Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Ungdomsserien Blekinge östra etapp 4

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Ungdomsserien Blekinge östra etapp 4
Arrangörsorganisation: Karlskrona SOK
Datum: onsdag 30 maj 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 123 anmälda deltagare.

D16 Kort (4)

NamnOrganisationBricknummer
Klara AnderssonOK Orion1060302
Hanna RingRonneby OK9020829
Alma SvennerudKarlskrona SOK2109204
Emma ZettervallKarlskrona SOK1050824

H16 Kort (11)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid BlomsterRonneby OK2050851
Filip HåkanssonOK Orion8130416
Gabriel HåkanssonRonneby OK9021016
Arvid KronmarKarlskrona SOK7021219
Hugo LarssonKarlskrona SOK9030219
Albin NilssonKarlskrona SOK7020228
Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK7020313
Erik OscarssonOK Orion2065300
Anton TörnqvistKarlskrona SOK7474111
Jakob WilhelmssonKarlskrona SOK7071723
Oleksii ZhelobkovKarlskrona SOK2109211

D14 Kort (8)

NamnOrganisationBricknummer
Agnes BerlinKarlskrona SOK449545
Maja BäcklundRonneby OK2057288
Vilma EngströmOK Orion2057315
Emma LarssonKarlskrona SOK8050810
Angelina LydinRonneby OK2085364
Lisa SwartzOK Orion8040501
Hedda SvenssonOK Orion9050409
Sandra WiduchKarlskrona SOK1411411

H14 Kort (10)

NamnOrganisationBricknummer
Adam AnderssonKarlskrona SOK7051022
Samuel BilénKarlskrona SOK445532
Axel BrattOK Orion8050420
Oskar ErikssonRonneby OK9005102
Oliver HåkanssonOK Orion8151022
Melker LarssonOK Orion1041209
Simon SilverskärKarlskrona SOK444777
Nils SwartzOK Orion8262490
Hannes SvenssonRonneby OK812368
Linus VernströmRonneby OK9040312

D12 Kort (6)

NamnOrganisationBricknummer
Hanna BäcklundRonneby OK2057257
Alva EngströmOK Orion2057337
Lova KronmarKarlskrona SOK451398
Elin SaleskogRonneby OK1102206
Mirja SilverskärKarlskrona SOK444731
Märta SvennerudKarlskrona SOK2109207

H12 Kort (11)

NamnOrganisationBricknummer
David ArvmyrenOK Orion7090233
Noah BilénKarlskrona SOK445528
Arvid ErikssonRonneby OK9070309
Carl GlivesonRonneby OK1418122
Joel LeistraKarlskrona SOK2107170
Nico MankonenKarlskrona SOK2800744
Filip MyrénOK Orion9071219
Jakob OmelchenkoKarlskrona SOK444710
Emil RingRonneby OK9061103
Wille VernströmRonneby OK9060112
Carl ÅkessonOK Orion2107531

D10 Kort (6)

NamnOrganisationBricknummer
Hilda BilénKarlskrona SOK445527
Meja HåkanssonRonneby OK741000
Alice LagerströmRonneby OK2123555
Disa LundbergKarlskrona SOK2109235
Olivia MyrénOK Orion9090817
Elin NilssonKarlskrona SOK7205498

H10 Kort (14)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo BäcklundRonneby OK2093559
Olle HåkanssonRonneby OK539907
Elias KronmarKarlskrona SOK7080525
Erik LeopoldOK Orion7080122
Olle LindquistKarlskrona SOK445580
Elias LindströmRonneby OK1080223
Emanuel Lodhag ErikssonOK Orion2123320
Albin PerssonKarlskrona SOK444724
Olle SaleskogRonneby OK1708209
Oliwer SjökvistOK Orion755557
Folke TyrbergKarlskrona SOK444713
Isak TörnqvistKarlskrona SOK2109220
Erik ZettervallKarlskrona SOK1090930
Olof ÅkessonOK Orion2107525

Inskolning (10)

NamnOrganisationBricknummer
Svante EliassonKarlskrona SOK1684407
Tom EliassonKarlskrona SOK445505
John GrollKarlskrona SOK444798
Felicia MyrénOK Orion18543
John MårtenssonKarlskrona SOK1983607
Nora MårtenssonKarlskrona SOK2109241
Alvin NilssonOK Orion2128509
Jonatan NystedtKarlskrona SOK444789
Love RydénKarlskrona SOK444740
Selma StenholmKarlskrona SOK16861

U1 (17)

NamnOrganisationBricknummer
Gustaf ArvmyrenOK Orion2800757
Alice ByhedenKarlskrona SOK445535
Astrid ByhedenKarlskrona SOK445544
Sixten EliassonKarlskrona SOK1218176
Alva FalckKarlskrona SOK445553
Emil GunnergårdKarlskrona SOK444716
Alice JohanssonOK Orion
Leo LarssonKarlskrona SOK441542
Elmar LeistraKarlskrona SOK445576
Nathan LeistraKarlskrona SOK445578
Mattis LindströmRonneby OK1102031
Eric Olsson PetterssonKarlskrona SOK444702
Tessa-Li RydénKarlskrona SOK444742
Emma SandgrenOK Orion2128508
Hjalmar SvennerudKarlskrona SOK2107164
Melker SwärdhKarlskrona SOK444735
Sophie WiduchKarlskrona SOK1100708

U2 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Hiam DaboulKarlskrona SOK445504
Elsa EngströmOK Orion41587
Agnes GunnergårdKarlskrona SOK445561
Loki HarrisKarlskrona SOK445565
Niba Henning RydénKarlskrona SOK444741
Dianna JonssonKarlskrona SOK445567
Freddy JonssonKarlskrona SOK445570
Sam MårtenssonKarlskrona SOK1110516
Oscar Olsson PetterssonKarlskrona SOK444764
Kjetil SkarmyrOK Orion
Melker Wahlström NilssonOK Orion440922

U3 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ella JohanssonRonneby OK7030419
Ronja KarlssonRonneby OK1030703
Malva LarssonOK Orion18557
Nils PerssonKarlskrona SOK444773

Öppen motion 3 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Maria PerssonKarlskrona SOK444706
Ann-Sofie SilverskärKarlskrona SOK2107195

Öppen motion 5 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus LeuenbergerOK Orion2123533
Maria LeuenbergerOK Orion2123356

Öppen motion 7 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Jonny LagerströmRonneby OK2122018
Anders LeopoldOK Orion9771005

Öppen motion 8 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Ingemar ErikssonRonneby OK740409
Anders HåkanssonOK Orion9700516
Jenny HåkanssonOK Orion8021031
Torgny LindströmRonneby OK730619
Johan MyrénOK Orion18543

Annonser