425
Hans LarssonHässleholms OK16616
Bo Anders NilssonLunds OK1025267
Jörgen NilssonRonneby OK41566
Emil OlesenFIF Hillerød553547
Bjarne SkramFIF Hillerød444539
Kenth SundgrenSkåneslättens OL8100081
Hans SvensonSOK Viljan9189469

D70 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Berit ByströmOK Virdarna7430315
Brita DahlbergHässleholms OK1662309
Kristina FranssonOK Virdarna16936
Gunilla GrönbladHärlövs IF445397
Solbritt GustafssonOK Virdarna13913
Anna-Lisa HanssonOK Pan-Kristianstad28667
Ulla HåkanssonOK Gynge9460203
Britt-Mari KarlssonVäxjö OK27159
Inga LjungquistLunds OK11276
Berit NilssonOK Älme25912
Lena PehrssonOK Silva444637
Bodil RuterOK Älme17718
Marianne SellgrenSigtuna OK902980
Torill SvendsenFrosta OK25270

H70 (19)

NamnOrganisationBricknummer
Benkt AnderssonFrosta OK25268
Ingemar AnderssonOK Orion262488
Karl-Evert AnnegårdSOK Viljan7471222
Lars-Gunnar BengtssonStigmännen Karlshamns OK10711
Conny BerggrenVäxjö AIS25596
Kent EkdahlEmmaboda Verda OK15704
Jörgen FranssonEmmaboda Verda OK8470220
Tommy HeldFK Åsen9818252
Lars HenrikssonOK Älme17701
Dag Lewis-JonssonHelsingborgs SOK17931
Roland NilssonSOK Viljan9460113
Tommy OlssonKarlskrona SOK16659
Jan PerssonYstads OK9470110
Sven RuterOK Älme428978
Anders SellgrenSigtuna OK449535
Bengt StåhlHjärnarps OL7471006
Göran SvenssonFK Finn28888
Sven ThelanderssonLunds OK41894
Anders WetterlingStigmännen Karlshamns OK15222

D75 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Clarie EkOK Pan-Kristianstad520216
Ulla NilssonSOK Viljan426277

H75 (21)

NamnOrganisationBricknummer
Göran AnderssonStigmännen Karlshamns OK11800
Kurt BergstrandLessebo OK17587
Torsten ClaessonOK Älme1205515
Peter DahlstedtOK Pan-Kristianstad436126
Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL9664311
Hubert HugossonOK Gynge27828
Torgny JonssonVäxjö AIS438795
Stig KarlssonLessebo OK17565
Stig KarlssonTorsås OK341095
Kjell LindauOK Kompassen33722
Björn LinnersjöOK Orion27256
Christer LjungquistLunds OK11262
Verner LönnquistHärlövs IF33435
Kjell MånssonRonneby OK2050912
Nils-Åke NilssonHärlövs IF28568
Ragnar OlssonRonneby OK590821
Bertil OttossonFK Göingarna910018
Lars RoosAttunda OK1060839
Bo SvenssonÖrkelljunga FK258531
Gerth SällströmLessebo OK17543
Göran ThourVärend GN OL263097

H80 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Heino OtsKalmar OK581130
Bengt PeterssonOK Älme1351108
Leif SjögrenOK Orion18567

H85 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Leif ClaessonTormestorps IF9193301
Kjell-Arne PetterssonHärlövs IF33437

Inskolning (1)

NamnOrganisationBricknummer
Oscar JohanssonRonneby OK539906

U1 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Filippa KarkulehtoOK Vilse 871110706

U2 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Anton CarlströmFK Boken1080305
Delia CondoriHästveda OK433404
Sonia KurashovaFK Åsen1080909

Öppen motion 3 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anette NilssonTormestorps IF2125962

Öppen motion 5 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Elena KurashovaFK Åsen1980316

Öppen motion 7 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Eivor MagnussonOK Pan-Kristianstad1570411
Per-Ola MelanderStigmännen Karlshamns OK640327
Helen NilssonHärlövs IF500918
Göran ReinholdssonJärfälla OK7207646
Eva WildmarkFK Boken304871

Öppen motion 8 (5)

NamnOrganisationBricknummer
David BengtssonFK Åsen800430
Anne Bloch FrandsenOK Sorø9180268
Jens FrandsenOK Sorø7202756
Anna ÅsLunds OK9730305
Erik ÅsLunds OK9450045

