Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Ungdomsserie och NOK-träning sprint

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Ungdomsserie och NOK-träning sprint
Arrangörsorganisation: Tjalve IF Norrköping
Datum: tisdag 29 maj 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 80 anmälda deltagare.

D16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Sofia TunessonSkogspojkarnas OK8050105
Ida WaernqvistNAIS Orienteringsklubb8030629

H16 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Ture BergqvistNAIS Orienteringsklubb9102599
Valter FredrikssonTjalve IF Norrköping9030424
Andreas TörnkvistOK Denseln1030529
Gustav WallmanMatteus SI2065225

D14 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Moa Algers OmholtSkogspojkarnas OK1041117
Sofie EttlingSkogspojkarnas OK1050322
Linn JohnssonMatteus SI1602167
Stella RosengrenTjalve IF Norrköping2109370
Fanny WalterssonOK Roxen9050817

H14 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo BraamOK Denseln9505050
Simon FlankegårdTjalve IF Norrköping1050518
John KinnanderMatteus SI2119376
Francesco SavaniSkogspojkarnas OK2107341
Elmer WaldfeltFinspångs SOK7990422
Robin WilhelmsonTjalve IF Norrköping2095417
Axel WågbergNAIS Orienteringsklubb9957958

D12 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Emmy BorgOK Denseln2101818
Emma EngströmFinspångs SOK9070204
Alice EttlingSkogspojkarnas OK1070105
Clara IllnerTjalve IF Norrköping9070831
Emma LindgrenNAIS Orienteringsklubb2075234
Tilda MalmströmTjalve IF Norrköping9070817
Nora PeterssonNAIS Orienteringsklubb8070801
Smilla ReuteråsTjalve IF Norrköping2087484

H12 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Arvid Algers OmholtSkogspojkarnas OK8061016
Vincent DahmTjalve IF Norrköping1061023
Tobias FjellnerMatteus SI1070509
Edvin FredrikssonTjalve IF Norrköping9060825
Ted JohnssonMatteus SI1411382
Wilmer KempeOK Denseln7060526
Elias SjöwallOK Denseln9076075
Oscar SöderströmOK Kolmården9061028
Melker WaldfeltFinspångs SOK7003094
Edwin WedinNAIS Orienteringsklubb28795
Sixten WågbergNAIS Orienteringsklubb9957957
Melker ÖsterströmHammarkinds OK451636

D10 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Tuva AnderssonNAIS Orienteringsklubb2112424
Lova BraamOK Denseln1090622
Tilde TingströmNAIS Orienteringsklubb2095364
Alva ViklundMatteus SI2065275

H10 (9)

NamnOrganisationBricknummer
Jakob FjellnerMatteus SI1090916
Theo IllnerTjalve IF Norrköping9090417
Axel JarlNAIS Orienteringsklubb452583
Nils JohnssonMatteus SI1411384
Lukas KantarpÄrla IF23076
Sixten LevinsonOK Kolmården253945
Mio NorinMatteus SI1081129
Rasmus WilhelmsonTjalve IF Norrköping2095125
Rasmus WärnNAIS Orienteringsklubb16597

Inskolning (5)

NamnOrganisationBricknummer
Elvira ArtilesMatteus SI
Hilda JoelssonMatteus SI441754
Klara JoelssonMatteus SI1975101
Benjamin LuksTjalve IF Norrköping427071
My ÖsterlundMatteus SI259084

U1 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Markus KantarpÄrla IF27668
Mille NorinMatteus SI1110821
Gustav SöderströmOK Kolmården9741002
Emil TingströmNAIS Orienteringsklubb2095358
Elias WedinNAIS Orienteringsklubb16585
Valentin WiganderNAIS Orienteringsklubb433976
Ivar ViklundMatteus SI2115519
Matilda ÖsterlundMatteus SI1100717

U2 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Felix AnderssonNAIS Orienteringsklubb2112450
Linn BorgOK Denseln27197
Arvid FalkNAIS Orienteringsklubb433977
Ylva-Li JarlNAIS Orienteringsklubb452588
Sanna JosefssonOK Kolmården7449358
Kevin KarlssonHammarkinds OK451033
Alvin Lindgren JohanssonTjalve IF Norrköping26084
Gustav LjungstorpHammarkinds OK451637
Ida PeterssonOK Kolmården253974
Viggo PeterssonOK Kolmården253985

U3 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Maya EklundOK Kolmården253956
Moa PeterssonOK Kolmården701800

NOK-A (3)

NamnOrganisationBricknummer
Peter EttlingSkogspojkarnas OK7740511
Emma KantarpÄrla IF820723
Måns WidemarkTjalve IF Norrköping9932901

NOK-C (1)

NamnOrganisationBricknummer
Johan TingströmNAIS Orienteringsklubb1780113

Annonser

Mila