Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till GOFs Sommarserie Etapp 3

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: GOFs Sommarserie Etapp 3
Arrangörsorganisationer: Göteborgs OF / Kungälvs OK
Datum: onsdag 11 juli 2018

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 83 anmälda deltagare.

Svart (46)

NamnOrganisationBricknummer
Magnus AlinderSjövalla FK2078298
Jakob AspIFK Göteborg Orientering249373
Olivia AspIFK Göteborg Orientering902937
Peter AspIFK Göteborg Orientering1700325
Thomas AspIFK Göteborg Orientering989898
Victor AxbomOK Landehof860086
Amilia BjörklundSävedalens AIK8190893
Lisa BörnstedtKungälvs OK9000914
Nadia El-CharifTolered-Utby Ol-klubb2048728
Willy FjällborgStenungsunds OK2077202
Karl GellermanIF Hagen2048756
Sven GranforsOK Landehof760929
Cecilia GrothKungälvs OK9721130
Ellika GrothKungälvs OK9008788
Joakim HanssonEj klubbansluten2801087
Pernilla HanssonEj klubbansluten2800746
Johan HindérTolered-Utby Ol-klubb352265
Martin HogedalOK Alehof9800322
Ida HördegårdhIFK Göteborg Orientering771114
Johan G HördegårdhIFK Göteborg Orientering866866
Niklas JambrénGöteborgs SK262732
Viktor Jellvert BörjesonGöteborg-Majorna OK1021212
Åsa JellvertGöteborg-Majorna OK1671128
Stefan L JohanssonKungälvs OK9670415
Andreas KarlssonSävedalens AIK208862
Anton KarlssonOK Kullingshof1902933
Johan KensbyEj klubbansluten260643
Mattias KuoskuTolered-Utby Ol-klubb9952261
John LandstedtIFK Göteborg Orientering2123357
Kevin LarssonGöteborg-Majorna OK1940614
Erik LauriFK Herkules226998
Jonas LauriFK Herkules2059033
Annie LennartssonSkåneslättens OL7906300
Karl LevinSävedalens AIK870620
William LindMalungs OK Skogsmårdarna9850212
Ola LundhIF Hagen15608
Tuva LövdahlSOK Viljan2083990
Kristian Narbro PorathTolered-Utby Ol-klubb930630
Lea NiiniskorpiTolered-Utby Ol-klubb2104455
Peter OlssonTolered-Utby Ol-klubb2104103
Agnes RamleGöteborg-Majorna OK11395
Elvira RamleGöteborg-Majorna OK11396
Daniel SundqvistOK Orinto7692964
Sanna SvenssonSävedalens AIK890119
Albin ThunbergSävedalens AIK7920429
Johan WettergrenFK Herkules451911

Röd (21)

NamnOrganisationBricknummer
Fabian AlinderSjövalla FK8050909
Linus AlinderSjövalla FK8050900
Matilda AspIFK Göteborg Orientering2119352
Per-Martin BjöremarkFjärås AIK2059006
Lena FlinkFjärås AIK1810306
Karl GranforsOK Landehof2087216
Lukas GrothKungälvs OK9040211
Mia GustafssonTolered-Utby Ol-klubb910623
Lena HermanssonGöteborg-Majorna OK1399784
Lars HogedalVänersborgs SK9500514
Per-Martin JohanssonIF Rigor2095353
Johan KarlelidEj klubbansluten
Agnetha Le ClaireFK Herkules1448779
Viktor Le ClaireFK Herkules1010907
Per LiedmanTolered-Utby Ol-klubb2132204
Emma LundqvistEj klubbansluten244241
Henrik SahlbergIFK Göteborg Orientering9201453
Karin SundhFjärås AIK450006
Daniel TorstenssonGöteborgs SK14160
Lars TorstenssonGöteborgs SK14177
Torben ÖsterlundGöteborgs SK2048753

Gul/Orange (16)

NamnOrganisationBricknummer
Ingrid AlinderSjövalla FK2078185
Gustav AspIFK Göteborg Orientering451205
Evelina BjörkmanKungälvs OK11506
Olof BjörkmanKungälvs OK2085399
Jacob ErikssonTolered-Utby Ol-klubb263533
Rasmus ErikssonTolered-Utby Ol-klubb263534
Susanne FjällborgStenungsunds OK2077291
Alvin HogedalOK Alehof2112231
Gunilla HogedalVänersborgs SK9530312
Elsie HördegårdhIFK Göteborg Orientering354392
Signe HördegårdhIFK Göteborg Orientering1222006
Elias LauriFK Herkules450106
Bengt Le ClaireFK Herkules11317
Anna LjungkvistIFK Göteborg Orientering1417464
Marie NybergFjärås AIK1790516
Ulrik OlssonTolered-Utby Ol-klubb2104141

Annonser