Öppen motion 9 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Kim FolanderFSK Orientering7207947
Henrik ModigOK Pan-Kristianstad741018

D18 Skåne (3)

NamnOrganisationBricknummer
Tina LjungqvistLunds OK9092001
Alice OlvegårdFK Göingarna2087152
Nelli OlvegårdFK Göingarna2126223

H18 Blekinge (4)

NamnOrganisationBricknummer
Filip BengtssonOK Orion8001337
Simon GiselssonRonneby OK8010821
Lukas KatvalaKarlskrona SOK9000724
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK7071723

H18 Skåne (3)

NamnOrganisationBricknummer
Oscar ModigOK Pan-Kristianstad8000417
Simon OlssonHjärnarps OL7202815
Carl ÅsLunds OK9020827

H18 Småland (1)

NamnOrganisationBricknummer
Albin TollOK Njudung7543288

D21 Skåne (5)

NamnOrganisationBricknummer
Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad900412
Lindha HellnerFK Göingarna19146
Sara Snogerup LinseLunds OK620430
Hanna ModinLunds OK812212
Pia OlssonSkåneslättens OL7403243

H21 Blekinge (1)

NamnOrganisationBricknummer
Pontus PeterssonOK Orion920215

H21 Skåne (10)

NamnOrganisationBricknummer
André BjärbyFrosta OK28778
Oskar CervinHelsingborgs SOK1325476
Ola HäggströmAndrarums IF2058752
Rickard IngessonLunds OK9005064
Patrik JohanssonHelsingborgs SOK820282
Joel Käll KarlssonLinköpings OK7900816
Daniel LindbergEslövs FK1840504
Erik SchultzLunds OK8086061
Martin WendtLunds OK8060801
Gernot Ymsén-KerschbaumerOK Pan-Kristianstad8180883

H21 Småland (1)

NamnOrganisationBricknummer
Andreas JanssonIK Hakarpspojkarna820519

H35 Blekinge (2)

NamnOrganisationBricknummer
Johan MyrénOK Orion8110191
Ola SamuelssonOK Orion1811103

H35 Skåne (6)

NamnOrganisationBricknummer
Felix AlnervikHelsingborgs SOK9810930
Jonas BengtssonHelsingborgs SOK790326
Sebastian GieseÖrkelljunga FK1252660
Christian JohanssonHelsingborgs SOK1416201
Per Erik JönssonOK Torfinn790823
Jonas NorénHelsingborgs SOK8000037

H35 Småland (3)

NamnOrganisationBricknummer
Martin BeijerJönköpings OK8480110
Jari HuttunenSOK Aneby442324
Johan SchagerlindOK Bävern9042881

D40 Skåne (4)

NamnOrganisationBricknummer
Maria HelmerssonHässleholms OK9741007
Frida PalmFK Boken2078013
Camilla SelinFK Göingarna26690
Anna WikströmHästveda OK9102606

D40 Småland (4)

NamnOrganisationBricknummer
Susanne AxelssonJönköpings OK28659
Elisabeth HagelbergEksjö SOK8070912
Eva PerssonVäxjö OK434131
Maria Rosén ThelinJönköpings OK8040104

H40 Blekinge (3)

NamnOrganisationBricknummer
Björn AnderssonKarlskrona SOK1090516
Ingemar ErikssonRonneby OK740409
Jakob FagerKarlskrona SOK7770726

H40 Skåne (7)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik AnderssonHässleholms OK9771215
Magnus EmilssonFK Åsen15906
Håkan GunnarssonFK Göingarna761207
Jesper HåkanssonFK Göingarna1008402
Mikael NilssonLunds OK740474
Martin SjöbergOK Pan-Kristianstad7622001
Mikael ThomassonFK Göingarna2095443

H40 Småland (6)

NamnOrganisationBricknummer
Johan AxelssonOK Älme7202774
Anders BlomqvistJönköpings OK8002496
Daniel EvaldssonVäxjö OK760125
Martin GummessonFK Finn7412301
Jon LindskogOK Älme1197408
Filip SjöforsOK Älme7000137

D45 Blekinge (2)

NamnOrganisationBricknummer
Kristina BerlinKarlskrona SOK18509
Sara ElfvingRonneby OK700413

D45 Skåne (6)

