Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till DM Natt Uppland

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: DM Natt Uppland
Arrangörsorganisation: OK Roslagen
Datum: fredag 31 augusti 2012

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 162 anmälda deltagare.

D21 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Sara BengtssonLånghundra IF
Rebecca BjärrenholtVallentuna-Össeby OL173115
Yvonne GrehnOK Rodhen
Inga KazlauskaitéOK Linné
Lovisa LingforsHagaby GoIF Örebro63436
Hanna MeyersonOK Linné
Kate MorrisonOK Linné
Emma Pihl SkoogOK Linné
Annika RidellIF Thor
Elin SjölanderOK Rodhen
Maria SjölanderOK Rodhen
Maria Von SchmalenséeAttunda OK

H21 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Rassmus AnderssonOK Linné
Simon EklövOK Linné
Olof ErikssonOK Linné
Johan HameliusOK Linné
Ulrik ImbergOK Linné
Mikael JaneråsOK Linné
Pontus JohanssonOK Linné
Thomas PetterssonIF Thor
Albin RidefeltOK Linné
Fredrik ÅkerlindVallentuna-Össeby OL

H20 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Niklas AldénOK Linné
Robert PetterssonIF Thor
Robin PousetteRånäs OK
Anton SundgrenVallentuna-Össeby OL
Fredrik WigertzLånghundra IF

D18 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Annika CarlbergVallentuna-Össeby OL
Sanna ForsbergLånghundra IF483498
Mathilda KarlssonOK Rodhen

H18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Rasmus SteenOK Enen
Jesper TibellLånghundra IF

D16 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Alice FrostOK Roslagen
Rebecka HoppeIF Thor
Caroline Löchting ThunbergOK Roslagen
Carolina NealisLänna IF
Fredrika von EssenOK Linné

H16 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Daniel Carlson BjernaldOK Linné
Felix ClassonRånäs OK
Nicklas DeWittLänna IF
Anton ForsbergLånghundra IF480469
Sixten JonssonOK Linné
Olle NilssonOK Linné
Johannes RidefeltOK Linné
Lucas RohdinSigtuna OK
Fabian SteenOK Enen

D14 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Sofia BerglundSigtuna OK
Sandra BoströmOK Linné
Ellen BromanOK Roslagen
Ellen FrostOK Roslagen
Wilma GilleOK Roslagen
Maria JanssonOK Linné
Carolina JonsellVallentuna-Össeby OL

H14 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Waldemar AnderssonOK Roslagen
Oliver AngelsiööOK Linné
Gustaf BerglundSigtuna OK
Johan EdenhamnLänna IF
Emil GrehnOK Rodhen
Olle GrywenzOK Linné
John LarssonRånäs OK
Tuve MöllerOK Linné
Gustav NyholmOK Linné
Daniel RönnqvistOK Linné
Pontus ThörnRånäs OK

D12 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Agnes BromanOK Roslagen
Alva JonssonLånghundra IF
Anna NordströmSigtuna OK
Lovisa WigertzLånghundra IF

H12 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Otto BalckVallentuna-Össeby OL82729

H35 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Jonas ErikssonRånäs OK
Dan HörnellOK Linné
Henrik SundblomRånäs OK

D40 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Yvonne GrehnOK Rodhen

H40 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Niklas CedstedtVallentuna-Össeby OL
Mats EkmanVallentuna-Össeby OL
Pontus GilleOK Roslagen
Svante JonsellVallentuna-Össeby OL
Fredrik SundinOK Linné
Roger TynellRånäs OK

D45 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Annika ArdellOK Rodhen
Anette ArksandVallentuna-Össeby OL
Marianne CarlbergVallentuna-Össeby OL
Maria HartOK Linné
Elisabeth HedlöfRånäs OK
Cathrine JohanssonTierps SOK
Agneta KarlssonRånäs OK
Lena NilssonOK Linné
Maria TibellLånghundra IF

H45 (13)

NamnOrganisationBricknummer
Christer ArksandVallentuna-Össeby OL
Johan BalckVallentuna-Össeby OL410707
Conny ForsbergLånghundra IF480467
Jonas GidingVallentuna-Össeby OL
Per GrywenzOK Linné
Peter HambäckLånghundra IF
Johan JakobssonLånghundra IF
Johan MöllerOK Linné
Stefan NordströmSigtuna OK
Johan OhlströmIF Thor
Thomas RoosIF Thor
Mattias SandqvistVallentuna-Össeby OL
Patrik SteenOK Enen

H50 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Roine AnderssonRånäs OK
Roland BäcklinSigtuna OK
Per EdenhamnLänna IF
Anders JönssonOK Triangeln480463
Peter RidefeltOK Linné
Tryggve RönnqvistOK Linné
Björn SöderbäckOK Linné
Sven WigertzLånghundra IF
Mats WindstedtFredrikshofs IF Skid & OK

D55 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Elisabeth HedlöfRånäs OK

H55 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Eddie BjärrenholtVallentuna-Össeby OL173468
Peter BrunnbergVallentuna-Össeby OL
Per-Åke HolmSigtuna OK
Thomas JohanssonRånäs OK
Ulf LagercrantzOK Linné
Lars LandströmLånghundra IF
Sven-Erik LevinTierps SOK
Peter SundgrenVallentuna-Össeby OL

D60 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Gunlis LarssonOK Enen
Ylva NilssonVallentuna-Össeby OL
Marianne SellgrenSigtuna OK
Ingrid SjölanderOK Rodhen

H60 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Stig AnderssonOK Linné
Christer ErikssonOK Linné
Sune HedströmOK Rodhen
Lars-Erik HermanssonOK Linné
Kenneth LarssonOK Enen
Björn LindgrenOK Österåker
Carl-Arne MalmbergVallentuna-Össeby OL
Tommy SjölanderOK Rodhen
Jan ÅsbergHäverödals SK407237

D65 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Caje JacobssonIF Thor
Gun-Inger SahlbergLånghundra IF407187
Elke WilkeTierps SOK

H65 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Boris AnderssonRånäs OK
Leif BergSigtuna OK
Leif ErikssonHeby AIF
Sören ErikssonLänna IF
Karl-Göran GustafssonUpsala IF
Jan Olov JonssonTierps SOK
Leif NordlundLänna IF
Torsten PetterssonLånghundra IF
Sven PihlEnköpings AIF
Hans SahlbergLånghundra IF407197
Ulf SkogtjärnOK Linné
Bengt-Olov TörnqvistSigtuna OK
Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden
Per-Erik WåhlbergOK Linné

D70 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Caje JacobssonIF Thor

H70 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Rolf AnderssonRimbo SOK39368
Kurt BoströmOK Linné
Ove CarlssonOK Linné
Martin EngqvistUpsala IF
Sven JacobssonIF Thor
Thord RådbergOK Roslagen
Rune ThurénVallentuna-Össeby OL
Lennart TorstenssonOK Rodhen

Öppen motion 2 (2)

NamnOrganisationBricknummer
[person ej vald]OK Roslagen
Jonathan NealisLänna IF

Öppen motion 5 (2)

NamnOrganisationBricknummer
[person ej vald]Långhundra IF
Christer RognellVallentuna-Össeby OL

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr