Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Kattegattnatt

TävlingsinformationAnmälVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Kattegattnatt
Arrangörsorganisation: OK Lindéna
Datum: fredag 8 mars 2019

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 97 anmälda deltagare.

D21 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Jannie HagårdOK Pan-Kristianstad900412

H21 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Richard SjöholmOK Pan-Kristianstad9900630

D20 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Alice HultinOK Löftan8080808
Elise JosefssonOK Pan-Kristianstad9912211
Sofie JosefssonOK Pan-Kristianstad9912212

D18 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Elsa Aderstedt AlthoffKungälvs OK9010810
Olivia AspIFK Göteborg Orientering902937

H18 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Jesper JohanssonOK Löftan8020430
Rasmus PetterssonOK Djerf1559185
William SeguraKFUM Örebro OK7010922

D16 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Ellen PelanderOK Djerf436046
Thilda SeldénIF Rigor7204901

H16 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Victor BeischerIK Uven8040530
Alfred ErdeliusIF Rigor9030214
Ivar HelmerssonHässleholms OK9030906
Tobias JohanssonOK Löftan8040827
Anton KastrupSävedalens AIK8298500
Klas LjungqvistLunds OK9031012
Jakob MobergOK Löftan9031206

D14 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Sara LjungqvistLunds OK9060715

H14 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK9060405
Albin PaulssonOK Löftan9051125
Emil SeldénIF Rigor9201460

D12 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Agnes PaulssonOK Löftan9081011
Hilma TrofastJönköpings OK8078008

H12 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Vilmer AntonssonFK Friskus-Varberg2126055
William RönnFK Friskus-Varberg7081005

D10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Viola RönnFK Friskus-Varberg7100623

H10 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Hjalmar AntonssonFK Friskus-Varberg2123600

H40 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Mikael TrofastJönköpings OK8078078

D45 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Anna LjungqvistLunds OK9990619

H45 (12)

NamnOrganisationBricknummer
Erik AderstedtKungälvs OK9730526
Anders ArfwedsonFrölunda OL721107
Peter AspIFK Göteborg Orientering1700325
Sven-Åke BengtssonFalkenbergs OK9720708
Emil ErdeliusIF Rigor9720710
Johan HanssonOK Löftan8070171
Nils HelmerssonHässleholms OK9997105
Martin JohanssonFalkenbergs OK7401154
Fabian LjungqvistLunds OK9700604
Ulrik MagnussonHalmstad OK1931224
Björn NilssonTumba-Mälarhöjden OK9720129
Mats RanbroHelsingborgs SOK7004140

D50 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Sara HektorJärla Orientering686688
Helena SvenssonFK Herkules8067515

H50 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Peter BadenfeltFalkenbergs OK8100599
Kennet HorvathHalmstad OK7565038
Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg8080566
Magnus JohanssonOK Löftan1366622
Per JohanssonOK Reftele28639
Håkan LindbergOK Djerf651103
Hans PerssonAndrarums IF8408408
Johan WettergrenFK Herkules451911

D55 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Nina BejbomUddevalla OK610801
Tina HagårdRävetofta OK601224
Ingrid RoosMotala AIF OL7205403

H55 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Jörgen BatzSkarpnäcks OL600600
Maths CarlssonTolered-Utby Ol-klubb611228
Per GustavssonGöteborg-Majorna OK8311103

D60 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Ann-Christin Nero ForsmanRonneby OK1571127

H60 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Clas BörjessonIK Uven8337777
Håkan ForsmanRonneby OK560619
Sven GranathTjällmo-Godegårds OK1550816
Jörgen IvarssonGöteborg-Majorna OK9581202
Pierre KarlssonOK Alehof7550429
Karl-Johan NorénBoxholm-Mjölby OL7560726
Dan SjöholmHalmstad OK300924

D65 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lisbeth DamsgaardHjärnarps OL237544

H65 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Gunnar BejbomUddevalla OK866886
Stefan GunnarssonKristinehamns OK1541223
Björn NilssonOK Nackhe25274
Yngve NilssonOK Gipen26335
Christer NordströmOK Älvsjö-Örby9510225
Hans TrofastTenhults SOK526837
Tommy WesterbergIF Hagen661414

D70 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Lisbeth KarlssonVaggeryds SOK9002070
Gullevi SvenssonRonneby OK1213148

H70 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Lars-Göran AxmalmSävedalens AIK9724000
Hans Roar BakkenEiker OL338680
Ronald Mc GrailHjärnarps OL442564
Karsten RichardtKøge OK8657111
Kenth SundgrenSkåneslättens OL8100081
Jan-Olof WåhlbergIBM Club Sweden9450626

D75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Britt RangertIK Ymer9434343

H75 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Tor LindströmTumba-Mälarhöjden OK433396
Jan Eric PerssonOK Löftan9440612
Christer WestbergIFK Göteborg Orientering14207

H80 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Roland KarlssonRonneby OK2126005

Öppen 3 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Evelina BjörkmanKungälvs OK11506
Olof BjörkmanKungälvs OK2085399

Öppen 5 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Pernilla AntonssonFK Friskus-Varberg2119723
Susanna CaleklintKarlskrona SOK7908140
Mikael NilssonFK Friskus-Varberg1691008

Öppen 7 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Stefan CaleklintKarlskrona SOK7502040

Öppen 8 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Alexander AlnessLånghundra IF7980219
Ruhdi KarlssonVästerås SOK234794
Henrik SahlströmFrämmestads IK7431209

Annonser