NamnOrganisationBricknummer
Susanne AnderssonOK Pan-Kristianstad711011
Anna LjungqvistLunds OK9990619
Mona RosbergÖrkelljunga FK17180
Carina RydlundHässleholms OK8301270
Carina ThynellHärlövs IF9497731
Maria TuressonHärlövs IF8010323

D45 Småland (1)

NamnOrganisationBricknummer
Marina JohanssonOK Njudung9101405

H45 Blekinge (5)

NamnOrganisationBricknummer
Henrik BerlinOK Orion690423
Åke LarssonStigmännen Karlshamns OK302351
Torgny LindströmRonneby OK730619
Anders SundelinOK Orion9700716
Marcus SvennerudKarlskrona SOK7403080

H45 Skåne (7)

NamnOrganisationBricknummer
Fabian LjungqvistLunds OK9700604
Torgny LundHästveda OK930249
Michael LönnHjärnarps OL8631097
Björn MöllerOK Kontinent7109140
Håkan PalmFK Boken7102160
Mikael PihlOK Pan-Kristianstad735735
Urban SchmidtOK Kontinent1720129

H45 Småland (3)

NamnOrganisationBricknummer
Viktor SkobeKalmar OK2088543
Fredrik SvenssonJönköpings OK7105240
Magnus TrofastBredaryds SOK8160269

D50 Blekinge (3)

NamnOrganisationBricknummer
Gunilla GustafssonOK Orion650406
Annika JosefssonKarlskrona SOK12577
Katarina SundelinOK Orion9650108

D50 Skåne (3)

NamnOrganisationBricknummer
Carina GustafssonOK Gynge9680208
Christel OlssonFK Åsen47186
Marie OlssonÖrkelljunga FK1399769

D50 Småland (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Sofie BrinkMarkaryds FK1680904
Caroline LiljebjörnNybro OK815538

H50 Skåne (9)

NamnOrganisationBricknummer
Vidar AlbinssonHässleholms OK247594
Raul HindovLunds OK9102233
Henric HöglindOK Pan-Kristianstad208583
Magnus LarsenFK Boken15365
Henrik LarssonFK Göingarna26692
Magnus LarssonFK Göingarna9670106
Magnus OlssonHjärnarps OL7204063
Stefan PålssonSkåneslättens OL930629
Magnus TenghagenHärlövs IF8231268

H50 Småland (3)

NamnOrganisationBricknummer
Lars HagelbergEksjö SOK8060800
Lars SvenssonIK Hakarpspojkarna670108
Dennis TollOK Njudung9101429

D55 Blekinge (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ann ÖhlinStigmännen Karlshamns OK451996

D55 Skåne (3)

NamnOrganisationBricknummer
Christina SegerslättSkåneslättens OL591103
Britt-Marie StenssonHelsingborgs SOK9630308
Christina SternerTockarps IK7630502

H55 Blekinge (2)

NamnOrganisationBricknummer
Pontus LarssonOK Skogsfalken264152
Ingemar MånssonRonneby OK591016

H55 Skåne (3)

NamnOrganisationBricknummer
Bengt-Åke BerntssonSkåneslättens OL17434
Sverker ErikssonOK Gynge9601024
Benjamin ViebkeMalmö OK9895435

H55 Småland (3)

NamnOrganisationBricknummer
Arto BlomdahlIK Hakarpspojkarna890706
Jan KarlssonVäxjö OK9590321
Ove LernåKalmar OK600524

D60 Blekinge (2)

NamnOrganisationBricknummer
Annika FrantzStigmännen Karlshamns OK15228
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK1571127

D60 Skåne (3)

NamnOrganisationBricknummer
Anna LarssonÖrkelljunga FK17163
Ingrid LarssonFK Göingarna26658
Lotta LinseforsLunds OK8461030

H60 Skåne (4)

NamnOrganisationBricknummer
Anders HellrupFrosta OK2089010
Paul IripFK Göingarna2115533
Bengt LarssonFK Göingarna26651
Sten SegerslättSkåneslättens OL9570119

D65 Skåne (2)

NamnOrganisationBricknummer
Gudrun NilssonLunds OK1025266
Eva TykessonRävetofta OK9070530

H65 Blekinge (3)

NamnOrganisationBricknummer
Kenneth FagerKarlskrona SOK7520401
Owe NilssonStigmännen Karlshamns OK9102854
Lennart SohlinOK Orion452530

H65 Skåne (7)

NamnOrganisationBricknummer
Olle BohmanHjärnarps OL520907
Per Arne EvaldssonOK Gynge433626
Tommy HautopOK Pan-Kristianstad9520818
Bengt-Göran MånssonOK Pan-Kristianstad510704
Kent R NilssonAndrarums IF9490705
Gert OlssonTockarps IK258594
Sven-Inge SvenssonHässleholms OK9199191

H65 Småland (8)

NamnOrganisationBricknummer
Leif CarlssonSOK Viljan8460264
Kent GranqvistVästerviks OK919658
Lennart GustafssonJönköpings OK451942
Jan KarlssonOK Virdarna16938
Bo W LarssonVäxjö OK22064
Kalle LindqvistVäxjö OK9525487
Krister NilssonVäxjö OK7015986
Göran SvensonSOK Viljan520101

D70 Blekinge (2)

NamnOrganisationBricknummer
Birgitta OlssonRonneby OK611004
Gullevi SvenssonRonneby OK1213148

D70 Skåne (2)

NamnOrganisationBricknummer
Maj-Britt ByströmRävetofta OK16300
Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL7451125

D70 Småland (5)

NamnOrganisationBricknummer
Helen AndertoftMarkaryds FK521030
Gun-Britt FranssonEmmaboda Verda OK1572001
Ulla-Britt KarlssonVäxjö OK350747
Ann-Mari PerssonVäxjö OK16000
Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK444608

H70 Blekinge (2)

NamnOrganisationBricknummer
Lennart AnderssonOK Orion30357
Kent SvenssonOK Skogsfalken12289

H70 Skåne (12)

NamnOrganisationBricknummer
Nils-Erik BondessonFrosta OK581124
Per-Olof FernbergIS Skanne36139
Mats HåkanssonMalmö OK2095205
Leif KarlssonFrosta OK27905
Janne LindholmFrosta OK27900
Kjell LönnHjärnarps OL7480607
Håkan NilssonMalmö OK511010
Willie OlssonRävetofta OK7201375
Lars PerssonOK Kompassen9481206
Åke PerssonHjärnarps OL7480502
Karsten RichardtKøge OK8657111
Leif SandgrenFrosta OK671202

H70 Småland (8)

NamnOrganisationBricknummer
Gunnar AnderssonIK Vista353538
Sonny AnderssonIK Hakarpspojkarna441288
Sölve AnderssonOK Stigen25454
Johnny GustafssonGamleby OK2800695
Ronny HjalmarssonEmmaboda Verda OK9471101
Arne JohanssonOK Älme17705
Nils KarlssonVäxjö AIS426900
Göran RundgrenLessebo OK17081

H75 Blekinge (1)

NamnOrganisationBricknummer
Roland KarlssonRonneby OK2126005

H75 Skåne (6)

NamnOrganisationBricknummer
Anders CarlssonSkåneslättens OL1391130
Åke EkstrandHärlövs IF15219
Roland OffrellFrosta OK8001962
Inge PerssonFK Boken2107546
Raimo SalminenOK Pan-Kristianstad354710
Ingemar SvenssonLunds OK9127172

H75 Småland (3)

NamnOrganisationBricknummer
Hagbert PerssonVäxjö OK15998
Krister SandbladVäxjö OK1420201
Arne SvenssonOK Njudung345319

H80 Skåne (4)

NamnOrganisationBricknummer
Arne GustafssonMalmö OK9101537
Jan-Eric NelkingFK Åsen15920
Bengt I NilssonFrosta OK28703
Bo UllmanOK Pan-Kristianstad43492

H80 Småland (5)

NamnOrganisationBricknummer
Gillis AlmVäxjö OK15927
Sivert AxelssonKalmar OK36419
Allan HåkanssonSOK Viljan428957
Sven-Erik LundAnderstorps OK2050934
Werner TörnblomVäxjö OK2058133

H40 Halland (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ulrik MagnussonHalmstad OK1931224

D50 Halland (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid JohanssonLaholms IF OK8014145

H50 Halland (1)

NamnOrganisationBricknummer
Peter AronssonFK Friskus-Varberg28368

H80 Halland (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ernie BroströmHalmstad OK437495

Annonser